بهترین چاپ عکس دلخواه روی تابلو فرش ماشینی

best-print-favorite-photo-on-carpets.jpg

شرکت کیان ، چاپ عکس بر روی تابلو فرش را با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن انجام می دهد و بهترین چاپ عکس  دلخواه روی تابلو فرش ماشینی را انجام می دهد . این تابلو فرش های  سفارشی می توانند به صورت بافت و چاپ سابلیمشین در ابعاد و اندازه های مختلف به صورت بدون قاب و یا با قاب ارائه شوند .
قیمت چاپ عکس روی تابلو فرش ارائه شده توسط شرکت کیان ، به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد .
در چاپ عکس روی فرش بدین صورت است که عکس ارسال شده توسط مشتری با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی یک فرش خام و سفید چاپ می شود . این فرش خام به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه است و در ابعاد درخواستی مشتری تولید می شود . تابلو فرش های چاپی شرکت کیان از جنس پلی استر هیت ست شده و تابلوفرش های بافت از جنس آکریلیک هیت ست شده است و به خاطر هیت ست شدن این الیاف ، کیفیت تابلو فرش های این شرکت بسیار بالاست و در برابر گرد و غبار و آلودگی مقاومت دارند . پس از اینکه چاپ عکس روی تابلو فرش انجام شد ، تابلو فرش پرداخت می شود و ریشه های اطراف آن زده می شود و برای مشتری ارسال می گردد .

مزایای چاپ عکس روی تابلو فرش
- تابلو فرش های چاپی بر خلاف تابلو فرش های بافت خیلی سریع تولید می شوند .
- در چاپی از طیف رنگی بسیار استفاده می شود در صورتیکه در تابلو فرش های بافت از تعداد رنگ های محدود و معین استفاده می شود .
- تابلوفرش های چاپی بسیار به واقعیت نزدیک هستند و هیچ تفاوتی با عکس ارسال شده ندارند .
- هزینه این چاپی بسیار ارزانتر میباشد و می تواند بهترین هدیه برای عزیزان و یا برای سوپرایز باشد .
بهترین چاپ عکس روی تابلو فرش
شرکت کیان ، فروشگاه اینترنتی است که توانسته است به بزرگترین مرکز تولید تابلو فرش های سفارشی در اصفهان تبدیل شود . این شرکت ، عکس های ارسالی مشتریان را به زیباترین تابلو فرش های چاپی . یا بافت تبدیل می کند . مشتری از طریق تلگرام و یا ایمیل می تواند عکس درخواستی خود را ارسال کند و شرکت کیان ، بعد از تایید کیفیت عکس ، آن را بنابر درخواست مشتری به تابلو فرش چاپی و یا بافت تبدیل می کند . بدین صورت مشتری تنها با ارسال عکس و دادن بیعانه ای اندک ، می تواند محصول را درب منزل خود دریافت کند . تمامی محصولات ارسالی دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی هستند و در صورتی که در حین ارسال ، محصول دچار عیب یا نقصی شد ، مشتری می تواند آن را ارجاع دهد و هزینه ارسال بر عهده شرکت کیان خواهد بود .
شرکت کیان توانایی تولید تابلو فرش هایی با آرم شرکت های مختلف را دارد و بدین صورت می تواند با شرکت ها و ارگان ها برای تبدیل عکس آرم و یا لوگو به تابلو فرش همکاری کند .
هموطنان می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کیان ، تمامی نمونه های تابلو فرش های سفارشی را ببینند و سپس با شماره تلفن های درج شده در صفحه اصلی تماس گرفته و سفارش آنلاین خود را انجام دهند .
دادن ضمانت نامه و گارانتی برای تمامی محصولات ، نشان دهنده کیفیت بالای تابلو فرش های کیان است و خریداران با خرید از این شرکت می توانند به بالاترین کیفیت و کمترین قیمت دسترسی پیدا کنند .
برای ثبت سفارش و یا ارسال عکس و تبیدل آن به تابلو فرش های دلخواه ، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
تلفن تماس : 03134429554
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
ارسال سریع تابلو فرش
نقش تابلو فرش در دکوراسیون منزل
تابلو فرش زیبا با قیمت مناسب
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما