تابلو فرش هدیه ، هدیه ای زیبا

nice-gift-carpets.jpg

از تابلو فرش های ماشینی به عنوان تزیین دکوراسیون استفاده می شود و در زمره قالی های ظریف و ریز بافت به شمار می رود
در گذشته برای زیبایی منازل باید از تابلو فرش های دستباف بهره می بردند . این تابلوها در کنار الیاف بسیار باکیفیت دارای گره های قوی تری می باشند تا اینکه با پیشرفت در صنعت فرش های ماشینی ، تولید کنندگان ، تابلو فرش های ماشینی ریز بافت و ظریف را تولید کردند که بسان تابلو های دستباف بود  . قیمت تابلو فرش های ماشینی و طرح های بسیار متنوع و زیبای آن ها ، مشتریان را به خرید آن ها سوق داد .
تابلو فرش هدیه
طیف وسیعی از طرح های تابلو فرش های ماشینی ، سبب شد تا برخی از  افراد از آن ها برای هدیه به عزیزان خود استفاده کنند . تابلو فرش های مینیاتور ، تابلو فرش های کلاسیک ، منظره ، گل و حیوانات زیباترین تابلو فرش های ماشینی هستند که می توانید هدیه نفیس و ارزان قیمت برای عزیزان باشد . برای ایرانیان که عقیده بسیار به وجود آیه های قرآنی و پر تبرک در خانه هایشان باشد ، تابلو فرش های آیه می تواند به عنوان بهترین تابلو فرش هدیه نیز باشد .
به خریداران توصیه می شود که در انتخاب تابلو فرش های هدیه دقت کنند و تابلو های با شانه و تراکم بالا را انتخاب کنند . الیاف آکریلیک هیت ست شده و پلی استر هیت ست شده از بهترین الیاف برای بافت تابلو فرش است که عمر این محصولات بالاست و در برابر گرد و غبار و آلودگی مقاومت زیادی دارد .
تبدیل عکس به تابلو فرش به عنوان هدیه ای زیبا
تبدیل عکس های شخصی ، خانوادگی ، هنرمندان و مشاهیر بزرگ به تابلو فرش های ماشینی از پیشرفت های صنعت فرش ماشینی می باشد که می تواند به عنوان هدیه ای گرانبها و سوپرایزی فوق العاده باشد . تابلو فرش کیان مفتخر است که می تواند عکس های زیبای شما را اعم از آرم ، لوگو  و یا تصاویر شخصی و خانوادگی به صورت تابلو فرش سفارشی تولید کند . برای تبدیل عکس به تابلو فرش ، خریدار باید مراحل زیر را پشت سر بگذارد :
- ارسال عکس به صورت کیفیت بالا : ارسال عکس می تواند از  طریق تلگرام و یا ایمیل باشد . این ارسال همه روزه حتی روزهای تعطیل و 24 ساعته امکانپذیر است .
- مبلغی به عنوان بیعانه  توسط خریدار به شرکت کیان داده می شود تا مراحل تولید شروع شود .
- عکس های ارسال شده توسط گروه طراحی از نظر کیفیت بررسی می شود و در صورتی که بی کیفیت باشد ویرایش می  شود .
- مشتری باید نوع تابلو فرش را انتخاب کند که بافت باشد یا چاپ عکس روی فرش .
خرید اینترنتی تابلو فرش
استفاده از تابلو فرش ها با طرح های زیبای گل ؛ منظره ، ساحل دریا در دکوراسیون به دلیل دور بودن از طبیعت زیاد شده است . در بیشتر خانه ایرانیان ، حداقل یک تابلو فرش در فضای منزل ، خود نمایی می کند که طرح و رنگبندی آن باید با دکوراسیون هارمونی داشته باشد . امروزه با وجود مشغله ها و ترافیک ها ، برخی از افراد خرید اینترنتی تابلو فرش را به خرید فیزیکی و حضوری ترجیح می دهند و با جستجو در فروشگاه های اینترنتی تابلو فرش ، طرح مورد نظر را از میان هزاران طرح موجود در فروشگاه ها می بینند و نسبت به خرید آن اقدام می کنند . در نمایشگاه های فیزیکی که در سطح شهر هست ، تعداد معدودی طرح تابلو فرش در نمایشگاه موجود است و مشتری باید از همین تعداد طرح های موجود ، طرح مورد نظر خود را انتخاب کند .
شرکت کیان ، طرح شما را روی تابلو فرش پیاده می کند و در اسرع وقت برای شما ارسال می کند .
انواع تابلو فرش های شرکت کیان ، به صورت تابلو فرش بدون قاب ، با قاب ،  تابلو فرش عمودی ، تابلو فرش های  افقی ارائه می شود که بنابر درخواست مشتری به صورت بافت و یا چاپی تولید می شود . تمامی محصولات دارای گارانتی ، شناسنامه محصول ، ضمانت نامه بیمه نامه می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
برتری تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف
خرید تابلو فرش با قیمت ارزان
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما