تابلو فرش چاپی ماشینی

price-print-carpets.jpg

امروزه با توسعه صنعت فرش ماشینی شاهد چاپ دیجیتال برروی تابلو فرش ماشینی هستیم که امکان رویا پردازی و خلق ایده را برروی تابلو فرش فراهم کرده است . در تابلو فرش چاپی ماشینی یا سابلیمیشن ، بدون هیچ محدودیتی ، امکان چاپ عکس روی فرش امکان پذیر می باشد و فرصتی ویژه برای مشتریان مشکل پسند است تا طرح دلخواه خود را به تولید کننده بدهند و در کمترین زمان ، آن طرح تبدیل به فرش شود . بسیاری از افراد بر این باورند که تابلو فرش های چاپی ، بی کیفیت هستند در صورتی که این تابلو فرش ها مزایای بسیاری دارند .
مزایای تابلو فرش چاپی نسبت به تابلو فرش بافت
1 . محدودیت در رنگ و طیف های رنگی وجود ندارد . بدین صورت است در دستگاه های چاپ ، مخازن رنگی وجود دارد و از ترکیب رنگ ها ، طیف های جدید رنگی به وجود می آید .
2 . سرعت تولید تابلو فرش چاپی بالاتر از بافت است .
3 . امکان سفارش آن از ابعاد 1 متری تا ده هزار متر وجود دارد .
4 . در دستگاه های چاپ ، از 5 رنگ اصلی استفاده می شود و بقیه رنگ های موجود در طرح ها ، با ترکیب این 5 رنگ به دست می آید .
5 . امکان چاپ عکس به تابلو فرش و یا هر طرحی امکان پذیر است .
6 . در تابلو فرش چاپی ، چهره ها واضح تر نشان داده می شود .
7 . قیمت تابلو فرش چاپی از تابلو فرش های بافت کمتر است .
انواع تابلو فرش های چاپی
تابلو فرش های  چاپی به دو صورت سابلیمیشن و کلاریس تولید می شود که تابلو فرش سابلیشمن دارای کیفیت بیشتری می باشند . در چاپ سابلیمیشن بدین صورت است که طرح و یا عکس مورد نظر را به صورت نقشه روی کاغذ چاپ می کنند و سپس با کمک دستگاه چاپ و با استفاده از طیف رنگی طرح مورد نظر را روی صفحه سفیدی از بافت ، چاپ می  کنند . و در حقیقت رنگ برروی سطح فرش قرار دارد ولی در کلاریس ، رنگ به عمق تابلو فرش نفوذ می  کند .
الیاف تابلو فرش چاپی
بهترین الیاف در بافت این نوع تابلو فرش های چاپی ، الیاف پلی استر هیت ست شده می باشد . در حقیقت پنبه با پلی استر ترکیب می شود . الیاف پلی استر به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند و مقاوم هستند و قدرت رنگ پذیری بالایی دارند .
خرید تابلو فرش چاپی
امروزه به دلیل قیمت مناسب این محصولات ، خرید این تابلو فرش ها بیشتر شده است و افراد برای هدیه ، سوپرایز عزیزانشان ، از این محصولات بهره می برند . آن ها عکس مورد نظرشان را به تولید کننده می دهند و طی فرآیندی ، تابلو فرش هدیه آماده می شود و افراد می توانند آن را به عنوان کادو به فرد مورد نظر بدهند . شرکت کیان ، یکی از بزرگترین مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان است که توانسته است با عرضه محصولات باکیفیت و زیبا ، رزومه بسیار خوبی در بین مشتریان خود به دست آورد . این شرکت ، انواع تابلو فرش های بافت و چاپی را عرضه می کند . شرکت کیان ، قدرت تولید تابلو فرش چاپی با طرح درخواستی مشتری و ابعاد مورد نظر را دارد . محصولات چاپی این شرکت که سابلیمیشن است به صورت تابلو فرش عمودی و تابلو فرش افقی ارائه می شود . بدین صورت مشتریان متناسب با دکوراسیون خود می توانند ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنند . استفاده از یک تابلو فرش چاپی طرح کلاسیک و یا طرح مهمان فرانسوی در دکوراسیون های مجلل و مدرن ، معرکه است . شما می توانید عکس کودکتان را با تبدیل چاپ عکس روی تابلو فرش و قرار دادن در اتاق او ، به شخصیت او احترام بگذارید و اعتماد به نفس او را بالا ببرید . تمامی محصولات شرکت کیان ، به قیمت تولیدی و عمده ارائه می شود . این شرکت ، به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان ، خرید اینترنتی تابلو فرش را سرلوحه کار خود قرار داده است و این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده است تا با یک کلیک ، به طرح مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش چاپی ماشینی, چاپ عکس روی فرش, قیمت تابلو فرش چاپی, تابلو فرش هدیه, فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان, خرید اینترنتی تابلو فرش
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
برتری تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش
تابلو فرش زیبا و شیک
تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان
تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما