مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش

online-buy-carpets.jpg

گروه تولیدی تابلو فرش کیان جزء معدود تولید کنندگانی است که تنها در زمینه تولید تابلو فرش های ماشینی فعالیت نموده و محصول دیگری تولید نمی کند . در اکثر کارخانه های فرش و قالی شاهد فعالیت همزمان تولید کننده در زمینه فرش ماشینی و تابلو فرش ماشینی هستیم ، از این رو در چنین کارخانه هایی تولید تابلو فرش به محصول جانبی تبدیل شده و تخصص تولید کننده در زمینه فرش خواهد بود . به یاد داشته باشید که تخصص در هر زمینه موجبات رشد و بالا بردن بازدهی را فراهم خواهد آورد و کارخانه تابلو فرش کیان از این مزیت برخوردار است .
تا چند سال پیش که تولید و استفاده از تابلو فرش های ماشینی چنین گسترده نبود ، نیاز بازار توسط تولید کنندگان فرش ماشینی رفع می شد اما بالا گرفتن تقاضا و رونق بی حد تابلو فرش هایی که نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار های خارجی هم حرفی برای گفتن داشتند ، بیش از توان تولیدی کارخانه های فرش موجود بود . لزوم تأسیس کارخانه های بیشتر که به تولید تابلو فرش بپردازند احساس شده و پا گرفتن کارخانه هایی مانند تابلو فرش کیان جانی دوباره به بازار ها داد . علاوه بر بازار های فرش و قالی ، طراحان دکوراسیون و فروشگاه های کالاهای لوکس هم از این تولیدات بهره مند شده و یکی از مناسب ترین لوازم برای ایجاد تحول و زیبایی در خانه همین تخته تابلو فرش های زیبایی هستند که در فروشگاه های فرش و قالی تحت عنوان برند کیان به فروش می رسند .
داشتن یک تخته تابلو فرش به شرط آنکه درست و به جا انتخاب شود ، چنان زیبایی آفرین خواهد بود که طراحان دکور از ان به عنوان قلب زینت خانه یاد می کنند . در خرید تابلو فرش هایی ماشینی به عنوان یک کالای لوکس باید تمام آلمان های زیبایی شناسی را در نظر گرفت .
با توصیفات ارائه شده در بالا به اهمیت تابلو فرش ها در دکوراسیون پی برده ایم از این رو در این مقاله قصد شناخت این بافت ماشینی را داشته و توضیح خواهیم داد که چطور می توان یک تابلو فرش ماشینی خوب و مطلوب را به قیمت مناسب خریداری نمود .
خرید اینترنتی تابلو فرش
تنوع تابلو فرش ها بسیار زیاد است و انتخاب بر اساس طرح و نقشه و ابعاد بسیار حساسیت زا ست . در فروشگاه هایی مانند فروشگاه فرش کیان این تنوع چند برابر شده و خریدار را در انتخاب وسواس تر می کند . در دنیای امروزی دیگر کسی برای دیدن تنوع محصولات به بازار های فیزیکی مراجعه نمی کند . فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های مختلف تمامی اطلاعات بازار های فیزیکی را در خود جای داده اند . فروشگاه آنلاین فرش کیان به خوبی توانسته است تنوع و گونه های مختلف تابلو فرش ها را در اختیار مخاطبین قرار دهد و در کنار معرفی هر محصول و عنوان ویژگی ها با ارائه مقالات تخصصی در مورد تابلو فرش یه بالا بردن آگاهی و انتخاب بهتر کمک کرده است .
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی از برند کیان نسبت به خرید های حضوری چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم بسیار متفاوت و مقرون به صرفه تر است . در خرید اینترنتی خدماتی ارائه می شود که در خرید های فیزیکی امکان پذیر نخواهد بود .
برای نمونه در خرید آنلاین تابلو فرش با مزیت های زیر مواجه می شویم :
1- خرید از برند کیان و اطمینان از اصالت محصول . در دنیای شلوغ و بزرگ امروزی که از بازار فرش و قالی تحت عنوان دنیای فرش های ماشینی یاد می شود خرید فرش یا تابلو فرش اصل و عدم نگرانی بابت تقلبی بودن محصول یکی از مهم ترین موارد است . با خرید اینترنتی و مراجعه بی دغدغه و راحت به تولید کننده از طریق فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان می توان از این دغدغه رهایی یافت .
2- قیمت عمده فروشی . در خرید اینترنتی به علت حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کننده هزینه های سربار از بین رفته و محصول به قیمت تمام شده کارخانه به د ست خریداران می رسد . کافی است با فروشگاه اینترنتی کیان رفته و با مقایسه قیمت های روش خرید اینترنتی و سایر روش ها اعم از مستقیم و غیر مستقیم به این اختلاف قیمت پی ببرید .
3- مزیت مهم فروشگاه های اینترنتی خدمت رسانی بیست و چهار ساعته ، دسترسی آسان ، داشتن پشتیبان آنلاین و ارائه گارانتی از سوی فروشنده می باشد .
در خرید از فروشگاه کیان با دنیایی از تابلو فرش هایی روبرو می شوید که بنا بر سلیقه و مواردی که در انتخاب تابلو فرش نقش دارند دست شما را در انتخاب باز گذاشته و به خرید بهتر منجر خواهد شد .
انتخاب تابلو فرش مناسب
برای خرید یک تخته تابلو فرش لزوم صرف زمان جهت کسب آگاهی از آنچه برای دکوراسیون خانه ما بهتر است ، غیر قابل انکار خواهد بود . تابلو فرش های ماشینی در طرح ها ، رنگ ها و قیمت های مختلفی تولید می شوند اما این سوال که کدام تابلو فرش بهتر است ؟ مورد مهمی است که با در نظر گرفتم مواد زیر پاسخ داده می شود . با وجود آنکه ده ها مورد در خرید خوب اثر دارد ما به بررسی مهم ترین آن ها پرداخته ایم :
1- قیمت تابلو فرش های ماشینی : تابلو فرش های ماشینی بنا بر مواد اولیه مصرفی ، طرح و نقشه ، ابعاد و .... در قیمت های مختلفی تولید می شوند . خریدار با توجه به بودجه خود و توان مالی خواهد توانست محدوده خرید خود را انتخاب کند . در نظر داشته باشید که کیفیت تابلو فرش ها در این جا خیلی مد نظر نخواهد بود . تابلو فرش های ماشینی بر خلاف فرش های ماشینی مورد پاخوری قرار نمی گیرند از همین رو داشتن مقاومت بالا در برابر فشار و سایش و ... که در فرش های ماشینی بسیار حائز اهمیت است ، در تابلو فرش ها نقشی ندارد . هرچند تابلو فرش های تولید شده در کارخانه کیان با بهترین مواد اولیه تولید می شوند و زیبایی و کیفیت را همزمان تأمین خواهند کرد .
2-طرح و نقشه : در تابلو فرش ها بیش از هر چیز طرح و نقشه به چشم آمده و می توان ادعا نمود مهم ترین مورد در تابلو فرش ها داشتن طرح و نقشه ای ست متناسب با فضا و دکوراسیون خانه . همان طور که در مقالات مرتبط با فرش های ماشینی بار ها اشاره شده است ، طرح و نقشه در بافته ها توجه بیننده را به خود جلب می کند . طرح و نقشه تابلو فرش ها با فرشهای ماشینی بسیار متفاوت است . در فرش های ماشینی طرحی بصورت قرینه در چهار طرف فرش تکرار می شود ، طرحی که دارای نگاره های در هم تنیده و طرح های اصیل است . اما در تابلو فرش های ماشینی طرح بسیار منسجم می باشد . طرح بافته شده روی تابلو فرش باید بیننده را با خود به فضای داستان ببرد . انتخاب طرحی از طبیعت ، طرحی از آیات کلام الله مجید ، طرحی از فضاهای کلاسیک و .... از جمله طرح هایی هستند که بنا بر داشتن داستان متفاوت برای سبک دکوراسیون های مختلف انتخاب می شوند . نباید برای خانه های سنتی طرح هایی مانند میز شام آخر ، شاهزاده فرانسوی و ... را انتخاب کرد در حالی که چنین طرح هایی باب فضاهای کلاسیک تزئین شده با وسایل لوکس هستند . جالب انکه طرح های مشخصی از تابلو فرش های کیان در شهر های مختلف ، فروش بیشتری به خود گرفته اند . تابلو فرش های طرح آیات کلام الله مجید ، آیه الکرسی و ... در شهر های مذهبی مانند کاشان ، مشهد ، یزد و تابلو فرش هایی با طرح طبیعت زیبا ، زندگی عشایر و ...  در شهر های بزرگ و شلوغ که همه روزه افراد با ترافیک و آلودگی دست و پنجه نرم می کنند بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد . این موضوع نشان از آن دارد که روح تابلو فرش تا چه میزان می تواند در روح بیننده اثر گذار باشد.
3- ابعاد تابلو فرش : مورد مهم دیگر اندازه تابلو فرش است . اگر تابلو فرش بیش تر یا کم تر از ابعاد اتاق انتخاب شود دیده نخواهد شد . همانطور که عنوان شد طرح تابلو فرش تأثیر زیادی دارد پس باید اندازه فرش به گونه ای باشد که مخاطب هنگام نگاه کردن به دیوار بتواند به خوبی تمامی اجزا و نگاره ها را ببیند . بزرگ بودن تابلو فرش دید را کور کرده و کوچک بودن هم به مخاطب اجازه دیدن جزئیات را نمی دهد. همچنین هنگام خرید به عمودی یا افقی بودن تابلو فرش هم دقت نمایید . برای مثال تابلو فرش های عمودی برای خانه هایی که فاصله سقف تا زمین اندکی دارند و تابلو فرش های افقی برای اتاق هایی که فاصله سقف تا زمین کم تر است مناسب خواهد بود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای چاپ عکس روی تابلو فرش
تابلو فرش منظره و نقش آن در دکوراسیون منزل
قیمت تابلو فرش ماشینی
خرید انواع طرح های تابلو فرش
چاپ عکس روی تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما