چاپ عکس شخصی روی تابلو فرش

photo-printing-on-machine-carpets.jpg

امروزه با توسعه صنعت چاپ عکس روی تابلو فرش به آسانی انجام می شود و افراد عکس خود را تحویل تولید کننده می دهند و پس از چند روز تابلو فرش را تحویل می گیرند . شرکت کیان فرآیند چاپ عکس شخصی روی تابلو فرش را به صورت چاپی و بافت ارائه می دهد . تابلو فرش های چاپی به دلیل نزدیک بودن تابلو با عکس از طرفداران بیشتری برخوردار است .
تولید تابلو فرش های چاپی
با دستگاهی به نام سابلیمیشن انجام می شود . این کار حدود دو سال است که انجام می گیرد و اکنون نیز در اکثر شهر های ایران افرادی که در حوزه چاپ فعالیت دارند چاپ عکس بر روی فرش را نیز انجام می دهند . سوالاتی که در حوزه چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش ممکن است برای خریدارن پیش  آید  این است که نحوه ی عمل کرد این گونه دستگاه ها چگونه می باشد ؟ آیا رنگ های که بر روی تابلو فرش های چاپی قرار می گیرد بعد از مدتی کم رنگ و یا با هم ترکیب می شوند ؟ تابلو فرش های چاپی در صورتی که کثیف شوند و یا گرد و خاک بر روی آن ها بنشیند دارای قابلیت شستشو هستند و آیا بعد ازشستشو به حالت اولیه خود بر می گردند ؟ آیا می توان تابلو فرش هاش چاپی را در سایزهای مختلف سفارش داد  ؟
این سوال و  بسیاری از سوالات دیگر ممکن است در ذهن شما وجود داشته باشد و بخواهید قبل از سفارش تابلو فرش های چاپی و یا خرید آن ها به آن ها پاسخ دهید .
فرآیند چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش
اولین نکته ای که باید در هنگام تهیه ی چاپ عکس شخصی بر روی  تابلو فرش دقت شود این است که فرش خامی که قرار است برای این کار تهیه شود دارای استاندارد و کیفیت های لازم باشد . تابلو فرش های چاپی دارای محبوبیت بالا می باشند از این رو بسیار از شرکت های فرش به تولید فرش های خام اقدام کرده اند  . ممکن است این فرش های خامی که برای این کار بافته می شوند دارای شانه و تراکم مناسبی برای چاپ عکس ها نباشد . اما مجموعه تابلو فرش کیان برای این که محصول خوب و بدون ایرادی را به مشتریان خود ارائه کند همیشه در تلاش بوده است . شرکت کیان پس از تست های فراوانی که بر روی فرش ها خام انجام می دهد بهترین فرش های خام را تولید می کند و می توان آن ها را برای چاپ عکس شخصی استفاده کرد . مشخصات بهترین فرش های خام برای چاپ عکس شخصی عبارت است از فرشی با جنس پلی استر هیت ست شده و دارای 1000 شانه و تراکم 3000 .

برای تولید تابلو فرش های چاپی همان گونه که بیان کردیم از دستگاه سابلیمشن استفاده می شود که در این دستگاه ها برای چاپ عکس از دمای 130 الی 180 درجه سانتی گراد استفاده می شود . بنابراین رنگی که در این کار جذب فرش ها می شود به هیچ عنوان قابل پاک شدن نیست حتی اگر آن ها با آب دمای بالا شسته شوند خراب نمی شود و همچنین به مرور زمان رنگ های آن ها کم رنگ نمی شود .
ابعاد مختلف تابلو فرش های چاپی
برای تابلو فرش های چاپ عکس شخصی ابعاد استانداری در نظر گرفته شده است که این ابعاد عبارتند از 35 سانتی متر در 50 سانتی متر ، 50 سانتی متر در 70 سانتی متر ، 50 سانتی متر در 100 سانتی متر ، 70 سانتی متر در 100 سانتی متر و 100 سانتی متر در 150 سانتی متر . شما می توانید عکس خود را در هر کدام از این ابعاد چاپ نمایید البته اندازه 35 در 50 بیشتر برای چاپ نوشته و لوگو مورد استفاده قرار می گیر د .
عکس های که شما در مانیتور خود نگاه می کنید دارای کد رنگی RGB و هگزادسیمال هستند اما زمانی که بر روی تابلو فرش چاپ می شومد دارای کد رنگی CMYK می شوند و به همین دلیل ممکن است در رنگ های آن کمی تغییر ایجاد شود .
چون عکس شما بر روی یک تابلو فرش کاملا سفیذ چاپ می شود فقط قسمت های روی فرش چاپ می شود و زمانی که بر روی آن دست بکشید نخ های سفید را در عمق آن ها می توانید مشاهده کنید .
نکاتی درباره چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش
برای این که یک عکس چاپی با کیفیت داشته باشید باید به موراد زیر توجه کنید  .
برای جنسش بهتر است که پلی استر باشد زیرا تابلو فرش هایی که بر روی الیافی به غیر از پلی استر هستند گاه بی رنگ و یا مات می شوند . هر چه پرزهای فرش خامی که عکس بر روی آن ها چاپ می شود کوتاه تر و سفید تر باشد نفوذ رنگ بر روی آن ها بیشتر خواهد بود .
شما می توانید برای سفارش تابلو فرش به فروشگاه آنلاین کیان فرش مراجعه نمایید و تابلو خود را در ابعاد دلخواه سفارش دهید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش زیباترین تابلو فرش
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
خرید تابلو فرش به قیمت درب کارخانه
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
تابلو فرش هدیه ، هدیه ای زیبا
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما