تولید بهترین تابلو فرش ها

producing-best-carpets-esfahan.jpg

امروزه زیبایی و زینت دهی به دکوراسیون خانه ها از نظر روانشناسی بسیار اهمیت پیدا کرده است . به گونه ای که روانشناسان به افراد مبتلا به افسردگی توصیه می کنند با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون و نمای داخلی منزل خود یا در صورت امکان خرید وسیله تزئینی برای خانه خود ، از این طریق به تقویت روحیه خود و افراد خانواده بپردازند . در راستای اهمیت همین امر و گران شدن قیمت تابلو فرش دستبافت ، تولید بهترین تابلو فرش ها در کارخانجات فرش ماشینی بیش از پیش رواج پیدا کرد . تولید انواع تابلو فرش ماشینی باید به بهترین نحو ممکن انجام گیرد که در ادامه با ویژگی های بهترین تابلو فرش آشنا خواهید شد .
تولید بهترین تابلو فرش ها
تابلو فرش های ماشینی عموما در سایز های مختلف و طرح های متنوع تابلو فرش گل و میوه ، حیوانات ، منظره و طبیعت ، مذهبی و آیه ، کلاسیک ، مینیاتوری و تابلو فرش فرانسوی که به دو صورت چاپی و بافت تولید می شوند و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که در تابلو فرش های بافت وجود دارد ، این محصول به عنوان بهترین تابلو فرش در بین خریداران تلقی می شود . اما تابلو فرش های چاپی هم دارای خصوصیات خوبی هستند که بتوان آن ها را نیز به عنوان بهترین تابلو فرش ماشینی معرفی نمود . در ادامه با ویژگی های هر یک از آن ها بیش تر آشنا خواهید شد :
تابلو فرش چاپی : نحوه تولید تابلو فرش های چاپی به این صورت است که در ابتدا رول های خام و سفید رنگی در کارخانه فرش بافی تولید می شود . سپس تصاویر تابلو فرش مورد نظر به دو صورت چاپ کلاریس یا چاپ سابلیمیشن بر روی تابلو فرش سفید و خام بدون رنگی که از قبل آماده شده است ، چاپ می گردد . تولید تابلو فرش چاپی عموما به روش سابلیمیشن صورت می پذیرد ، زیرا این روش بسیار مرغوب و متدوال و ارزان چاپ عکس روی تابلو فرش است که از کیفیت و وضوح تصویری بیش تری هم برخودار است . چاپ تصویر روی تابلو فرش خام بدون رنگ بسیار مناسب برای چاپ تصاویر شخصی عزیزانتان و در نظرگرفتن آن به عنوان تابلو فرش هدیه در مراسم ها و مناسبت های خاص زندگی شان جهت تقدیم به آن ها می باشد . بافت تابلو فرش چاپی با استفاده از الیاف پلی استر هیت ست شده که به دلیل خاصیت شفافیت و درخشندگی این الیاف که به ابریشم مصنوعی نیز معروف هستند ، صورت می گیرد و باعث براق شدن تصویر زیبای تابلو فرش می شود . تعداد رنگ های به کار رفته در تابلو فرش های چاپی نامحدود است و به همین دلیل طرح تابلو فرش ماشینی از کیفیت و جزئیات تصویری بهتری برخوردار است . تولید بهترین تابلو فرش های چاپی با هزینه بسیار کمی صورت می گیرد که نسبت به تابلو فرش بافت از قیمت ارزان تری برخوردار است .
تابلو فرش بافت : تولید تابلو فرش های ماشینی بافت به وسیله پیشرفته ترین دستگاه های بافنده جدید که قابلیت بافت شانه و تراکم های بالا را دارند ، صورت می پذیرد تا بتوانند تابلو فرش 1000 شانه با تراکم 3000 را تولید نمایند بدین معنا که تعداد گره های بافته شده در یک متر مربع یا به نسبت ابعاد تابلو فرش ، تعداد هزار و سه هزار گره است که موجب افزایش ظرافت و زیبای طرح تابلو فرش می شود . در این روش تولید تابلو فرش ماشینی ، تصویر انتخابی به دست طراحان زبر دست به صورت طرح و نقشه فرش در آمده و به دستگاه های بافنده داده می شود و با استفاده از تعداد هشت رنگ بندی متنوع و واقعی به صورت بافتی تولید می شود . تصاویر تابلو فرش بافت به علت وجود تعداد گره های زیاد یا همان شانه و تراکم بالا ، از کیفیت تصویری بسیار خوبی برخوردار است . قیمت تابلو فرش بافت به دلیل بافت تصویر بر روی تابلو فرش با الیاف رنگ شده واقعی از تابلو فرش چاپ بیش تر است که هر فرد با توجه به مقدار بودجه خود که برای خرید بهترین تابلو فرش در نظر گرفته است ، می تواند تصمیم بگیرد که کدام نوع را انتخاب نماید .
مرکز فروش بهترین تابلو فرش ها
فروشگاه اینترنتی فرش کیان دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت معدن ، صنعت و تجارت و عرضه انواع تابلو فرش ماشینی بافت و چاپ سابیلیمشن در انواع طرح ها و سایز های مختلف افقی و عمودی به صورت تابلو فرش با قاب یا بدون قاب و امکان سفارش گیری جهت چاپ تصویر روی تابلو فرش ، به عنوان معتبرترین و بهترین مرکز خرید تابلو فرش در اصفهان و تمامی شهرهای ایران به صورت آنلاین شناخته می شود . فروش بهترین تابلو فرش اصفهان در این فروشگاه اینترنتی تابلو فرش به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد که موجب بهترین خرید تابلو فرش یا به نوعی خرید تابلو فرش به قیمت کارخانه برای خریداران این محصول زینتی خواهد شد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید تابلو فرش با قیمت ارزان
چاپ عکس روی تابلو فرش
چند نکته مهم در خرید تابلو فرش ماشینی
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
بافت تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما