چاپ فوری عکس روی تابلو فرش

prints-photo-carpets.jpg

امروزه تابلو فرش در کنار جنبه تزیینی که دارد و برای زینت بخشیدن به منازل استفاده می شود می تواند به عنوان بهترین هدیه یا کادو متفاوت به عزیزان داده شود . از این رو افراد برای دادن تابلو فرش هدیه به دنبال چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش هستند تا بتوانند دوستان و عزیزان خود را غافل گیر نمایند . برخی از افراد برای چاپ عکس بر روی تابلو فرش به دنبال فروشگاهی هستند که این کار را در بازه زمانی کوتاه یا به اصطلاح فوری در بالاترین کیفیت انجام دهد . پیشنهاد ما برای چاپ فوری عکس روی تابلو فرش با بالاترین کیفیت فروشگاه فرش کیان می باشد که به عنوان تنها مرکز تخصصی تابلو فرش ماشینی اعم از تابلو فرش بافت گرفته تا تابلو فرش چاپی در انواع مختلف و یا تابلو فرش سفارشی شناخته شده است .
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
فروشگاه فرش کیان با استفاده از پیشرفته ترین فناوری روز دنیا به تولید تابلو فرش می پردازد که این امر در تولید تابلو فرش با کیفیت بسیار موثر می باشد . این فروشگاه با در نظر گرفتن زیبایی در کنار کیفیت به تولید تابلو فرش با تعداد شانه و تراکم بالا می پردازد که استفاده از این تعداد شانه و تراکم بالا که سبب وضوح تصویر می شود خود علاوه بر زیبایی در کیفیت تابلو فرش موثر می باشد . این فروشگاه برای چاپ عکس بر روی تابلو فرش از روش سابلیمیشن استفاده می نماید که از ارازن ترین و مرغوب ترین روش چاپ تصویر بر روی تابلو فرش و همچنین سریع ترین روش می باشد . در این فروشگاه روش چاپ عکس بر روی تابلو فرش به روشی انجام می شود که در این روش بافت تابلو فرش قبل از چاپ تصویر به صورت رول با رنگ سفید بافته می شود و به صورت آماده نگه داری می شود تا در صورت سفارش از آن رول در ابعاد مورد نیاز برداشته و عکس را بر روی آن چاپ نمایند . چاپ تصویر بر روی تابلو فرش در این روش در صورت تایید کیفیت عکس شما توسط کارشناسان بر روی کاغذ در ابعاد مورد نیاز چاپ شده و سپس آن را توسط دستگاه حرارتی و پرس سابلیمیشن بر روی تابلو فرش سفید رنگ بافته شده چاپ می نمایند . به همین دلیل که رول بافته شده از قبل موجود است و تنها چاپ عکس با دستگاه حرارتی یا همان سابلیمیشن اتفاق می افتد سبب شده تا چاپ فوری عکس بر روی تابلو فرش در شرکت فرش کیان صورت بگیرد . این فروشگاه بعد از چاپ تصویر در مرحله آهار و تکمیل بر روی تابلو فرش پردازش هایی را انجام می دهد که سبب شده تا زیبایی تصویر در تابلو فرش بیشتر شود .
سفارش تابلو فرش چاپ عکس
شما برای سفارش چاپ تصویر بر روی تابلو فرش به صورت فوری می توانید به صورت آنلاین تصویر یا عکس شخصی دلخواه خود را به واحد فروش یا سفارشات ارسال کرده و با مشخص نمودن ابعاد دلخواه تابلو فرش بعد از تایید کیفیت عکس ، تولید و چاپ تصویر صورت می گیرد . شرکت فرش کیان با تولید تابلو فرش های خود در بالاترین کیفیت و ارائه آن ها با نازل ترین قیمت سعی در جلب رضایت مشتریان را دارد . نازل ترین قیمت تابلو فرش در این فروشگاه به سبب عرضه مستقیم تابلو فرش به خریداران می باشد و دلیل این امر حذف واسطه و دلالان است که سبب می شود تا شما به تابلو فرش به قیمت درب کارخانه دست یابید . این شرکت با ارائه تابلو فرش در سریع ترین زمان نیز توانسته از لحاظ دسترسی به تابلو فرش در کمترین زمان بهترین برند شناخته شده معرفی شود و همین عوامل هستند که دلیلی بر شناخته شدن و مطرح شدن فروشگاه فرش کیان می شوند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
جدیدترین طرح تابلو فرش ماشینی
راهنمای خرید تابلو فرش
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان
خرید انواع طرح های تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما