تابلو فرش ماشینی طرح منظره

carpets-machine-design-landscape.jpg

مدتی است که در بازار فرش و قالی ، عضو جدیدی به نام تابلو فرش ها دیده می شود . این عضو کوچک و جذاب به بهترین هدیه در مناسبت ها تبدیل شده و در مکان های مختلف بر دیوار آویز شده و قلب تپنده دکور را به خود اختصاص داده است . فضایی را تصور نمایید که تنها با یک تخته تابلو فرش زیبا مزین شده باشد . حال اگر این تابلو فرش در کنار سایر زیبایی های دکور قرار گیرد چنان تحولی به بار می آورد دیدنی و وصف ناپذیر .
طرح ها و تنوع تابلو فرش ها زیاد است و امکان ندارد خریدار به قصد خرید وارد بازار شده اما خریدی نداشته باشد . فرش ها در طرح منظره و طبیعت ، گل و گلدان ، حیوانات و پرندگان ، میوه و گیاه ، احادیث و روایات و ... تولید می شوند . حتی تولید کنندگان طرح های پیشنهادی در سفارشات خریداران را دریافت نموده و طرحی باب میل مشتریان عرضه می نمایند . در خرید تابلو فرش ها که صرفا جنبه زیبا نمودن فضا را دارد باید روی طرح و رنگ متمرکز شد و فارغ از کیفیت و جنس که اکثر محصولات مشابه هستند ، داشتن طرحی همگام با دکور و همسان با سلیقه اعضا خانواده بسیار مهم است .
مقاله حاضر در رابطه با طرح تابلو فرش ها با تمرکز بر روی تابلو فرش ماشینی طرح منظره نوشته شده است . عموم خریداران طرح منظره ، افرادی هستند که در دل شهر های بزرگ و شلوغ خانه دارند و با خرید تابلو فرش ماشینی منظره و طبیعت قصد دارند از شلوغی های روزمره دور شده و خانه خود را زیبا و دلکش نمایند .
تابلو فرش چیست؟
تابلو فرش ملزومی است برای افرادی که زیبایی را دوست دارند و مایل هستند خانه خود را با صنایع دستی و هنر ایرانی زینت دهند . پس از آنکه مدل و طرح های تابلو فرش ها را ببینید بهتر خواهید توانست زیبایی را که در تابلو فرش ها صحبت می شود درک نمایید . تابلو فرش ها ، همان قالی هایی هستند در ابعاد و اندازه هایی بسیار کوچک تر که در قاب های زیبا قرار گرفته و بنا به داشتن طرحی شگفت انگیز ، عامل بسیار مهمی برای جلوه دادن دکوراسیون خواهند بود .
این امر که از قالی های کوچک برای زیبا ساختن فضا استفاده کنیم ، ذاتا از قدیم با انسان ها همراه بوده است اما به سبک و سیاق امروزی و با نام تابلو فرش اخیرا پا گرفته است و هنری نو پا در صنعت نساجی به حساب می آید . در زمان های دور در جشن ها و مراسمات اعیانی بر دیوار حیات و خانه فرش و پارچه هایی بزرگ آویزان می کردند و به سان تابلو فرش های امروزی اسباب زیبایی فضا را فراهم می نموده اند .
طرح تابلو فرش های ماشینی
به لحاظ اهمیت صنعت مد و فشن در ابعاد مختلفی زندگی خصوصا دکوراسیون در این مقاله سعی داریم پرفروش ترین و به روز ترین طرح های فرش ماشینی را معرفی نماییم .
به جز تابلو فرش های چهره و تصاویر خانوادگی که بنا بر نیاز و سفارش مشتریان بر اساس شرایط و ضوابط سفارش تولید شده سایر طرح ها در بازار های فیزیکی  و فروشگاه های اینترنتی موجود و قابل خرید است .
شاخه اصلی تابلو فرش ها شامل : تابلو فرش حیوانات ، تابلو فرش مذهبی و آیه ، تابلو فرش منظره و طبیعت ، تابلو فرش مینیاتور ، تابلو فرش کلاسیک ، تابلو فرش گل و میوه و تابلو فرش فرانسوی می باشد که به علت روبه گسترش بودن شهر نشینی و فاصله گرفت از سبک و سیاق سنتی علاقه و رشد تقاضا به سمت تابلو فرش های منظره و طبیعت رفته است . تابلو فرش هایی که با حضور در خانه بیننده احساس می کند تکه ای از طبیعت را در جلو خود نظاره گر است و حال و هوای خوب طبیعت و منظره به خانه و فضا صفایی دیگر می بخشد .
تابلو فرش های طرح منظره خود شامل چندین و چند طرح زیبا هستند که از معروف ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1- تابلو فرش ماشینی منظر طرح ونیز : این تابلو 1000 شانه بوده و در هر متر طول آن تعداد 3000 گره بکاررفته است . جنس نخ خاب مصرفی صددرصد اکرولیک خالص است که در بهترین بافته ها از این الیاف استفاده می شود . فرش هایی درجه یک با تعداد 8 رنگ اصلی زمینه و بی نهایت رنگ در بافت .
2- تابلو فرش ماشینی منظره طرح خانه باغ : نزدیک ترین تابلو فرش به طبیعت ، طرح خانه باغ است . طرحی که تصویری از کلبه ای زیبا در دل طبیعت ر ابه نمایش در می آورد . تصور چنین طرحی ما را در فهم داشتن تعداد زیاد رنگ و لعاب فرش یاری رسانده و نیازی نخواهد بود که بگوییم تعداد بی نهایت رنگ در این طرح منظره بکار رفته است . طرح تابلو فرش خانه باغ دارای 1000 گره عرضی و 3000 گره طولی است که ظرافت بافت را به حد اعلا رسانده و از جنس نخ خاب صددرصد اکرولیک هیت ست شده خواهند بود . در این طرح هم مانند اکثر طرح های تابلو فرش های منظره تعداد 8 رنگ اصلی زمینه قابل رویت می باشد .
3- تابلو فرش ماشینی منظره طرح روستا : یکی دیگر از پرفروش ترین تابلو فرش های منظره ، طرح روستا است . همواره وقتی از طبیعت و منظر نام می بریم تصاویری این چنین در ذهنمان متبادر می گردد پس جای تعجب نخواهد داشت که این طرح زیبا عنوان پرفروش را به خود گرفته باشد . زیبایی خیره کننده در تابلو فرش روستا که در 1000 شانه و 3000 تراکم دیده می شود ، در کنار 8 رنگ اصلی زمینه و بی نهایت تنوع رنگی کافی است تا مشتریان جذب این طرح شده و برای دکوراسیون خانه ها مناسب تلقی شود .
4- تابلو فرش ماشینی منظره طرح بهار طرب انگیز : این طرح ، شکوفه های بهاری را به نمایش گذاشته و خریداران با خرید تابلو فرش طرح بهار طرب انگیز ، طبیعت ، منظره و گل را همزمان به فضا وارد می کنند . محصولی با شانه 1000 و تراکم 3000 ، 8 رنگ اصلی زمینه و بافته شده با الیاف صددرصد خالص اکرولیک که علاوه بر پرفروش بودن ، عنوان تابلو فرش درجه یک را هم در کارنامه خود دارد .
5- تابلو فرش ماشینی منظره طرح کلبه ساحلی : ذهن طراحان به حدی باز و خلاق است که طبیعت و منظره را به گل و گیاه و درخت محدود نکرده و در طرح های منظره از دریا و ... هم نقش و نگاره هایی بر جای گذاشته اند . تابلو فرش طرح کلبه ساحلی چنان آرامشی به خانه می دهد که گویی قطعه ای از طبیعت در خانه وجود دارد . این تابلو فرش که در شانه 1000 و تراکم 3000 بافته شده است ، ظرافت و ریزبافی خوبی جهت به نمایش گذاشتن ریزه کاری های طبیعت دارد . تابلویی که مانند سایر تابلو فرش های درجه یک از الیاف اکرولیک خالص در 8 رنگ اصلی زمینه بافته شده است .
از آنجایی که تابلو فرشها نیاز مند زیبایی هرچه تمام هستند ، عموما در شانه 1000 و تراکم 3000 تولید شده و از همه مهم تر بهترین الیاف و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید آن ها بکار گرفته می شود . داشتن طرح و نگاره زیبا در کنار کیفیت بالا کاری نیست که از هر تولید کننده فرش و قالی برآید . گروه تابلو فرش کیان متخصصا در زمینه تولید تابلو فرش عمل کرده و با تمرکز بر روی این محصول توانسته است در بازار های داخلی و خارجی به شهرت برسد . عملکرد  خوب ، سابقه عالی و از همه مهم تر مشتری مداری خصلت گروه تولید تابلو فرش کیان است که تا این اندازه این برند را محبوب و نامی نموده است . اگر قصد دارید تحولی اساسی در دکور خانه خود خلق کنید ، سری به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان بزنید . دیدن تنوع بالای تابلو فرش ها در بازار های فیزیکی غیر ممکن است حال آنکه استفاده از تکنولوژی و فناوری ای که در راستای آسایش و آرامش انسان به وجود آمده است می تواند راحتی خرید و مقرون به صرفه تر بودن را به ارمغان آورد . مراجعه به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان جهت خرید تابلو فرش طرح منظره علاوه بر دیدن تمام طرح ها و انتخابی ناب ، خریداران را از اصالت محصول مطمئن ساخته و در نهایت منجر به خریدی با کیفیت ، درجه یک ، زیبا و ارزان قیمت خواهد شد . خرید تابلو فرش ماشینی منظره از فروشگاه اینترنتی و مستقیما از تولید کننده برای خریداران از لحاظ راحتی ،  ارزان بودن و اصالت و همچنین برای فروشندگان از لحاظ ارتباط مستقیم با مشتری ، دریافت بهای فرش در لحظه ، تبلیغات هدفمند و ...  بسیار سود آور خواهد بود . سری به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش برند کیان بزنید و برای ایجاد دکوری ناب و لوکس از بین محصولات متنوع کیان تابلویی زیبا برگزینید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
تابلو فرش سفارشی ارزان
چاپ عکس شخصی روی تابلو فرش
بهترین تابلو فرش کدام است ؟
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما