چاپ عکس روی تابلو فرش

photo-printing-on-carpets.jpg

شرکت کیان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن ، انواع عکس های شخصی و خانوادگی و طرح های دلخواه مشتری و آرم و لوگوی اداره جات را به صورت تابلو فرش های بافت و چاپی ارائه می دهد .
نوین ترین وسیله ای که برای زیبایی دکور خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش ها هستند . تابلو فرش ها چه از نوع ماشینی و چه از نوع دستبافت بسیار در زیبا سازی فضا موثر واقع شده و به خوبی می توانند تحولاتی اساسی در خانه ایجاد کنند . استفاده از تابلو فرش ها تنها به دکور خانه محدود نمی شود . در حال حاضر وارد هر فضایی که می شوید امکان دیده شدن تابلو فرش ماشینی کم نیست . اداره جات ، اماکن های عمومی ، فضاهای لوکس مانند سالن های جشن و ... به واسطه یک تخته تابلو فرش زیبا و متناسب از نظر رنگ و طرح و ... بسیار بسیار جذاب تر خواهند شد .
تا چند سال قبل که خبری از تولید تابلو فرش های ماشینی نبود و در واقع کارخانه تولید تابلو فرش ماشیتی وجود نداشت ، تابلو فرش های دستبافت در بازار تکه تازی کرده و به عللی مانند قیمت بالا آنطور که باید و شاید مورد استقبال عموم مردم قرار نمی گیرفتند . اما در سال های اخیر استفاده از تابلو فرش های ماشینی چنان فراگیر شده است که می توان بنا بر آمار حتی طرح و سلیقه مناطق جغرافیایی مختلف را تفکیک نمود و پیش بینی شده است که صادرات تابلو فرش های ماشینی در سال های آتی سهم بالا یی از صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص دهد .
در بازار کالاهای لوکس و دنیای مد تابلو فرش های ماشینی کارخانه کیان حرفی برای گفتن دارند و به یکی از جذاب ترین محصولات تبدیل شده اند . جذابیت تابلو فرش های ماشینی کارخانه کیان تنها به دلیل استفاده و فضا نیست ، بلکه خرید تابلو فرش به عنوان هدیه ای ماندگار و دلچسب از رونق های بازار تابلو فرش می باشد .
مشتریانی که به قصد خرید تابلو فرش وارد بازار می شوند نسبت به خریداران فرش های ماشینی وسواس بیشتری داشته و آیتم های متفاوتی برای خرید در نظر دارند . برای مثال اگر از یک خریدار تابلو فرش ماشینی در مورد اولویت های خرید سوال کنیم بی شک داشتن طرح و نگاره زیبا و خوش وجه را بر کیفیت ترجیح می دهد در حالی که در فرش های ماشینی کیفیت حرف اول را می زند . در کل می توان گفت در تابلو فرش ها ، نگاره ها و طرح ها اهمیت بیشتری بر سایر جنبه های تولید دارند . از این رو تنوع و گستردگی در بازار تابلو فرش ها بسیار زیاد است و البته طرح های بافته شده بر روی تابلو فرش ها تفاوت های عمده ای با طرح های موجود بر فرش های ماشینی دارند .
چاپ عکس روی تابلو فرش در بین مشتریان خصوصا ایرانیان محبوبیت خاصی دارد و کارخانه تولید تابلو فرش کیان به خوبی توانسته است چاپ عکس روی فرش در اندازه های مختلف را انجام دهد .
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
تولید تابلو فرش با طرح های خاص
 تنوع زیادی چه از نظر طرح و نگاره در فروشگاه تابلو فرش کیان دیده می شود . هرچند هر مدل طرحی که بخواهیم می توانیم در این فروشگاه پیدا کنیم اما برخی طرح ها توانایی از پیش تولید شدن را نداشته و به عنوان طرح های سفارشی که ما آن را طرح های خاص نامیدیم ، قابل تولید خواهند بود .
با یک مثال به طور واضح در مورد تابلو تولید تابلو فرش با طرح های خاص صحبت خواهیم نمود . برای مثال بسیاری از مشتریان و مراجعین به کارخانه تولید فرش کیان خواهان ان هستند که تابلو فرشی داشته باشند با عکس اعضا خانواده یا تصاویری از این دست . بی شک تولید این نوع بافته ها از قبل امکان پذیر نیست اما داشتن تابلو فرش هایی با چاپ عکس از طریق سفارش ممکن خواهد شد .
از خدمات ارائه شده در فروشگاه یا کارخانه تابلو فرش کیان می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی درجه یک
2- فروش تابلو فرش با طرح های آماده
3- فروش تابلو فرش سفارشی با طرح های درخواستی مشتری
4- چاپ عکس شخصی روی فرش
در بین خدمات ایتمی تحت عنوان بافت یا چاپ عکس های شخصی دیده می شود که مثالی از همان طرح های خاص می باشد . برای داشتن تابلو فرشی با تصویر دلخواه یا شخصی که در بین محصولات موجود در فروشگاه کیان یافت نشده است ، کافی است در قسمت سفارشات محصول مراحل درخواست یا ثبت سفارش را طی نمایید . مهم ترین نکته بارگزاری صحیح فایل است و اهمیتی ندارد فایل با چه نرم افزاری تهیه شده باشد اما هنگام بارگزاری از طرح مد نظر اطمینان حاصل نمایید .
تفاوت چاپ عکس روی تابلو فرش در کارخانه کیان با سایر تولید کنندگان
کارخانه فرش کیان تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش های ماشینی مشغول فعالیت می باشد . در بین تولید کنندگان تابلو فرش ها که عمدتا تولید کننده فرش ماشینی هستند و به تابلو فرش ها به عنوان محصول جانبی کارخانه نگاه می کنند ، تابلو فرش کیان توانسته است با برتری هایی از سایرین متمایز شود .
با توجه به متن و موضوع مقاله در دست به تفاوت بین چاپ عکس روی تابلو فرش های کیان با سایر تولید کنندگان می پردازیم .
چاپ عکس در کارخانه کیان بوسیله روش مدرن و به روز سابلیمیشن انجام می شود . در این نوع چاپ ، بافته ای با الیاف سفید تولید شده و عکس و تصویر مورد نظر از طیق رنگ بر روی بافته پاشیده می شود . البته عکس بصورت وارونه نیز بر پشت تابلو فرش هم به چاپ می رسد با این حال کمی دقت در عمق بافته بیننده را از بافته نشدن طرح و چای بودن مطلع می کند و چراکه عمق فرش سفید بوده و در هر صورتی دقت می تواند این موضوع را مشخص کند . 
چاپ سابلیمیشن چیست ؟
چاپ سابلیمیشن به وسیله حرارت انجام می شود از همین رو آن را چاپ حرارتی هم می نامند . از بهترین و زیباترین انواع چاپ روی فرش و سایر وسایل استفاده از روش‌ چاپ سابلیمیشن است . اساس کار چاپ حرارتی یا سابلیمیشن که در کارخانه تابلو فرش کیان مورد استفاده قرار می گیرد ؛ بر پایه تصعید مواد شکل گرفته است . در این روش جوهر در طرح مد نظر از روی کاغذ مخصوص در دستگاه به جنس مورد نظر که در اینجا الیاف است ، منتقل خواهد شد . بالا بودن کیفیت چاپ در روش سابلیمیشن بسیار بالا تر از حد تصور است و استفاده از سابلیمیشن در چاپ بر روی هیچ محصولی رنگ رفتگی و جدا شدن نخواهد داشت چراکه چاپ توسط حرارت انجام می شود . روش مد نظر بسیار سریع انجام شده و می توانید در کم از یک هفته فرش با چاپ طرح مد نظر را دریافت نمایید .
دادن حرارتی به تابلو فرش جهت چاپ عکس نه تنها به بافت ها آسیب نمی رساند بلکه تا حد زیادی پرزدهی نمود و درخشندگی تابلو فرش را تضمین خواهد کرد . این نوع چاپ در لیوان ، سرامیک ، ساعت ، قاب هایی از جنس چوب و ... هم قابل انجام است اما چاپ سابلیمیش در صنعت پارچه بسیار نوین و جذاب می باشد .
خرید اینترنتی تابلو فرش سفارشی
برای داشتن تابلو فرش چه به طرح دلخواه و از طریق چاپ و چه انتخاب از بین طرح های وموجود بهتر است به فروشگاه اینترنتی برند کیان مراجعه نمایید . در توصیه و تأکید خرید از برند کیان که شکی نیست ، چراکه بهترین برند بوده و از نظر کیفتی ، تنوع محصول ، تخصص در تولید ، استفاده از الیاف متنو ع و درجه یک و .... بهترین تولید کننده است . اما در مورد چرایی خرید از فروشگاه اینترنتی کافی ست به مزیت های این روش دقت نمایید :
1- خرید ارزان ترین تابلو فرش ها در بالاترین زیبایی و کیفیت از فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است .
2- تنوع بالا در تابلو فرش ها به حدی است که دیدن تمامی طرح ها جز از فروشگاه های اینترنتی بر نمی آید .
3- خریدی اطمینان بخش و تضمین شده به روش انلاین نگرانی ما را بابت محصولات تقلبی و دست های سودجو و سوءاستفاده گر اسود می کند .
4- فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان با تضمین و گارانتی محصولات خود جای شک در خرید باقی نگذاشته و خیال خریداران را بابت برتری برند مطمئن می سازد .
توجه به این نکته نیز مهم است که کارخانه کیان در شهر اصفهان واقع شده و بی شک از هنرپروری این شهر در ارائه محصولاتی زیبا و بی نظیر ، فیض خواهد برد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
بافت تابلو فرش چهره
تابلو فرش زیبا و شیک
تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری
فروش تابلو فرش حیوانات
تابلو فرش سفارشی ارزان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما