تابلو فرش خوب از کجا بخرم ؟

good-carpets.jpg

تابلو فرش از وسایل زینتی خانه هستند . آمار بالای تقاضا و عرضه تابلو فرش ها نشان از محبوبیت آن ها در بین خریداران دارد . با وجود آنکه سال های زیادی از تولید تابلو فرش های ماشینی نمی گذرد ، اما در بازار جایگاه خوبی به خود گرفته اند و در خانه ها و ادارات مورد پذیرش قرار گرفته اند . از مصارف تابلو فرش ها می توان به هدیه و کادویی ماندگار اشاره کرد . این محصولات به حدی بین خریداران و عموم افراد محبوبیت یافته اند که اگر کسی قصد دادن هدیه ای ماندگار به عزیزان خود را داشته باشد بی شک تابلو فرش خصوصا تابلو فرش های چهره به ذهن وی خطور می کند . اگرچه اولین تابلو فرش ها که از نوع دستبافت بوده اند سال های زیادی ست در بازار موجود هستند و قدمت طولانی دارند اما از آنجایی که قیمت گزافی دارند چندان مورد توجه نبوده اند . ارزش هنری تابلو فرش های دستبافت بسیار بسیار بالا ست و به عنوان یکی از با ارزش ترین و زیبا ترین صنایع دستی ایران در سراسر جهان به شهرت رسیده است .
تابلو فرش های ماشینی متفاوت از فرش های ماشینی هستند . برای مثال در خرید تابلو فرش آنچه بیش از همه مورد توجه قرار می گیرد ؛ شکل و شمایل و طرح و نگاره تابلو فرش است . برای خرید یک تخته تابلو فرش نسبت به طرح و نگاره بسیار بیشتر از خرید فرش حساسیت و وسواس نشان می دهیم اما در خرید فرش های ماشینی انچه اهمیت بیشتری به خود می گیرد کیفیت و جنس الیاف است . برای ما داشتن یک تخته فرشی که به خوبی زیر فشار و پاخوردگی و ... دوام آورد مهم تر از زیبایی ست . این گفته ها به معنای بی اهمیتی کیفیت در تابلو فرش ها یا زیبایی در فرش های نیست بلکه صحبت از اولویت است و عنوان می کنیم که در خرید تابلو فرش اول زیبایی و بعد کیفیت مهم است . چراکه قرار نیست تابلو فرش ها زیر فشار و سایش و ... قرار بگیرند  . در تعریف تابلو فرش ها می بینیم محصولاتی هستند دارای ابعاد کوچک که در قاب های فلزی ، چوبی یا پلاستیکی زیبای رفته و بر دیوار فضا نصب می شوند .
حال قصد داریم به سوالات اساسی بپردازیم که هنگام خرید تابلو فرش در ذهن خریداران نقش بسته و توجه مشتریان را به خود جلب می کند . سوالاتی مانند تابلو فرش ماشینی خوب را از کجا خریداری نماییم ؟ تابلو فرش ماشینی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟ خرید کدام طرح و نقش و نگاره بهتر است ؟ و سوالاتی از این دست .
در ادامه مقاله سعی بر آن است که به سوالات پاسخ داده و بیش از هر چیز به دنبال بهترین مکان برای خرید تابلو فرش های ماشینی باشیم .
تابلو فرش های ماشینی خوب چه ویژگی هایی دارند ؟
در مورد فرش های ماشینی می دانیم کیفیت خوب ، تطابق یا ابعاد استاندار یا از پیش تعیین شده ، هماهنگ بودن با فضا از نظر زیبایی که ست شدن نامیده می شود و .... در تعیین بهترین تابلو فرش نقش دارد . اما تابلو فرش ها به علت تفاوت کاربرد اندکی در ویژگی ها متفاوت هستند .
تابلو فرش خوب باید نقشی جذاب و چشم نواز داشته باشد . ابعاد مشخصی برای تابلو فرش ها وجود ندارد اما تابلو فرش های خیلی کوچک و خیلی بزرگ برای هیچ فضایی مناسب نیستند . ما به عنوان خریدار وارد فروشگاه می شویم و در کنار کیفیت و زیبایی مواردی مانند قیمت و خدمات فروش را مد نظر قرار خواهیم داد . پس در تعیین ویژگی های تابلو فرش خوب باید مناسب بودن قیمت را هم مد نظر قرار داد . هرچند عوامل و موارد مختلفی در تعیین قیمت وجود دارد اما به جرئت میتوان گفت تابلو فرش های عرضه شده در فروشگاه فرش کیان بهترین قیمت ها را دارند .
هماهنگ نبودن رنگ های بکار رفته در تابلو فرش ها موردی است که در بسیاری از برند های غیر متخصص به چشم می خورد . به یاد داشته باشید که تنوع زیاد در طرح و رنگ حساسیت تابلو فرش ها را بالا برده و برای کشیدن طرح و نقشه تابلو فرش ها باید از طراحان خبره کمک گرفت . تابلو فرش کیان که از هنرمندان اصفهانی زبر دست در تولیدات خود به عنوان نیروی کار استفاده کرده است تا حد زیادی در تولید بهترین تابلو فرش ها موفق بوده است . داشتن تمامی ویژگی های یک تخته تابلو فرش خوب در محصولات کیان نوید انتخاب خوب از بین محصولات این برند نامی را می دهد .
شهر اصفهان از قدیم تا به حال در هنرمند پرور بودن شهرت داشته و اعتماد و اعتباری که در این شهر برای هنر و هنرمند وجود داشته است موجب شده تا بهترین صنایع دستی و زیبا ترین ارزش های هنری در این شهر بوجود اید . کارخانه تولید تابلو فرش کیان به عنوان معدود تولید کنندگانی که صرفا در زمینه تولید تابلو فرش های ماشینی تخصص دارد در شهر اصفهان تأسیس شده و به بهترین برند تابلو فرش در سراسر جهان تبدیل شده است .
تعیین قیمت تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی در رده کالاهای لوکس هستند و قیمت آن ها بیش از هرچیز تحت تأثیر عرضه و تقاضا است . در تعیین قیمت تابلو فرش ها مهم ترین موارد به شرح زیر هستند .
1- میزان مواد اولیه مصرفی : هرچه تابلو فرش بزرگ تر باشد ، قیمت بیشتری خواهد داشت و این امر در تمامی محصولات به همین شکل خواهد بود .
2- شانه و تراکم : عمده تابلو فرش های ماشینی 1000 شانه و یا 1200 شانه هستند . چراکه طرح های زیبا و مشتری پسند نیازمند ظرافت بافت هستند و این ظرافت در شانه و ترکم بالا تأمین می شود . هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ، مواد اولیه مورد استفاده بیشتر خواهد بود و طرح ها ظریف تر و گران قیمت تر خواهند شد .
3- نقشه و طرح : زیبایی طرح و نقشه به سلیقه خریداران بستگی دارد . از همین رو نمی توان گفت طرح ها و نقوش زیبا گران هستند اما می توان اذعان داشت که طرح های شلوغ و پر پیچ و خم نسبت به طرح هایی که در بکار بردن نگاره خساست به خرج داده اند گران قیمت تر می باشند . همچنین طرح های پر تقاضا هم در رده تابلو فرش های گران قیمت محسوب می شوند .
خرید آنلاین تابلو فرش های ماشینی
همانطور که عنوان شد از بهترین برند ها و تولید کنندگان در تولید تابلو فرش ها ، کیان می باشد . تخصصی بودن کار تولید کننده و تمرکز بر روی تابلو فرش های ماشینی دلیلی است بر برتر بودن تولیدات و تابلو فرش هایی که تحت عنوان کیان عرضه می شوند . فروشگاه اینترنتی کیان ، مکانی است مجازی که توسط تولید کننده اداره شده و برای عرضه مستقیم محصولات مورد استفاده دارد .
بهترین مکان برای خرید تابلو فرش ها فروشگاه اینترنتی کیان است چراکه :
1- تمامی محصولات و مدل های عرضه شده از برند کیان را می توان یکجا و در مدت زمانی کوتاه بدون نیاز به جابجایی و تغییر فروشگاه دید .
2- قیمت ارزان و به صرفه بودن خرید از فروشگاه اینترنتی موردی است اساسی در مطرح شدن این نوع فروشگاه ها
3- برای رفتن به فروشگاه اینترنتی کیان هیچ گونه محدودیت زمانی و مکان نخواهید داشت و به راحتی می توانید از زمان ها و اوقات فراغت خود برای پیدا کردن بهترین مدل تابلو فرش  کیان ، از فروشگاه اینترنتی کمک بگیرید .
4- در فروشگاه اینترنتی کیان ، آیتمی تحت عنوان پشتیبان آنلاین دیده می شود . پشتیبان آنلاین وظیفه دارد تا بصورت کاملا رایگان به سوالات مشتریان فروشگاه پاسخ داده و برای خرید بهتر آن ها را راهنمایی نماید . برای گرفتن هر نوع مشورت ، پرسیدن هر نوع سوال و ... می توانید به پشتیان آنلاین مراجعه کرده و از وی درخواست کمک نمایید .
5- برای آنکه محصول خریداری شده اصل باشد و نگرانی بابت تقلب در بافت و کیفیت و ... نداشته باشیم بهتر است به فروشگاه اینترنتی کیان مراجعه نماییم .
به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان رفته و در دسته محصولات نوع تابلو فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید . یکی از پر طرفدار ترین خدمات ارائه شده در فروشگاه آنلاین کیان امکان سفارش طرح دلخواه است . تنوع طرح و نگاره در فروشگاه اینترنتی کیان بسیار بالاست اما طرح هایی مانند چهره و ... امکان تولید از قبل را ندارند شما به راحتی می توانید فایل طرح مورد نظر خود را در قسمت مربوطه بارگذاری کرده و درخواست بافت تابلو فرش با طرح مد نظر را بدهید .
نحوه استفاده از فروشگاه اینترنتی کیان بسیار آسان است و اندکی آشنایی یا اینترنتی می تواند موجبات بهترین خرید تابلوفرش از برند کیان را برای شما عزیزان فراهم اورد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
انواع تابلو فرش طرح جدید
ارسال سریع تابلو فرش
انواع تابلو فرش
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
خرید تابلو فرش به قیمت درب کارخانه
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما