راهنمای چاپ عکس روی تابلو فرش

photo-carpets- printing.jpg

با گسترش صنعت فرش بافی و تولید فرش در ابعاد کوچک به نام تابلو فرش که امروزه تولید آن رشد چشم گیری را داشته افراد به دنبال چاپ عکس خود روی تابلو فرش هستند تا یک تابلو فرش خاص را برای خود یا به عنوان تابلو فرش هدیه برای دوستان فراهم آورند . از این بابت تولید کنندگان در زمینه فرش ماشینی گاها در زمینه تولید تابلو فرش نیز فعالیت داشته و برای چاپ عکس روی تابلو فرش که بسیار مورد توجه و استقبال واقع شده دست به عمل زده اند تا این دسته تابلو فرش چاپی یا همان چاپ عکس روی تابلو فرش را تولید نمایند . درست است که تولید کنندگان فرش ماشینی در این زمینه نیز فعالیت می کنند اما یک تولید کننده خصوصی که تنها تمرکز آن بر روی تولید تابلو فرش باشد بهتر می تواند تابلو فرش سفارشی را تولید و عرضه نماید . از این رو پیشنهاد برای سفارش چاپ عکس بر روی تابلو فرش را می توان از فروشگاهی تقاضا نمود که تنها در این زمینه به فعالیت مشغول می باشد . یکی از شرکت های تولید کننده و عرضه کننده انواع تابلو فرش ماشینی اعم از تابلو فرش بافت گرفته تا تابلو فرش چاپی می توان فروشگاه فرش کیان معرفی نمود که از تخصصی ترین مراکز تولید تابلو فرش و چاپ عکس بر روی تابلو فرش با بالاترین درجه کیفیت می باشد . این فروشگاه برای دوست داران تابلو فرش عکس شخصی به راهنمای چاپ عکس بر روی تابلو فرش پرداخته تا خریداران در این زمینه اطلاعاتی کسب نمایند .
راهنمای چاپ عکس روی تابلو فرش
برای تولید تابلو فرش سفارشی اولین نکته ضروری توجه به کیفیت تابلو فرش در رعایت رنگ بندی عکس چهره می باشد . که فروشگاه فرش کیان با رعایت کامل این موضوع دست به تولید تابلو فرش چاپی به روش سابلیمیشن می زند . برای تولید تابلو فرش چاپی یا همان سابلیمیشن این شرکت ابتدا به بافت فرش در ابعاد کوچک با الیاف پلی استر یا آکریلیک در زمینه رنگی سفید می پردازد که دارای توانایی جذب جوهر به خود می باشند . ابعاد این تابلو فرش بسته به سفارش مشتری در دو نوع عمودی و افقی بافته می شود . بعد از تولید تابلو فرش سابلیمیشن در ابعاد دلخواه حال به سراغ چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش می رویم . ابتدا اولین نکته در این مورد یعنی در باب عکس سفارشی یا شخصی چاپ عکس بر روی کاغذ می باشد . بعد از چاپ عکس روی کاغذ با قرار دادن آن بر روی تابلو فرش سفید رنگ با حرارت دادن توسط دستگاه های پرس یا همان سابلیمیشن به چاپ عکس بر روی تابلو فرش مورد نظر می پردازند و این روش و راهنمایی است برای تولید تابلو فرش عکس شخصی . این روش تولید تابلو فرش چاپی نسبت به بافت تابلو فرش عکس شخصی بافت دارای مزیت هایی است که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. عدم محدودیت در استفاده از طیف رنگی گوناگون
2. عدم محدودیت در امکان سفارش در سایز های مختلف
3. سرعت بالا در زمان آماده سازی
4. قیمت پایین آن نسبت به تابلو فرش بافت
سفارش تابلو فرش عکس شخصی
برای سفارش چاپ عکس بر روی تابلو فرش می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین کیان فرش با تماس با واحد پشتیبانی یا به صورت آنلاین با ارسال عکس سفارشی خود و پرداخت هزینه به طور کامل یا به صورت بیعانه ثبت سفارش نموده و بعد از آن و طی آماده سازی تابلو فرش چاپی با عکس سفارشی دلخواه خود را دریافت نمایید . این شرکت با تمام سعی و توانایی خود و حفظ کیفیت بالا در تولید و آماده سازی تابلو فرش سابلیمیشن در کوتاه ترین زمان سعی در جلب رضایت مشتریان و خریداران را دارد تا بتواند در خاطره ی آن ها به اسمی ماندگار تبدیل شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش سفارشی ارزان
انواع تابلو فرش سفارشی
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما