انواع تابلو فرش طرح جدید

new-carpets-machine.jpg

بر خلاف فرش های ماشینی ، وقتی اسم تابلو فرش به میان می آید ، همه ذهن ها به طرح زیبای آن می رود . در تابلو فرش های ماشینی ، طرح و زیبایی مهم تر از کیفیت است و همه به دنبال خرید تابلو فرش طرح جدید هستند . آیا تا به حال به تابلو فرش های طرح جدید نگاه کرده اید . طرح هایی که به واقعیت نزدیک هستند و بیننده در یک نگاه آن را همانند عکس می پندارد . تابلو فرش های ماشینی ، جنبه تزیینی دارند و اگر طرح های آن ، متناسب با فضا و دکوراسیون ، انتخاب شود ، تحولی بسیار در دکوراسیون به وجود می آورد . به دلیل قیمت تابلو فرش های ماشینی ، استفاده از این محصولات بیشتر از تابلو فرش های دستباف شده است . اگر به دنبال جدیدترین طرح تابلو فرش هستید ، به فروشگاه کیان سر بزنید . این شرکت منحصرا به عرضه انواع تابلو فرش های ماشینی با طرح های بسیار زیبا می پردازد و فروش تابلو فرش در اصفهان را دارد و به اقصی نقاط کشور فروش اینترنتی تابلو فرش را انجام می دهد .

طرح جدید تابلو فرش
امروزه خریداران به دنبال طرح متناسب با دکوراسیون منزلشان هستند و بر خلاف گذشته که افراد از طرح های محدود به کارخانه ها استفاده می کردند ، امروزه به دلیل بالا رفتن سلیقه افراد ، طرح های جدید تابلو فرش وارد بازار فرش شده است و افراد متناسب با فضای خانه اعم از کلاسیک ، سنتی و یا مدرن ، اقدام به انتخاب طرح های تابلو فرش می کنند . ولی بسیاری از افراد هستند که طرح های جدید تابلو فرش مورد پسندشان نیست و یا متناسب با دکوراسیون منزلشان نیست . برخی از تولید کنندگان برای بر طرف کردن نیاز این خریداران با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ تابلو فرش ، اقدام به تولید تابلو فرش با طرح های درخواستی مشتری می کنند . آن ها عکس را به تولید کننده می دهند و سپس طی فرآیندی تبیدل عکس به تابلو فرش انجام می گیرد . انتخاب اینکه عکس به تابلو فرش چاپی و یا تابلو فرش بافت تبدیل شود ، بر عهده خود مشتری خواهد بود . شرکت کیان ، متنوع ترین طرح های تابلو فرش را در فروشگاه آنلاین خود به نمایش گذاشته است و بسیاری از خریداران با ورود به این فروشگاه ، تابلو فرش های طرح جدید را پسندیده و اقدام به خرید آن کرده اند .

تابلو فرش طرح منظره
استفاده از تابلو فرش منظره ، زیبایی و طراوت را به خانه و فضای منزل به ارمغان می آورد . به دلیل دور بودن از طبیعت و جنگل ، استفاده از تابلو فرش منطره در روحیه افراد تاثیر بسزایی دارد . با خرید تابلو فرش های طرح منظره ، طبیعت و زیبایی به خانه ها می آید و حتی می توانید با نصب این طرح در اتاق خواب روز زیبایی  را آغاز کنید . طرح های منظره به دلیل شلوغ بودن و ریز نقش بودن در صورتی به زیبایی به تصویر کشیده می شوند که به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . شرکت کیان ، تابلو فرش های طرح های منظره را به صورت 1000 شانه تراکم 3000 تولید می کند و زیباترین تصاویر های شلوغ را می تواند در تابلو فرش ماشینی و نزدیک به واقعیت به نمایش بگذارد .
برای دیدن طرح طبیعت و منظره کلیک کنید .

تابلو فرش طرح گل
زیبایی گل ها در دکوراسیون ستودنی است . عده ای هرروز با خرید گل های تازه ، دکوراسیون منزلشان را زیبا می کنند ولی پیشنهاد شرکت کیان ، استفاده از تابلو فرش طرح گل است که با انواع مختلف گل ها ارائه می شود . این تابلو فرش ها می توانند به صورت چاپی و یا بافت ، عرضه شوند .
برای خرید انواع تابلو فرش طرح گل ، کلیک کنید .
شرکت کیان ، تابلو فرش های طرح های مینیاتور ، کلاسیک ، فرانسوی ، حیوانات و شخصیت های افراد را نیر ارائه می دهد .
الیاف تابلو فرش طرح جدید
در انتخاب این قالی های کوچک تزیینی ، مقوله زیبایی از کیفیت مهم تر است . ولی اگر محصولی با الیاف نامرغوب بافته شود ، در زیبایی آن نیز تاثیر می گذار د و طرح ها را به زیبایی نشان نمی دهد . از بهترین الیاف برای تابلو فرش های بافت الیاف آکریلیک هیت ست شده و از بهترین الیاف برای تابلو فرش های چاپی ، الیاف پلی استر هیت ست شده است . وقتی الیافی هیت ست می شود پرزهای الیاف گرفته می شود و الیاف در برابر گرد وغبار و آلودگی مقاوم تر می شود .
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی با طرح های جدید
معدود تولید کنندگانی هستند که می توانند تابلو فرش طرح جدید را تولید و روانه بازار کنند . شرکت کیان ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی تابلو فرش ، بر این هدف بوده است تا طرح های جدید تابلوفرش ها را به صورت آنلاین به فروش برسانند . در خرید اینترنتی تابلو فرش ، شخص می تواند طرح مورد نظر خود را انتخاب و سپس سفارش دهد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش برای جهیزیه
سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
سایت تابلو فرش ماشینی
تولید انواع تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش سفارشی ارزان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما