مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش

online-buy-carpets.jpg

گروه تولیدی تابلو فرش کیان جزء معدود تولید کنندگانی است که تنها در زمینه تولید تابلو فرش های ماشینی فعالیت نموده و محصول دیگری تولید نمی کند . در اکثر کارخانه های فرش و قالی شاهد فعالیت همزمان تولید کننده در زمینه فرش ماشینی و تابلو فرش ماشینی هستیم ، از این رو در چنین کارخانه هایی تولید تابلو فرش به محصول جانبی تبدیل شده و تخصص تولید کننده در زمینه فرش خواهد بود . به یاد داشته باشید که تخصص در هر زمینه موجبات رشد و بالا بردن بازدهی را فراهم خواهد آورد و کارخانه تابلو فرش کیان از این مزیت برخوردار است .
تا چند سال پیش که تولید و استفاده از تابلو فرش های ماشینی چنین گسترده نبود ، نیاز بازار توسط تولید کنندگان فرش ماشینی رفع می شد اما بالا گرفتن تقاضا و رونق بی حد تابلو فرش هایی که نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار های خارجی هم حرفی برای گفتن داشتند ، بیش از توان تولیدی کارخانه های فرش موجود بود . لزوم تأسیس کارخانه های بیشتر که به تولید تابلو فرش بپردازند احساس شده و پا گرفتن کارخانه هایی مانند تابلو فرش کیان جانی دوباره به بازار ها داد . علاوه بر بازار های فرش و قالی ، طراحان دکوراسیون و فروشگاه های کالاهای لوکس هم از این تولیدات بهره مند شده و یکی از مناسب ترین لوازم برای ایجاد تحول و زیبایی در خانه همین تخته تابلو فرش های زیبایی هستند که در فروشگاه های فرش و قالی تحت عنوان برند کیان به فروش می رسند .
داشتن یک تخته تابلو فرش به شرط آنکه درست و به جا انتخاب شود ، چنان زیبایی آفرین خواهد بود که طراحان دکور از ان به عنوان قلب زینت خانه یاد می کنند . در خرید تابلو فرش هایی ماشینی به عنوان یک کالای لوکس باید تمام آلمان های زیبایی شناسی را در نظر گرفت .
با توصیفات ارائه شده در بالا به اهمیت تابلو فرش ها در دکوراسیون پی برده ایم از این رو در این مقاله قصد شناخت این بافت ماشینی را داشته و توضیح خواهیم داد که چطور می توان یک تابلو فرش ماشینی خوب و مطلوب را به قیمت مناسب خریداری نمود .
خرید اینترنتی تابلو فرش
تنوع تابلو فرش ها بسیار زیاد است و انتخاب بر اساس طرح و نقشه و ابعاد بسیار حساسیت زا ست . در فروشگاه هایی مانند فروشگاه فرش کیان این تنوع چند برابر شده و خریدار را در انتخاب وسواس تر می کند . در دنیای امروزی دیگر کسی برای دیدن تنوع محصولات به بازار های فیزیکی مراجعه نمی کند . فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های مختلف تمامی اطلاعات بازار های فیزیکی را در خود جای داده اند . فروشگاه آنلاین فرش کیان به خوبی توانسته است تنوع و گونه های مختلف تابلو فرش ها را در اختیار مخاطبین قرار دهد و در کنار معرفی هر محصول و عنوان ویژگی ها با ارائه مقالات تخصصی در مورد تابلو فرش یه بالا بردن آگاهی و انتخاب بهتر کمک کرده است .
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی از برند کیان نسبت به خرید های حضوری چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم بسیار متفاوت و مقرون به صرفه تر است . در خرید اینترنتی خدماتی ارائه می شود که در خرید های فیزیکی امکان پذیر نخواهد بود .
برای نمونه در خرید آنلاین تابلو فرش با مزیت های زیر مواجه می شویم :
1- خرید از برند کیان و اطمینان از اصالت محصول . در دنیای شلوغ و بزرگ امروزی که از بازار فرش و قالی تحت عنوان دنیای فرش های ماشینی یاد می شود خرید فرش یا تابلو فرش اصل و عدم نگرانی بابت تقلبی بودن محصول یکی از مهم ترین موارد است . با خرید اینترنتی و مراجعه بی دغدغه و راحت به تولید کننده از طریق فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان می توان از این دغدغه رهایی یافت .
2- قیمت عمده فروشی . در خرید اینترنتی به علت حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کننده هزینه های سربار از بین رفته و محصول به قیمت تمام شده کارخانه به د ست خریداران می رسد . کافی است با فروشگاه اینترنتی کیان رفته و با مقایسه قیمت های روش خرید اینترنتی و سایر روش ها اعم از مستقیم و غیر مستقیم به این اختلاف قیمت پی ببرید .
3- مزیت مهم فروشگاه های اینترنتی خدمت رسانی بیست و چهار ساعته ، دسترسی آسان ، داشتن پشتیبان آنلاین و ارائه گارانتی از سوی فروشنده می باشد .
در خرید از فروشگاه کیان با دنیایی از تابلو فرش هایی روبرو می شوید که بنا بر سلیقه و مواردی که در انتخاب تابلو فرش نقش دارند دست شما را در انتخاب باز گذاشته و به خرید بهتر منجر خواهد شد .
انتخاب تابلو فرش مناسب
برای خرید یک تخته تابلو فرش لزوم صرف زمان جهت کسب آگاهی از آنچه برای دکوراسیون خانه ما بهتر است ، غیر قابل انکار خواهد بود . تابلو فرش های ماشینی در طرح ها ، رنگ ها و قیمت های مختلفی تولید می شوند اما این سوال که کدام تابلو فرش بهتر است ؟ مورد مهمی است که با در نظر گرفتم مواد زیر پاسخ داده می شود . با وجود آنکه ده ها مورد در خرید خوب اثر دارد ما به بررسی مهم ترین آن ها پرداخته ایم :
1- قیمت تابلو فرش های ماشینی : تابلو فرش های ماشینی بنا بر مواد اولیه مصرفی ، طرح و نقشه ، ابعاد و .... در قیمت های مختلفی تولید می شوند . خریدار با توجه به بودجه خود و توان مالی خواهد توانست محدوده خرید خود را انتخاب کند . در نظر داشته باشید که کیفیت تابلو فرش ها در این جا خیلی مد نظر نخواهد بود . تابلو فرش های ماشینی بر خلاف فرش های ماشینی مورد پاخوری قرار نمی گیرند از همین رو داشتن مقاومت بالا در برابر فشار و سایش و ... که در فرش های ماشینی بسیار حائز اهمیت است ، در تابلو فرش ها نقشی ندارد . هرچند تابلو فرش های تولید شده در کارخانه کیان با بهترین مواد اولیه تولید می شوند و زیبایی و کیفیت را همزمان تأمین خواهند کرد .
2-طرح و نقشه : در تابلو فرش ها بیش از هر چیز طرح و نقشه به چشم آمده و می توان ادعا نمود مهم ترین مورد در تابلو فرش ها داشتن طرح و نقشه ای ست متناسب با فضا و دکوراسیون خانه . همان طور که در مقالات مرتبط با فرش های ماشینی بار ها اشاره شده است ، طرح و نقشه در بافته ها توجه بیننده را به خود جلب می کند . طرح و نقشه تابلو فرش ها با فرشهای ماشینی بسیار متفاوت است . در فرش های ماشینی طرحی بصورت قرینه در چهار طرف فرش تکرار می شود ، طرحی که دارای نگاره های در هم تنیده و طرح های اصیل است . اما در تابلو فرش های ماشینی طرح بسیار منسجم می باشد . طرح بافته شده روی تابلو فرش باید بیننده را با خود به فضای داستان ببرد . انتخاب طرحی از طبیعت ، طرحی از آیات کلام الله مجید ، طرحی از فضاهای کلاسیک و .... از جمله طرح هایی هستند که بنا بر داشتن داستان متفاوت برای سبک دکوراسیون های مختلف انتخاب می شوند . نباید برای خانه های سنتی طرح هایی مانند میز شام آخر ، شاهزاده فرانسوی و ... را انتخاب کرد در حالی که چنین طرح هایی باب فضاهای کلاسیک تزئین شده با وسایل لوکس هستند . جالب انکه طرح های مشخصی از تابلو فرش های کیان در شهر های مختلف ، فروش بیشتری به خود گرفته اند . تابلو فرش های طرح آیات کلام الله مجید ، آیه الکرسی و ... در شهر های مذهبی مانند کاشان ، مشهد ، یزد و تابلو فرش هایی با طرح طبیعت زیبا ، زندگی عشایر و ...  در شهر های بزرگ و شلوغ که همه روزه افراد با ترافیک و آلودگی دست و پنجه نرم می کنند بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد . این موضوع نشان از آن دارد که روح تابلو فرش تا چه میزان می تواند در روح بیننده اثر گذار باشد.
3- ابعاد تابلو فرش : مورد مهم دیگر اندازه تابلو فرش است . اگر تابلو فرش بیش تر یا کم تر از ابعاد اتاق انتخاب شود دیده نخواهد شد . همانطور که عنوان شد طرح تابلو فرش تأثیر زیادی دارد پس باید اندازه فرش به گونه ای باشد که مخاطب هنگام نگاه کردن به دیوار بتواند به خوبی تمامی اجزا و نگاره ها را ببیند . بزرگ بودن تابلو فرش دید را کور کرده و کوچک بودن هم به مخاطب اجازه دیدن جزئیات را نمی دهد. همچنین هنگام خرید به عمودی یا افقی بودن تابلو فرش هم دقت نمایید . برای مثال تابلو فرش های عمودی برای خانه هایی که فاصله سقف تا زمین اندکی دارند و تابلو فرش های افقی برای اتاق هایی که فاصله سقف تا زمین کم تر است مناسب خواهد بود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید تابلو فرش
تولید بهترین تابلو فرش با بهترین قیمت
نقش تابلو فرش در دکوراسیون منزل
تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما