چاپ عکس روی تابلو فرش

photo-printing-on-carpets.jpg

شرکت کیان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن ، انواع عکس های شخصی و خانوادگی و طرح های دلخواه مشتری و آرم و لوگوی اداره جات را به صورت تابلو فرش های بافت و چاپی ارائه می دهد .
نوین ترین وسیله ای که برای زیبایی دکور خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش ها هستند . تابلو فرش ها چه از نوع ماشینی و چه از نوع دستبافت بسیار در زیبا سازی فضا موثر واقع شده و به خوبی می توانند تحولاتی اساسی در خانه ایجاد کنند . استفاده از تابلو فرش ها تنها به دکور خانه محدود نمی شود . در حال حاضر وارد هر فضایی که می شوید امکان دیده شدن تابلو فرش ماشینی کم نیست . اداره جات ، اماکن های عمومی ، فضاهای لوکس مانند سالن های جشن و ... به واسطه یک تخته تابلو فرش زیبا و متناسب از نظر رنگ و طرح و ... بسیار بسیار جذاب تر خواهند شد .
تا چند سال قبل که خبری از تولید تابلو فرش های ماشینی نبود و در واقع کارخانه تولید تابلو فرش ماشیتی وجود نداشت ، تابلو فرش های دستبافت در بازار تکه تازی کرده و به عللی مانند قیمت بالا آنطور که باید و شاید مورد استقبال عموم مردم قرار نمی گیرفتند . اما در سال های اخیر استفاده از تابلو فرش های ماشینی چنان فراگیر شده است که می توان بنا بر آمار حتی طرح و سلیقه مناطق جغرافیایی مختلف را تفکیک نمود و پیش بینی شده است که صادرات تابلو فرش های ماشینی در سال های آتی سهم بالا یی از صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص دهد .
در بازار کالاهای لوکس و دنیای مد تابلو فرش های ماشینی کارخانه کیان حرفی برای گفتن دارند و به یکی از جذاب ترین محصولات تبدیل شده اند . جذابیت تابلو فرش های ماشینی کارخانه کیان تنها به دلیل استفاده و فضا نیست ، بلکه خرید تابلو فرش به عنوان هدیه ای ماندگار و دلچسب از رونق های بازار تابلو فرش می باشد .
مشتریانی که به قصد خرید تابلو فرش وارد بازار می شوند نسبت به خریداران فرش های ماشینی وسواس بیشتری داشته و آیتم های متفاوتی برای خرید در نظر دارند . برای مثال اگر از یک خریدار تابلو فرش ماشینی در مورد اولویت های خرید سوال کنیم بی شک داشتن طرح و نگاره زیبا و خوش وجه را بر کیفیت ترجیح می دهد در حالی که در فرش های ماشینی کیفیت حرف اول را می زند . در کل می توان گفت در تابلو فرش ها ، نگاره ها و طرح ها اهمیت بیشتری بر سایر جنبه های تولید دارند . از این رو تنوع و گستردگی در بازار تابلو فرش ها بسیار زیاد است و البته طرح های بافته شده بر روی تابلو فرش ها تفاوت های عمده ای با طرح های موجود بر فرش های ماشینی دارند .
چاپ عکس روی تابلو فرش در بین مشتریان خصوصا ایرانیان محبوبیت خاصی دارد و کارخانه تولید تابلو فرش کیان به خوبی توانسته است چاپ عکس روی فرش در اندازه های مختلف را انجام دهد .
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
تولید تابلو فرش با طرح های خاص
 تنوع زیادی چه از نظر طرح و نگاره در فروشگاه تابلو فرش کیان دیده می شود . هرچند هر مدل طرحی که بخواهیم می توانیم در این فروشگاه پیدا کنیم اما برخی طرح ها توانایی از پیش تولید شدن را نداشته و به عنوان طرح های سفارشی که ما آن را طرح های خاص نامیدیم ، قابل تولید خواهند بود .
با یک مثال به طور واضح در مورد تابلو تولید تابلو فرش با طرح های خاص صحبت خواهیم نمود . برای مثال بسیاری از مشتریان و مراجعین به کارخانه تولید فرش کیان خواهان ان هستند که تابلو فرشی داشته باشند با عکس اعضا خانواده یا تصاویری از این دست . بی شک تولید این نوع بافته ها از قبل امکان پذیر نیست اما داشتن تابلو فرش هایی با چاپ عکس از طریق سفارش ممکن خواهد شد .
از خدمات ارائه شده در فروشگاه یا کارخانه تابلو فرش کیان می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی درجه یک
2- فروش تابلو فرش با طرح های آماده
3- فروش تابلو فرش سفارشی با طرح های درخواستی مشتری
4- چاپ عکس شخصی روی فرش
در بین خدمات ایتمی تحت عنوان بافت یا چاپ عکس های شخصی دیده می شود که مثالی از همان طرح های خاص می باشد . برای داشتن تابلو فرشی با تصویر دلخواه یا شخصی که در بین محصولات موجود در فروشگاه کیان یافت نشده است ، کافی است در قسمت سفارشات محصول مراحل درخواست یا ثبت سفارش را طی نمایید . مهم ترین نکته بارگزاری صحیح فایل است و اهمیتی ندارد فایل با چه نرم افزاری تهیه شده باشد اما هنگام بارگزاری از طرح مد نظر اطمینان حاصل نمایید .
تفاوت چاپ عکس روی تابلو فرش در کارخانه کیان با سایر تولید کنندگان
کارخانه فرش کیان تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش های ماشینی مشغول فعالیت می باشد . در بین تولید کنندگان تابلو فرش ها که عمدتا تولید کننده فرش ماشینی هستند و به تابلو فرش ها به عنوان محصول جانبی کارخانه نگاه می کنند ، تابلو فرش کیان توانسته است با برتری هایی از سایرین متمایز شود .
با توجه به متن و موضوع مقاله در دست به تفاوت بین چاپ عکس روی تابلو فرش های کیان با سایر تولید کنندگان می پردازیم .
چاپ عکس در کارخانه کیان بوسیله روش مدرن و به روز سابلیمیشن انجام می شود . در این نوع چاپ ، بافته ای با الیاف سفید تولید شده و عکس و تصویر مورد نظر از طیق رنگ بر روی بافته پاشیده می شود . البته عکس بصورت وارونه نیز بر پشت تابلو فرش هم به چاپ می رسد با این حال کمی دقت در عمق بافته بیننده را از بافته نشدن طرح و چای بودن مطلع می کند و چراکه عمق فرش سفید بوده و در هر صورتی دقت می تواند این موضوع را مشخص کند . 
چاپ سابلیمیشن چیست ؟
چاپ سابلیمیشن به وسیله حرارت انجام می شود از همین رو آن را چاپ حرارتی هم می نامند . از بهترین و زیباترین انواع چاپ روی فرش و سایر وسایل استفاده از روش‌ چاپ سابلیمیشن است . اساس کار چاپ حرارتی یا سابلیمیشن که در کارخانه تابلو فرش کیان مورد استفاده قرار می گیرد ؛ بر پایه تصعید مواد شکل گرفته است . در این روش جوهر در طرح مد نظر از روی کاغذ مخصوص در دستگاه به جنس مورد نظر که در اینجا الیاف است ، منتقل خواهد شد . بالا بودن کیفیت چاپ در روش سابلیمیشن بسیار بالا تر از حد تصور است و استفاده از سابلیمیشن در چاپ بر روی هیچ محصولی رنگ رفتگی و جدا شدن نخواهد داشت چراکه چاپ توسط حرارت انجام می شود . روش مد نظر بسیار سریع انجام شده و می توانید در کم از یک هفته فرش با چاپ طرح مد نظر را دریافت نمایید .
دادن حرارتی به تابلو فرش جهت چاپ عکس نه تنها به بافت ها آسیب نمی رساند بلکه تا حد زیادی پرزدهی نمود و درخشندگی تابلو فرش را تضمین خواهد کرد . این نوع چاپ در لیوان ، سرامیک ، ساعت ، قاب هایی از جنس چوب و ... هم قابل انجام است اما چاپ سابلیمیش در صنعت پارچه بسیار نوین و جذاب می باشد .
خرید اینترنتی تابلو فرش سفارشی
برای داشتن تابلو فرش چه به طرح دلخواه و از طریق چاپ و چه انتخاب از بین طرح های وموجود بهتر است به فروشگاه اینترنتی برند کیان مراجعه نمایید . در توصیه و تأکید خرید از برند کیان که شکی نیست ، چراکه بهترین برند بوده و از نظر کیفتی ، تنوع محصول ، تخصص در تولید ، استفاده از الیاف متنو ع و درجه یک و .... بهترین تولید کننده است . اما در مورد چرایی خرید از فروشگاه اینترنتی کافی ست به مزیت های این روش دقت نمایید :
1- خرید ارزان ترین تابلو فرش ها در بالاترین زیبایی و کیفیت از فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است .
2- تنوع بالا در تابلو فرش ها به حدی است که دیدن تمامی طرح ها جز از فروشگاه های اینترنتی بر نمی آید .
3- خریدی اطمینان بخش و تضمین شده به روش انلاین نگرانی ما را بابت محصولات تقلبی و دست های سودجو و سوءاستفاده گر اسود می کند .
4- فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان با تضمین و گارانتی محصولات خود جای شک در خرید باقی نگذاشته و خیال خریداران را بابت برتری برند مطمئن می سازد .
توجه به این نکته نیز مهم است که کارخانه کیان در شهر اصفهان واقع شده و بی شک از هنرپروری این شهر در ارائه محصولاتی زیبا و بی نظیر ، فیض خواهد برد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
ارسال سریع تابلو فرش
تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان
تابلو فرش ماشینی اصفهان
قیمت تابلو فرش ماشینی
تبدیل عکس به تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما