بهترین چاپ عکس دلخواه روی تابلو فرش ماشینی

best-print-favorite-photo-on-carpets.jpg

شرکت کیان ، چاپ عکس بر روی تابلو فرش را با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن انجام می دهد و بهترین چاپ عکس  دلخواه روی تابلو فرش ماشینی را انجام می دهد . این تابلو فرش های  سفارشی می توانند به صورت بافت و چاپ سابلیمشین در ابعاد و اندازه های مختلف به صورت بدون قاب و یا با قاب ارائه شوند .
قیمت چاپ عکس روی تابلو فرش ارائه شده توسط شرکت کیان ، به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد .
در چاپ عکس روی فرش بدین صورت است که عکس ارسال شده توسط مشتری با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی یک فرش خام و سفید چاپ می شود . این فرش خام به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه است و در ابعاد درخواستی مشتری تولید می شود . تابلو فرش های چاپی شرکت کیان از جنس پلی استر هیت ست شده و تابلوفرش های بافت از جنس آکریلیک هیت ست شده است و به خاطر هیت ست شدن این الیاف ، کیفیت تابلو فرش های این شرکت بسیار بالاست و در برابر گرد و غبار و آلودگی مقاومت دارند . پس از اینکه چاپ عکس روی تابلو فرش انجام شد ، تابلو فرش پرداخت می شود و ریشه های اطراف آن زده می شود و برای مشتری ارسال می گردد .

مزایای چاپ عکس روی تابلو فرش
- تابلو فرش های چاپی بر خلاف تابلو فرش های بافت خیلی سریع تولید می شوند .
- در چاپی از طیف رنگی بسیار استفاده می شود در صورتیکه در تابلو فرش های بافت از تعداد رنگ های محدود و معین استفاده می شود .
- تابلوفرش های چاپی بسیار به واقعیت نزدیک هستند و هیچ تفاوتی با عکس ارسال شده ندارند .
- هزینه این چاپی بسیار ارزانتر میباشد و می تواند بهترین هدیه برای عزیزان و یا برای سوپرایز باشد .
بهترین چاپ عکس روی تابلو فرش
شرکت کیان ، فروشگاه اینترنتی است که توانسته است به بزرگترین مرکز تولید تابلو فرش های سفارشی در اصفهان تبدیل شود . این شرکت ، عکس های ارسالی مشتریان را به زیباترین تابلو فرش های چاپی . یا بافت تبدیل می کند . مشتری از طریق تلگرام و یا ایمیل می تواند عکس درخواستی خود را ارسال کند و شرکت کیان ، بعد از تایید کیفیت عکس ، آن را بنابر درخواست مشتری به تابلو فرش چاپی و یا بافت تبدیل می کند . بدین صورت مشتری تنها با ارسال عکس و دادن بیعانه ای اندک ، می تواند محصول را درب منزل خود دریافت کند . تمامی محصولات ارسالی دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی هستند و در صورتی که در حین ارسال ، محصول دچار عیب یا نقصی شد ، مشتری می تواند آن را ارجاع دهد و هزینه ارسال بر عهده شرکت کیان خواهد بود .
شرکت کیان توانایی تولید تابلو فرش هایی با آرم شرکت های مختلف را دارد و بدین صورت می تواند با شرکت ها و ارگان ها برای تبدیل عکس آرم و یا لوگو به تابلو فرش همکاری کند .
هموطنان می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کیان ، تمامی نمونه های تابلو فرش های سفارشی را ببینند و سپس با شماره تلفن های درج شده در صفحه اصلی تماس گرفته و سفارش آنلاین خود را انجام دهند .
دادن ضمانت نامه و گارانتی برای تمامی محصولات ، نشان دهنده کیفیت بالای تابلو فرش های کیان است و خریداران با خرید از این شرکت می توانند به بالاترین کیفیت و کمترین قیمت دسترسی پیدا کنند .
برای ثبت سفارش و یا ارسال عکس و تبیدل آن به تابلو فرش های دلخواه ، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
تلفن تماس : 03134429554
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
چاپ عکس شخصی برروی تابلو فرش ماشینی
فروش تابلو فرش ماشینی با بهترین قیمت
گالری تابلو فرش در اصفهان
تابلو فرش زیبا و شیک
نکات مهم در هنگام خرید تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما