پرفروش ترین تابلو فرش های ماشینی

best-selling-machine-carpets.jpg

با گذشت 80 سال از تولید تابلو فرش ها تحولات بسیار زیادی در آن ها شکل گرفته است از نوع الیاف آن ها گرفته تا طرح و نقشه آن ها . از مهم ترین تحولاتی که در آن ها شکل گرفته است می توان به استفاده از نرم افزار های کامپیوتری برای کشیدن طرح آن ها به جای کاغذ و قلم اشاره کرد . در سالهای اخیر هنر بافت تابلو فرش ها با رونق فراوانی رو به رو شده است .
امروزه به دلیل تقاضای بسیار در امر خرید تابلو فرش های ماشینی ، تولید کنندگان به تولید متنوع ترین و پرفروش ترین تابلو فرش های ماشینی می پردازند . طرح های بسیار زیبایی که استفاده از آن در دکوراسیون منزل ، زیبایی را به وجود می آورد .
تابلو فرش های پرفروش بر اساس طرح
در هر دوره ی زمانی طرح و رنگی مد می شود و فروش آن نسخه تابلو فرش بالا می رود می توان گفت این مورد برای تمام کالا ها وجود دارد . مخصوصا برای فرش و تابلو فرش که محصولی کاملا سلیقه ای می باشند . با گسترش شهرنشینی ترجیح خانواده ها بیشتر به سمت تصاویری از گل و گیاه و مناظر طبیعت حرکت کرده است زیرا خانواده ها می توانند از این طریق خانه های خود را گرم تر و صمیمی تر نشان دهند و همچنین بعد از خستگی از کار و ترافیک و شلوغی با دیدن چنین منظره ای آرامش روحی و روانی پیدا می کنند . از دیگر طرح های پر فروش می توان به احادیث و آیات قران اشاره کرد . طرح های کلاسیک و طرح های مینیاتوری نیز جزء طرح های پر فروش می باشند که در ادامه توضیحات مختصری را درباره ی هر کدام بیان می کنیم .
تابلو فرش های آیه و مذهبی
این طرح بین ایرانیان دارای محبوبیت بالای می باشد و بیشتر برای مکان های مذهبی مانند حسینیه ها ، مساجد و مکان ها زیارتی مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از طرح و ان یکاد در خانه های ایرانیان یک رسم دیرینه می باشد زیرا مسلمانان باور دارند که این آیه برای دور ماندن از چشم زخم مناسب است .
تابلو فرش های مینیاتوری
مینیاتور به عنوان یک اثر هنری بسیار زیبا شناخته شده است و برای تولید تابلو فرش ها هم بکار می رود تا دوست دارن هنر مینیاتور بتوانند از این تابلو فرش ها در خانه هایشان بهره مند شوند . تابلو فرش های طرح مینیاتور را می توان به عنوان زیباترین تابلو فرش های ایرانی دانست زیرا در آن ها اصالت هنر اصیل ایرانی موج می زند و می توان آن ها را ارمغانی برای انتقال اصالت ایران به نسل های آینده دانست .
برخی از طرح های مینیاتوری عبارتند از  تابلو فرش لیلی با من است ، تابلو فرش لیلی و آهو ، تابلو فرش طرح زن زیبا ، تابلو فرش گلزار هستی ، تابلو فرش رویای مجنون ، تابلو فرش زندگی عاشقانه ، تابلو فرش طرح لیلی و مجنون ، تابلو فرش طرح عشق ، تابلو فرش ماشینی طرح حافظ ، تابلو فرش ماشینی طرح بانو ، تابلو فرش ساقی عشق و غیره .
تابلو فرش های کلاسیک
این نوع از طرح تابلو فرش ها سعی دارند تا با به کارگیری تصویر گذشتگان ما اصالت تاریخ ایران را زنده نگهدارند . برای مثال از طرح کلاسیک کورش و ماندانا در کنار یک شیر به صلابت و قدرت ایرانیان و همچنین اهمیت خانواده برای پادشاهان ایران می توان پی برد . همه ی طرح های تابلو فرش های کلاسیک بیانگر یک موضوع مهم و یا جلوه ای فوق العادی از جهان هستند . که طراحان توانسته اند با به تصویر کشیدن این طرح ها اهمیت آن ها را پر رنگ تر جلوه دهند . برخی از طرح های کلاسیک عبارتند از تابلو فرش دختر تنها ، تابلو فرش کودک و مادر ، تابلو فرش طرح بچه ، تابلو فرش زنان روستایی ، تابلو فرش ماشینی طرح منظره پل ، تابلو فرش ماشینی طرح شام آخر حضرت عیسی ، تابلو فرش طرح کوروش و ماندانا ، تابلو فرش ماشینی کلاسیک طرح عروسی ناپلئون ، تابلو فرش ماشینی طرح سه پری ، تابلو فرش ماشینی طرح دو کودک و  غیره .
تابلو فرش های پرفروش از نظر الیاف بکار رفته در آن
برای بافت این محصولات تزیینی مانند فرش ها از الیاف های مصنوعی متنوعی استفاده می شود که عبارتند از بی سی اف ، پلی استر ، اکریلیک و غیره که از بین تمامی آن ها الیاف پلی استر و اکریلیک هیت ست شده به دلیل کیفیت بالایی که دارند بسیار پر فروش می باشند . الیاف اکریلیک هیت ست شده بهترین الیاف برای بافت فرش و تابلو فرش می باشد زیرا این نوع الیاف در برابر گرد و غبار و آلودگی مقاوم است و بعد از شستشو ماهیت و شکل خود را از دست نمی دهد .
اما در نوع تابلو فرش های چاپی بهتر است که از الیاف پلی استر استفاده شده باشد زیرا طرح بر روی یک سطح سفیده بافته شده زده می شود . مراحل هیت ست شدن یک الیاف برای یک فرش ماشینی بسیار ارزشمند است . الیاف پلی استر و اکریلیک که در تابلو فرش ها استفاده می شوند قبل از بافت از یک تونل بخار آب عبور می کنند که به این عمل هیت ست شدن می گویند این کار باعث استحکام و مقاوم تر شدن الیاف ها می شود .
شما می توانید برای خرید تابلو فرش های زیبا و پر فروش به فروشگاه کیان مراجعه نمایید و در آنجا از تمامی طرح و رنگ ها دیدن  کنید و تابلو فرش مورد نظر خود را با بهترین کیفت و مناسب ترین قیمت سفارش دهید و در مدت زمان کوتاهی درب منزل خود تحویل بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش کلاریس چیست ؟
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
نقش تابلو فرش در دکوراسیون منزل
خرید بی واسطه تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش زیبا با قیمت مناسب
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما