خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب

carpets-verse.jpg

خانه فضایی است جهت استراحت ، حس آرامس ، لمس لحظه های خوب و داشتن اوقات خوش در کنار خانواده . داشتن این حس و حال خود در فضای خانه در صورتی امکان پذیر است که در اعضا خانواده بتوانند در فضایی زیبا ، دلچسب و گرم و صمیمی در کنار یکدیگر گرد هم آیند . فضای زیبای خانه ، نیازمند دکور و وسایل لوکس و زیبا ساز است . در صدر این تزئینات می توان از تابلو فرش های ماشینی کمک گرفت . تابلو فرش ها ، کاری جز زیبا کردن فضا ندارند ، در هر محیطی که قرار بگیرند به نحو احسن وظیفه خود را انجام داده و فضا را چنان متحول می نمایند که انگار کل دکور تغییر یافته است .
انواع و اقسام تابلو فرش ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند تا هر شخص متناسب با فضای اتاق ، توان مالی و المان های زیبایی ، تابلو فرش زیبا انتخاب کند . کمک گرفتن از تابلو فرش ها برای تحول در دکور امری نیست که جدیدا اتفاق افتاده باشد اما تابلو ها به سبک و سیاق امروزی ، در چند سال اخیر رونق گرفته اند . در گذشته در مراسمات مهم ، جشن ها و عروسی ها برای تزئین دیوار از فرش و قالی استفاده می کردند.  فرش ها را از دیوار آویزان کرده و گل و بوته های فرش مانع از دیده شدن دیوار های ساده می شدند .
یکی از پر مخاطب ترین تابلو فرش ها ، تابلو فرش آیه های قرآنی است . قالی کوچک ، که بنا بر اعتقادات مذهبی و فرهنگ و آیین ایرانیان در اکثر خانه ها دیده می شود و وجود تابلو فرش آیه در فضای خانه ، پر برکت است .
تابلو فرش های ماشینی
پس از آنکه اولین تابلو فرش های دستبافت در شهر سردرود استان آذربایجان شرقی بافته شد ، زیبایی و چشم نوازی آن سراسر ایران را پر کرده و در مدت زمانی اندک تابلو فرش ها خواهان زیادی پیدا کردند . پر طرفدار بودن تابلو فرش ها از یک طرف و بهای گزاف آن از طرف دیگر تولید کنندگان فرش های ماشینی را به این فکر انداخت که همانند فرش های ماشینی به عنوان جایگزین فرش های دستبافت به تولید تابلو فرش های ماشینی هم اقدام نمایند تا شکاف بین تقاضای زیاد تابلو فرش و عرضه اندک و گران قیمت  تابلو فرش ها از بین برود . ابتدا تابلو فرش های ماشینی در همان کارخانه جات تولید فرش و قالی به تولید می رسید اما نیاز به تخصص بالا در این زمینه و تولید انبوه منجر به ایجاد کارخانجاتی شد که تخصصا در زمینه تابلو فرش فعالیت داشته و دغدغه ای جز تولید بهترین تابلو فرش ها زیبا ترین بافته ها و ناب ترین دیوار کوب ها نداشته باشند .
تولید کنندگان تابلو فرش ماشینی سرسختانه در رقابت با یکدیگر بوده و در این میان کیفیت بالای محصولات ، رقابت را به سمت و سوی تولیدات متنوع ، خوش آب و رنگ و زیبا هدایت کرده است . در ویژگی تابلو فرش های ماشینی عموما می بینیم که در تولید مقدار بی نهایت رنگ به کار رفته است  و طرح هایی که می توان به مهم ترین آن ها چنین اشاره کرد :
1- طرح گل و گیاه
2- طرح حیوانات
3- طرح روستا و طبیعت
4- طرح کوچ عشایر
5- طرح شاعران و بزرگان
6- طرح آیات کلام الله مجید، آیه الکرسی ، وان یکاد و ....
7- طرح های مدرن
8- تصاویر خانوادگی
9-    و .....
 هر خریدار هنگام انتخاب طرح تابلو فرش مواردی از قبیل سبک زندگی ، دکور خانه ، سلیقه سایر اعضا خانواده و  رنگ فرش و پرده و ... را در نظر می گیرد . تابلو فرش ها علاوه بر زیبا بودن اگر با سایر دکور هم خوان نباشند نمی توانند آنطور که شایسته یک تخته تابلو فرش ایرانی است در دکور جلوه گر باشند .
جالب است بدانیم طرح های خاصی از تابلو فرش ها در محیط های جغرافیایی و شهرهای متفاوت پر فروش ترین بوده و این موضوع حاکی از تاثیر فرهنگ و آیین بر انتخاب طرح تابلو فرش ها است . برای مثال تابلو فرش های آیه در سراسر ایران به فروش می رسند اما در شهر های کاشان ، یزد ، اصفهان ، مشهد و تبریز شاهد فروش چشمگیر تابلو فرش های طرح آیه هستیم . این محصولات ماشینی با پرندگان ، گل ها و بته های پیچک و ... تزئین شده و زیبایی را به حد کمال می رسانند .
انتخاب تابلو فرش آیه ماشینی و دکور
هماهنگ بودن دکور و تابلو فرش بسیار مهم است . قرار گرفتن یک تابلو فرش با طرح مدرن در خانه ای سنتی با دکور و سبک سنتی یا حتی کلاسیک نمی تواند به حد قرار گرفتن یک تابلو فرش سنتی یا کلاسیک در همین فضا زیبا ساز باشد . تابلو فرش آیه های قرآنی که عنوان پرفروش ترین تابلو فرش ها را به خود اختصاص داده است مناسب برای خانه ها و مکان هایی است که با آیین و فرهنگ ایرانی و مذهب اسلام آغشته شده اند . علاوه بر خانه ایرانیان در بسیاری از ادارات هم شاهد وجود تابلو فرش آیه ماشینی هستیم .
اگر فضایی را دارید که برای نصب یک تابلو فرش طرح آیه مناسب است ، هنگام خرید به نکات مهم و کاربردی خرید توجه نمایید .
1 . اولین نکته انتخاب سایز تابلو فرش است . در تعریف تابلو فرش ها می خوانیم که قالی است در ابعاد کوچک ، اما این ابعاد کوچک استاندارد دقیقی ندارد و تنوع ابعاد و سایز ها را در بازار تابلو فرش شاهد هستیم . سایز تابلو فرش آیه متناسب با دیوار اتاق انتخاب می شود اگر دیوار بزرگ است ، تابلو فرش بزرگ و اگر کوچک است تابلو فرش کوچک انتخاب شود همچنین به فاصله مکان نصب تابلو فرش تا انتهای اتاق هم توجه نمایید اگر طول و عرض اتاق زیاد نیست نباید تابلو فرشی بزرگ بر دیوار نصب شود چراکه دید کافی برای دیدن طرح آیه تابلو وجود نخواهد داشت .
2 . انتخاب رنگ زمینه و تم تابلو متناسب با دکوارسیون مهم است . بهتر است تم طرح آیه متضاد با رنگ کف پوشها و پرده ها باشد . یکسان بودن رنگ زمینه تابلو فرش با کف پوش علاوه بر آنکه دیوار را کوتاه نشان می دهد نمای تابلو را هم کم خواهد کرد .
اگر فاصله کف اتاق تا سقف زیاد است تابلو فرش وان یکاد عمودی و اگر فاصله کف تا سقف اندک است تابلو فرش طرح آیه افقی گزینه مناسب تری خواهد بود و همچنین توجه نمایید بر یک دیوار بیش از یک تابلو نصب نشود .
تابلو فرش آیه با نگاره های ریز و درشت ، قابل تزئین شدن هستند ، عموما در کنار آیات تصاویری از پرندگان زیبا به همراه گل هایی که از سر تا ته تابلو چیپ خورده اند دیده می شود اگر فضای خانه شما شلوغ است یا فضای کوچکی در اختیار دارید در بکار بردن نگاره ها خصاصت بخرج داده و تابلو فرش آیه ای را انتخاب نمایید که خلوت و ساده باشد اما اگر فضای بزرگی برای تزئین دارید و محیط از وسیله و اشیا پر نشده است ، انتخان طرح ها شلوغ و پر گل و پرنده می تواند انتخاب خوبی باشد .
خرید تابلو فرش آیه
همانطور که اشاره شد رقابت بین تولید کنندگان تابلو فرش ها بالا گرفته و اکثر برندها با تولیدات خوب خود توجه مخاطبین را به خود حلب کرده اند و انتخاب یک برند از بین صدها برند موجود انتخابی ست بین بهترین ها . تابلو فرش های آیه های قرآنی جزء تابلو فرش هایی هستند که به علت ریز نقش وبدن و ظرافت نیازمند بافته شدن توسط الیاف نازک و گیرا مانند نخ ابریشم در شانه و تراکم بالا هستند . تابلو فرش آیه 1200 شانه در بی نهایت رنگ چنان زیبا و چشم نواز خواهد بود که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند . با توجه به توضیحات ارائه شده ، خرید تابلو فرش باید از برندهایی انجام شود که ظاهر و زیبایی را به حد اعلا می آفرینند . 
گروه تولید تابلو فرش کیان که در شهر اصفهان ، مهد هنر و فرهنگ واقع شده است با بکار گیری تیم طراحی و تولید خبره و هنرمند تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش ماشینی عمل کرده و بهترین و زیبا ترین طرح ها را خلق می کند . ترکیب هنر هنرمندان اصفهانی در کنار کیفیت و اصالت قالی های ایرانی ، تابلو فرش هایی بی نظیر ایجاد کرده که در داخل و خارج کشور طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است . سری به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان زده و از بین طرح های زیبای تابلو فرش مانند طرح آیه تابلویی فاخر انتخاب کرده و در کیفیت ، مرغوبیت و مناسب بودن قمیت آن شک نکنید .
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
قیمت تابلو فرش های آیه عرضه شده توسط شرکت کیان ، به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات ، پایین می باشد . فروش تابلو فرش های آیه در ایران بالا است . شرکت کیان ، به اعتقادات مذهبی شهروندان احترام گذاشته و بهترین و جدیدترین طرح های تابلو فرش آیات را با مناسب ترین قیمت عرضه می کند . محصولات عرضه شده توسط شرکت کیان ، با بهترین الیاف و با پیشرفته ترین دستگاه های بافت ، تولید می شوند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش لوکس
انواع تابلو فرش برای پذیرایی
برتری تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف
چند نکته مهم در خرید تابلو فرش ماشینی
انواع تابلو فرش سفارشی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما