تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

convert-photos-to-machine-carpets.jpg

تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی توسط شرکت کیان انجام می شود . این عکس می تواند عکس خانوادگی ، مناظر طبیعی ، بناهای تاریخی ، شخصیت ها و حتی آرم شرکت و یا لوگوی شرکت باشد . برای تهیه تابلو فرش های سفارشی با شماره تلفن زیر تماس بگیرید : 03134429554
09128894232
09134313091

چندی است که تابلو فرش های ماشینی وارد بازار های فرش و قالی شده اند و به عنوان نوعی تابلو از جنسی متفاوت مورد استقبال مردم قرار گرفته اند . فرش های ماشینی زیبا و بی نظیری که تا کنون محبوب ترین کف پوش بوده اند امروزه در ابعاد کوچک و در سایز هایی مناسب برای نصب شدن روی دیوار و زینت بخشی تولید و روانه بازار شده اند .
انواع مختلفی از تابلو فرش ها وجود دارد ، توجه نمایید که با وجود شباهت هایی از جمله نوع و جنس محصول ، روش تولید و ... ، تفوات های زیادی بین تابلو فرش های ماشینی با فرش های ماشینی وجود دارد . با وجود آنکه تابلو فرش ها محصولی نوین هستند ، اما میبینیم که به خوبی در بین عموم جا افتاده اند و غلو نخواهد بود اگر بگوییم در هر خانه ای تابلو فرشی زیبا به چشم می خورد .
آنچه برای خریداران تابلو فرش ها حائز اهمیت است طرح و نگاره ای است که بر محصول بافته شده است . چراکه قرار است این طرح تا سالیان سال ، بر دیوار خانه خریداران خوش بدرخشد و لازم است در انتخاب آن نهایت دقت به عمل آید . در کنار تمامی طرح ها و نقش هایی که برگرفته از ذهن خلاق طراح بوده و در بازار فرش و قالی می بینیم ، دسته ای از تابلو فرش ها هستند که طرحی منحصر بفرد داشته و از تصاویر خانوادگی و عکس های شخصی الگو می گیرند . شما می توانید علاوه بر تصاویر مشاهیر ، تصاویری بزرگان تاریخ و علم و ادب و ... ، تابلو فرشی با عکس عزیزان خود داشته باشید . حتی دادن تابلو فرش با طرحی از تصاویر و عکس های خانوادگی به عنوان هدیه نیز بسیار پر طرفدار شده است .
در نوشتار حاضر بر آن شده ایم تا به خوانندگان توضیحاتی در رابطه با تبدیل عکس به تابلو فرش و موارد استفاده از آن ارائه دهیم . همچنین عنوان خواهیم داشت که چطور می توان بهترین تبدیل عکس به تابلو فرش را با کیفیت مناسب و قیمت ارزان تهیه نمود .
تبدیل عکس به تابلو فرش
تولید کنندگان تابلو فرش بر اساس طرح هایی از عکس های سفارش دهندگان به خوبی به این موضوع واقف هستند که برای تبدیل عکس به تابلو فرش باید به رنگ بندی شفاف و واضح با تفاوت رنگ های اندک و در واقع تنوع رنگی بسیار بالا ، بافت ریز و ظریف مانند بافته های دستبافت ، قابلیت تمیز شدن با شامپو فرش و گردگیری راحت توجه نمود .
استفاده از تابلو فرش های ماشینی به همان اندازه محبوبیت دارد که استفاده از فرش های ماشینی در بین مردم خاص و نوین است . از بهترین و لوکس ترین کالاها برای تزیین منزل ، همین انواع تابلو فرش های ماندگار و زیبا هستند از جمله تابلو فرش هایی که از تبدیل عکس به تابلو فرش تولید شده اند و نقشی منحصر به فرد دارند .
تابلو فرش های عکس و چهره از جذاب ترین و خاص ترین هدیه ای است که می توانید به عزیزان خود بدهید . ماندگاری در کنار ظرافت و زیبایی موجب شده تا نصب یک تابلو فرش بر دیوا خانه فضا را متحول کند .
تا اینجا از انتخاب برند و فروشگاه ناب و مرغوب و قابل اعتماد صحبت شد ، با بررسی های آماری و تخصصی انجام شده در این زمینه می بینیم که تولید کنندگان تابلو فرش هایی که در شهر اصفهان واقع شده اند و از نیروی های متخصص اصفهانی استفاده می کنند بیش از هر تولید کننده ای توانایی ارائه بهترین تابلو فرش ها را به بازار دارند . چراکه تمام زیبایی و ارزش تابلو فرش ها در نگاره و طرح های بافته شده روی آن بستگی دارد و هنرمندان اصفهانی به عنوان متخصصی رشد یافته در مهد هنر ایران زمینه بهترین طرح ها و زیبا ترین نگاه ها را طراحی کرده و بافت روی تابلو فرش ها در معرض نمایش قرار می دهند . 
چطوری عکس را به تابلو فرش تبدیل کنیم ؟
چنان چه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش را دارید باید در گام اول کارخانه ای را پیدا کنید که در تبدیل عکس به تابلو فرش متخصص باشد . سپس کافی است به فروشگاه اینترنتی کیان مراجعه کرده و فایل حاوی طرح و عکس را برای تولید کننده ارسال نمایید . تولید کننده در کم ترین زمان ممکن طرح ارسال شده را به تابلو فرشی بی نظیر با ویژگی های خواسته شده از سوی مشتری تبدیل نموده و ارسال می نماید . روش های مختلفی برای تبدیل عکس به تابلو فرش وجود دارد که در هر روش کیفیت ، زیبایی و ویژگی های فنی و ظاهری بافته متفاوت خواهد بود .
برای مثال در برخی از چاپ ها ، بافته سفیدی در ابعاد مشخص تولید شده و درون دستگاه رنگ پاشی قرار می گیرد . در دستگاه ، عکس با رنگ های مشخص شده بر روی فرش پاچ خواهد شد . در این نوع بافته کمی دقت ما را از نحوه چاپی بودن تابلو فرش آگاه می دارد . در حالی که تبدیل عکس به تابلو فرش به روش سابلیمیشن با کیفیت ترین ، زیبا ترین و بهترین نوع تبدیل عکس به تابلو فرش می باشد . این نوع تابلو فرش و تبدیل عکس به تابلو فرش در کارخانه های اصفهان انجام شده و توان تولید به روش سابلیمیشن در بسیاری از کارخانه های فرش بافی وجود ندارد .
تابلو فرش های ماشینی سفارشی
هرچند تولید تابلوفرش های دستبافت قدمت زیادی دارد اما تولید تابلو فرش های ماشینی در سال های اخیر انجام شده است . تبدیل عکس به تابلو فرش نیز جدید ترین متد و مدل تولید تابلو فرش ماشینی می باشد که در آن عکس های خانوادگی توسط دستگاه های و ماشین آلات جدید و به روز دنیا به طرح تبدیل و بر روی فرش هایی با سایز کوچک چاپ می شوند . هرچند این محصول به علت نوین بودن هنوز جای پیشرفت زیادی دارد اما کارخانه های زیادی هستند که توانسته اند با تولید بهترین تابلو فرش های چاپ و تولید با طرح هایی به فرم عکس ، توجه مخاطبان را جلب نموده و در دنیا به شهرت جهان برسند .
برای تبدیل عکس به تابلو فرش کافی است با شرکت کیان تماس بگیرید .
برای پیدا کردن بهتری تولید کننده راه کارهای مختلفی وجود دارد از جمله آن که :
1- به تعداد مشتریان برند توجه نمایید . بازار رقابیت محصولات به حدی داغ است که کم ترین برتری می تواند به راحتی تمام مشتریان را جذب نموده و اندکی کم کاری در تولید ، در کم ترین زمان ممکن سهم کارخانه را در بازار کاهش می دهد . از این رو توجه به این که کارخانه یا برند مد نظر چقدر در تولید و مبادله سهم دارد می تواند چراغ سبزی برای خرید یا عدم خرید باشد .
2- توجه به محصولات موجود از برند در بازار . می توانید محصولات موجود در بازار را از برند های مختلف با استاندارد های ارائه شده در مورد تابلو فرش های ماشینی تطبیق داده و در صورت هماهنگ بودن به مناسب بودن برند جهت خرید پی ببرید . مواردی مانند این که چقدر کارخانه در تولیدات خود به تنوع ، متد های جدید و خلاقیت و نوآوری توجه میکند هم یکی از المان های خرید ناب خواهد بود .
3- اگر به افراد خبره دسترسی دارید می توانید به عنوان متخصص از آن ها مشورت گرفته و در خرید کمک بخواهید . علاوه بر متخصصین ، تجربیات افرادی که قبل از شما از برند و فروشگاه های مختلف خریداری نموده اند می تواند منبع خوبی برای کسب تجربه و اگاهی باشد .
انتخاب برند کیان که تابلو فرش را با استفاده از بهترین الیاف ، متنوع ترین و هماهنگ ترین رنگ بندی ها ، عالی ترین نگاره ها و همچنین در کمترین زمان و ارزان ترین قمیت ممکن به دست مشتری می رساند ،عاقلانه است . اکثر کارخانه های تولید فرش نسبت به تولید تابلو فرش های ماشینی اقدام کرده اند اما تولید کنندگان اندکی هم وجود دارند که منحصرا و متخصصا در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت داشته و به لحاظ تمرکز روی یک محصول بی شک تابلو هایی بهتر و مناسب تر عرضه خواهند داشت .
تولید تابلو فرش با تولید فرش ماشینی متفاوت است . در تولید فرش های ماشینی آن چه ملاک اصلی است ، جنس و دوام محصول است اما در تولید تابلو فرش های ماشینی ، طرح و زیبایی حرف اول را می زند و گاها ممکن است برای زیباتر نشان داده شدن تابلو ، از الیاف کم دوام تر استفاده شود . کیفیت و ماندگاری تابلو فرش ها در وهله دوم قرار دارد . تابلو فرش ها پس از تولید درون قاب های زیبا قرار گرفته و بر دیوار نصب می شوند . نیازی نیست تا نگران پاخوری ، فشار و سایش الیاف تابلو فرش ها باشیم چراکه مورد استفاده ای متفاوت از فرش های ماشینی دارند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
نکات مهم در هنگام خرید تابلو فرش
فروش تابلو فرش ماشینی با بهترین قیمت
راهنمای خرید تابلو فرش
تابلو فرش ماشینی طرح منظره
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما