راهنمای خرید تابلو فرش خوب

good-carpets.jpg

امروزه به دلیل قیمت مناسب تابلو فرش های ماشینی ، خرید تابلو فرش های دستباف کمتر از گذشته شده است . طرح های بسیار زیبا و بافت طرح های درخواستی مشتری ، از ویژگی های تابلو فرش هاش ماشینی می باشد . طرح های دستباف محدود است ولی تابلو فرش های دستباف ، یک سرمایه است و از ارزش آن کاسته نمی شود . امروزه تولید کنندگان فرش ماشینی در کنار تولید انواع فرش ، به تولید تابلو فرش ماشینی نیز می پردازند . فروشگاه های بسیاری وجود دارند که به عرضه انواع تابلو فرش های ماشینی با طرح های بسیار زیبا و متنوع می پردازند و ما باید از فروشگاه های معتبر این محصولات را خریداری کنیم تا سالیان متمادی طنین انداز منازل و دکوراسیون ها باشد .
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
قبل از اینکه به قیمت تابلو فرش توجه کنید ، کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید .
1. تابلو فرش هایی که از جنس آکریلیک هیت ست شده هستند در برابر گرد و غبار ، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند . البته تابلو فرش های چاپی را با الیاف پلی استر هیت ست شده می بافند که این الیاف هم دارای شفافیت ، مقاومت می باشند .
2. تابلو فرش ها نیز همانند قالی های ماشینی دارای شانه و تراکم هستند . تابلو فرش های 1000 شانه و 1200 شانه ، از ریز نقش ترین و ریز بافت ترین محصولات هستند که می تواند انواع طرح های بسیار ریز و ظریف را به صورت 1000 شانه و 1200 شانه بافت . شانه و تراکم بالا ، کیفیت تابلو فرش را نیز بیشتر می کند . تابلو فرش ماشینی خوب با شانه و تراکم بالا بافته می شود .
3. اطلاعات این محصولات لوکس بر پشت آن زده شده است . با نگاه کردن به آن می توانید پی ببرید که جنس الیاف آن و شانه و تراکم آن چه میزان است . ریز نقشی این محصولات در حدی است که شبیه تابلو فرش های دستباف می باشد .
4. تابلو فرش های ماشینی در اندازه های  معین تولید می شوند . تابلو فرش های عمودی و تابلو فرش های افقی متناسب با سلیقه مشتری انتخاب می شود . در هنگام خرید دقت کنید که ابعاد آن با اندازه درخواستی شما مطابقت داشته باشد . چون این محصولات با دستگاه بافت ، بافته می شود نباید با ابعاد درخواستی مغایرت داشته باشد .
5. بهتر است در انتخاب طرح های تابلو فرش ماشینی دقت کنید و مطابق با فضا و دکوراسیون آن را انتخاب کنید .
6. تابلو فرش هایی که روی آن ها صاف و یکدست نیست و موج دار است ، به خوبی پرداخت یا شیرینگ نشده است . از خرید آن ها امتناع ورزید . در پرداخت ، اضافه پرزهای گره ها را می گیرند و تابلو فرش یکدست می شود .
تابلو فرش های تقلبی
برخی از محصولات ، دارای عیب هایی هستند که وجود این عیب ها در تابلو فرش ، سبب می شود تا تابلو فرش ، تقلبی محسوب شود . تابلو فرش های تقلبی دارای عیب های زیر می باشد :
1 . دارای رنگ بندی شفافی نیست و کدر است .
2 . در برخی از قسمت های تابلو فرش ، فرورفتگی وجود دارد که دلیل آن پاره شدن نخ خاب در حین بافت است .
3 . روی سطح آن ، موج دار است .
4 . در تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش بافته شده با عکس مغایرت دارد .
انواع تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی در طرح های مختلف و نقش های گوناگون عرضه می شوند که به تولید این طرح ها به صورت دستباف ، محال است .
تابلو فرش مناظر طبیعی : بسیاری از افراد هستند که زیبایی طبیعت را دوست دارند . مناظر زیبای رودخانه ، جنگل ، درختان از مناظر زیبای طبیعت است که به صورت تابلو فرش بافت و چاپی عرضه می شود .
تابلو فرش گل ها : گل های زیبا در سبد ها و گلدان های مختلف و زیبا به صوتر بات و چاپی به نمایش در آمده است .
تابلو فرش سفارشی : این بهترین گزینه برای تابلو فرش هدیه است . می توانید عکس عزیزتان را به فروشگاه کیان بدهید و طی فرآیندی تبدیل عکس به تابلو فرش ایجاد می شود و می تواند سوپرایزی برای عزیزانتان باشد .
خرید تابلو فرش ماشینی
در انتخاب طرح متناسب با دکوراسیون منزل خود دقت کنید . فروشگاه کیان ، به دلیل اینکه خریداران در انتخاب طرح مورد نظر با دقت بیشتری تفحص و جستجو کنند ، فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان را دایر کرده است تا خریداران ،بتوانند انواع طرح ها را در هر زمان و مکانی که بخواهند ببینند و نسبت به خرید آن ها اقدام کنند . این فروشگاه در کنار ارائه متنوع ترین طرح ها ، عکس ها و طرح های درخواستی مشتریان را نیز به تابلو فرش تبدیل می کند . جنس تمامی محصولات این فروشگاه با بهترین الیاف هیت ست شده می باشد . پشت تمامی محصولات ، برچسب مشخصات تابلو فرش می باشد  که خریدار را نسبت محصول مورد نظر آگاه می کند . تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت کیان ، مشخصات تابلو فرش خوب را دارا می باشد . شانه 1000 ، استفاده از بهترین رنگ ها ، استفاده از الیاف مرغوب پلی استر و آکریلیک هیت ست شده از مشخصات تابلو فرش های خوب شرکت کیان می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش ماشینی خوب, راهنمای خرید تابلو فرش خوب, تابلو فرش های 1000 شانه, انواع تابلو فرش های ماشینی, تابلو فرش هدیه, خرید تابلو فرش ماشینی,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
طرح جدید تابلو فرش
بهترین تابلو فرش کدام است ؟
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش
تابلو فرش چاپی ماشینی
بافت تابلو فرش چهره
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما