ارسال سریع تابلو فرش

send-machine-carpets.jpg

شرکت کیان ، تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری را انجام می دهد و در کمترین زمان ارسال می کند .
فروش آنلاین تابلو فرش های ماشینی و ارسال آن در کمترین زمان توسط شرکت کیان انجام می شود .
در خانه ایرانیان زیبایی جایگاه مهمی دارد خصوصا زمانی که قصد داشته باشیم خانه را برای مهمان آذین بندی کنیم و زیبایی فضا را به قصد میزبان بودن تکمیل کنیم .
چندی است که تابلو فرش ها به عنوان یکی از عناصر جدایی ناپذیر و بسیار مهم در تزئین فضاهای ایرانی از فضاهای لوکس و فانتزی گرفته تا فضاهای سنتی و کلاسیک مورد توجه قرار گرفته اند . به جرات می توان گفت نظیر تابلو فرش های ماشینی و دستبافت در بازار به عنوان نمادی از زیبایی وجود ندارد . خاص بودن تابلو فرش ها خصوصا اگر تولید شده در کارخانه تولید تابلو فرش کیان باشند بدان علت است که محصول از اصالت خاصی برخورد بوده و جلوه گر نقوش اصیل و جذاب ایرانی است . هر چند تابلو فرش ها نقش بسیار مهمی در زیبایی خانه بر عهده دارند ، توانسته اند به رونق اقتصادی کشور هم کمک کرده و با حضور پررنگ در  ایفا می کنند . خرید تابلو فرش های گروه تولیدی کیان برای هر صاحب خانه ای باب میل است چراکه در واقع داشتن چنین اثر فاخر هنری زیبایی بی نظیری به فضا می بخشد و می توان به جرات گفت داشتن یک تخته تابلوفرش از گروه تولیدی کیان به تنهایی خواهد توانست فضا را پوشش داده و دکوراسیون را از وسایل لوکس مبرا کند . جالب است بدانید داشتن طرح و نگاره های جذاب و چشم نواز در تابلو فرش ها باعث شده که زیبایی آن ها در فضاهای خالی و کم وسیله تر بیشتر به چشم آید . خریداران تابلو فرش ها ، از غرب و شرق و اروپا و آمریکا محصولات را وارد کرده و رونق تولید ملی و صادرات ایران را بالا برده اند .
ارسال سریع تابلو فرش
گاها پیش می آید که با وجود تنوع بالای تابلو فرش ها خریداران نمی توانند طرح مد نظر را پیدا کنند . خصوصا هنگامی که طرح مد نظر ، چهره ، تصاویر خاص ، عکس های خانوادگی و ... باشد . در این هنگام است که خرید از فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی کیان به یاری خریداران می شتابد . اگر خواستار تابلو فرشی هستید که تا کنون نتوانسته اید نظیر آن را در بازار پیدا کند ، کافی است در وب سایت یا فروشگاه مجازی تابلو فرش کیان نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کرده و مراحل خرید را مانند راهنمای عنوان شده در وب سای طی نمایید . پس از دریافت کد رهگیری تابلو فرش شما در کم ترین زمان ممکن تولید ، پرداخت و ارسال خواهد شد . بافت و ارسال سریع تابلو فرش یکی از ویژگی های مهم و زبانزد گروه تولیدی کیان است .طرح های درخواستی شما با هزینه ای پایین به مرجله تولید می رسد چراکه گروه تولیدی کیان با استفاده از نیروی کار خبره و دستگاه های مد روز و پیشرفته توانسته است تا حد زیادی بازده تولید را بالا برده و هزینه های بافت را کاهش دهد . استفاده از مواد اولیه مرغوب و بکارگیری تیم هنری فاخر از دیگر امتیازات این گوره تولیدی نامی می باشد .
تابلو فرش های ماشینی
هرچند قدمت تولید و بافت تابلو فرش های دستبافت نسبت به نوع ماشینی بسیار بیشتر است اما در چرخه تولیدات نساجی ، تولید و بافت تابلو فرش هایی از نوع دستباف سود چندانی ندارد . هزینه های گزافی باید خرج تولید یک تخته تابلو فرش دستبافت شود و در نهایت بیشترین زحمت و کمترین سود را عاید بافندگان نماید . نقشه ، مواد اولیه و وسایل بافت تابلو فرش های دستبافت گران قیمت هستند اما بنا بر دلایلی این محصولات به قیمت بالا از سوی بافنده به فروش نمی رسند . از طرفی پروسه تولید فرش و تابلو فرش های دستبافت به حدی طولانی است که اصطلاحا سرمایه بافندگان یا تولید کنندگان وارد خواب سرمایه ای می شود و این موضوع به بیشتر شدن سختی تولید کمک می کند . اگر تابلو فرش های دستبافت به قیمت بالا به فروش نمی رسند ، پس دلیل گران قیمت بودن آن ها در فروشگاه چیست ؟
تابلو فرش های دستبافت عمدتا توسط روستاییان و بافندگان خانگی تولید می شود . بافندگانی که پس از بافت محصول را به دست دلالان سپرده تا مرحله آهار ، پرداخت و عرضه به بازار فروش را انجام دهند . قیمت بالای تابلو فرش های دستبافت و البته در مورد مشابه فرش های دستبافت ، حضور دلالان و واسطه ها چه در بازه تحویل فرش از بافنده به کارخانه و چه در بازه تحویل فرش از کارخانه به فروشگاه های خرد است . درنظر داشته باشید که بیشترین سود عاید واسطه گران خواهد شد . حال آنکه تولید کنندگان و خریداران با علم به این موضوع سعی در استفاده از روش هایی کرده اند که تا حد امکان ارتباط مستقیمی بین خریداران و فروشندگان ایجاد کرده و هزینه های سربار تحمیل شده از سوی واسطه ها خرید و فروش را کم کند . حضور تعدادی واسطه در بازار چه بازار فرش  و قالی و چه دیگر بازار ها اجتناب ناپذیر است اما تعدد ان ها و اقدامات بی رویه ای که صرفا موجبات آشفتگی بازار را فراهم می کند رفته رفته موجب کندی معاملات و کاهش کیفیت خواهد شد . از این رو خرید مستقیم از تولید کننده بسیار بیشتر از مراجعه به بازار های فیزیکی توصیه می شود .
این در حالی ست که شرایط برای تولید تابلو فرش های ماشینی مشابه بسیار آسان تر می باشد . نکته مهم در مورد تابلو فرش های ماشینی توانایی و تکنیک تولید کننده در بافت است . تابلو فرش های ماشینی یکی از نوظهور ترین و نو پا ترین محصولات در بازار بزرگ فرش و قالی هستند از همین رو تولید کنندگان ماهر در این زمینه زیاد نبوده و عمدتا تولید کنندگان فرش های ماشینی در کنار تولید فرش به عنوان محصول جانبی به عرضه تابلو فرش ها هم اقدام کرده اند .
مهارت و تخصص گروه تولیدی کیان ، بافت تابلو فرش های صادراتی و درجه یک است . فرش و تابلو فرش صادراتی به محصولاتی گفته می شود که نظیر نداشته و با بالاترین درجه کیفیت تولید می شوند . گروه تولید تابلو فرش کیان توانسته است به این درجه از کیفیت و زیبایی نائل اید که نام صادراتی را به دنبال محصولات خود داشته باشد . 
نکات مهم در انتخاب تابلو فرش
تابلو فرش ها نماد زیبایی دکوراسیون هستند . وسواس بودن در امر خرید تابلو فرش از سوی خریداران به حدی مهم و حیاتی است که تعداد زیادی مقاله و نوشتار در رابطه با انتخاب صحیح و اصولی تابلو فرش ها به چاپ رسیده است . جهت خرید بهتر و داشتن دکوراسیون زیبا تر کافی است هنگام خرید به موارد زیر توجه نمایید :
1- خرید تابلو فرش بر اساس رنگ غالب بر دکوراسیون . رنگ زمینه تابلو فرش می تواند متضاد یا همگام با رنگ دکوراسیون باشد .
2- انتخاب صحیح ابعاد تابلو فرش . نباید تابلو فرش بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد . در هنگام خرید به افقی یا عمودی بودن تابلو فرش و فاصله کف تا سقف اتاق هم توجه نمایید .
3- بر اساس المان های بصری لزوم هماهنگی بین سبک معماری و بافت دکوراسیون و نگاره ها و نقشه تابلو فرش بسیار حساس می شود .
4- خرید از برند معتبر مانند گروه تولدیی کیان که تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت می کند به خرید از سایر برند ها توصیه می شود . چراکه گروه تولیدی کیان در طول سال ها کیفیت و تعهد خود را نسبت به خریداران به اثبات رسانده است و این گروه نامی برای تمامی خریداران در سراسر دنیا شناخته شده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
بافت تابلو فرش ماشینی
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش نفیس
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش ماشینی را اینترنتی ارزان بخریم
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما