عکس زیباترین تابلو فرش ها

nice-carpets.jpg

تابلو فرش های ماشینی جنبه تزیینی دارند و به صورت قالی های کوچک که با قاب های چوبی حصارشده اند ، به دیوار منزل زده می شوند و جلوه خاصی به فضا می دهند . بر خلاف نظر عده ای که بر این باورند که کیفیت تابلو فرش اهمیت ندارد ، تابلو فرش های ماشینی علاوه بر جنبه زیبایی ، باید کیفیت بالایی داشته باشند تا در برابر گرد و خاک و آلودگی مقاوم باشند و با شست و شو ماهیت خود را از دست ندهند ولی خریداران به دنبال تابلو فرش های زیبا هستند .
شرکت کیان یکی از عرضه کنندگان بزرگ تابلو فرش های اصفهان می باشد که توانسته است با ارائه طرح های بسیار زیبا نظر خریداران را به خود جلب کند . شرکت کیان ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی عکس زیباترین تابلو فرش ها را در وب سایت خود به نمایش گذاشته است . خریداران با جستجو در سایت کیان می توانند عکس تابلو فرش های زیبا را ببینند ، مشخصات آن ها را بررسی کنند و قیمت تابلو فرش های ماشینی این شرکت را با دیگر تولید کنندگان مقایسه کنند و نسبت به خرید تابلو فرش زیبا به صورت آنلاین اقدام کنند .
طرح های تابلو فرش زیبا
شرکت کیان تابلو فرش های ماشینی را به دو صورت تابلو فرش های بافت و دیجیتالی ارائه می دهد . خصوصیات و ویژگی های هر دو با هم متفاوت است . در تابلو فرش ها بافت به این صورت است که نقشه و یا طرح مورد نظر انتخاب می شود و به ماشین بافت داده می شود و همان طرح بافته می شود . کیفیت این تابلو فرش ها بالاست . ولی در تابلو فرش های دیجیتالی و یا چاپی ابتدا یک صفحه سفیدی از بافت ، تولید می شود . و بعد طرح مورد نظر توسط دستگاه چاپ مخصوی و با استفاده از طریف رنگی ، روی آن صفحه سفید بافته می شود .  تابلو فرش های چاپی سریع تر آماده می شوند و در تبدیل عکس به تابلو فرش ، از نوع چاپی بیشتر بهره می گیرند .
 نمونه هایی از عکس تابلو فرش های زیبا :


عکس تابلو فرش های زیبا

بهترین تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش ها در حقیقت همان فرش های ماشینی هستند با این تفاوت که این محصولات جنبه تزیینی دارند و در اندازه های کوچک تر بافته می شوند و خصوصیات آن ها در حقیقت همانند فرش های ماشینی می باشند . تابلو فرش های زیبا باید به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه بافته شوند تا بتوان طرح های بسیار زیبا و ظریف و ریز نقش را روی آن ها پیاده کرد . بهتر است از الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر هیت ست شده در بافت نخ خاب آن ها استفاده کرد . الیاف وقتی هیت ست می شوند پرزهای آن ها گرفته می شود و براقیت و جذابیت بیشتری پیدا می کنند و مقاوم تر می شوند . بسیاری از خریداران به کیفیت تابلو فرش اهمیت نمی دهند و در دنیای اینترنتی ، به دنبال عکس تابلو فرش های زیبا هستند . ولی توصیه ما به خریداران این است که در کنار توجه به طرح های زیبای تابلو فرش ، به کیفیت و مشخصات فنی آن ها توجه کنند و پس از دریافت محصول ، به شناسنامه آن دقت کنند تا تابلو فرش زیبا و باکیفیت را خریداری کنند که بتواند سالیان سال طنین انداز دکوراسیون منازل شما باشد .
خرید تابلو فرش زیبا
طرح های تابلو فرش بسیار زیاد است . طرح های منظره ، آیات ، چهره شخصیت ها ، گل ها ، حبوانات ، کلاسیک ، فرانسوی و ...
بسیاری از افراد هستند که طرح های موجود را نمی پسندند . شرکت کیان ، قدرت تبدیل عکس به تابلو فرش را دارد . بدین ترتیب افراد می توانند با ارائه عکس باکیفیت به شرکت کیان ، به طرح مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .

تابلو فرش های زیبا

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید تابلو فرش ماشینی ارزان در اصفهان
بهترین مکان برای خرید تابلو فرش اصفهان
تابلو فرش کلاریس چیست ؟
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
جدیدترین طرح تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما