راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی

buy-machine-carpets.jpg

استفاده از تابلو فرش های ماشینی به دلیل طرح های بسیار زیبا و متنوع بیشتر از گذشته شده است . قیمت تابلو فرش های ماشینی قابل مقایسه با دستباف نیست و افراد ترجیح می دهند زیباترین طرح ها را با پایین ترین قیمت تهیه کنند . تولید کنندگان ، با بالا بردن تراکم و شانه های این قالی های کوچک تزیینی ، ظرافت و ریز نقشی آن ها را بالا بردند و توانستند با تولید انواع تابلو فرش های ماشینی در طرح های متنوع ، توانستند قدرت انتخاب مشتری را  بالا ببرند . امروزه خرید تابلو فرش ماشینی در طرح های متنوع و یا طرح دلخواه مشتری کاری بسیار آسان شده است .
خرید انواع تابلو فرش ماشینی از نظر شانه و تراکم
تابلو فرش مثل فرش ماشینی دارای شانه و تراکم می باشد . شانه و تراکم بالا ، زیبایی و ظرافت این محصولات را بالا می برد . تابلو فرش 1000 شانه زیباتر و ریز نقش تر و دستبافتگونه تر از تابلو فرش 700 شانه است . آیه های قرآنی و تصاویری که در نقشه آن ، ظرافت نیست می توان آن را به صورت 700 شانه تولید کرد . طرح های شلوغ و ریز نقش از قبیل سبد گل ، مناظر بسیار زیبا ، تابلو فرش های چهره و شخصیت ها که در بافت آن دقت و ظرافت حرف اول را می زند ، باید به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه تولید شود . تابلو فرش های 1000 شانه ، هم از نظر قیمت پایین تر از 1200 شانه است و از نظر کیفیت و ظرافت بالاتر از 700 شانه است . این محصولات شباهت بسیار بالایی با تابلو های دستباف دارند . پس مشتریان با خرید انواع تابلو فرش ماشینی 1000 شانه ، 1200 شانه و 700 شانه ، می توانند به کیفیت عالی به دلیل شانه و تراکم بالا دسترسی پیدا کنند .
الیاف تابلو فرش های ماشینی
جنس این فرش های کوچک تزیینی ، مهم است و در زیبایی و کیفیت آن تاثیر گذار است . بهترین تابلو فرش ماشینی ، محصولی است که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . الیاف آکریلیک در تابلو فرش های بافت بهترین الیاف نخ بافت است . الیافی که قالی را در برابر انواع آلودگی ها و گرد و غبار حفظ می کند و بعد از شست و شو ، شکل و ماهیت خود را از دست نمی دهد .
ولی در نوع تابلو فرش های چاپی از آن جایی که طرح به سطح یک صفحه سفیدی از بافت زده می شود ، تولید کننده از الیاف پلی استر هیت ست شده استفاده می کند . مراحل هیت ست شدن بسیار برای محصولات ماشینی ارزشمند می باشند . الیاف پلی استر و آکریلیک ، قبل از بافت محصول ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند و الیاف مستحکم تر و مقاوم تر می شوند .
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
 1 . اگر به دنبال کیفیت بهتر هستید بهتر است از تابلو فرش های بافت بهره مند شوید . اگر به دنبال نزدیک بودن طرح با واقعیت هستید و زیبایی و رنگبندی برایتان بیشتر اهمیت دارد ، از تابلو فرش های چاپی استفاده کنید .
2 . می توانید تابلو فرش ها ی بدون قاب و یا قاب دار را تهیه کنید . شرکت کیان عرضه کننده دو مدل می باشد . ولی در تابلو فرش های بدون قاب ، اگر محصول کج بافته شده باشد مشخص می شود . محصولات بدون قاب ، کجی های تابلو فرش و عیوب آن را نمایان می کند .
3 . بهتر است از تابلو فرش های ماشینی که دارای اطلاعات دقیق بر پشت آن است ، خریداری کنید .
4 . اگر زیبایی و ظرافت مد انتخابتان است تابلو فرش های ابریشمی را انتخاب کنید ولی اگر کیفیت در کنار زیبایی برایتان اهمیت  ارزش دارد ، فرش های ماشینی بافت آکریلیک هیت ست شده را انتخاب کنید .
5 . موقع خرید تابلو فرش ماشینی ، به سطح محصول نگاه کنید تا راه راه و ناصاف نباشد . اگر پرداخت محصول بعد از بافت ، به درستی صورت گیرد ، محصول یکدست و زیبا جلوه می کند و اگر پرداخت به درستی صورت نگیرد ، کیفیت ظاهری آن پایین می آید و اثر هنری خود را از دست می دهد .
6 . اگر به دنبال خرید تابلو فرش ماشینی با قیمتی رازان و باکیفیت هستید از فروشگاه هایی خرید کنید که به طور انحصاری به تولید و عرضه تابلو فرش ماشینی می پردازند . آن ها قیمت تابلو فرش ماشینی ر ابه قیمت درب کارخانه ارائه می دهند و برای کسانی که قدرت خرید حضوری را ندارند می توانند از طریق آنلاین ، تابلو فرش ماشینی را به فروش برسانند . بدین ترتیب خرید تابلو فرش ماشینی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت صورت می گیرد .
تابلو فرش سفارشی و تطبیق آن با دکوراسیون منزل
امروزه طرح های تابلو فرش ماشینی بسیار زیاد است . طرح های منظره ، گل ، طرح های چهره و شخصیت ها . این طرح ها متناسب با هر دکوراسیونی می باشد اما گاهی ممکن است مشتری با دیدن انواع طرح ها ، هیچ طرحی را نپسندد و یا اینکه تطابق با دکوراسیون نداشته باشد . امروزه با وجود دستگاه های متنوع و پیشرفته ، سفارش تابلو فرش در طرح های درخواستی مشتری و متطابق با دکوراسیون و تبدیل عکس به تابلو فرش و یا شخصیت های مورد علاقه وجود دارد . تابلو فرش هدیه نیز می تواند از نوع سفارشی باشد . برای سفارش تابلو فرش ماشینی در طرح دلخواه ، کافی است عکس چهره و یا طرح مورد نظر را انتخاب کرده و سپس به صورت فایل کم حجم به شرکت تابلو فرش کیان که بزرگترین عرضه کننده تابلو فرش در اصفهان است فرستاده و در کمترین زمان تابلو فرش مورد نظر خود را دریافت کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید تابلو فرش ماشینی, انواع تابلو فرش ماشینی, خرید انواع تابلو فرش ماشینی, بهترین تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش ها ی بدون قاب, سفارش تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش هدیه, تابلو فرش سفارشی
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی
خرید آنلاین تابلو فرش های زیبا
انواع تابلو فرش طرح جدید
چاپ عکس روی تابلو فرش تنها با یک تماس
خرید تابلو فرش به قیمت درب کارخانه
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما