عکس زیباترین تابلو فرش ها

nice-carpets.jpg

تابلو فرش های ماشینی جنبه تزیینی دارند و به صورت قالی های کوچک که با قاب های چوبی حصارشده اند ، به دیوار منزل زده می شوند و جلوه خاصی به فضا می دهند . بر خلاف نظر عده ای که بر این باورند که کیفیت تابلو فرش اهمیت ندارد ، تابلو فرش های ماشینی علاوه بر جنبه زیبایی ، باید کیفیت بالایی داشته باشند تا در برابر گرد و خاک و آلودگی مقاوم باشند و با شست و شو ماهیت خود را از دست ندهند ولی خریداران به دنبال تابلو فرش های زیبا هستند .
شرکت کیان یکی از عرضه کنندگان بزرگ تابلو فرش های اصفهان می باشد که توانسته است با ارائه طرح های بسیار زیبا نظر خریداران را به خود جلب کند . شرکت کیان ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی عکس زیباترین تابلو فرش ها را در وب سایت خود به نمایش گذاشته است . خریداران با جستجو در سایت کیان می توانند عکس تابلو فرش های زیبا را ببینند ، مشخصات آن ها را بررسی کنند و قیمت تابلو فرش های ماشینی این شرکت را با دیگر تولید کنندگان مقایسه کنند و نسبت به خرید تابلو فرش زیبا به صورت آنلاین اقدام کنند .
طرح های تابلو فرش زیبا
شرکت کیان تابلو فرش های ماشینی را به دو صورت تابلو فرش های بافت و دیجیتالی ارائه می دهد . خصوصیات و ویژگی های هر دو با هم متفاوت است . در تابلو فرش ها بافت به این صورت است که نقشه و یا طرح مورد نظر انتخاب می شود و به ماشین بافت داده می شود و همان طرح بافته می شود . کیفیت این تابلو فرش ها بالاست . ولی در تابلو فرش های دیجیتالی و یا چاپی ابتدا یک صفحه سفیدی از بافت ، تولید می شود . و بعد طرح مورد نظر توسط دستگاه چاپ مخصوی و با استفاده از طریف رنگی ، روی آن صفحه سفید بافته می شود .  تابلو فرش های چاپی سریع تر آماده می شوند و در تبدیل عکس به تابلو فرش ، از نوع چاپی بیشتر بهره می گیرند .
 نمونه هایی از عکس تابلو فرش های زیبا :


عکس تابلو فرش های زیبا

بهترین تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش ها در حقیقت همان فرش های ماشینی هستند با این تفاوت که این محصولات جنبه تزیینی دارند و در اندازه های کوچک تر بافته می شوند و خصوصیات آن ها در حقیقت همانند فرش های ماشینی می باشند . تابلو فرش های زیبا باید به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه بافته شوند تا بتوان طرح های بسیار زیبا و ظریف و ریز نقش را روی آن ها پیاده کرد . بهتر است از الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر هیت ست شده در بافت نخ خاب آن ها استفاده کرد . الیاف وقتی هیت ست می شوند پرزهای آن ها گرفته می شود و براقیت و جذابیت بیشتری پیدا می کنند و مقاوم تر می شوند . بسیاری از خریداران به کیفیت تابلو فرش اهمیت نمی دهند و در دنیای اینترنتی ، به دنبال عکس تابلو فرش های زیبا هستند . ولی توصیه ما به خریداران این است که در کنار توجه به طرح های زیبای تابلو فرش ، به کیفیت و مشخصات فنی آن ها توجه کنند و پس از دریافت محصول ، به شناسنامه آن دقت کنند تا تابلو فرش زیبا و باکیفیت را خریداری کنند که بتواند سالیان سال طنین انداز دکوراسیون منازل شما باشد .
خرید تابلو فرش زیبا
طرح های تابلو فرش بسیار زیاد است . طرح های منظره ، آیات ، چهره شخصیت ها ، گل ها ، حبوانات ، کلاسیک ، فرانسوی و ...
بسیاری از افراد هستند که طرح های موجود را نمی پسندند . شرکت کیان ، قدرت تبدیل عکس به تابلو فرش را دارد . بدین ترتیب افراد می توانند با ارائه عکس باکیفیت به شرکت کیان ، به طرح مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .

تابلو فرش های زیبا

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید تابلو فرش به قیمت درب کارخانه
مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
فروش انواع تابلو فرش آیه
جدیدترین طرح تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما