انواع طرح های تابلو فرش ایرانی

iranian-carpets-designs-model.jpg

تولید کنندگان در کارخانجات فرش بافی ، انواع طرح های تابلو فرش ایرانی را جهت پاسخگویی به نیازها و سلیقه های متفاوت ایرانیان با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می نمایند . طرح های تابلو فرش ایرانی که بر گرفته از نیاز و سلیقه افراد مختلف با فرهنگ های متفاوت است ، در بهترین مرکز خرید تابلو فرش ماشینی بافت و چاپی اصفهان یعنی فروشگاه اینترنتی فرش کیان با کیفیت تابلو فرش درجه یک و قیمت مناسب در حال عرضه است . این فروشگاه معتبر دارنده نماد اعتماد الکترونیکی در جهت جلب رضایت و راحتی مشتریان خود به فروش مستقیم انواع طرح های تابلو فرش به شرح زیر مشغول به فعالیت است .
انواع طرح های تابلو فرش ایرانی
ایرانیان از قدیم الایام دوستدار طبیعت زنده و حیات بوده و هستند . در این راستا تولید کنندگان تابلو فرش نیز دست به تولید انواع تابلو فرش ماشینی بافت و چاپی برگرفته از منظره های طبیعی زده است که در نوع چاپی از روش سابلیمیشن برای چاپ تصویر روی تابلو فرش استفاده می گردد که مرغوب ترین و ارزان ترین روش چاپ می باشد که موجب عرضه تابلو فرش با قیمت ارزان می شود . بهترین نوع تابلو فرش های ماشینی ، مدل بافت آن است که تصویر با کیفیت وضوح تصویری بسیار بالا و در شانه و تراکم های بالا بافته و تولید می شود . انواع شانه و تراکم های فرش 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه به دلیل ریز بافت بودن و نمود بهتر طرح در تابلوفرش های بافت با طرح های مختلف به کار گرفته می شود . شرکت فرش کیان دارای انواع طرح های تابلو فرش ایرانی تولید شده به وسیله پیشرفته ترین دستگاه های بافنده روز ، در شانه تراکم های مختلف و ابعاد متفاوت تابلو فرش افقی و تابلو فرش عمودی به صورت چاپی و بافت به عناوین زیر می باشد :
-    تابلو فرش مذهبی و آیه : از محبوب ترین تابلو فرش ها در بین ایرانیان طرح های های مذهبی و آیه است که برای وقف و هدیه به مکان های مختلف مذهبی مثل مساجد ، حسینیه ها و زیارتگاه ها و یا نذر برای حوائج دنیوی و اخروی مورد خرید افراد قرار می گیرد . استفاده از تابلو فرش طرح وان یکاد در خانه های ایرانیان یک رسم دیرینه است که به دلیل باور مسلمانان به توصیه دین اسلام برای دور ماندن از چشم زخم استفاده از این آیه قرآنی است .
-    تابلو فرش گل و میوه : دوستداران و عاشقان گل می توانند از انواع طرح تابلو فرش گل و میوه برای دکوراسیون خانه خود خریداری نمایند تا زیبایی های طبیعت را در خانه خود هم داشته باشند . از زیباترین طرح های گل و میوه می توان به تابلو فرش طرح گل رز اشاره کرد که به نوعی موجب ایجاد شادابی و جذابیت در فضای خانه می شود .
-    تابلو فرش منظره و طبیعت : از بهترین مخلوقات خدا می توان طبیعت زنده او را نام برد که به کارگیری طرحی از این نعمت بی کران در خانه خود می تواند دلیلی و یادآوری روزانه باشد برای شکرگذاری از خداوند . تابلو فرش فصل بهار را می توان از زیباترین تابلو فرش های منظره و طبیعت دانست که موجب تازه شدن روح انسان با نگاه به آن می شود .
-    تابلو فرش حیوانات : بسیاری از افراد به دلیل علاقمندی به حیوانات از طرح های تابلو فرش حیوانات استقبال می نمایند که فروشگاه فرش کیان از عرضه چنین محصولاتی برای پاسخگویی به دوستداران و طرفداران حیوانات بی بهره نمانده است . از بهترین طرح تابلو فرش حیوانات می توان به تابلو فرش ماشینی طرح اسب اشاره نمود که در کنار قدرت ، یادآور مهر و محبت مادری نیز هست و باعث تاثیر آن در نزدیکی افراد خانواده هم می شود .
-    تابلو فرش مینیاتور : مینیاتور به عنوان یک اثر هنری زیبای ایرانی در تولید تابلو فرش های ماشینی نیز به کار گرفته می شود تا دوستداران این هنر زیبا از داشتن تابلو فرش مینیاتوری در خانه خود بی بهره نمانند . تابلو فرش ماشینی مینیاتور طرح حافظ به عنوان زیباترین تابلو فرش ایرانی را می توان در نظر گرفت که اصالت و هنر اصیل ایرانی در آن موج می زند و می تواند ارمغانی باشد برای انتقال اصالت ایرانی به نسل های آینده .
-    تابلو فرش کلاسیک : تابلو فرش های کلاسیک همان دسته محصولات سنتی هستند که با به کارگیری از به تصویر کشیدن از گذشتگان ما ، سعی در حفظ اصالت و زنده نگه داشتن تاریخ ایران دارند . از طرح تابلو فرش کوروش و ماندانا در کنار شیر می توان به قدرت و صلابت ایرانیان و اهمیت خانواده برای پادشاهان ایرانی از گذشته تا به حال پی برد . تمامی طرح های تابلو فرش ایرانی بیانگر موضوع و جلوه ای از این جهان خارق العاده هستند که تولید کنندگان با به تصویر کشیدن این طرح های زیبا در قالب تابلو فرش های ماشینی ، می خواهند اهمیت آن را پر رنگ تر جلوه دهند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
چاپ عکس روی تابلو فرش
ارسال سریع تابلو فرش
فروش تابلو فرش حیوانات
سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما