تابلو فرش ماشینی را اینترنتی ارزان بخریم

cheap-price-carpets.jpg

چگونه می توانیم تابلو فرش ماشینی را ارزان بخریم ؟ شرکت کیان ، شرایط خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی را در اختیار هموطنان قرار داده است تا خریداران بتوانند زیباترین طرح های تابلو فرش ماشینی را با قیمت ارزان خریداری کنند . بررسی قیمت محصولات این فروشگاه ، گواه بر این سخن می باشد .
تابلو فرش ها
یکی از بهترین وسایل برای زینت دکور و گرما بخشیدن به خانه هستند . تابلو فرش ها که در اکثر خانه ها و حتی ادارات ایرانی دیده می شود ، به فرش های گفته می شود که در سایز های بسیار کوچک تر تولید شده و با قرار گرفتن در قاب هایی از جنس چوب یا فلز یا پلاستیک ، زیبایی خیره کننده ای به خود می گیرند . تابلو فرش ها در اکثر طرح ها از طبیعت و دشت گرفته تا طرح های کلاسیک مانند پرنسس و شاهزاده و حتی آیات قرآن تولید و به فروش می رسند . این طیف وسیع طرح نشان دهنده تنوع بالای سلیقه مشتریان و نبوغ طراحان می باشد .
انواع تابلو فرش ماشینی آیات
انواع تابلو فرش ماشینی کلاسیک

معرفی تابلو فرش ماشینی
همانطور که عنوان شد تابلو فرش ها بافته هایی هستند با ابعاد کوچک اما طرح هایی منسجم و زیبا . در تولید تابلو فرش ، زیبایی بر کیفیت غالب است اما به لحاظ زیباتر شدن تولید کنندگان از الیاف با کیفیتی استفاده می کنند که رنگ ها را درخشان و سرزنده نشان می دهند .
انواع تابلو فرش های ماشینی تحت نظارت برند کیان در حال تولید می باشد که به طور کلی می توانند به دو دسته تابلو فرش های بافت و  تابلو فرش های چایی یاسابلیمیشن تقسیم می شود .
هر کدام از این دو دسته ویژگی های خود را دارند که اگر توسط تولید کننده حرفه ای و با سابقه و متخصص تولید شود می تواند علاوه بر زیبایی ، کیفیت بالایی را هم به همراه داشته باشد . اما چون تابلو فرش ها مورد پاخوردگی قرار نمی گیرند اگر در محیطی مناسب از نظر دما و نور قرار داشته باشند می توانند تا سالیان سال خوش بدرخشند .
از نظر خصوصیات فنی ، تابلو فرش ها نیز مانند فرش های ماشینی از جنس الیاف ، شانه و تراکم ، ماشین آلات و تکنولوژی بافت ، ابعاد و کیفیت و طیف رنگی متأثر می شوند . از آنجایی که زیبایی در بافت تابلو فرش ها مطرح می باشد و برند کیان متخصصا در این زمینه فعالیت می کند ، تابلو فرش های کیان در شانه و تراکم بالا تولید شده و زیبا و ظرافت بافتی شبیه به تابلو فرش های دستبافت به همراه خواهد داشت . تراکم 3600 و شانه 1200 و یا شانه 1000 و تراکم 3000 موردی است که عمده تولیدات کیان به خود اختصاص داده اند . از نظر الیاف ، تابلو فرش های ماشینی موجود در فروشگاه کیان از الیاف اکرولیک هیت ست و پلی استر هیت ست استفاده نموده است . هیت ست کردن الیاف قبل از بافت فرآیندی است که به واسطه دما و حرارت انجام می شود و الیاف را از نظر مقاومت ، زیبایی و درخشندگی برتری می دهد .
استفاده از دستگاه HCI و تکنیک های مدرن تولید مورد دیگری است که تولید تابلو فرش های ناب کیان را موجب می شود و در نهایت با توجه به سلیقه خریداران و تنوع بالا محصولات خرید از برند کیان برای مشتریان بهترین گزینه در بین برند های متعدد می باشد . 
خرید تابلو فرش ماشینی
برای خرید تابلو فرش ماشینی روش های مختلفی وجود دارد ؛ شامل روش های مستقیم و غیر مستقیم . خرید تابلو فرش با فرش تفاوت های عمده ای دارد . برای خرید تابلو فرش ، بزرگ ترین و شاید تنها دغدغه خریداران ، قیمت تابلو فرش و طرح و نگاره های آن است . در حالی که در انتخاب فرش ماشینی کیفیت و مواد مورد استفاده حرف اول را می زند . همچنین در خرید فرش تنوع شانه و تراکم بر تنوع طرح اولویت داشته و خریداران با توجه به نیاز خود ابتدا شانه و تراکم و سپس طرح را انتخاب می کنند و به هر اندازه که شانه و تراکم بالا رود ، زیبایی بر کیفیت و مقاومت پیشی می گیرد .
تابلو فرش ها اگر از برند نامی و معتبر مانند برند کیان انتخاب شوند ، از نظر کیفیت و مواد اولیه خاطر خریداران را آسوده کرده و کافی است مشتریان از بین طرح ها مختلف با توجه به بوده و توان مالی طرحی هارمون با دکور و هم خوان با سلیقه خود را انتخاب کنند .
در بین روش های خرید ، خرید به روش مستقیم نسبت به خرید به روش غیر مستقیم از نظر قیمت بهتر می باشد . روش های خرید مستقیم هر نوع ارتباطی را که مستقیما بین تولید کننده و فروشنده برقرار می گردد شامل می شود که خرید حضوری از کارخانه و خرید به روش اینترنتی دو روش اصلی خرید مستقیم هستند . بی شک واضح است که خرید اینترنتی تابلو فرش ها برای مشتریان روش مناسب تری خواهد بود . چراکه لزومی به رفتن به کارخانه نبوده و بدین جهت در زمان ، انرژی و هزینه خانواده صرفه جویی می نماید . خرید تابلو فرش به روش اینترنتی از فروشگاه آنلاین کیان خصوصا برای افرادی که خارج از اصفهان و دور از شهر تولید کننده زندگی می کنند توصیه می شود .
مرکز فروش تابلو فرش در اصفهان
مزیت خرید اینترنتی تابلو فرش
مراجعه به فروشگاه اینترنتی برند کیان در تمامی ایام سال و در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است .
خرید تابلو فرش توسط تولید کننده تضمین شده و به همراه محصول ضمانت نامه معتبر و گارانتی عرضه خواهد شد .
تابلو فرش به قیمت عمده یا هزینه تمام شده کارخانه به فروش می رسد که تفاوت زیادی با قیمت های موجود در بازار های سنتی دارد . برند کیان محصولاتی را که به روش مستقیم عرضه می شوند کاملا معقول و منطقی قیمت گذاری نموده و خریداران صرفا هزینه مواد اولیه ، خط تولید و ارزش افزوده را پرداخت می کنند .
در فروشگاه آنلاین برند کیان پشتیان آنلاین 24 ساعته آماده اطلاع رسانی و پاسخ به سوالات خریداران است. این موردی است که در بازار های سنتی به چشم نمی خورد چراکه روز به روز از تعداد فروشندگان متخصص و آگاه به تابلو فرش ها کاسته شده و بر تعداد فروشندگان بی تخصص افزوده می شود . 
اطمینان از خرید محصول اصل دیگر ویژگی خرید اینترنتی تابلو فرش ها است . با مراجعه به فروشگاه اینترنتی برند کیانی نگرانی بابت تقلب یا کلاهبرداری وجود نخواهد داشت .
ارزان قیمت بودن تابلو فرش ها در خرید اینترنتی بدان علت است که مسیر عرضه کوتاه شده و بدون هیچ هزینه نمایشگاهی محصولات از تولید کننده به خریدار عرضه می شوند . همچنین در این مورد باید هزینه های رفت و آمد به بازار و صرفه جویی در زمان را از خرید کسر نمود و به مقرون به صرفه بودن در عین کیفیت پی برد .
مزیت فروش اینترنتی تابلو فرش
در کنار خریداران ، فروشندگان هم از مبادلات اینترنتی بهره مند شده و امکان سود بیشتر برای تولید کنندگان فراهم می شود . این موضوع در حالی اتفاق میافتد که خریداران خریدی ارزان قیمت به روش اینترنتی را تجربه خواهند نمود .
در فروشگاه اینترنتی کیان تولید کننده نقش فروشنده را به خود گرفته و به تبلیغ هدفمند و متمرکز روی فروشگاه اینترنتی می پردازد . قیمت گذار بازار بوده و به راحتی از هر گونه تقلب و سوء استفاده از بازار های سنتی مبرا خواهد شد . همچین می تواند با کوتاه کردن دست واسطه ها و مسیر طولانی عرضه محصول را مستقیما در خدمت مشتریان قرار دهد این ارتباط مستقیم تولید کننده و تیم طراحی را از سبک سلیقه خریداران آگاه ساخته و موجب عرضه محصولات هماهنگ با نیاز خواهد شد .
گروه تولید تابلو فرش کیان به علت تخصص در این زمینه و تولید صرف تابلو فرش ها سابقه ای درخشان در تولید این محصولات زینتی کسب نموده و سهم بالایی از بازار را در دست دارد . ادعای غلطی نیست اگر بگوییم نبض بازار تابلو فرش در دست برند کیان می تپد و انتخاب و خرید از فروشگاه اینترنتی این برند بهترین گزینه پیش روی خریداران تابلو فرش به قیمت ارزان و کیفیت و زیبایی بالا ست .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری
تابلو فرش برای جهیزیه
فروش بهترین تابلو فرش اصفهان
خرید تابلو فرش به قیمت درب کارخانه
فروش انواع تابلو فرش آیه
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما