بافت تابلو فرش چهره

carpets-face-in-esfahan.jpg

تابلو فرش چهره یکی از محصولات زیبا می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و طرفدارن زیادی را به خود جذب نموده است . اشخاص زیادی وجود دارند که دوست دارند عکس های دو نفره ، خانوادگی و یا حتی تکی خود را به صورت تابلو فرش داشته باشند و یا از آن ها برای هدیه دادن به عزیزیرانشان استفاده کنند . امروزه تبدیل عکس به تابلو فرش به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار آسان شده است .
بافت تابلو فرش چهره
به صورت کلی برای بافت تابلو فرش های چهره دو روش وجود دارد که عبارتند از تابلو فرش های چاپی و تابلو فرش بافت که در ادامه درباره هرکدام توضیحات کاملی را بیان می کنیم .
تابلو فرش بافت چهره :
در روش بافت تابلو فرش ابتداد عکس مورد نظر را طی چند مرحله با نرم افزاری که در کامپیوتر وجود دارد به یک نقشه تبدیل می کنند تا دستگاه بافت بتواند از روی آن نقشه طرح عکس را بخواند . برای طراحی عکس با این روش طراحان باید تمام سعی خود را بکنند تا ظرافت های که در عکس موجود می باشد از بین نرود و تابلو فرشی که قرار است از روی عکس بافته شود کامل و با تمام جزئیات باشد . از دیگر موضوع های مهم در این روش از بافت تابلو فرش ، رنگ های چهره می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد زیرا رنگ هایی که در دستگاه های بافت مورد استفاده قرار می گیرد دارای محدودیت است و باید با توجه به عکس رنگ های متناسب را انتخاب کرد .
تابلو فرش چاپی چهره :
در روش تابلو فرش چاپی که نام دیگر آن تابلو فرش سابلیمیشن یا دیجیتال است از دستگاه های با چاپ تصویر بر روی تابلو فرش ها استفاده می کنند . تولید این نوع تابلو فرش ها به این صورت است که ابتدا تابلو فرش سفیدی را در ابعاد استاندارد می بافند و بعد از این که بافت انجام شد با بکار گیری دستگاه های چاپی که مخصوص این کار می باشد تصویر و یا عکس مورد نظر را بر روی تابلو فرش چاپ می کنند . در روش چاپ به دلیل استفاده از دستگاه های چاپ طیف رنگی که به کار گرفته می شود دارای محدویت نمی باشد و می توان در این نوع از تابلو فرش ها از بی نهایت رنگ برای طرح ها استفاده کرد .
این دو روشی که نام بردیم هر دو دارای معایب و مزایای مخصوص به خود می باشند . به طور مثال در تابلو فرش ها چاپی سرعت بالا است اما در تابلو فرش های بافت سرعت پایین است ، تابلو فرش های چاپی دارای دوام پایین می باشد اما تابلو فرش های بافت دارای دوام بالایی هستند .
خرید اینترنتی تابلو چهره در اصفهان
برای خرید اینترنتی تابلو فرش چهره در اصفهان می توانید به فروشگاه کیان مراجعه نمایید ، این فروشگاه تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می کند و برای این که مشتریان احساس راحتی بیشتری داشته باشند امکان خرید به صورت مستقیم از کارخانه را برای آن ها فراهم کرده است که این خود سبب حذف هزینه ها اضافی و حذف واسطه ها می شود . شرکت فرش کیان ، تابلو فرش های چهره را بنابر درخواست مشتری به صورت تابلو فرش چهره عمودی و تابلو فرش چهره افقی و در اندازه های دلخواه مشتری چاپ می کند و برای افرادی که خرید خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند شرایط خاصی را در نظر می گیرد از جمله ضمانت نامه معتبر ، ضمانت نامه عمود وجه در صورتی که محصول دارای مشکل باشد ، تضمین بهترین قیمت و کیفیت در سراسر کشور ، بیمه نام ، ارسال رایگان تابلو فرش و غیره .
خدماتی که در فروشگاه ها و یا کارخانه تابلو فرش کیان ارائه می شود عبارت است از :
فروش تابلو فرش های درجه یک در فروشگاه  اینترنتی تابلو فرش کیان  .
فروش تابلو فرش های با طرح های آماده .
فروش تابلو فرش های درخواستی با طرح های خاص و سفارشی .
تبدیل عکس چهره اشخاص و افراد و عکس های خانوادگی به تابلو فرش
برای سفارش تابلو فرش عکس و یا طرح دلخواهتان کافی است به قسمت سفارش محصولات و در خواست ثبت سفارش وارد شوید و عکس خود را دراین قسمت بارگزاری کنید و حتما از عکسی که در این قسمت بارگزاری می کنید مطمئن باشید زیرا در صورت بافت دیگر امکان تغییر عکس وجود ندارد .
تفاوت چاپ عکس روی فرش در کارخانه کیان با سایر کاخانه ها
کارخانه تابلو فرش کیان به صورت تخصوصی در زمینه تابلو فرش فعالیت می کند و با سایر تولید کننده ها ی تابلو فرش که کار عمده آن ها تولید فرش ماشینی است و تابلو فرش را به عنوان یک محصول جانبی تولید می کنند . بسیار متمایز است و دارای برتری های بسیار زیادی است . 
در کارخانه فرش کیان ، چاپ عکس بر روی تابلو فرش ها با استفاده از به روز ترین دستگاه ها صورت می گیرد . در تابلو فرش های چاپی شرکت کیان عکس را بر روی یک بافته ای سفید رنگ می پاشند و این عمل به صورت وارونه نیز در پشت تابلوفرش نیز انجام می شود . با این وجود اگر کمی به آن دقت کنید در عمق می توانید به بافته نشدن آن پی ببرید . و از چاپی بودن آن مطلع شوید زیرا عمق فرش سفید است .
نام یکی دیگر از روش های چاپ عکس که در شرکت کیان انجام می شود چاپ سابلیمیشن یا حرارت نام دارد . این نوع چاپ از زیبا ترین و بهترین روش های چاپ است . اساس کار آن حرارت می باشد و بر پایه تصعید مواد شکل می گیرد در این روش جوهری که در  طرح مورد نظر و بر روی کاغذ مخصوص وجود دارد به الیاف منتقل می شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش سفارشی ارزان
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
طرح جدید تابلو فرش
تابلو فرش ارزان
تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما