قیمت تابلو فرش ماشینی

price-cheap-carpets.jpg

شرکت کیان ، تابلو فرش های ماشینی را با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . تابلو فرش های سفارشی از جمله تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش های کلاسیک ، مینیاتور و .. از محصولات بی نظیر این شرکت تولیدی می باشد . بنابر درخواست مشتریان این تابلو ها می تواند با قاب یا بدون قاب ارائه شود .
امروزه به دلیل قیمت تابلو فرش های ماشینی که بسیار پایین تر از تابلو فرش های دستباف است ، تقاضا و خرید تابلو فرش های ماشینی بیشتر شده است . البته عوامل دیگری مسبب تقاضای بالاست . از جمله تنوع در طرح ها و رنگ ها و تولید سریع آن . تابلو فرش های دستباف را نمی توان سریع بافت و مستلزم صرف زمان بسیاری است از طرفی دیگر به دلیل اینکه با دست بافته می شود برخی از طرح های خیلی ظریف و ریز از جمله چهره اشخاص را نمی توان به صورت دستباف ارائه کرد .
قیمت تابلو فرش های ماشینی بنابر دلایل زیر ممکن است از کارخانه ای تا کارخانه دیگر متفاوت باشد :
- جنس تابلو فرش ها در تعیین قیمت آن ها بسیار اهمیت دارد . تابلو های بی کیفیت که از الیاف نایلونی و یا پلی پروپلین بافته شده اند معمولا ارزانتر از محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر هیت ست شده است . هیت ست شدن هم مقاومت محصول را در برابر گرد و خاک و شست و شو بالا می برد و این یک فرآیندی است اضافه تر که روی الیاف قبل از بافت انجام می دهند و آن الیاف را از تونل بخار و گرما عبور می دهند تا مستحکم تر شوند و پرزهایش گرفته شود .
- ابعاد تابلو فرش نیز دز تعیین قیمت آن ها نقش دارد . قیمت تابلو فرش های عمودی با تابلو فرش های افقی متفاوت است .
- قیمت تابلو فرش های بافت کمی بالاتر از تابلو فرش های چاپی است . تابلو فرش های بافت همانند فرش های ماشینی بافته می شوند ولی تابلو فرش های چاپی یک صفحه سفیدی بافته می شود و نقشه به وسیله دستگاه سابلیمیشن روی  آن صفحه سفید بافت زده می شود .
- شانه و تراکم در تعیین قیمت این محصولات تاثیر بالایی دارد . تابلو فرش هایی که با شانه و تراکم بالاتر بافته می شوند از جمله تابلو فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دارای قیمت بالاتری می باشند . طرح های خیلی ظریف و ریز را به صورت شانه و تراکم بالا می بافند .
چگونه تابلو فرش ماشینی ارزان با کیفیت بالا خریداری کنیم ؟
برخی از خریداران بر این باورند که قیمت های ارزان که توسط برخی از تولیدی ها ارائه می شوند به دلیل کیفیت پایین است . در صورتی که چنین نیست . چه بسا برخی از تولیدی ها از جمله شرکت کیان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند . این شرکت بعد از تولید محصولات باکیفیت ، آن ها را در فروشگاه آنلاین به نمایش می گذارد . در فروش اینترنتی ، ارتباط خریدار با خود تولید کننده است و هیچ واسطه و یا دلالی در این میان وجود ندارند .
مقاله مربوطه : خرید تابلو فرش ماشینی ارزان
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش از شرکت کیان بسیار زیاد است که مهمترین آن ارائه تابلو فرش با قیمت ارزان است .
شرکت کیان همواره و پی در پی ، تولیدات جدید با طرح های بسیار زیبا را روانه بازار می کند . دسترسی به این طرح های جدید ، فقط از طریق فروشگاه آنلاین تابلو فرش امکان پذیر است . از طریق فروشگاه آنلاین می توانید طرح های تابلوها را در کمترین زمان ببینید ، قیمت ها را با هم مقایسه کنید ، با مدیر فروش مشاوره کنید و سپس تصمیم به خرید بگیرید .
تمامی محصولات شرکت کیان دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی است . برای تولید تابلو فرش های سفارشی باید به شمار تلفن  03134429554 و یا  09134313091 و 09128894232 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
طرح جدید تابلو فرش
تابلو فرش سابلیمیشن
تابلو فرش چاپی ماشینی
تابلو فرش برای جهیزیه
چاپ عکس روی تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما