ارسال سریع تابلو فرش

send-machine-carpets.jpg

شرکت کیان ، تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری را انجام می دهد و در کمترین زمان ارسال می کند .
فروش آنلاین تابلو فرش های ماشینی و ارسال آن در کمترین زمان توسط شرکت کیان انجام می شود .
در خانه ایرانیان زیبایی جایگاه مهمی دارد خصوصا زمانی که قصد داشته باشیم خانه را برای مهمان آذین بندی کنیم و زیبایی فضا را به قصد میزبان بودن تکمیل کنیم .
چندی است که تابلو فرش ها به عنوان یکی از عناصر جدایی ناپذیر و بسیار مهم در تزئین فضاهای ایرانی از فضاهای لوکس و فانتزی گرفته تا فضاهای سنتی و کلاسیک مورد توجه قرار گرفته اند . به جرات می توان گفت نظیر تابلو فرش های ماشینی و دستبافت در بازار به عنوان نمادی از زیبایی وجود ندارد . خاص بودن تابلو فرش ها خصوصا اگر تولید شده در کارخانه تولید تابلو فرش کیان باشند بدان علت است که محصول از اصالت خاصی برخورد بوده و جلوه گر نقوش اصیل و جذاب ایرانی است . هر چند تابلو فرش ها نقش بسیار مهمی در زیبایی خانه بر عهده دارند ، توانسته اند به رونق اقتصادی کشور هم کمک کرده و با حضور پررنگ در  ایفا می کنند . خرید تابلو فرش های گروه تولیدی کیان برای هر صاحب خانه ای باب میل است چراکه در واقع داشتن چنین اثر فاخر هنری زیبایی بی نظیری به فضا می بخشد و می توان به جرات گفت داشتن یک تخته تابلوفرش از گروه تولیدی کیان به تنهایی خواهد توانست فضا را پوشش داده و دکوراسیون را از وسایل لوکس مبرا کند . جالب است بدانید داشتن طرح و نگاره های جذاب و چشم نواز در تابلو فرش ها باعث شده که زیبایی آن ها در فضاهای خالی و کم وسیله تر بیشتر به چشم آید . خریداران تابلو فرش ها ، از غرب و شرق و اروپا و آمریکا محصولات را وارد کرده و رونق تولید ملی و صادرات ایران را بالا برده اند .
ارسال سریع تابلو فرش
گاها پیش می آید که با وجود تنوع بالای تابلو فرش ها خریداران نمی توانند طرح مد نظر را پیدا کنند . خصوصا هنگامی که طرح مد نظر ، چهره ، تصاویر خاص ، عکس های خانوادگی و ... باشد . در این هنگام است که خرید از فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی کیان به یاری خریداران می شتابد . اگر خواستار تابلو فرشی هستید که تا کنون نتوانسته اید نظیر آن را در بازار پیدا کند ، کافی است در وب سایت یا فروشگاه مجازی تابلو فرش کیان نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کرده و مراحل خرید را مانند راهنمای عنوان شده در وب سای طی نمایید . پس از دریافت کد رهگیری تابلو فرش شما در کم ترین زمان ممکن تولید ، پرداخت و ارسال خواهد شد . بافت و ارسال سریع تابلو فرش یکی از ویژگی های مهم و زبانزد گروه تولیدی کیان است .طرح های درخواستی شما با هزینه ای پایین به مرجله تولید می رسد چراکه گروه تولیدی کیان با استفاده از نیروی کار خبره و دستگاه های مد روز و پیشرفته توانسته است تا حد زیادی بازده تولید را بالا برده و هزینه های بافت را کاهش دهد . استفاده از مواد اولیه مرغوب و بکارگیری تیم هنری فاخر از دیگر امتیازات این گوره تولیدی نامی می باشد .
تابلو فرش های ماشینی
هرچند قدمت تولید و بافت تابلو فرش های دستبافت نسبت به نوع ماشینی بسیار بیشتر است اما در چرخه تولیدات نساجی ، تولید و بافت تابلو فرش هایی از نوع دستباف سود چندانی ندارد . هزینه های گزافی باید خرج تولید یک تخته تابلو فرش دستبافت شود و در نهایت بیشترین زحمت و کمترین سود را عاید بافندگان نماید . نقشه ، مواد اولیه و وسایل بافت تابلو فرش های دستبافت گران قیمت هستند اما بنا بر دلایلی این محصولات به قیمت بالا از سوی بافنده به فروش نمی رسند . از طرفی پروسه تولید فرش و تابلو فرش های دستبافت به حدی طولانی است که اصطلاحا سرمایه بافندگان یا تولید کنندگان وارد خواب سرمایه ای می شود و این موضوع به بیشتر شدن سختی تولید کمک می کند . اگر تابلو فرش های دستبافت به قیمت بالا به فروش نمی رسند ، پس دلیل گران قیمت بودن آن ها در فروشگاه چیست ؟
تابلو فرش های دستبافت عمدتا توسط روستاییان و بافندگان خانگی تولید می شود . بافندگانی که پس از بافت محصول را به دست دلالان سپرده تا مرحله آهار ، پرداخت و عرضه به بازار فروش را انجام دهند . قیمت بالای تابلو فرش های دستبافت و البته در مورد مشابه فرش های دستبافت ، حضور دلالان و واسطه ها چه در بازه تحویل فرش از بافنده به کارخانه و چه در بازه تحویل فرش از کارخانه به فروشگاه های خرد است . درنظر داشته باشید که بیشترین سود عاید واسطه گران خواهد شد . حال آنکه تولید کنندگان و خریداران با علم به این موضوع سعی در استفاده از روش هایی کرده اند که تا حد امکان ارتباط مستقیمی بین خریداران و فروشندگان ایجاد کرده و هزینه های سربار تحمیل شده از سوی واسطه ها خرید و فروش را کم کند . حضور تعدادی واسطه در بازار چه بازار فرش  و قالی و چه دیگر بازار ها اجتناب ناپذیر است اما تعدد ان ها و اقدامات بی رویه ای که صرفا موجبات آشفتگی بازار را فراهم می کند رفته رفته موجب کندی معاملات و کاهش کیفیت خواهد شد . از این رو خرید مستقیم از تولید کننده بسیار بیشتر از مراجعه به بازار های فیزیکی توصیه می شود .
این در حالی ست که شرایط برای تولید تابلو فرش های ماشینی مشابه بسیار آسان تر می باشد . نکته مهم در مورد تابلو فرش های ماشینی توانایی و تکنیک تولید کننده در بافت است . تابلو فرش های ماشینی یکی از نوظهور ترین و نو پا ترین محصولات در بازار بزرگ فرش و قالی هستند از همین رو تولید کنندگان ماهر در این زمینه زیاد نبوده و عمدتا تولید کنندگان فرش های ماشینی در کنار تولید فرش به عنوان محصول جانبی به عرضه تابلو فرش ها هم اقدام کرده اند .
مهارت و تخصص گروه تولیدی کیان ، بافت تابلو فرش های صادراتی و درجه یک است . فرش و تابلو فرش صادراتی به محصولاتی گفته می شود که نظیر نداشته و با بالاترین درجه کیفیت تولید می شوند . گروه تولید تابلو فرش کیان توانسته است به این درجه از کیفیت و زیبایی نائل اید که نام صادراتی را به دنبال محصولات خود داشته باشد . 
نکات مهم در انتخاب تابلو فرش
تابلو فرش ها نماد زیبایی دکوراسیون هستند . وسواس بودن در امر خرید تابلو فرش از سوی خریداران به حدی مهم و حیاتی است که تعداد زیادی مقاله و نوشتار در رابطه با انتخاب صحیح و اصولی تابلو فرش ها به چاپ رسیده است . جهت خرید بهتر و داشتن دکوراسیون زیبا تر کافی است هنگام خرید به موارد زیر توجه نمایید :
1- خرید تابلو فرش بر اساس رنگ غالب بر دکوراسیون . رنگ زمینه تابلو فرش می تواند متضاد یا همگام با رنگ دکوراسیون باشد .
2- انتخاب صحیح ابعاد تابلو فرش . نباید تابلو فرش بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد . در هنگام خرید به افقی یا عمودی بودن تابلو فرش و فاصله کف تا سقف اتاق هم توجه نمایید .
3- بر اساس المان های بصری لزوم هماهنگی بین سبک معماری و بافت دکوراسیون و نگاره ها و نقشه تابلو فرش بسیار حساس می شود .
4- خرید از برند معتبر مانند گروه تولدیی کیان که تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت می کند به خرید از سایر برند ها توصیه می شود . چراکه گروه تولیدی کیان در طول سال ها کیفیت و تعهد خود را نسبت به خریداران به اثبات رسانده است و این گروه نامی برای تمامی خریداران در سراسر دنیا شناخته شده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش سفارشی ارزان
چاپ عکس روی تابلو فرش با کیفیت بسیار بالا
تابلو فرش ماشینی طرح منظره
تابلو فرش هدیه ، هدیه ای زیبا
تابلو فرش خوب از کجا بخرم ؟
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما