چاپ عکس شخصی برروی تابلو فرش ماشینی

order-carpets.jpg

تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش از زیباترین هدیه های می باشد که نظر هر فردی را به خود جلب می کند . زیبایی ، ظرافت و ماندگاری در تابلو فرش ها یکی از دلایلی می باشد که منجر شده است که از تابلو فرش های چاپ عکس شخصی استقبال زیادی شود . به عبارت دیگر تماشای تصویر عزیزان و یا خود  بر روی  تابلو فرش باعث ایجاد حسی از جاودانگی و زیبایی می شود . مواد اولیه و الیافی که در بافت تابلو فرش ها ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد . تضمین کننده لطافت و زیبایی تابلو فرش ها است .
در چند سال اخیر صنعت چاپ با رشد چشمگیری روبه رو بود به گونه ای که چاپ بر روی اگثر سطوح مسطح و غیر مسطح امکان پذیر شد . از جمله چاپ بر روی سنگ، کاشی ، شیشه ، کریستال ، انواع فلزات ، ام دی اف ، سرامیک ، پارچه ، پرده و فرش .
در ارتباط با تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش ماشینی به جز روش بافت عکس بر روی تابلو فرش امروزه امکان چاپ عکس بر روی تابلو فرش ماشینی نیز فراهم شده است که این روش دارای سرعت بالا تری نسبت به روش بافت عکس می باشد  و همچنین در انتها کار طبیعی تر به نظر می رسد .
در حال حاضر برای چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش های ماشینی دو روش وجود دارد که هر دو روش دارای معایب و مزایای می باشند که در ادامه بیان می کنیم .
چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش ماشینی
 چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش های ماشینی به روش سابلیمیشن (حرارتی) از سریع ترین حالت های چاپ می باشد .  در چاپ عکس شخصی به این روش ابتدا عکس شخصی که سفارش داده شده را با پرینتر های مخصوص بر روی کاغذ های روغنی مخصوص چاپ می کنند و سپس آن کاغذ های روغنی چاپ شده را بر روی فرش های خام و سفید که از پیش بافته شده اند در دستگاه چاپ سابلیمیشن (حرارتی) قرار می دهند و در انتها با حرارت و پرسی که بر روی آن ها اعمال می شود در مدت زمان کوتاهی رنگ کاغذ به تابلو فرش انتقال پیدا می کند و ثبت می شود . مدت زمانی که صرف این کار می شود وابسته به جنس الیاف بکار رفته در تابلو فرش از چند ثانیه تا چند دقیقه می باشد .
جنس الیاف بکار رفته در تابلو فرش های ماشینی برای چاپ به روش سابلیمیشن (حرارتی) بسیار مهم می باشد زیرا بسته به جنس الیاف بکار رفته در تابلو فرش مدت زمان حرارت و پرس متفاوت می باشد . و این مدت زمان بر اساس تجربه ی کاری مشخص می شود .
در روش سابلیمیشن (حرارتی) چاپ به صورت سطحی انجام می شود و فقط یک لایه رنگی بر روی فرش ایجاد می شود و اگر بر روی فرش دست بکشید لایه های زیرین فرش به صورت سفید (خام )هستند و به همین دلیل پشت این نوع از تابلو فرش ها سفید می باشد در بعضی مواقع برای رفع این مشکل یک چاپ قرینه پشت فرش نیز انجام می دهند تا این نوع از تابلو فرش ها نیز مانند تابلو فرش های بافتنی به نظر بر سند .
شما می توانید برای سفارش تابلو فرش عکس شخصی خود به فروشگاه کیان مراجعه و تابلو فرش مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید .
بافت تابلو فرش ماشینی
شرکت کیان ، تبدیل عکس به تابلو فرش های ماشینی را نیز به صورت بافت انجام می دهد . کیفیت و دوام تابلو فرش های بافت بیشتر از تابلو فرش های سابلیمیشن است و این تابلو فرش های ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند و به قیمت درب کارخانه عرضه می شوند .
هموطنان عزیز می توانند سفارش انواع تابلو فرش های ماشینی را به صورت آنلاین انجام دهند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
بهترین تابلو فرش ها
خرید آنلاین تابلو فرش های زیبا
تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان
چاپ عکس روی تابلو فرش
خرید بی واسطه تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما