تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان

convert-photo-carpet.jpg

امروزه به علت اهمیت زیبایی در دکوراسیون های خانه ها ، انواع وسایل زینتی به جهت تزئین در چیدمان وسایل منازل مورد استفاده قرار می گیرد . تابلو فرش نیز به عنوان یک وسیله تزئینی و با اصالت در خانه های ایرانیان چند دهه ای است که مورد استفاده خانواده قرار می گیرد . با پیشرفته شدن صنایع بافندگی و علم و تکنولوژی برای تولید تابلو فرش با انواع طرح ها و مدل ها ، تبدیل عکس به فرش نیز در این رده از محصولات مرغوب قرار گرفت که در کارخانجات فرش بافی تولید می گردد . تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان در فروشگاه فرش کیان به عنوان عرضه کننده انواع تابلو فرش بافت و چاپی صورت می پذیرد که افراد با ارسال تصاویر شخصی و خانوادگی خود ، می توانند در عرض کمترین زمان ممکن آن را به صورت تابلو فرش با کیفیت وضوح تصویری بالا درب منزل خود تحویل بگیرند .
تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان
بسیاری از خانواده ها به دنبال ثبت لحظات ناب زندگی خود هستند تا این لحظات را بتوانند به بهترین نحو ثبت نمایند و سالیان سال به عنوان یادگاری و تجدید خاطره خوش زندگی خود نگهداری نمایند . ما روش بسیار خوب و ماندگاری را برای ثبت این لحظات ماندنی به شما پیشنهاد می دهیم که با استفاده از آن خواهید توانست خاطره خوب زندگی خود را ماندگار نمایید . تبدیل عکس به تابلو فرش روشی است که برای ثبت این لحظات شیرین به یاد ماندنی بسیار مناسب است و افراد توسط آن می توانند عکس عزیزان و فرزندان خود را به صورت فرش بافته روی دیوار خانه خود داشته باشند . تبدیل عکس به تابلو فرش در شرکت فرش کیان به دو روش چاپی و بافت صورت می پذیرد که نوع بافت آن بسیار مرغوب تر و با استفاده از رنگ های واقعی تولید می شود که از قیمت بالاتری هم برخوردار است ، اما روش ارزان قیمتی هم برای این امر در نظر گرفته شده است که چاپ عکس روی تابلو فرش می باشد و به روش چاپ سابلیمیشن صورت می پذیرد که بسیار ارزان قیمت است و در این روش تبدیل تصویر به تابلو فرش با وضوح بیش تری صورت می پذیرد زیرا از تعداد رنگ های نامحدودی در این روش استفاده می شود که با جوهرهای مخصوص چاپ تصویر روی تابلو فرش در دستگاه چاپ سابلیمیشن می باشد . در هر دو روش تابلو فرش با تعداد گره های هزار و سه هزار به عنوان تابلو فرش 1000 شانه که بسیار ریز بافت و ظریف و زیبا و مناسب برای تولید تابلو فرش عکس شخصی می باشد . تابلو فرش های شرکت فرش کیان با استفاده از بهترین مواد و متریال خام و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده و جدید در انواع طرح های منظره و طبیعت ، حیوانات ، گل و میوه ، مینیاتوی ، کلاسیک ، فرانسوی و مذهبی و آیه تولید می شود که مشتریان با علایق مختلف می توانند به انتخاب آن ها برای خانه خود یا هدیه دادن بپردازند . نوع دیگری از تابلو فرش هدیه وجود دارد که می تواند عزیزانتان را بسیار خوشحال نماید و آن تابلو فرش چاپ عکس شخصی آن ها می باشد که در مراسم ها و مناسبت های خاص می توانید به آن ها تقدیم نمایید .
شرکت فرش کیان با استفاده از بهترین خدمات به عرضه محصولات خود با قیمت ارزان پرداخته است . این شرکت معتبر با راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش کیان توانسته است دسترسی مشتریان را به محصولات خود تسهیل بخشد و در سریع ترین زمان ممکن آن ها را از تابلو فرش تصویر خود و انواع طرح تابلو فرش چاپی و بافت بهره مند سازد . با سفارش اینترنتی تابلو فرش چاپ عکس از این شرکت می توانید محصول را به قیمت مناسب کارخانه خریداری نمایید زیرا عرضه محصولات این شرکت بدون واسطه و به صورت مستقیم می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش منظره و نقش آن در دکوراسیون منزل
ارسال سریع تابلو فرش
خرید تابلو فرش
فروش بهترین تابلو فرش اصفهان
بافت تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما