تابلو فرش ماشینی طرح منظره

carpets-machine-design-landscape.jpg

مدتی است که در بازار فرش و قالی ، عضو جدیدی به نام تابلو فرش ها دیده می شود . این عضو کوچک و جذاب به بهترین هدیه در مناسبت ها تبدیل شده و در مکان های مختلف بر دیوار آویز شده و قلب تپنده دکور را به خود اختصاص داده است . فضایی را تصور نمایید که تنها با یک تخته تابلو فرش زیبا مزین شده باشد . حال اگر این تابلو فرش در کنار سایر زیبایی های دکور قرار گیرد چنان تحولی به بار می آورد دیدنی و وصف ناپذیر .
طرح ها و تنوع تابلو فرش ها زیاد است و امکان ندارد خریدار به قصد خرید وارد بازار شده اما خریدی نداشته باشد . فرش ها در طرح منظره و طبیعت ، گل و گلدان ، حیوانات و پرندگان ، میوه و گیاه ، احادیث و روایات و ... تولید می شوند . حتی تولید کنندگان طرح های پیشنهادی در سفارشات خریداران را دریافت نموده و طرحی باب میل مشتریان عرضه می نمایند . در خرید تابلو فرش ها که صرفا جنبه زیبا نمودن فضا را دارد باید روی طرح و رنگ متمرکز شد و فارغ از کیفیت و جنس که اکثر محصولات مشابه هستند ، داشتن طرحی همگام با دکور و همسان با سلیقه اعضا خانواده بسیار مهم است .
مقاله حاضر در رابطه با طرح تابلو فرش ها با تمرکز بر روی تابلو فرش ماشینی طرح منظره نوشته شده است . عموم خریداران طرح منظره ، افرادی هستند که در دل شهر های بزرگ و شلوغ خانه دارند و با خرید تابلو فرش ماشینی منظره و طبیعت قصد دارند از شلوغی های روزمره دور شده و خانه خود را زیبا و دلکش نمایند .
تابلو فرش چیست؟
تابلو فرش ملزومی است برای افرادی که زیبایی را دوست دارند و مایل هستند خانه خود را با صنایع دستی و هنر ایرانی زینت دهند . پس از آنکه مدل و طرح های تابلو فرش ها را ببینید بهتر خواهید توانست زیبایی را که در تابلو فرش ها صحبت می شود درک نمایید . تابلو فرش ها ، همان قالی هایی هستند در ابعاد و اندازه هایی بسیار کوچک تر که در قاب های زیبا قرار گرفته و بنا به داشتن طرحی شگفت انگیز ، عامل بسیار مهمی برای جلوه دادن دکوراسیون خواهند بود .
این امر که از قالی های کوچک برای زیبا ساختن فضا استفاده کنیم ، ذاتا از قدیم با انسان ها همراه بوده است اما به سبک و سیاق امروزی و با نام تابلو فرش اخیرا پا گرفته است و هنری نو پا در صنعت نساجی به حساب می آید . در زمان های دور در جشن ها و مراسمات اعیانی بر دیوار حیات و خانه فرش و پارچه هایی بزرگ آویزان می کردند و به سان تابلو فرش های امروزی اسباب زیبایی فضا را فراهم می نموده اند .
طرح تابلو فرش های ماشینی
به لحاظ اهمیت صنعت مد و فشن در ابعاد مختلفی زندگی خصوصا دکوراسیون در این مقاله سعی داریم پرفروش ترین و به روز ترین طرح های فرش ماشینی را معرفی نماییم .
به جز تابلو فرش های چهره و تصاویر خانوادگی که بنا بر نیاز و سفارش مشتریان بر اساس شرایط و ضوابط سفارش تولید شده سایر طرح ها در بازار های فیزیکی  و فروشگاه های اینترنتی موجود و قابل خرید است .
شاخه اصلی تابلو فرش ها شامل : تابلو فرش حیوانات ، تابلو فرش مذهبی و آیه ، تابلو فرش منظره و طبیعت ، تابلو فرش مینیاتور ، تابلو فرش کلاسیک ، تابلو فرش گل و میوه و تابلو فرش فرانسوی می باشد که به علت روبه گسترش بودن شهر نشینی و فاصله گرفت از سبک و سیاق سنتی علاقه و رشد تقاضا به سمت تابلو فرش های منظره و طبیعت رفته است . تابلو فرش هایی که با حضور در خانه بیننده احساس می کند تکه ای از طبیعت را در جلو خود نظاره گر است و حال و هوای خوب طبیعت و منظره به خانه و فضا صفایی دیگر می بخشد .
تابلو فرش های طرح منظره خود شامل چندین و چند طرح زیبا هستند که از معروف ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1- تابلو فرش ماشینی منظر طرح ونیز : این تابلو 1000 شانه بوده و در هر متر طول آن تعداد 3000 گره بکاررفته است . جنس نخ خاب مصرفی صددرصد اکرولیک خالص است که در بهترین بافته ها از این الیاف استفاده می شود . فرش هایی درجه یک با تعداد 8 رنگ اصلی زمینه و بی نهایت رنگ در بافت .
2- تابلو فرش ماشینی منظره طرح خانه باغ : نزدیک ترین تابلو فرش به طبیعت ، طرح خانه باغ است . طرحی که تصویری از کلبه ای زیبا در دل طبیعت ر ابه نمایش در می آورد . تصور چنین طرحی ما را در فهم داشتن تعداد زیاد رنگ و لعاب فرش یاری رسانده و نیازی نخواهد بود که بگوییم تعداد بی نهایت رنگ در این طرح منظره بکار رفته است . طرح تابلو فرش خانه باغ دارای 1000 گره عرضی و 3000 گره طولی است که ظرافت بافت را به حد اعلا رسانده و از جنس نخ خاب صددرصد اکرولیک هیت ست شده خواهند بود . در این طرح هم مانند اکثر طرح های تابلو فرش های منظره تعداد 8 رنگ اصلی زمینه قابل رویت می باشد .
3- تابلو فرش ماشینی منظره طرح روستا : یکی دیگر از پرفروش ترین تابلو فرش های منظره ، طرح روستا است . همواره وقتی از طبیعت و منظر نام می بریم تصاویری این چنین در ذهنمان متبادر می گردد پس جای تعجب نخواهد داشت که این طرح زیبا عنوان پرفروش را به خود گرفته باشد . زیبایی خیره کننده در تابلو فرش روستا که در 1000 شانه و 3000 تراکم دیده می شود ، در کنار 8 رنگ اصلی زمینه و بی نهایت تنوع رنگی کافی است تا مشتریان جذب این طرح شده و برای دکوراسیون خانه ها مناسب تلقی شود .
4- تابلو فرش ماشینی منظره طرح بهار طرب انگیز : این طرح ، شکوفه های بهاری را به نمایش گذاشته و خریداران با خرید تابلو فرش طرح بهار طرب انگیز ، طبیعت ، منظره و گل را همزمان به فضا وارد می کنند . محصولی با شانه 1000 و تراکم 3000 ، 8 رنگ اصلی زمینه و بافته شده با الیاف صددرصد خالص اکرولیک که علاوه بر پرفروش بودن ، عنوان تابلو فرش درجه یک را هم در کارنامه خود دارد .
5- تابلو فرش ماشینی منظره طرح کلبه ساحلی : ذهن طراحان به حدی باز و خلاق است که طبیعت و منظره را به گل و گیاه و درخت محدود نکرده و در طرح های منظره از دریا و ... هم نقش و نگاره هایی بر جای گذاشته اند . تابلو فرش طرح کلبه ساحلی چنان آرامشی به خانه می دهد که گویی قطعه ای از طبیعت در خانه وجود دارد . این تابلو فرش که در شانه 1000 و تراکم 3000 بافته شده است ، ظرافت و ریزبافی خوبی جهت به نمایش گذاشتن ریزه کاری های طبیعت دارد . تابلویی که مانند سایر تابلو فرش های درجه یک از الیاف اکرولیک خالص در 8 رنگ اصلی زمینه بافته شده است .
از آنجایی که تابلو فرشها نیاز مند زیبایی هرچه تمام هستند ، عموما در شانه 1000 و تراکم 3000 تولید شده و از همه مهم تر بهترین الیاف و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید آن ها بکار گرفته می شود . داشتن طرح و نگاره زیبا در کنار کیفیت بالا کاری نیست که از هر تولید کننده فرش و قالی برآید . گروه تابلو فرش کیان متخصصا در زمینه تولید تابلو فرش عمل کرده و با تمرکز بر روی این محصول توانسته است در بازار های داخلی و خارجی به شهرت برسد . عملکرد  خوب ، سابقه عالی و از همه مهم تر مشتری مداری خصلت گروه تولید تابلو فرش کیان است که تا این اندازه این برند را محبوب و نامی نموده است . اگر قصد دارید تحولی اساسی در دکور خانه خود خلق کنید ، سری به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان بزنید . دیدن تنوع بالای تابلو فرش ها در بازار های فیزیکی غیر ممکن است حال آنکه استفاده از تکنولوژی و فناوری ای که در راستای آسایش و آرامش انسان به وجود آمده است می تواند راحتی خرید و مقرون به صرفه تر بودن را به ارمغان آورد . مراجعه به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان جهت خرید تابلو فرش طرح منظره علاوه بر دیدن تمام طرح ها و انتخابی ناب ، خریداران را از اصالت محصول مطمئن ساخته و در نهایت منجر به خریدی با کیفیت ، درجه یک ، زیبا و ارزان قیمت خواهد شد . خرید تابلو فرش ماشینی منظره از فروشگاه اینترنتی و مستقیما از تولید کننده برای خریداران از لحاظ راحتی ،  ارزان بودن و اصالت و همچنین برای فروشندگان از لحاظ ارتباط مستقیم با مشتری ، دریافت بهای فرش در لحظه ، تبلیغات هدفمند و ...  بسیار سود آور خواهد بود . سری به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش برند کیان بزنید و برای ایجاد دکوری ناب و لوکس از بین محصولات متنوع کیان تابلویی زیبا برگزینید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
بافت تابلو فرش چهره
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
انواع روش های چاپ تابلو فرش ماشینی
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
فروش تابلو فرش حیوانات
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما