راهنمای خرید تابلو فرش خوب

good-carpets.jpg

امروزه به دلیل قیمت مناسب تابلو فرش های ماشینی ، خرید تابلو فرش های دستباف کمتر از گذشته شده است . طرح های بسیار زیبا و بافت طرح های درخواستی مشتری ، از ویژگی های تابلو فرش هاش ماشینی می باشد . طرح های دستباف محدود است ولی تابلو فرش های دستباف ، یک سرمایه است و از ارزش آن کاسته نمی شود . امروزه تولید کنندگان فرش ماشینی در کنار تولید انواع فرش ، به تولید تابلو فرش ماشینی نیز می پردازند . فروشگاه های بسیاری وجود دارند که به عرضه انواع تابلو فرش های ماشینی با طرح های بسیار زیبا و متنوع می پردازند و ما باید از فروشگاه های معتبر این محصولات را خریداری کنیم تا سالیان متمادی طنین انداز منازل و دکوراسیون ها باشد .
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
قبل از اینکه به قیمت تابلو فرش توجه کنید ، کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید .
1. تابلو فرش هایی که از جنس آکریلیک هیت ست شده هستند در برابر گرد و غبار ، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند . البته تابلو فرش های چاپی را با الیاف پلی استر هیت ست شده می بافند که این الیاف هم دارای شفافیت ، مقاومت می باشند .
2. تابلو فرش ها نیز همانند قالی های ماشینی دارای شانه و تراکم هستند . تابلو فرش های 1000 شانه و 1200 شانه ، از ریز نقش ترین و ریز بافت ترین محصولات هستند که می تواند انواع طرح های بسیار ریز و ظریف را به صورت 1000 شانه و 1200 شانه بافت . شانه و تراکم بالا ، کیفیت تابلو فرش را نیز بیشتر می کند . تابلو فرش ماشینی خوب با شانه و تراکم بالا بافته می شود .
3. اطلاعات این محصولات لوکس بر پشت آن زده شده است . با نگاه کردن به آن می توانید پی ببرید که جنس الیاف آن و شانه و تراکم آن چه میزان است . ریز نقشی این محصولات در حدی است که شبیه تابلو فرش های دستباف می باشد .
4. تابلو فرش های ماشینی در اندازه های  معین تولید می شوند . تابلو فرش های عمودی و تابلو فرش های افقی متناسب با سلیقه مشتری انتخاب می شود . در هنگام خرید دقت کنید که ابعاد آن با اندازه درخواستی شما مطابقت داشته باشد . چون این محصولات با دستگاه بافت ، بافته می شود نباید با ابعاد درخواستی مغایرت داشته باشد .
5. بهتر است در انتخاب طرح های تابلو فرش ماشینی دقت کنید و مطابق با فضا و دکوراسیون آن را انتخاب کنید .
6. تابلو فرش هایی که روی آن ها صاف و یکدست نیست و موج دار است ، به خوبی پرداخت یا شیرینگ نشده است . از خرید آن ها امتناع ورزید . در پرداخت ، اضافه پرزهای گره ها را می گیرند و تابلو فرش یکدست می شود .
تابلو فرش های تقلبی
برخی از محصولات ، دارای عیب هایی هستند که وجود این عیب ها در تابلو فرش ، سبب می شود تا تابلو فرش ، تقلبی محسوب شود . تابلو فرش های تقلبی دارای عیب های زیر می باشد :
1 . دارای رنگ بندی شفافی نیست و کدر است .
2 . در برخی از قسمت های تابلو فرش ، فرورفتگی وجود دارد که دلیل آن پاره شدن نخ خاب در حین بافت است .
3 . روی سطح آن ، موج دار است .
4 . در تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش بافته شده با عکس مغایرت دارد .
انواع تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی در طرح های مختلف و نقش های گوناگون عرضه می شوند که به تولید این طرح ها به صورت دستباف ، محال است .
تابلو فرش مناظر طبیعی : بسیاری از افراد هستند که زیبایی طبیعت را دوست دارند . مناظر زیبای رودخانه ، جنگل ، درختان از مناظر زیبای طبیعت است که به صورت تابلو فرش بافت و چاپی عرضه می شود .
تابلو فرش گل ها : گل های زیبا در سبد ها و گلدان های مختلف و زیبا به صوتر بات و چاپی به نمایش در آمده است .
تابلو فرش سفارشی : این بهترین گزینه برای تابلو فرش هدیه است . می توانید عکس عزیزتان را به فروشگاه کیان بدهید و طی فرآیندی تبدیل عکس به تابلو فرش ایجاد می شود و می تواند سوپرایزی برای عزیزانتان باشد .
خرید تابلو فرش ماشینی
در انتخاب طرح متناسب با دکوراسیون منزل خود دقت کنید . فروشگاه کیان ، به دلیل اینکه خریداران در انتخاب طرح مورد نظر با دقت بیشتری تفحص و جستجو کنند ، فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان را دایر کرده است تا خریداران ،بتوانند انواع طرح ها را در هر زمان و مکانی که بخواهند ببینند و نسبت به خرید آن ها اقدام کنند . این فروشگاه در کنار ارائه متنوع ترین طرح ها ، عکس ها و طرح های درخواستی مشتریان را نیز به تابلو فرش تبدیل می کند . جنس تمامی محصولات این فروشگاه با بهترین الیاف هیت ست شده می باشد . پشت تمامی محصولات ، برچسب مشخصات تابلو فرش می باشد  که خریدار را نسبت محصول مورد نظر آگاه می کند . تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت کیان ، مشخصات تابلو فرش خوب را دارا می باشد . شانه 1000 ، استفاده از بهترین رنگ ها ، استفاده از الیاف مرغوب پلی استر و آکریلیک هیت ست شده از مشخصات تابلو فرش های خوب شرکت کیان می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش ماشینی خوب, راهنمای خرید تابلو فرش خوب, تابلو فرش های 1000 شانه, انواع تابلو فرش های ماشینی, تابلو فرش هدیه, خرید تابلو فرش ماشینی,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
چاپ عکس شخصی روی تابلو فرش
تابلو فرش لوکس
تابلو فرش سفارشی ارزان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما