سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

convert-photo-carpets-machine.jpg

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی طبق نیاز و تنوع پذیری افراد تولید تابلو فرش ماشینی در دو گونه تابلو فرش بافت و تابلو فرش چاپی بسیار رونق گرفته و افراد برای زینت بخشیدن به منازل خود یا جهت هدیه دادن از تابلو فرش ها استفاده می نمایند . با توجه به این که امروزه چاپ تصویر بر روی اجسامی چون بشقاب و لیوان و ... اتفاق می افتد افراد زیادی به سمت این موضوع روی آورده اند تا سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی را انجام دهند تا بتوانند تصویر و عکس خود را بر روی تابلو فرش داشته باشند . سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی می تواند در دو بخش تابلو فرش بافت و تابلو فرش سفارشی با توجه به سفارش مشتری صورت بگیرد .
سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
یکی از معتبر ترین فروشگاه هایی که به تولید انواع تابلو فرش مختلف در بالاترین درجه کیفیت و نازل ترین قیمت می پردازد فروشگاه کیان فرش می باشد . این فروشگاه با توجه به پیشرفت جامعه و نیاز متقاضیان تابلو فرش سفارشی به قبول سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش پرداخته تا بتواند به رفع نیاز خریداران این نوع تابلو فرش پاسخ گو باشد و بتواند به جلب رضایت آن ها بپردازد . این فروشگاه آنلاین تبدیل عکس به تابلو فرش را در دو نوع تابلو فرش بافت و تابلو فرش چاپی متناسب با درخواست مشتری انجام می دهد . در تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی در هر یک از این دو نوع هر کدام خصوصیاتی را دارد که مشتری با توجه به درخواست و توجه به آن ویژگی به سفارش تابلو فرش می پردازد . به طور مثال برای تبدیل عکس به تابلو فرش از نوع بافت همانند سایر فرش های ماشینی برای بافت تصویر بر روی قالیچه کوچک یا همان تابلو فرش عکس بافته شده و تابلو فرش بافت حاصل می شود . از لحاظ طیف رنگی که در تولید تابلو فرش بافت استفاده می شود از طیف رنگی محدود تری نسبت به تابلو فرش های چاپی برخوردار می باشد . تولید تابلو فرش های بافت به گونه ایی است که می توان وضوح تصویر آن را مناسب در نظر گرفت . بافت تابلو فرش عکس به صورت تابلو فرش از نوع بافت از لحاظ تعداد شانه و تراکم در شانه و تراکم بالا چون تابلو فرش 1000 شانه بافته می شود . برای تبدیل عکس به تابلو فرش از نوع چاپی که می توان بهترین نوع تابلو فرش در نظر گرفت چون وضوح تصویر آن به دلیل این که ابتدا قالیچه در ابعاد مشخص در رنگ سفید بافته و آهار می شود و بعد توسط دستگاه های مخصوص چاپ تصویر ، عکس مورد نظر بر روی آن حک می شود از وضوح بیشتری برخوردار می باشد . طیف رنگی به کار رفته در این نوع تابلو فرش یعنی تابلو فرش چاپی بیشتر بوده و همین مطلبی است که شاید بتوان علتی دیگر بر داشتن وضوح تصویر تابلو فرش چاپی یا تصویر زیبای تابلو فرش در نظر گرفت .
تفاوتی را که می توان بین تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت برای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش در نظر گرفت از لحاظ قیمت می باشد . قیمت تابلو فرش بافت به لحاظ این که هم چون فرش های ماشینی اما در سایز کوچک با بهترین دستگاه و الیاف بافته می شود که سبب کیفیت بالای این محصول می شود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد اما تابلو فرش چاپی چون به صورت قالیچه های کوچک سفید رنگ بافته می شوند و بعد از بافت در مرحله ایی تصویر بر روی آن قرار می گیرد نسبت به تابلو فرش بافت از قیمت پایین تری برخوردار می باشد . اگر شما به دنبال تابلو فرش هدیه برای عزیزان خود هستید برای غافلگیر کردن آن ها می توانید به سفارش تابلو فرش با عکس شخصی پرداخته و آن را به عنوان یک هدیه خاص با قیمتی ارزان و مناسب به عزیزان خود بدهید .
 چاپ عکس بر روی تابلو فرش
شرکت فرش کیان یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه تولید و عرضه تابلو فرش برای چاپ عکس بر روی تابلو فرش با کیفیت بالا درعرض کم ترین زمان برای خریداران که به سفارش تابلو فرش پرداخته اند اقدام کرده است . این شرکت با راه اندازی فروشگاه آنلاین با برند کیان فرش برای ارضای نیاز خریداران به قبول سفارش تابلو فرش با عکس شخصی پرداخته تا افراد بدون پرداخت هزینه های سنگین در کم ترین زمان برای سفارش تابلو فرش به راحتی به صورت آنلاین از هر نقطه ایران بتوانند به سفارش تابلو فرش چاپی یا تابلو فرش بافت با عکس شخصی بپردازند . این شرکت با ارائه و تولید محصولات خود اعم از تابلو فرش های سفارشی و تابلو فرش های بافته شده با نقشه های و طرح های مخصوص از لحاظ هزینه تابلو فرش ها را به قیمت درب کارخانه در اختیار خریداران قرار می دهد و همین موضوعی شده تا خریدارن و مشتریان زیادی برای خرید تابلو فرش در انواع طرح و رنگ مختلف به سفارش تابلو فرش عکس شخصی نیز بپردازند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
سایت تابلو فرش ماشینی
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
بهترین تابلو فرش کدام است ؟
گالری تابلو فرش در اصفهان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما