برتری تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف

carpets-1200-reeds.jpg

 در سال های 1350 که اولین فرش های ماشینی وارد بازار شدند به هیچ وجه انتظار آن نمی رفت که در حدود 4 دهه بازار فرش های ماشینی به دنیایی از محصولات تبدیل شود . حضور انواع فرش ها در شانه و تراکم های مختلف ، طرح ها و رنگ های بی نظیر ، سبک های سنتی ، کلاسیک و مدرن ، انواع فرش های گل برجسته و تابلو فرش ها منجر به حضور پر شور مشتریان و داغ و پر رونق شدن بازارها شده است .
تابلو فرش ها نوعی از همین بافته ها هستند که جهت زیبایی خانه به عنوان تابلو و قاب مورد استفاده قرار می گیرند . در واقع می توان چنین اذعان داشت که تابلو فرش ها یکی از جذاب ترین شاخه های قالی برای آن دسته از خریدارانی است که برای زیبایی دکوراسیون خود ارزش قائل هستند .
همان طور که از نام این محصولات بر می آید تابلو فرش ها در ابعاد متفاوت از فرش ماشینی و دستبافت می باشند . تابلو فرش ها بافته هایی هستند کوچک به حدی که بتوان آن را درون قابی چوبی یا فلزی قرار داده و روی دیوار نصب نمود . محصور شدن فرش ها در قاب بر زیبایی آن افزوده و قاب به عنوان محافظ این قالی های کوچک عمل خواهد کرد .
عموما تابلو فرش ها خریداری می شود تا به عنوان هدیه ، چشم روشنی یا یادگاری به عزیزان داده شود . تزیین کردن خانه ها با تابلو فرش در سال های اخیر در منزل تمامی ایرانیان دیده می شود .
خرید تابلو فرش از قروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان که تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش عمل میکند در بین همگان رونق یافته و به عنوان برند محبوب و نامی شناخته شده است . نمای زیبای تابلو فرش های فروشگاه کیان جلوه گر فضا بوده و طرح های ناب و زیبای نقش بسته بر تابلو فرش ها توجه مخاطبان را جلب نموده است .
 چرا خریداران تابلو فرش های ماشینی را به تابلو فرش های دستبافت ترجیح می دهند .
تابلو فرش ماشینی
اولین تابلو فرش های دستبافت در شهر سردرود واقع در استان آذربایجان شرقی بافته شدند . آن هنگام نام تابلو فرش بر آن ها نهاده نشده بود و صرفا بافته هایی بودند در ابعاد کوچک . رفته رفته انحصار بافت تابلو فرش های دستبافت به سایر نقاط کشور سرایت کرد و هنرمندان از سراسر کشور توانایی بافتن فرش هایی کوچک و زیبا را کسب نمودند . از این رو خواستگاه تابلو فرش های دستبافت را شهر سردرود دانسته اما بافت این محصولات در سراسر ایران صورت می گیرد و به عنوان هنری ملی در صنایع دستی ایران مشهور است . استفاده از تابلو فرش ها زمانی رونق گرفت که هنرمندان در بافت فرش ها از طرح های از پیش تعیین شده استفاده نمودند . فلسفه بافت این محصولات زیبایی و وجاهت آن ها بود پس طبیعی است که توجه به طرح و رنگ در خرید حرف اول را بزند . تابلو فرش های دستبافت مانند فرش های دستبافت به لحاظ هنر والا و زمان زیادی که صرف بافت می شود گران قیمت بوده و خارج از توان خریداران عادی ست .
عموم خریداران تابلو فرش های ماشینی را به نوع دستبافت ترجیح می دهند .
نمونه ای از تابلو فرش ماشینی زیبا
تابلو فرش های ماشینی
اگر تابلو فرش های ماشینی توسط تولید کننده متخصص تولید شود می تواند برتر از تابلو فرش های دستبافت تلقی گردد . همانطور که عنوان شد فلسفه تولید تابلو فرش زیبا ساختن دکوراسیون است . قرار نیست تابلو فرش ها زیر پا پهن شوند و مورد پاخوردگی و فشار و سایش واقع شوند . همین که در تولید از الیاف ماندگار استفاده شود برای با کیفیت بودن تابلو فرش ها کافی ست و تمرکز تولید کنندگان بر زیبایی و ظاهر محصولات می باشد . طرح های تابلو فرش های ماشینی برند کیان توسط طراحان اصفهانی بوجود آمده است و اصفهان و هنرمندان اصفهانی از دیرباز در داشتن ذوق و شوق هنری سرآمد همگان بوده اند . در حال حاضر برند کیان به لحاظ کیفیت  و زیبایی بهترین تابلو فرش ها را ارائه می دهد .
برای دیدن انواع طرح های تابلو فرش ماشینی کلیک کنید . 
تفاوت تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش های دستبافت
پس از آنکه هنر شهر سردرود به سراسر ایران منتقل شد و نوع ماشینی تابلو فرش ها هم روی کار آمد ، شرکت تابلو فرش کیان به عنوان برترین تولید کننده ای که صرفا تابلو فرش تولید می نماید ، دست به کار شده و این هنر را به سراسر جهان انتقال داد . تفاوت های بارز در تابلو فرش های ماشینی و نوع دستبافت موجب شده است تا خریداران نوع ماشینی را بر نوع دستبافت ترجیح دهند . در این میان موارد زیر از مهم ترین تفاوت ها می باشند :
1- قیمت ارزان تابلو فرش های ماشینی در مقایسه با نوع دستباف قابل توجه است . فرش های ماشینی همان کاری را انجام می دهند که نوع دستبافت بر عهده دارند اما با قیمتی ارزان تر و مقرون به صرفه تر .
زیبایی و ظرافت تابلو فرش های 1200 شانه کیان به حدی ست که آن ها را تابلو فرش های دستبافت گونه می نامند .
برای دیدن انواع تابلو فرش های ماشینی دستبافتگونه کلیک کنید .
2- تنوع طرح و رنگ در تابلو فرش های ماشینی نسبت به هر تابلو فرش دستبافتی بالا تر است . امکان بافت انواع تابلو ها با طرح های دلخواه به صورت ماشینی وجود دارد .
3- الیافی که در تابلو فرش های نوع دستبافت استفاده می شود تمام طبیعی بوده و رنگ ها هم طبیعی هستند جنس نخ در نوع دستبافت از پشم ، ابریشم ، کرک و ... می باشد اما تابلو فرش های ماشینی با الیاف مصنوعی اما با کیفیت تولید می شوند . جنس نخ خاب در نوع ماشینی از آکرولیک هیت ست و نخ تار و پود از نوع پلی استر یا پنبه هستند .
4- تابلو فرش های دستبافت از روی نقشه و با هنر دسته بافته می شود از این رو احتمال خطا و بافت غلط کم نیست در حالی که تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه و بدون ریسک خطا بافته می شوند .
5- مواردی از قبیل کم و زیاد بودن ابعاد پس از تولید ، نخ در رفتگی ، گره غلط و .... در تابلو فرش های ماشینی به هیچ وجه دیده نمی شود و این مورد امتیازی است جهت برتری فرش های ماشینی بافته شده در کارخانه جات با سابقه نسبت به فرش های دستبافت .
گروه تولید تابلو فرش کیان با تأسیس فروشگاه اینترنتی تابلو فرش و فروش آنلاین دست به هدفمند تر نمودن فروش و تبلیغات زده است . در مبادلات آنلاین می توانید تابلو فرش های کیان را مستقیما از تولید کننده خریداری نموده و قیمتی برابر قیمت تمام شده کارخانه برای محصول پرداخت نمایید . اطمینان از اصالت محصول ، داشتن گارانتی و ضمانت نامه معتبر ، توان استفاده از اطلاعات تخصصی تولید کننده ، انتخاب طرح از بین هزاران طرح از بارزترین ویژگی های خرید به روش آنلاین است .
وارد فروشگاه اینترنتی گروه تولید تابلو فرش کیان شده و قیمت تابلو فرش های ماشینی را ببینید و از نظر زیبایی ، قیمت و کیفیت با تابلو فرش های دستباف و تابلو فرش های ماشینی سایر برند ها مقایسه نموده و پس از اطمینان از برتری تابلو فرش های ماشینی کیان ، از انتخاب و خرید لذت ببرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
گالری تابلو فرش در اصفهان
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی زیبا
چاپ عکس روی تابلو فرش با کیفیت بسیار بالا
برتری تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما