قیمت تابلو فرش ماشینی

price-cheap-carpets.jpg

شرکت کیان ، تابلو فرش های ماشینی را با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . تابلو فرش های سفارشی از جمله تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش های کلاسیک ، مینیاتور و .. از محصولات بی نظیر این شرکت تولیدی می باشد . بنابر درخواست مشتریان این تابلو ها می تواند با قاب یا بدون قاب ارائه شود .
امروزه به دلیل قیمت تابلو فرش های ماشینی که بسیار پایین تر از تابلو فرش های دستباف است ، تقاضا و خرید تابلو فرش های ماشینی بیشتر شده است . البته عوامل دیگری مسبب تقاضای بالاست . از جمله تنوع در طرح ها و رنگ ها و تولید سریع آن . تابلو فرش های دستباف را نمی توان سریع بافت و مستلزم صرف زمان بسیاری است از طرفی دیگر به دلیل اینکه با دست بافته می شود برخی از طرح های خیلی ظریف و ریز از جمله چهره اشخاص را نمی توان به صورت دستباف ارائه کرد .
قیمت تابلو فرش های ماشینی بنابر دلایل زیر ممکن است از کارخانه ای تا کارخانه دیگر متفاوت باشد :
- جنس تابلو فرش ها در تعیین قیمت آن ها بسیار اهمیت دارد . تابلو های بی کیفیت که از الیاف نایلونی و یا پلی پروپلین بافته شده اند معمولا ارزانتر از محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر هیت ست شده است . هیت ست شدن هم مقاومت محصول را در برابر گرد و خاک و شست و شو بالا می برد و این یک فرآیندی است اضافه تر که روی الیاف قبل از بافت انجام می دهند و آن الیاف را از تونل بخار و گرما عبور می دهند تا مستحکم تر شوند و پرزهایش گرفته شود .
- ابعاد تابلو فرش نیز دز تعیین قیمت آن ها نقش دارد . قیمت تابلو فرش های عمودی با تابلو فرش های افقی متفاوت است .
- قیمت تابلو فرش های بافت کمی بالاتر از تابلو فرش های چاپی است . تابلو فرش های بافت همانند فرش های ماشینی بافته می شوند ولی تابلو فرش های چاپی یک صفحه سفیدی بافته می شود و نقشه به وسیله دستگاه سابلیمیشن روی  آن صفحه سفید بافت زده می شود .
- شانه و تراکم در تعیین قیمت این محصولات تاثیر بالایی دارد . تابلو فرش هایی که با شانه و تراکم بالاتر بافته می شوند از جمله تابلو فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دارای قیمت بالاتری می باشند . طرح های خیلی ظریف و ریز را به صورت شانه و تراکم بالا می بافند .
چگونه تابلو فرش ماشینی ارزان با کیفیت بالا خریداری کنیم ؟
برخی از خریداران بر این باورند که قیمت های ارزان که توسط برخی از تولیدی ها ارائه می شوند به دلیل کیفیت پایین است . در صورتی که چنین نیست . چه بسا برخی از تولیدی ها از جمله شرکت کیان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند . این شرکت بعد از تولید محصولات باکیفیت ، آن ها را در فروشگاه آنلاین به نمایش می گذارد . در فروش اینترنتی ، ارتباط خریدار با خود تولید کننده است و هیچ واسطه و یا دلالی در این میان وجود ندارند .
مقاله مربوطه : خرید تابلو فرش ماشینی ارزان
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش از شرکت کیان بسیار زیاد است که مهمترین آن ارائه تابلو فرش با قیمت ارزان است .
شرکت کیان همواره و پی در پی ، تولیدات جدید با طرح های بسیار زیبا را روانه بازار می کند . دسترسی به این طرح های جدید ، فقط از طریق فروشگاه آنلاین تابلو فرش امکان پذیر است . از طریق فروشگاه آنلاین می توانید طرح های تابلوها را در کمترین زمان ببینید ، قیمت ها را با هم مقایسه کنید ، با مدیر فروش مشاوره کنید و سپس تصمیم به خرید بگیرید .
تمامی محصولات شرکت کیان دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی است . برای تولید تابلو فرش های سفارشی باید به شمار تلفن  03134429554 و یا  09134313091 و 09128894232 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
تبدیل عکس به تابلو فرش
تولید بهترین تابلو فرش ها
تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری
انواع تابلو فرش طرح جدید
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما