تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

carpets-face.jpg

دنیای تابلو فرش ها ، دنیایی است عجیب و دوست داشتنی که هر مشتری را به فکر وا می دارد . به تابلو فرش های ماشینی نگاه کنید ، گویا هر تابلو فرش با نگاره های موجود در خود و بافتی هنرمندانه و زیبا با ما حرف می زند و هر طرح و نقشه حاوی پیامی است که ما از آن بی خبر هستیم . زیبایی ، فاخر بودن و گرمایی که بافته های کوچکی که ما آن ها را تابلو فرش می نامیم به خانه می بخشند با هیچ وسیله تزئینی قابل جایگزینی نیست . از قدیم تا کنون استفاده از فرش و بافته های نساجی برای زیبایی فضا استفاده می شده است . حتی برای مجالس بزم و عروسی و ... خصوصا اگر به اعیان و اشراف مربوط می شده است ، از دیوار ها فرش و قالی هایی آویزان می کرده اند تا فضا را خاص تر نشان دهند .
از نظر طراحان دکوراسیون تابلو فرش ها بهترین وسیله برای متحول کردن دکور بوده و هیچ چیز به اندازه یک بافته کوچک نمی تواند خانه را تغییر دهد . امروزه تولید کنندگان تابلو فرش ها به تکنولوژی تبدیل عکس به تابلو فرش دست یافته و در این میان برند کیان ، سرآمد تمامی تولید کنندگان تابلو فرش شده است . برخی از افراد هستند که طرح های موجود در فروشگاه ها را نمی پسندند ، تولید کنندگان برای رفع نیاز این خریداران ، شرایط را برای تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی را فراهم کرده اند .

بافته های ماشینی ماندگار ترین و با کیفیت ترین روش جهت حفظ این تصاویر می باشد از همین رو به بهترین هدیه و ارزشمند ترین پیشکش تبدیل شده است . ادامه مقاله ما را در آشنایی بیشتر با تابلو فرش ها راهنمایی می کند .
تابلو فرش های کیان
شهرت فرش های کیان از آن جهت است که صرفا به تولید تابلو فرش پرداخته و با کسب تخصص در این زمینه بهترین بافته ها را از نظر کیفیت و زیبایی تولید کرده است . تابلو فرش های ماشینی که تحت عنوان برند کیان وارد بازار می شوند در بهترین نوع تابلو فرش ها بوده و سهم بالایی از این بازار را به خود اختصاص داده اند .
ویژگی مهم تابلو فرش های کیان این است که :
1- این گروه متخصص در زمینه تولید انواع و اقسام تابلو فرش ها تخصص دارد . حتی می تواند عکس های خانوادگی شما را در بالا ترین کیفیت و ظریف ترین حالت ممکن به تابلو فرش تبدیل کرده که تا سال ها زینت بخش خانه و خاطر شما باشند . دو نوع تابلو فرش های بافت و چاپی از نوع سابلیمشن از برند کیان وجو دارد که با تصاویر خانوادگی قابل تولید هستند . برای سفارش کافی ست با مشاوره پشتیبانی کیان ارتباط برقرار کرده و تصویر مورد نظر خود را جهت چاپ یا بافت ارسال کنید . ارتباط می تواند با مراجعه حضوری به کارخانه باشد ، می توانید با تولید کننده تماس گرفته و با تیم مربوط در مورد طرح و تابلو فرش سفارشی صحبت نمایید و از همه راحت تر می توانید با مراجعه به وب سایت به قسمت ثبت سفارش رفته و ویژگی های تابلو فرش مورد نیاز خود را از نظر سایز و ... ثبت نمایید . تصویر را در هر فایلی وارد نموده و منتظر تولید تابلو فرش با کیفیت بالا باشید .
2- تخصصی کار کردن علاوه بر بالا بردن کیفیت ، قیمت را هم می کاهد . چراکه بازدهی بالا رفته و تولید کننده با تولید بیشتر در زمان مشابه می تواند به سود بالا تری دست یابد . حال آنکه تیم تولید برند تابلو فرش کیان با استفاده از تکنیک هایی که بر اثر سابقه بدست آورده است می داند با خرید الیاف بصورت مستقیم از وارد کننده ، کم کردن واسطه های در خط فروش ، تبلیغات هدفمند ، عدم هزینه های گزاف بی جا برای تبلیغ در بیلبورد های سطح شهر و ... علاوه بر کسب رضایت مشتری ، قیمت فروش را هم کم خواهد نمود .
3- شهر اصفهان به داشتن هنر و صنایع دستی شهرت دارد . فاخر بودن طرح های ایجاد شده بر تابلو فرش های گروه کیان نمادی از قدرت هنرمندان و تیم طراحی این برند معروف است . هنرمندان اصفهان زیبا ترین نگاره ها را خلق کرده و با رنگ و الیاف بر تابلو فرش ها می ریزند . به حق می توان گفت زیبایی تابلو فرش های برند کیان در بین همگان زبانزد بوده و دلیلی محکم برای معروفیت این برند است .
4- گروه تولید فرش  قالی کیان توانسته است با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و خرید و فروش آنلاین تابلوفرش ها خدماتی ویژه ای به خریداران ارائه داده و در راستای پیشرفت تکنولوژی گامی موثر بر دارد . فروشگاه اینترنتی گروه تولید تابلو فرش کیان در ارائه تمامی تابلو فرش ها کوشا بوده و محصولات خود را با قیمتی متفاوت تر از بازار های سنتی عرضه می کند . اختلاف قیمت ، راحتی خرید ، عدم نیاز به صرف زمان و انرژی و هزینه ، دریافت کالا درب منزل بدون پرداخت هزینه پست ، خرید از برند اصل و اطمینان از کیفیت و دوام در کنار ضمانت نامه ها و گارانتی های که با فرش همراه می شود ، خریداران را بر آن داشته تا به جای بازار های سنتی از فروشگاه اینترنتی فرش کیان خرید نموده و از خدمات آن بهره مند گردند .
تبدیل عکس به تابلو فرش
کار تبدیل عکس به تابلو فرش امری است تخصصی که هر برند و تولیدکننده ای از پس آن بر نمی آید . نیازمند مهارت و تخصص بوده و تابلو فرش های کیان در داشتن این مهارت خود درخشیده اند . برند کیان عکس ها را به دو روش چاپی و بافت به تابلو فرش های زیبا و دیدنی تبدیل کرده است . تابلو فرش های بافت نسبت به تابلو فرش های چاپی با کیفیت تر و مرغوب تر هستند چراکه از الیافت اکرولیک هیت ست تولید شده و از ابتدا بر اساس نقشه ای منطبق با طرح عکس بافته می شوند . اما تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های بافت کیفیت کم تری دارند البته اشاره به این نکته لازم است که چون از تابلو فرش ها برای دیوار استفاده شده و هرگز مورد پاخوردگی قرار نمی گیرند نخ خاب و کیفیت بافت زیاد مد نظر نخواهد بود و بیشتر زیبایی ملاک خرید است .
تابلو فرش های چاپی شرکت کیان از الیاف پلی استر ( پس از الیاف اکرولیک ، الیاف پلی استر بهترین نخ خاب بازار به حساب می آیند ) و به صورت سابلیمشن تولید می شوند در حالی که در اکثر برند ها ، تابلو فرش های چاپی متفاوت از روش سابلیمشن هستند . در برند های دیگر که کیفیت کم تری نسبت به بافته های برند کیان دارند ؛ تابلو فرش به صورت بافته ای کاملا سفید و بدون طرح و رنگ از دستگاه خارج شده و در اختیار دستگاهی دیگر گذاشته می شود ، در دستگاه دوم طرح مورد نظر که تصویری ست خانوادگی با رنگ و تکنیک چاپ روی فرش کوچک سفید زده می شود . رنگ ها تنها سطح فرش را در بر گرفته و نگاهی به عمق نخ های خاب نشان می دهد که پایه نخ خاب سفید است و فرش از نوع چاپ با دستگاه ایجاد شده است .
چاپ به روش سابلمیشن نخ خاب را کاملا به رنگ طرح در می اورد و در ظاهر چیزی کم تر از تابلو فرش های بافت ندارند .
درکنار تصاویر خانوادگی که به علت شخصی بودن ، گذر زمان و با ارزش بودن مورد استقبال هستند ، طرح های آیه الکرسی ، طبیعت ، کلام الله مجید ، گل و طرح های کلاسیک هم مورد تقاضا قرار گرفته و فروش خوبی دارند . جالب است بدانید تقاضای طرح های مختلف در مکان ها و شهر های مختلف متفاوت است . برای مثال در شهر های مذهبی تقاضا برای طرح هایی مانند آیه الکرسی بسیار باب بوده و رواج دارد . افراد در شهر های بزرگ و شلوغ ترجیح می دهند از طرح هایی در تابلو فرش استفاده کنند که نمادی از طبیعت بوده و با خود رنگ هایی شاد ، نگاره هایی از گل و گیان و حال و هوای طبیعت را بیاورد .
به فروشگاه اینترنتی برند کیان رفته و از زیبایی های طرح ها دیدن نمایید . تابلو فرش های برند کیان در انواع مختلف : گل و گیاه ، طبیعت ، حیوان ، طرح های کلاسیک و ... تولید شده و همگی زیبا و با کیفیت هستند . داشتن تابلو فرشی زیبا از خانواده و نصب ان بر دیوار پذیرایی هم زیبایی دیگری ست که گروه تولید تابلو فرش کیان رقم زده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
چاپ عکس روی تابلو فرش
چند نکته مهم در خرید تابلو فرش ماشینی
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان
تابلو فرش کلاریس چیست ؟
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما