بهترین تابلو فرش کدام است ؟

best-machine-carpets.jpg

نام  و اسمی که برای تابلو فرش انتخاب می شود گویای تصویر درونی و حس وحال تابلو فرش است . تابلو فرش هایی که از صنایع اصیل و با ارزش صنعت نساجی به حساب می آیند به فرش‌هایی گفته می شود که در ابعاد کوچک‌تر از قالی های  استاندارد موجود تولید می شوند . ارزش والای جنبه هنری و زیبایی بی نهایت تابلو فرش ها آن ها را نسبت به دیگر وسایل زینتی خانه ارجحیت داده است و بالا بودن جنبه هنری در تابلو فرش ها آن ها را به عنوان یکی از بهترین کالا های زینتی در آورده است . تابلو فرش ها را به دیوار خانه آویخته و انتظار تحولی اساسی داریم . تابلو فرش ها خصوصا زمانی که از برند بی نظیر کیان انتخاب شوند به بهترین شکل ممکن می توانند زیبا ساز فضا باشند .
تابلو فرش‌ ها هم همانند فرش های به دو دسته ماشینی و دستبافت تقسیم می شوند . تابلو فرش های اصیل و اولیه دستباف بوده اند و هنوز هم تابلو فرش های دستبافت ارزش و بهای بیشتری نسبت به تابلو فرش های ماشینی دارند . با وجود این ارزش بی نظیر ، امروزه انواع و اقسام تابلو فرش های ماشینی بازار را در دست گرفته و شاهد رونق گرفتن روز به روز تابلو فرش های ماشینی هستیم . کم نیستند نمونه های بارز و بی نظیر تابلو فرش های ماشینی برند کیان که تحت عنوان بهترین تابلو فرش ها از آن ها یاد می شود .
تابلو فرش‌ دستباف یکی از اصیل ترین صنایع دستی و نمونه‌ای فاخر و ارزشمند از هنر ایران زمینه است و تابلو فرش های ماشینی هم به پیروی از تابلو وفرش های دستباف در زیبای ، هنر و فاخر بودن به حد بالایی رسیده اند .  بدلیل بالا بودن قیمت تابلو فرش های دستبافت امروزه مشتریان به خرید بهترین تابلو فرش های ماشینی روی آورده اند که به همان میزان زیبا و جذاب هستند و می توانند فضای خانه را روح و جانی تازه ببخشند .
اگرچه وضع کردن قاعده و قانون بر اثار هنری غیرممکن است اما تابلو فرش های ماشینی شرکت کیان با داشتن طرح هایی مشخص و منظم و تولید بر اساس اصول و قواعد استاندارد جهانی عنوان دار بهترین تابلو فرش ها شده اند و سهم بالایی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده اند .
تابلو فرش های ماشینی
موضوع را با تعریفی مختصر از تابلو فرش های ماشینی آغاز می کنیم . تابلو ها آثاری هستند هنری که به طور معمول با قرار گرفتن در یک قاب و آویخته شدن بر دیوار خانه محتویات و زینت خود را در معرض نمایش قرار می دهند . تابلو فرش با اندکی تفاوت همان تابلو ها هستند که در قابی جای گرفته و فضا را زیبا می کنند . تفاوت تابلو فرش های ماشینی با دیگر دسته تابلو ها بافت بودن و مواد اولیه ای است که در تولید تابلو فرش ها استفاده می شود ارزش هنری تابلو فرش ها به حدی است که در فهرست آثار معنوی میراث فرهنگی کشور به ثبت ملی رسیده اند . تعداد تابلو فرش هایی که روزانه در کشور به تولید می رسد بسیار زیاد است که در کارگاه ها و کارخانه های ثبت شده با مدیریت متمرکز و غیر متمرکز تولید می شوند اما همگی نمی توانند در گروه بهترین تابلو فرش ها قرار بگیرند . محصولاتی که تحت برند کیان به تولید می رسند از معدود تابلو فرش های خوب و با کیفیت هستند چراکه تخصص این برند تولید بهترین تابلو فرش های ماشینی است .

شانه و تراکم بهترین تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش ماشینی برند کیان که از بهترین الیاف و مواد اولیه تولید می شوند در سه نوع تابلو فرش های 700 شانه ، تابلو فرش های 1000 شانه و تابلو فرش های 1200 شانه تولید می شوند . تابلو فرش های 1200 شانه و 1000 شانه از ظرافت و و زیبایی بیشار بالایی برخوردار هستند به گونه ای که در بازار فرش و قالی بافته های 1000 شانه و 1200 شانه را تحت عنوان بافته های دستبافت گونه یا شبه دستبافت می شناسیم .
با وجود انواع و اقسام تابلو فرش ها در هر طرح و نگاره ای که تصور نماییم ، اما نمی‌توان هیچ قاعده و چارچوبی برای بهتر بودن طرح و نگاره ای خاص مشخص کنیم چراکه بهتر بودن طرح و نگاره به سلیقه و هارمون بودن با فضای خانه در ارتباط است اما می دانیم که تابلو فرش های ماشینی وظیفه زیبا سازی را بر عهد دارند پس هرچه زیبا تر باشند بهتر خواهند بود و از آنجایی که تابلو فرش های 1200 شانه و 1000 شانه از ظرافت و زیبای بالایی برخوردار هستند ؛ در دسته بهترین تابلو فرش های ماشینی قرار می گیرند . انواع تابلو فرش های‌ مینیاتور ، تابلو فرش‌ های مذهبی با نگاره آیات و ... ، تابلو فرش ها‌ میوه ، تابلو فرش‌ های طبیعت ، تابلو فرش های‌ حیوانات  و ... از نمونه بهترین تابلو فرش ها از برند کیان هستند .
تابلو فرش های 1000 شانه
زیبایی و خوش وجه بودن اولین و مهم ترین اصل در تولید یک تخته تابلو فرش ماشینی است اما تنها مورد نیست و داشتن کیفیت بالا که مدیون مواد اولیه با کیفیت است ، دیگر عنصر در انتخاب محصول می باشد . تابلو فرش های 1000 شانه برند کیان که در زیبایی و ظرافت چیزی کم ندارند با الیاف خابی از جنس اکرولیک تولید شده اند . فرش ها و تابلو فرش های بافته شده از نخ اکرولیک بهترین محصولات از نظر کیفیت و مقاومت هستند . محصولات ناب و با کیفیت برند کیان از اکرولیک تولید شده اند . پس از الیاف اکرولیک نخ خاب پلی استر و پلی پروپلین قرار دارند که از نظر مقاومت و کیفیت در رده پایین تری نسبت به نخ اکرولیک قرار می گیرند . عمده تولید کنندگان از نخ خاب ترکیبی و ناخالص کمک میگیرند که ترکیبی از الیاف اکرولیک ، پلی استر یا پلی پرولین است . هرچه نخ از اکرولیک خالص فاصله می گیرد مرغوبیت کم تری دارد و در مقاومت ضعیف تر عمل می کند .
خرید تابلو فرش ماشینی
برای خرید تابلو فرش ها باید دو مورد زیبایی و کیفیت را مد نظر قرار دهیم . اکثر تولید کنندگان تابلو فرش ها برند هایی هستند که هم به تولید تابلو فرش و  هم به تولید فرش مشغول بوده و تولید تابلو فرش را به عنوان محصول جانبی در کنار تولید فرش دارند . اما برند کیان با تخصص در تولید تابلو فرش انحصارا در این زمینه فعالیت داشته و محصولی بجز تابلو فرش های خوب و باکیفیت و زیبا تولید نمی کند . این امر یعنی تخصصی شدن کار و همواره در تخصصی شدن ها بهترین تولیدات را به دست خواهیم اورد .
انتخاب طرح مورد نظر در تابلو فرش ها اهمیت ویژه ای دارد چراکه تنوع بالا و طرح های گوناگون خرید را دشوار ساخته و انتخاب را سخت می کند . برای دیدن تمامی طرح ها و نگاره بهترین راه مراجعه به فروشگاه های اینترنتی است چراکه می توان تمامی مدل ها و طرح ها را در چند صفحه وب دید . به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان رفته و از بین محصولات متنوع و متعدد که همگی در کیفیت و زیبایی خوش درخشیده اند ، انتخاب کنید .
در فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان علاوه بر محصولات  مختلف خدمات دیگری هم ارائه می شود از جمله مقالات مرتبط با تابلو فرش ها ، پشتیبان آنلاین جهت پاسخگویی به سوالات خریداران ، اطلاعاتی در مورد فروشگاه و تولید کننده و ... .
خرید اینترنتی تابلو فرش ها نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر هم می باشد اما به یاد داشته باشیم که تابلو فرش ها و فرش های پر شانه و پر تراکم نسبت به همان محصولات در شانه و تراکم پایین تر گران قیمت تر خواهند بود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید تابلو فرش
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش
تابلو فرش ارزان
سایت تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش درجه یک
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما