تابلو فرش منظره و نقش آن در دکوراسیون منزل

nice-nature-carpets.jpg

شرکت کیان بزرگترین تولید کننده تابلو فرش های منظره به صورت افقی و عمودی و در اندازه های مختلف می باشد . این شرکت قدرت تبدیل عکس های گرفته شده توسط مشتری از مناظر طبیعت ، سواحل دریا و .. به تابلو فرش ماشینی را دارد . برای سفارش انواع تابلو فرش های منظره با شماره 09128894232-09134313091 تماس بگیرید .
تابلو فرش
به فرش های که دارای ابعاد کوچکتری هستند گفته می شود . تولید تابلو فرش ها برای زیبایی دکوراسیون ها می باشد و باعث ایجاد حال و هوا و حس خوب در محیط می شوند . یک خانه ای را در نظر بگیرید که در یک شهر بزرگ و شلوغ  قرار دارد . صاحب خانه بعد از یک روز شلوغ و پر دغدغه وارد خانه می شود و در هنگام ورود ، تابلو فرش منظره زیبا از یک طبیعت و یا گل و گیاه را می بیند . این باعث می شود که حس آرامش بخشی به آن شخص القا شود  و در نگاه اول می تواند تمام خستگی های روزانه اش را فراموش کند . تابلو فرش ها دارای طرح و نقش های متنوعی می باشند و هر شخص می تواند مناسب با سلیقه و علاقه خود آن ها را تهیه کند .
تابلو فرش ها دارای قدمت طولانی نمی باشند . اما در همین مدت زمان کم توانسته اند جایگاه خود را در خانه ها پیدا کنند . نقش تابلو فرش ها در دکوراسیون منازل انکار نشدنی است . در هر جا که صحبت از زیبایی دکوراسیون باشد تابلو فرش ها می توانند حرف اول را بزنند  و در سال های اخیر از آن ها به عنوان هدیه نیز استفاده می کنند و به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . 
نقش تابلو فرش منظره در دکوراسیون
در زمان های قدیم در فرهنگ ایرانیان مزین کردن دیوار ها به فرش وجود داشته است . در آن زمان در هنگام مراسم ها جشن ها و عروسی ها فرش هایی را بر دیوار می آویختند تا باعث زیبایی فضا شوند . امروزه نیز برای زیبایی دکوراسیون از فرش ها استفاده می شود البته با ابعاد کوچک تر .
اولین تابلو فرش ها در شهر سردرود در استان آذربایجان شرقی و به صورت دست بافت تولید شد . بعد از گذشت مدت زمانی تولید کننده های فرش های ماشینی توانستند تابلو فرش ها را نیز ببافند و وارد بازار کنند . تولید کنندگان کاشان در این امر بسیار پیشتاز بوده اند و توانسته اند ناب ترین ، زیباترین و بهترین تابلو فرش ها را روانه ی بازار کنند . تا جایی که بعضی از تولید کننده های فرش ماشینی تمام تمر کز خود را بر روی تولید تابلو فرش های ماشینی گذاشته اند .
تنوعی که در تابلو فرش ها وجود دارد بیشتر از فرش ها است . در بعضی از شناسنامه های تابلو فرش ها تعداد رنگ بکار رفته در آن ها بی نهایت می باشد و این موضوع حاکی از این است که این نوع تابلو فرش ها از تنوع و ترکیب رنگی بالایی برخوردار می باشند . اگر قصد خرید تابلو فرش ها را داشته باشید با گشت و گذار در بازار تابلو فرش دست خالی بر نخواهید گشت . تابلو فرش های منظره از نظر طرح دارای تنوع فراوانی می باشند که عبارتند از   طبیعت ، گل ها ، سواحل دریا ، کوچ عشایر، مناظر و غیره .
موضوع جالب توجه دیگری که در ارتباط با طرح و نقشه تابلو فرش ها وجود دارد منطقه جغرافیایی می باشد . در هر شهری افراد طرح و نقش های خاصی را می پسندند و دلیل آن فرهنگ ، باور ، شرایط زندگی و آداب و رسوم در آن منطقه است . برای مثال در شهر های مذهبی بیشتر طرح های آیات قرآن ، آیه الکرسی ، وان یکاد و غیره به فروش می رسد و یا در شهر های شلوغ و بزرگ بیشتر تابلو فرش هایی با طرح های منظره طبیعت ، تصاویر باغ ، گل و گیاه ، تصاویر روستایی و غیره رواج دارد و در شهر های کوچک از سبک های مدرن استفاده می شود . در تمامی مواردی که گفته شده می توان گفت که طرح تابلو فرش در دکوارسیون منازل به سایر وسایل موجود در دکوراسیون و فضای خانه وابسته است . برای مثال منازلی که دارای معماری امروزه است و در آن از وسایل فانتزی و مدرن استفاده شده باشد بهترین تابلو فرش ،طرح هایی با نقش و نگار درشت است . اما اگر خانه ای دارای سبک سنتی باشد و در آن از وسایل سنتی استفاده شده باشد بهترین تابلو فرش برای چنین منازلی محصولاتی با طرح سنتی می باشد .  اما می توان گفت که تابلو فرش های منظره برای تمام منازل با هر سبکی مناسب می باشد . و باعث زیبایی  در هر دکوراسیونی می شود .
نکات مهم در هنگام انتخاب تابلو فرش منظره
1. تابلو فرش های منظره در دکوراسیون منازل نقش مهمی را ایفا می کنند بنابراین بهتر است که بر روی یک دیوار فقط از یک تابلو فرش استفاده شود .
2. در هنگام خرید تابلو فرش منظره باید به فاصله سقف تا کف خانه دقت کنید . اگر این فاصله کم بود بهتر است که تابلو فرش های افقی را خریداری نمایید و اگر این فاصله زیاد بود بهتر است که تابلو فرش های عمودی را خریداری نمایید . زیرا تابلو فرش های عمودی باعث می شوند که فاصله سقف تا کف کم تر نشان داده شود و برعکس تابلو فرش های افقی باعث می شوند که فاصله بیشتر نمایش داده شود .
3. تابلو فرش های عمودی منظره بیشتر برای پاگرد ها و راهرو ها مناسب می باشد .
4. تابلو فرش های منظره نیز مانند فرش ها دارای دو دسته  دست بافت و ماشینی می باشند و مهم ترین تفاوت بین آن ها قیمتشان است . قیمت تابلو فرش های دست بافت بسیار بیشتر از تابلو فرش های ماشینی می باشند بنابراین در زمان خرید تابلو فرش باید توان مالی خود را نظر بگیرید و متناسب با توان مالیتان هر کدام از آن ها را انتخاب کنید .
5. سعی کنید هر از چندگاهی تابلو فرش را از روی دیوار بردارید تا پشت آن هوا بخورد .
6. جنس الیاف بکار رفته در تابلو فرش عمر آن ها را مشخص می کند پس در زمان خرید تابلو فرش به جنس بکار رفته در آن ها دقت نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
تابلو فرش چهره سفارشی
خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی
تفاوت تابلو فرش ماشینی با تابلو فرش دستبافت
گالری تابلو فرش در اصفهان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما