انواع تابلو فرش طرح جدید

new-carpets-machine.jpg

بر خلاف فرش های ماشینی ، وقتی اسم تابلو فرش به میان می آید ، همه ذهن ها به طرح زیبای آن می رود . در تابلو فرش های ماشینی ، طرح و زیبایی مهم تر از کیفیت است و همه به دنبال خرید تابلو فرش طرح جدید هستند . آیا تا به حال به تابلو فرش های طرح جدید نگاه کرده اید . طرح هایی که به واقعیت نزدیک هستند و بیننده در یک نگاه آن را همانند عکس می پندارد . تابلو فرش های ماشینی ، جنبه تزیینی دارند و اگر طرح های آن ، متناسب با فضا و دکوراسیون ، انتخاب شود ، تحولی بسیار در دکوراسیون به وجود می آورد . به دلیل قیمت تابلو فرش های ماشینی ، استفاده از این محصولات بیشتر از تابلو فرش های دستباف شده است . اگر به دنبال جدیدترین طرح تابلو فرش هستید ، به فروشگاه کیان سر بزنید . این شرکت منحصرا به عرضه انواع تابلو فرش های ماشینی با طرح های بسیار زیبا می پردازد و فروش تابلو فرش در اصفهان را دارد و به اقصی نقاط کشور فروش اینترنتی تابلو فرش را انجام می دهد .

طرح جدید تابلو فرش
امروزه خریداران به دنبال طرح متناسب با دکوراسیون منزلشان هستند و بر خلاف گذشته که افراد از طرح های محدود به کارخانه ها استفاده می کردند ، امروزه به دلیل بالا رفتن سلیقه افراد ، طرح های جدید تابلو فرش وارد بازار فرش شده است و افراد متناسب با فضای خانه اعم از کلاسیک ، سنتی و یا مدرن ، اقدام به انتخاب طرح های تابلو فرش می کنند . ولی بسیاری از افراد هستند که طرح های جدید تابلو فرش مورد پسندشان نیست و یا متناسب با دکوراسیون منزلشان نیست . برخی از تولید کنندگان برای بر طرف کردن نیاز این خریداران با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ تابلو فرش ، اقدام به تولید تابلو فرش با طرح های درخواستی مشتری می کنند . آن ها عکس را به تولید کننده می دهند و سپس طی فرآیندی تبیدل عکس به تابلو فرش انجام می گیرد . انتخاب اینکه عکس به تابلو فرش چاپی و یا تابلو فرش بافت تبدیل شود ، بر عهده خود مشتری خواهد بود . شرکت کیان ، متنوع ترین طرح های تابلو فرش را در فروشگاه آنلاین خود به نمایش گذاشته است و بسیاری از خریداران با ورود به این فروشگاه ، تابلو فرش های طرح جدید را پسندیده و اقدام به خرید آن کرده اند .

تابلو فرش طرح منظره
استفاده از تابلو فرش منظره ، زیبایی و طراوت را به خانه و فضای منزل به ارمغان می آورد . به دلیل دور بودن از طبیعت و جنگل ، استفاده از تابلو فرش منطره در روحیه افراد تاثیر بسزایی دارد . با خرید تابلو فرش های طرح منظره ، طبیعت و زیبایی به خانه ها می آید و حتی می توانید با نصب این طرح در اتاق خواب روز زیبایی  را آغاز کنید . طرح های منظره به دلیل شلوغ بودن و ریز نقش بودن در صورتی به زیبایی به تصویر کشیده می شوند که به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . شرکت کیان ، تابلو فرش های طرح های منظره را به صورت 1000 شانه تراکم 3000 تولید می کند و زیباترین تصاویر های شلوغ را می تواند در تابلو فرش ماشینی و نزدیک به واقعیت به نمایش بگذارد .
برای دیدن طرح طبیعت و منظره کلیک کنید .

تابلو فرش طرح گل
زیبایی گل ها در دکوراسیون ستودنی است . عده ای هرروز با خرید گل های تازه ، دکوراسیون منزلشان را زیبا می کنند ولی پیشنهاد شرکت کیان ، استفاده از تابلو فرش طرح گل است که با انواع مختلف گل ها ارائه می شود . این تابلو فرش ها می توانند به صورت چاپی و یا بافت ، عرضه شوند .
برای خرید انواع تابلو فرش طرح گل ، کلیک کنید .
شرکت کیان ، تابلو فرش های طرح های مینیاتور ، کلاسیک ، فرانسوی ، حیوانات و شخصیت های افراد را نیر ارائه می دهد .
الیاف تابلو فرش طرح جدید
در انتخاب این قالی های کوچک تزیینی ، مقوله زیبایی از کیفیت مهم تر است . ولی اگر محصولی با الیاف نامرغوب بافته شود ، در زیبایی آن نیز تاثیر می گذار د و طرح ها را به زیبایی نشان نمی دهد . از بهترین الیاف برای تابلو فرش های بافت الیاف آکریلیک هیت ست شده و از بهترین الیاف برای تابلو فرش های چاپی ، الیاف پلی استر هیت ست شده است . وقتی الیافی هیت ست می شود پرزهای الیاف گرفته می شود و الیاف در برابر گرد وغبار و آلودگی مقاوم تر می شود .
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی با طرح های جدید
معدود تولید کنندگانی هستند که می توانند تابلو فرش طرح جدید را تولید و روانه بازار کنند . شرکت کیان ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی تابلو فرش ، بر این هدف بوده است تا طرح های جدید تابلوفرش ها را به صورت آنلاین به فروش برسانند . در خرید اینترنتی تابلو فرش ، شخص می تواند طرح مورد نظر خود را انتخاب و سپس سفارش دهد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش
نکات مهم در خرید تابلو فرش چیست ؟
تابلو فرش ماشینی طرح منظره
تولید بهترین تابلو فرش ها
تابلو فرش چاپی ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما