راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی

buy-machine-carpets.jpg

استفاده از تابلو فرش های ماشینی به دلیل طرح های بسیار زیبا و متنوع بیشتر از گذشته شده است . قیمت تابلو فرش های ماشینی قابل مقایسه با دستباف نیست و افراد ترجیح می دهند زیباترین طرح ها را با پایین ترین قیمت تهیه کنند . تولید کنندگان ، با بالا بردن تراکم و شانه های این قالی های کوچک تزیینی ، ظرافت و ریز نقشی آن ها را بالا بردند و توانستند با تولید انواع تابلو فرش های ماشینی در طرح های متنوع ، توانستند قدرت انتخاب مشتری را  بالا ببرند . امروزه خرید تابلو فرش ماشینی در طرح های متنوع و یا طرح دلخواه مشتری کاری بسیار آسان شده است .
خرید انواع تابلو فرش ماشینی از نظر شانه و تراکم
تابلو فرش مثل فرش ماشینی دارای شانه و تراکم می باشد . شانه و تراکم بالا ، زیبایی و ظرافت این محصولات را بالا می برد . تابلو فرش 1000 شانه زیباتر و ریز نقش تر و دستبافتگونه تر از تابلو فرش 700 شانه است . آیه های قرآنی و تصاویری که در نقشه آن ، ظرافت نیست می توان آن را به صورت 700 شانه تولید کرد . طرح های شلوغ و ریز نقش از قبیل سبد گل ، مناظر بسیار زیبا ، تابلو فرش های چهره و شخصیت ها که در بافت آن دقت و ظرافت حرف اول را می زند ، باید به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه تولید شود . تابلو فرش های 1000 شانه ، هم از نظر قیمت پایین تر از 1200 شانه است و از نظر کیفیت و ظرافت بالاتر از 700 شانه است . این محصولات شباهت بسیار بالایی با تابلو های دستباف دارند . پس مشتریان با خرید انواع تابلو فرش ماشینی 1000 شانه ، 1200 شانه و 700 شانه ، می توانند به کیفیت عالی به دلیل شانه و تراکم بالا دسترسی پیدا کنند .
الیاف تابلو فرش های ماشینی
جنس این فرش های کوچک تزیینی ، مهم است و در زیبایی و کیفیت آن تاثیر گذار است . بهترین تابلو فرش ماشینی ، محصولی است که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . الیاف آکریلیک در تابلو فرش های بافت بهترین الیاف نخ بافت است . الیافی که قالی را در برابر انواع آلودگی ها و گرد و غبار حفظ می کند و بعد از شست و شو ، شکل و ماهیت خود را از دست نمی دهد .
ولی در نوع تابلو فرش های چاپی از آن جایی که طرح به سطح یک صفحه سفیدی از بافت زده می شود ، تولید کننده از الیاف پلی استر هیت ست شده استفاده می کند . مراحل هیت ست شدن بسیار برای محصولات ماشینی ارزشمند می باشند . الیاف پلی استر و آکریلیک ، قبل از بافت محصول ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند و الیاف مستحکم تر و مقاوم تر می شوند .
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
 1 . اگر به دنبال کیفیت بهتر هستید بهتر است از تابلو فرش های بافت بهره مند شوید . اگر به دنبال نزدیک بودن طرح با واقعیت هستید و زیبایی و رنگبندی برایتان بیشتر اهمیت دارد ، از تابلو فرش های چاپی استفاده کنید .
2 . می توانید تابلو فرش ها ی بدون قاب و یا قاب دار را تهیه کنید . شرکت کیان عرضه کننده دو مدل می باشد . ولی در تابلو فرش های بدون قاب ، اگر محصول کج بافته شده باشد مشخص می شود . محصولات بدون قاب ، کجی های تابلو فرش و عیوب آن را نمایان می کند .
3 . بهتر است از تابلو فرش های ماشینی که دارای اطلاعات دقیق بر پشت آن است ، خریداری کنید .
4 . اگر زیبایی و ظرافت مد انتخابتان است تابلو فرش های ابریشمی را انتخاب کنید ولی اگر کیفیت در کنار زیبایی برایتان اهمیت  ارزش دارد ، فرش های ماشینی بافت آکریلیک هیت ست شده را انتخاب کنید .
5 . موقع خرید تابلو فرش ماشینی ، به سطح محصول نگاه کنید تا راه راه و ناصاف نباشد . اگر پرداخت محصول بعد از بافت ، به درستی صورت گیرد ، محصول یکدست و زیبا جلوه می کند و اگر پرداخت به درستی صورت نگیرد ، کیفیت ظاهری آن پایین می آید و اثر هنری خود را از دست می دهد .
6 . اگر به دنبال خرید تابلو فرش ماشینی با قیمتی رازان و باکیفیت هستید از فروشگاه هایی خرید کنید که به طور انحصاری به تولید و عرضه تابلو فرش ماشینی می پردازند . آن ها قیمت تابلو فرش ماشینی ر ابه قیمت درب کارخانه ارائه می دهند و برای کسانی که قدرت خرید حضوری را ندارند می توانند از طریق آنلاین ، تابلو فرش ماشینی را به فروش برسانند . بدین ترتیب خرید تابلو فرش ماشینی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت صورت می گیرد .
تابلو فرش سفارشی و تطبیق آن با دکوراسیون منزل
امروزه طرح های تابلو فرش ماشینی بسیار زیاد است . طرح های منظره ، گل ، طرح های چهره و شخصیت ها . این طرح ها متناسب با هر دکوراسیونی می باشد اما گاهی ممکن است مشتری با دیدن انواع طرح ها ، هیچ طرحی را نپسندد و یا اینکه تطابق با دکوراسیون نداشته باشد . امروزه با وجود دستگاه های متنوع و پیشرفته ، سفارش تابلو فرش در طرح های درخواستی مشتری و متطابق با دکوراسیون و تبدیل عکس به تابلو فرش و یا شخصیت های مورد علاقه وجود دارد . تابلو فرش هدیه نیز می تواند از نوع سفارشی باشد . برای سفارش تابلو فرش ماشینی در طرح دلخواه ، کافی است عکس چهره و یا طرح مورد نظر را انتخاب کرده و سپس به صورت فایل کم حجم به شرکت تابلو فرش کیان که بزرگترین عرضه کننده تابلو فرش در اصفهان است فرستاده و در کمترین زمان تابلو فرش مورد نظر خود را دریافت کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید تابلو فرش ماشینی, انواع تابلو فرش ماشینی, خرید انواع تابلو فرش ماشینی, بهترین تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش ها ی بدون قاب, سفارش تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش هدیه, تابلو فرش سفارشی
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان
تابلو فرش ماشینی
چاپ عکس شخصی برروی تابلو فرش ماشینی
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
بهترین تابلو فرش کدام است ؟
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما