تابلو فرش چاپی ماشینی

price-print-carpets.jpg

امروزه با توسعه صنعت فرش ماشینی شاهد چاپ دیجیتال برروی تابلو فرش ماشینی هستیم که امکان رویا پردازی و خلق ایده را برروی تابلو فرش فراهم کرده است . در تابلو فرش چاپی ماشینی یا سابلیمیشن ، بدون هیچ محدودیتی ، امکان چاپ عکس روی فرش امکان پذیر می باشد و فرصتی ویژه برای مشتریان مشکل پسند است تا طرح دلخواه خود را به تولید کننده بدهند و در کمترین زمان ، آن طرح تبدیل به فرش شود . بسیاری از افراد بر این باورند که تابلو فرش های چاپی ، بی کیفیت هستند در صورتی که این تابلو فرش ها مزایای بسیاری دارند .
مزایای تابلو فرش چاپی نسبت به تابلو فرش بافت
1 . محدودیت در رنگ و طیف های رنگی وجود ندارد . بدین صورت است در دستگاه های چاپ ، مخازن رنگی وجود دارد و از ترکیب رنگ ها ، طیف های جدید رنگی به وجود می آید .
2 . سرعت تولید تابلو فرش چاپی بالاتر از بافت است .
3 . امکان سفارش آن از ابعاد 1 متری تا ده هزار متر وجود دارد .
4 . در دستگاه های چاپ ، از 5 رنگ اصلی استفاده می شود و بقیه رنگ های موجود در طرح ها ، با ترکیب این 5 رنگ به دست می آید .
5 . امکان چاپ عکس به تابلو فرش و یا هر طرحی امکان پذیر است .
6 . در تابلو فرش چاپی ، چهره ها واضح تر نشان داده می شود .
7 . قیمت تابلو فرش چاپی از تابلو فرش های بافت کمتر است .
انواع تابلو فرش های چاپی
تابلو فرش های  چاپی به دو صورت سابلیمیشن و کلاریس تولید می شود که تابلو فرش سابلیشمن دارای کیفیت بیشتری می باشند . در چاپ سابلیمیشن بدین صورت است که طرح و یا عکس مورد نظر را به صورت نقشه روی کاغذ چاپ می کنند و سپس با کمک دستگاه چاپ و با استفاده از طیف رنگی طرح مورد نظر را روی صفحه سفیدی از بافت ، چاپ می  کنند . و در حقیقت رنگ برروی سطح فرش قرار دارد ولی در کلاریس ، رنگ به عمق تابلو فرش نفوذ می  کند .
الیاف تابلو فرش چاپی
بهترین الیاف در بافت این نوع تابلو فرش های چاپی ، الیاف پلی استر هیت ست شده می باشد . در حقیقت پنبه با پلی استر ترکیب می شود . الیاف پلی استر به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند و مقاوم هستند و قدرت رنگ پذیری بالایی دارند .
خرید تابلو فرش چاپی
امروزه به دلیل قیمت مناسب این محصولات ، خرید این تابلو فرش ها بیشتر شده است و افراد برای هدیه ، سوپرایز عزیزانشان ، از این محصولات بهره می برند . آن ها عکس مورد نظرشان را به تولید کننده می دهند و طی فرآیندی ، تابلو فرش هدیه آماده می شود و افراد می توانند آن را به عنوان کادو به فرد مورد نظر بدهند . شرکت کیان ، یکی از بزرگترین مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان است که توانسته است با عرضه محصولات باکیفیت و زیبا ، رزومه بسیار خوبی در بین مشتریان خود به دست آورد . این شرکت ، انواع تابلو فرش های بافت و چاپی را عرضه می کند . شرکت کیان ، قدرت تولید تابلو فرش چاپی با طرح درخواستی مشتری و ابعاد مورد نظر را دارد . محصولات چاپی این شرکت که سابلیمیشن است به صورت تابلو فرش عمودی و تابلو فرش افقی ارائه می شود . بدین صورت مشتریان متناسب با دکوراسیون خود می توانند ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنند . استفاده از یک تابلو فرش چاپی طرح کلاسیک و یا طرح مهمان فرانسوی در دکوراسیون های مجلل و مدرن ، معرکه است . شما می توانید عکس کودکتان را با تبدیل چاپ عکس روی تابلو فرش و قرار دادن در اتاق او ، به شخصیت او احترام بگذارید و اعتماد به نفس او را بالا ببرید . تمامی محصولات شرکت کیان ، به قیمت تولیدی و عمده ارائه می شود . این شرکت ، به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان ، خرید اینترنتی تابلو فرش را سرلوحه کار خود قرار داده است و این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده است تا با یک کلیک ، به طرح مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش چاپی ماشینی, چاپ عکس روی فرش, قیمت تابلو فرش چاپی, تابلو فرش هدیه, فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان, خرید اینترنتی تابلو فرش
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش چاپی
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش ارزان
فروش تابلو فرش ماشینی با بهترین قیمت
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما