خرید تابلو فرش ماشینی ارزان در اصفهان

buy-cheap-carpets-esfahan.jpg

اگر زیبایی فضا برایتان مهم باشد یا اگر تاکنون به فکر افتاده باشید که چطور می توان در دکور خانه ، تغییر و تحولات اساسی ایجاد کرد ، بی شک  استفاده از تابلو فرش ها و قاب هایی که با هنر زیبایی بافت همراه شده باشند را از نظر گذرانده اید . فرش های ماشینی کوچک که تابلو فرش نام دارند زیبایی خاصی داشته و جلوه گر فضای خانه ، ادارات و ... می باشند . انتخاب تابلو فرش به عنوان زیباساز فضا و زینت بخش خانه ، انتخابی بسیار شایسته و بجا خواهد بود .
کمی پا را فراتر می گذاریم و به این مسئله می پردازیم که اگر شما به تابلو فرش ها به عنوان عنصری برای تزئین خانه یاد کرده باشید و نسبت به خرید اقدام نموده باشید یکی از مواردی که در بازارهای توجه شما را جلب کرده است ، قیمت تابلو فرش ها ، تنوع محصولات و نوع الیاف مصرفی در ان ها می باشد. چراکه تابلو فرش ها از نظر تنوع از فرش های ماشینی پیشی گرفته و تنوع طرح و رنگ و .. در این محصولات بیشتر از سایر بافته های می باشد .
حتی شاید بخاطر دیدن انواع طرح ها مدت زیادی زمان صرف کرده باشید و یا ممکن است به علت گرانی تابلو فرش از خرید محصول صرف نظر نموده باشید . جالب است بدانید امکان خرید تابلو فرش ارزان قیمت هم وجود دارد که این موضوع نیازمند داشتن آگاهی هایی در این زمینه و توجه به روش های خرید نوین و مدرن می باشد . نام دیجیتال مارکتینگ ها و فروشگاه های اینترنتی برای همه ما آشناست اما این سوال که تا چه حد از دیجیتال مارکتینگ ها یا فروشگاه های اینترنتی و روش خرید و فروش انلاین اطلاع داریم و تا چه حد نیاز های خود را به روش اینترنتی رفع می کنیم سوالی است در خور توجه که پاسخ به آن می تواند  کمکی در خرید تابلو فرش ارزان قیمت باشد .
مقاله حاضر به دنبال ارائه راهکارهایی است تا مشتریان بتوانند تابلو فرش ماشینی ارزان را با بالاترین کیفیت خریداری کنند و آسانی خرید را چاشنی قیمت ارزان نموده تا لذت خرید کامل شود . در ادامه مقاله به معرفی وش هایی می پردازیم که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و مشتریان با خیال راحت تابلو فرشی با کیفیت و ناب خریداری خواهند نمود .
تابلو فرش ماشینی چیست ؟
تکه هایی کوچک از فرش های ماشینی یا دستبافت یا به عبارتی قالی هایی هستند که در ابعاد کوچک بافته و روانه بازار می شوند . دو نوع ماشینی و دستبافت تابلو فرش ها وجود دارد اما از آنجایی که تابلو فرش های دستبافت مانند فرش های دستبافت به علت ارزش و زمان زیادی که صرف آن ها می شود گران قیمت هستند ، خریداران اولویت را به تابلو فرش ها و فرش های ماشینی می دهند . تابلو فرش هایی که توسط دستگاه بافته شده و در داشتن ظاهر و زیبایی با یکدیگر به رقابت می پردازند .
تابلو فرش ها به وجود می آیند تا خانه را زیبا کنند و کاربردی جز قرار گرفتن در قاب هایی زیبا و نصب شدن بر دیوار  ندارند . از همین رو ظاهر و زیبایی تابلو فرش ها بر کیفیت و دوام آن ها غالب شده و تولید کننده ترجیح می دهد از مواد اولیه و الیافی استفاده نماید که هنگام قرار گرفتن بر دیوار خانه بیش از آنکه دوام داشته باشند زیبا و جلوه گر باشند . البته این به معنای بی کیفیت بودن و عدم ماندگاری تابلو فرش ها نیست بلکه می خواهیم بگوییم تابلو فرش ها در کیفیت ، متفاوت از فرش های ماشینی هستند .
اولین تابلو فرش ها بصورت دستبافت تولید شده و در شهر سردرود آذربایجان شرقی بافته می شدند ، هنری والا و ارزشمند که در دسته زیبا ترین صنایع دستی جای دارند . رفته رفته هنر تولید تابلو فرش ها به کارخانه جات رسید و تکنولوژی بافت وارد ماشین آلات و دستگاه ها شد . تابلو فرشهای ماشینی به قیمتی بسیار ارزان تر از تابلو فرش های دستبافت تولید شده و شهر اصفهان در تولید تابلو فرش های درجه یک نام آور و مشهور شد . هنرمندان شهر اصفهان با ارائه طرح هایی زیبا و چشم نواز توجه خریداران را جلب نموده و با متخصص شدن در این زمینه توان تولید محصولاتی ارزان قیمت را پیدا کردند .
با این حال بیشترین تفاوت قیمت و بهترین راهی که می توان تابلو فرش های ماشینی را به قیمتی مطلوب خریداری نمود ، توجه به خرید و فروش سنتی و مدرن است . در فروشگاه های فیزیکی و در روش خرید سنتی ، قیمت تابلو فرش های ماشینی گران تر از فروشگاه های اینترنتی و خرید به روش آنلاین می باشد . پس خریداران برای خرید تابلو فرش ارزان قیمت به روش های اینترنتی روی می آوردند اما چرایی این اختلاف قیمت هم جای بحث دارد .
چرا خرید به روش اینترنتی تابلو فرش ، ارزان قیمت است ؟
خرید به روش اینترنتی در مورد هر کالایی ، قیمت ارزان تر از خرید به روش سنتی را القا می کند . در خرید و فروش اینترنتی ارتباطی مستقیم و کامل بین خریداران و فروشندگان برقرار شده و مسیر خرید کوتاه تر از حالت سنتی است . اگر بخواهیم خرید را به روش سنتی انجام دهیم باید ابتدا تولید کننده بتواند فروشنده ای در بازار سنتی پیدا کرده و فرش را از طریق آن به بازار عرضه نماید . از آنجایی که ارائه محصولات و پیدا کردن فروشنده در شهرهای دور و نزدیک از توان تولید کننده خارج می باشد ، دلالان و واسطه گران نقش خرید از تولیدکننده و فروش به خرده فروشان در شهر های مختلف را بر عهده می گیرند . دلیل افزایش قیمت در همین دست به دست شدن ها و حضور چندین واسطه برای رسیدن تابلو فرش از تولید کننده به مغازه دار است . ساده تر ، آن است که تولید کننده خود در نقض فروشنده ظاهر شده و مدیریت ، عرضه تابلو فرش ها را بر عهده بگیرد . کاری که امروزه در فروشگاه های اینترنتی در حال صورت گرفتن می باشد و دلیل اصلی خرید ارزان قیمت تابلو فرش ها را رقم می زند .
در فروشگاه های اینترنتی محصول توسط تولید کننده عرضه شده و قیمت کالا بر اساس مواد اولیه ، زمان صرف شده جهت تولید و کیفیت بافت مشخص خواهد شد . قیمت گذاری بر اساس چنین عواملی اقتصادی و منطقی به شمار می رود در حالی که در بازار های فیزیکی و روش های سنتی تعیین قیمت از دسترس تولیدکننده خارج بوده و گران تر از حد مجاز وارد بازار می شود .
علاوه بر اینکه در فروشگاه های اینترنتی ، تابلو فرش های ماشینی به قیمت ارزان و به قیمت تمام شده تولید کننده عرضه می شوند ، مواردی از جمله موارد زیر به ارزان تر بودن خرید و مقرون به صرفه تر شدن تابلو فرش ماشینی کمک خواهند نمود :
1-نیازی به صرف هزینه جهت رفتن به فروشگاه نبوده و می توانید با اتصال به شکبه اینترنتی به بازار های انلاین برند مورد نظر وصل شده و از محصولات دیدن نمایید .
2-در دنیای کنونی زمان برای همگان ارزش مند است و برای بسیاری از افراد هزینه فرصت از دست دادن زمان گران و پر بها خواهد بود ، در خرید و فروش های اینترنتی زمان شما ذخیره خواهد شد چراکه می توانید از اوقات فراغت برای خرید استفاده نمایید . درب فروشگاه های اینترنتی تابلو فرش 24 ساعته باز بوده و پذیرای خریداران عزیز هستند .
3-خرید تابلو فرش در عین ارزان بودن ، با کیفیت بوده و می توانید یک تخته تابلو فرش را برای سالیان سال خریداری نمایید .
4-در فروشگاه های اینترنتی تولیدکننده یا همان فروشنده هزینه ارسال را متقبل شده و خریدار محصول را بصورت با ارسال رایگان درب منزل تحویل می گیرد . کسر هزینه های حمل و نقل از فروشگاه تا درب منزل برای تابلو فرش که اندک هم نیست ، مقرون به صرفه تر شدن و ارزان تر شدن خرید را به همراه دارد .
5-داشتن گارانتی و ضمانت نامه در خرید به روش اینترنتی ریسک وجود خسارات و هزینه های احتمالی را کم کرده و در نهایت با ایجاد اطمینان خاطر در خریداران لذت خرید را بالا می برد .
خرید تابلو فرش ماشینی ارزان در اصفهان
کیفیت فرش و تابلو فرش های ماشینی اصفهان بر همگان و اضح و مبرهن است . تابلو فرش های درجه یک با طرح های بسیار زیبا و خاص چشم همگان را به خود جذب کرده است . استفاده از بهترین الیاف مرغوب آکریلیک هیت ست شده و پلی استر هیت ست شده ، بافته شده با بهترین دستگاه های بافت تابلو فرش ، از ویژگی های تابلو فرش های ماشینی اصفهان می باشد . یکی از برند های معروف و نامی در تولید تابلو فرش های ماشینی اصفهان ، برند کیان است . گروه تولید تابلو فرش کیان صرفا در زمینه تولید تابلو فرش ها عمل کرده و با متخصص شدن در این زمینه بهترینمحصولات را به بازار عرضه می کند و تعداد زیادی از مشتریان داخلی و خارجی برای خرید تابلو فرش برند کیان را به سایر برند ها ترجیح داده و این برند مشهور سهم بسزایی از بازار ها را به خود اختصاص داده است . فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان محصولات را در پایین ترین قیمت ممکن ، بالاترین زیبایی  و کیفیت در معرض خرید مشتریان قرار داده است ، به یاد داشته باشید که برند کیان با داشتن تیم تخصصی از طراحی و نقشه کشی گرفته تا فروش و عرضه محصول دغدغه ای جز خدمت رسانی به مشتریان و جلب رضایت آن ها ندارد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش
تابلو فرش نفیس
انواع روش های چاپ تابلو فرش ماشینی
تولید بهترین تابلو فرش ها
راهنمای چاپ عکس روی تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما