قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان

price-esfahan-machine-carpets.jpg

برای بررسی قیمت تابلو فرش اصفهان کلیک کنید .
لازم به ذکر است که قیمت تابلو فرش با قاب با قیمت تابلو فرش بدون قاب متفاوت است .
برای آگاهی بیشتر و مشاوره قبل از خرید با مدیر فروش شرکت کیان تماس بگیرید .

هر سال که می گذرد سبک و سیاق زندگی به حد زیادی تغییر می کند . ارتباطات و تأثیری که افراد از یکدیگر می گیرند موجب شده تا بیش از قبل سلیقه افراد به همدیگر نزدیک شده و در واقع موجبات همگرایی در ایالت ها و کشور های مختلف را فراهم آورده است . در دنیای بزرگ امروز آنچه مهم تلقی می شود ظاهر زیبا و توجه به تصاویر بصری است که در اذهان ما شکل می گیرد . ما در طول روز با تصاویر بسیار زیادی برخورد می کنیم و نا خودآگاه برخی از آن ها را در ذهن نگه داشته و برخی را فراموش می کنیم . اگر به روز قبل خود فکر کنید ، خواهید دید که تمامی تصاویر ایجاد شده در ذهن شما و آنچه برایتان در حافظه باقی مانده است ، تصاویری هستند که یا بسیار جذاب و زیبا بوده که از یادآوری ان احساس رضایت می کنید و یا نا خوش آیند بوده است . داشتن تصاویر زیبا در ذهن حال ما را خوب کرده و با دادن احساس رضایت روح تازه ای به ما می بخشد .
حال تصور نمایید که دکوراسیون خانه را چنان طراحی کرده اید که اعضا خانه و یا مهمان ها با دیدن آن حس خوب رضایت دارند . در وهله اول توجه نمایید که هر چه تعداد تصاویر زیبا در ذهن بیشتر باشد ، آستانه تحمل فرد بالا رفته و با مسائلی که در طول روز پیش می آید بهتر برخوردار می کند ، در وهله بعد این نکته مهم است که هنر ساخت دکور زیبا و جذاب نشان از قدرت و سلیقه صاحب خانه خواهد بود .
در داشتن دکور زیبا می توان راه کارهای مختلفی به کار گرفت . توجه به آنچه می تواند فضا را زیبا کند و استفاده از آن در خانه بهترین راه کار خواهد بود . نظر طراحان دکور در این رابطه بر فرش های ماشینی و تابلو فرش ها به عنوان جاذبه های بافتنی برای فضا می باشد . در بین کف پوش ها و تابلو ها هیچ چیز به اندازه بافته های ماشینی و دستبافت حس و حال تازگی به خانه نمی بخشد . وارد شدن به فضایی که کف و دیواره های ان از طرح های رنگی از جمله طبیعت و ... پوشیده شده است خواهد توانست از همان تصاویر خوشانید را در ذهن ما مجسم کند .
شاید مطالب گفته شده بر همگام واضح باشد و در واقع زیبا سازی دکوراسیون با فرش و تابلو فرش موضوعی تجربه شده تلقی شود اما نکته مهم آن است که بتوانیم نیاز خانه به زیبایی را با داشتن قیودی از جمله قید بودجه و در نظر گرفتن توان مالی صاحب خانه تأمین نماییم .
مقاله حاضر به بررسی خرید تابلو فرش های ارزان قیمت پرداخته است و در متن مقاله به خوانندگان خواهد گفت که می توان با انتخاب صحیح برند و فروشگاه حتی با کم ترین قیمت ممکن بهترین تابلو فرش ها را خرید . اگر فضای خانه برای شما مهم است و به زیبایی ان اهمیت می دهید ، مقاله در دست کمک شایانی در انتخاب دکوراسیون زیبا خواهد بود .
تابلو فرش های اصفهان
دو نوع تابلو فرش دستبافت و ماشینی در بازار اصفهان قابل خریداری است اما نوع ماشینی بسیار بیشتر از نوع دستبافت مورد تقاضا واقع می شود . دلایل چندی برای تقاضای بیشتر عنوان شده است ، از جمله آنکه با وجود ارزش هنری والا تر در تابلو فرش های دستبافت اصفهان ، قیمت تابلو فرش های ماشینی اصفهان در کنار کیفیت بالا موجب شده تا صاحب خانه خرید تابلو فرش های ماشینی اصفهان را بر تابلو فرش های دستبافت مقدم دارد . علاوه بر این زیبایی و جذابیت تابلو فرش های ماشینی ، به حدی است که به خوبی می تواند نیاز دکوراسیون را به تابلو زیبا رفع کند . دقت بافت ، سرعت بافت ، عدم غلط بافی ، رعایت استاندارد های لازم ، زیبایی طرح و نگاره ، بالا بودن شانه و تراکم و ... از برتری های تابلو فرش های ماشینی ، نسبت به تابلو فرش های دستبافت محسوب می شود .
تابلو فرش ها بافته می شوند تا بر دیوار خانه نصب شده و جلوه گر فضا باشند ، از این جهت به علت قرار نگرفتن در فشار و سایش و پاخوردگی چنداد نیازمند کیفیت بالا نبوده و بیش از هر چیز زیبایی طرح و نگاره ، بالا بودن شانه و تراکم ، تنوع رنگی و هامون بودن با فضا در انتخاب تابلو فرش ها مهم خواهد بود .
با این توضیحات به خوبی می دانیم که تابلو فرش ها کالاهای لوکس هستند و در کالاهای لوکس قیمت عامل تعیین کننده است . در ابتدای تولید تابلو فرش های ماشینی ، تولید کنندگان فرش های ماشینی با توجه به این که قیمت تابلو فرش های دستبافت زیاد بود اما زیبای و جذابیت خاصی در بین عموم مردم داشت ، بدین فکر فرو رفتند که محصولی جایگزین تابلو فرش های دستبافت مانند فرش های ماشینی که به خوبی جایگزین فرش های دستبافت شدند ، تولید کنند . از این جهت بسیاری از کارخانه های ناب و درجه یک که در تولید فرش های ماشینی حرفی برای گفتن داشتند ، به تولید تابلو فرش های ماشینی در کارخانه خود روی آورده و از متد های جدید برای تولید استفاده کردند . اما روی کار آمدن کارخانه ای مانند کارخانه تابلو فرش کیان که اختصاصا به دنبال تولید تابلو فرش های ماشینی اصفهان بوده و تمرکز خود را بر روی این محصولات قرار داده است ، تحولی در بازار تابلو فرش های اصفهان ایجاد نمود .
تفاوت کیفیت ، زیبایی و تخصصی که کارخانه کیان در تولیدات خود دارد ، به هیچ وجه در کارخانه های تولید فرشی که تابلو فرش را به عنوان کالای جانبی تولید می کنند  یافت نمی شود .
مزیت تابلو فرش های کیان
شرکت کیان به عنوان یک تولید کننده اختصاصی در زمینه تابلو فرش اصفهان توانسته است محصولاتی بسیار زیبا هنر دست ، هنرمندان اصفهانی با قیمت ارزان روانه بازار کند . منظور از قیمت ارزان آن است که قیمت کارخانه یا تولید کننده محصولات کیان نسبت به سایر تابلو فرش ها ، ارزان است ، حال آنکه ممکن است در بازار های فیزیکی به دلایلی مانند دست دلالان ، واسطه ها ، سودجویی فروشندگان و ... قیمت تابلو فرش ها را بالا تر از آنچه باید ، مشاهده نمایید . از این رو توصیه می شود هنگام خرید فرش های ماشینی یا تابلو فرش های ماشینی یکی از گزینه های خرید مستقیم را انتخاب نمایید تا علاوه بر استفاده از مزیت های خرید مستقیم ، با پرداخت بهایی اندک هم موجبات رفع سودجویی و سوء استفاده را از بازار فراهم کنید و هم با خرید ارزان قیمت به بودجه خانوار کمک کنید .
فروشگاه تابلو فرش ماشینی کیان ارزان ترین مکان برای خرید تابلو فرش های ماشینی با کیفیت است . شاید برایتان این سوال پیش آید که چرا تابلو فرش های اصفهان را می توان با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی کیان خرید داری نمود ؟ دلیل این امر به مستقیم بودن خرید و آنلاین بودن فروشگاه مربوط می شود :
1- در خرید مستقیم ، تابلو فرش به قیمت تمام شده کارخانه به دست مشتری می رسد . قیمت تمام شده تولید کننده ، کم ترین حد قیمت در بازار است .
2- خرید آنلاین تابلو فرش و استفاده از فروشگاه های اینترنتی تا حد زیادی موجب صرفه جویی خواهد شد . عدم نیاز به رفتن به فروشگاه و صرفه جویی در هزینه های انرژی اولین گام است . شما می توانید در خانه بنشینید و وارد فروشگاه اینترنتی کیان شوید . آسان ترین راه دسترسی به جدید ترین تابلو فرش های اصل برند کیان ، کمک گرفتن از فروشگاه های اینترنتی است . در گام بعد هنگام خرید اینترنتی زمان زیادی را ذخیره خواهید کرد و اگر این زمان برای شما ارزش داشته باشد ، با در نظر گرفتن هزینه فرصت زمان ذخیره شده بر ارزان قیمت بودن فرش افزوده خواهد شد .
3- توجه داشته باشید که تولید کننده کیان به علت سابقه و تخصص بالا در زمینه تولید تابلو فرش ها به خوبی بر تمامی روش ها و متد هایی که بازدهی بالا دارند آگاه بوده و با بکارگیری نیروی کار متخصص می تواند بهترین محصولات را در کم ترین زمان ممکن تولید کند . بازدهی بالا و صرف زمان کم تر در تولید ، هزینه تمام شده تولید کننده و در نهایت بهای تابلو فرش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی را کم تر می کند .
استفاده از فروشگاه اینترنتی کیان بسیار آسان است . کافی است در بین تابلو فرش های عرضه شده در فروشگاه ، طرح و مدل مد نظر را انتخاب کرده و نسبت به ایجاد حساب کابری اقدام نمایید . در هر مرحله فروشگاه به شما توضیح خواهد داد که چطور حساب کاربری را ایجاد کرده و چطور مراحل خرید را یکی پس از دیگری پشت سر گذارید .
با خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین کیان و با اطمینان از اینکه تابلو فرش ارزان قیمت را از بین جدید ترین مدل های موجود ، اصیل ترین تابلو فرش ها و بهترین برند خریداری کرده اید ، لذت خرید را بالا برده و نگرانی بابت خرید محصولی بی کیفیت و تقلبی نخواهید داشت .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید تابلو فرش ماشینی ارزان در اصفهان
فروش بهترین تابلو فرش اصفهان
قیمت تابلو فرش ماشینی
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
تابلو فرش سابلیمیشن
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما