تابلو فرش ماشینی اصفهان

esfahan-machine-carpets.jpg

تابلو فرش های ماشینی تولید می شوند تا خانه ما زیبا تر و جذاب تر باشد . در حال حاضر تابلو فرش ها به یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون تبدیل شده و خریداران برای تزئین فضای خانه از این محصولات استقبال می کنند . برای داشتن دکوراسیونی زیبا و شاد از بین طرح های مختلف تابلو فرش ها طرحی متناسب با فضای خانه انتخاب کنید چرا که اگر طرح و نگاره تابلو با فضای خانه هارمون نباشد ، تضاد بوجود آورده و در دراز مدت موجبات تصورات نادرست بصری ذهن را مخدوش می کند .
مورد استفاده از فرش ها برای زیبایی خانه از قدیم و در بین اعیان و اشراف موضوعیت داشته است . در زمان های دور آن هنگام که زندگی ها به صورت ارباب و رعیت اداره می شد ، هنگام جشن ها و اعیاد فرش ها را از در و دیوار خانه آویزان می کردند تا زیبایی نگاره ها فضا را متحول سازد . بر روی فرش ها آویز هایی از لامپ قرار می دادند و بدین ترتیب موجبات جشن و سرور را برپا می کردند .
پس از آن تابلو فرش های دستبافت در شهر سردرود استان آذربایجان غربی بافته شد . فرش هایی در ابعاد کوچک که تنها برای آویختن به دیوار ها مناسب بودند . تابلو فرش های دستبافت به زودی به یکی از بهترین صنایع دستی تبریز مبدل شد . طرفداران زیادی پیدا کرد . قیمت بالایی که تابلو فرش های دستبافت داشتند ، خرید را برای بسیاری از افراد غیرممکن کرده بود . بافت فرش ها در ابعاد کوچک بصورت دستی در سراسر کشور رواج یافت اما همچنان شهر سردرود به عنوان خواستگاه تابلو فرش های دستبافت در کشور پیشتازی می کرد .
مدتی پس از آنکه کارخانه های فرش ماشینی به رونق رسیدند و توان پاسخگویی به نیاز بازار را در خود ایجاد کردند ، به فکر تولید تابلو فرش ها بصورت ماشینی افتادند . در این بین تولید کنندگان اصفهانی توانستند زیبا ترین تابلو فرش های ماشینی را در کیفیت های بسیار بالا تولید کرده و نبض بازار تابلو فرش را در دست بگیرند . از آنجایی که تابلو فرش های ماشینی نسبت به نوع دستبافت قیمت مطلوب تری دارند ، خرید تابلو فرش های ماشینی اصفهان رونق گرفت و می توان گفت در حال حاضر در اکثر خانه ایرانی ها تابلو فرشی زیبا بر دیوار خانه خود نمایی می کند . چرا از میان شهرهای تولید کننده تابلو فرش ، اصفهان توانسته است در تولید این محصولات زیبا موفق باشد ؟
فروشگاه تابلو فرش ماشینی در اصفهان
خریداران وارد بازار می شوند تا با خرید محصولی ناب و با کیفیت نیاز خود را برطرف سازند . نیاز ، توان مالی ، سلیقه و انتخاب مشتریان متفاوت است از این رو در خرید با محصولات متفاوتی روبرو خواهند شد . بازار مناسب بازاری است که بتواند پاسخگوی تمام مشتریان باشد .
تنوع و انواع گوناگون از محصولات خصوصا در مورد فرش ها و تابلو فرش ها اهمیت زیادی دارد . برای خریداران علاوه بر کیفیت و دوام تابلو فرش های ماشینی ، زیبایی به عنوان اولین وظیفه تابلو فرش ، قیمت ، نوع خرید و ... نیز اهمیت دارد . اصفهان مهد هنر ایران زمین تنوع بازار تابلو فرش ها را به حد اعلایی گسترده کرده است . بیشترین تنوع در فروشگاه های تابلو فرش در اصفهان به چشم می خورد . طرح ها و نگاره هایی که به دست هنرمندان اصفهانی کشیده شده است مانند تمامی آثار هنری اصفهان چشم گیر و دلکش خواهد بود . برای خرید تابلو فرش در طرح ها و رنگ های گوناگون بهترین مکان فروشگاه تابلو فرش اصفهان است .
قیمت تابلو فرش اصفهان
تابلو فرش های اصفهان نسبت به تابلو فرش های برند های دیگر زیبا تر ، با کیفیت تر و ارزان قیمت تر هستند . دلیل این امر تخصص و مهارتی است که تولید کنندگان اصفهانی بنابر سابقه و هنر موجود در شهر در تولیدات بکار می گیرند . قیمت یک تخته تابلو فرش ماشینی به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله آنکه نیروی کار و دستگاه های بکار رفته اگر به روز و با تکنولوژی و ماهر باشند بازدهی بالاتری دارند اما اگر مستهلک و قدیمی باشند یا دارای تخصص کافی نباشند بر تولید تأثیر می گذارد . از قدیم شهر اصفهان هنرمند پرور بوده است و داشتن نیروی کار متخصص در زمینه طراحی و نقشه کشی تابلو فرش ها برای تولیدکننده اصفهانی قیمتی ارزان تر از سایرین خواهد داشت .
در این میان نیروی کار متخصص و حرفه ای در کنار دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا بازدهی را بالا برده و لزومی نخواهد داشت که تولید کننده با بالا بردن قیمت نسبت به کاهش ریسک اقدام کند . علاوه بر موارد عنوان شده مواد اولیه نیز در تعیین قیمت حرف اول را می زنند و تولید کنندگان اصفهانی با خرید مواد اولیه بصورت مستقیم و عمده می توانند هزینه مواد اولیه را تا حد ممکن کم کنند و در نهایت با کاهش قیمت فرش مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشند .
 خرید تابلو فرش اصفهان
برای خرید تابلو فرش از اصفهان به عنوان بهترین گزینه خرید تابلو فرش های زینتی ، زیبا و با کیفیت روش های مختلفی وجود دارد . اولین و قدیمی ترین روش خرید بصورت سنتی از فروشگاه های فیزیکی است . نام و نشان تابلو فرش های اصفهان قدرت زیادی دارد .در تمام شهر ها و از تمام فروشگاه های بزرگ و معتبر کشور می توان تابلو فرش های اصفهان را خرید . اما این روش خرید به لحاظ قیمت بالا و داشتن دشواری هایی از جمله ضمانت محصول ، گارانتی ، حمل و نقل و ... نسبت به روش های خرید مستقیم ناکارآمد خواهد بود . روش های خرید مستقیم انواع مختلفی دارد ، خرید حضوری از کارخانه ، خرید از شبکه های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین و یا کانال های تلگرامی تابلو فرش اصفهان ، خرید از نمایشگاه ها و در نهایت خرید از مراکز پخش تولید کننده از روش های خرید مستقیم تابلو فرش اصفهان می باشد .
بهترین روش خرید ، خرید تابلو فرش اصفهان از فروشگاه اینترنتی است . برای این کار ابتدا برند و لینک فروشگاه را پیدا کرده و با وارد کردن لینک به فروشگاه اینترنتی برند مورد نظر وارد خواهید شد . در قسمت های مختلف فروشگاه خدمات گوناگونی عرضه می شود ؛ بسیاری از این خدمات در فروشگاه های فیزیکی قابل عرضه نیست برای مثال در فروشگاه اینترنتی می توان بصورت آنلاین با کارشناس در زمینه تولید فرش ارتباط برقرار کرد و سوالاتی در این زمینه پرسید . قسمتی تحت عنوان مقالات علمی وجود دارد که جهت بالا برند آگاهی در مورد تابلو فرش ها مناسب است . آرشیو ، درباره تولید کننده ، ارتباط با تولید کننده و ... مواردی است که تنها در خرید آنلاین امکان پذیر است .
خرید تابلو فرش اصفهان به روش اینترنتی مزیت هایی دارد از جمله آنکه :
1- تابلو فرش به قیمت کاملا ارزان و اصطلاحا به قیمت تولید کننده یا قیمت انبوه به فروش می رسد .
2- در خرید به روش مستقیم با خیالی آسوده از اصالت محصول و کیفیت از بین طرح های گوناگون انتخاب خواهیم کرد .
3- فروشگاه اینترنتی تنها مکانی است که تمامی طرح ها و نگاره های برند انتخابی را دارد . اگر بخواهیم به روش سنتی و در فروشگاه های فیزیکی اقدام به یدن طرح های مختلف نماییم ، مدت زمان زیادی لازم خواهیم داشت .
4- تولید کننده تابلو فرش خریداری شده را تضمین کرده و عهده دار آسیب هایی خواهد شد که به تولید فرش مربوط می شود .
فروش تابلو فرش اصفهان
تولید کنندگان زیادی تابلو فرش های خود را در فروشگاه های اینترنتی عرضه می کنند . همانطور که خرید اینترنتی تابلو فرش برای خریداران جذاب و پر مزیت است ، فروش اینترنتی تابلو فرش هم برای تولید کنندگان خالی از مزیت نخواهد بود و موجب فروش بیشتر خواهد شد . تولید کننده تابلو فرش ترجیح می دهد محصول خود را در فروشگاه های اینترنتی عرضه کند چراکه در این صورت خواهد توانست هدفمند تر دست به تبلیغ و فروش بزند . محصولات را آنگونه که مایل است قیمت گذاری و عرضه نماید . همچنین در فروش اینترنتی هزینه و بهای تابلو فرش به حساب تولید کننده واریز خواهد شد در حالی که در روش سنتی عمدتا واسطه ها و دلالان تابلو فرش ها را بصورت قسطی و با دادن چک و ... خریداری می کنند . در فروش اینترنتی تولید کننده محصول را تضمین می کند و بدین ترتیب علاوه بر ایجاد اعتماد در مشتریان خواهد توانست ریسک خطا در تولید را به صفر برساند . هر تولید کننده هر چند هم که ماهر و کاربلد باشد ممکن است محصولاتی تولید کند که هنگام استفاده در منزل مشتری مشخص شود دارای ایراد است ، تولید کننده با ضمانت محصول عهده دار تمام ایراداتی می شود که ناشی از خط تولید باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
انواع روش های چاپ تابلو فرش ماشینی
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
تابلو فرش درجه یک
نکات مهم در هنگام خرید تابلو فرش
تابلو فرش چاپی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما