گالری تابلو فرش در اصفهان

gallery-carpets-esfahan.jpg

با متفاوت شدن سبک دکوراسیون ها و تجملی شدن زندگی ، خرید تابلو فرش ها نیز از گذشته بیشتر شده است . در گذشته ، زنان خانه دار ، اقدام به بافت تابلو فرش های دستباف می کردند . طرح های تابلو فرش های دستباف ، محدود بود . با تولید تابلو فرش های ماشینی ، خرید تابلو فرش های دستباف ، کمتر از گذشته شد و افراد تواسنتند متناسب با دکوراسیون منازلشان ، تابلو فرش های زیبا ، انتخاب کنند . بسیازی از افراد به سراغ گالری های تابلو فرش های ماشینی می روند و از بین هزاران طرح و نقشه ، طرح مورد نپظر خود را انتخاب می کنند و آن را در دکوراسیون خود ، جای می دهند .
گالری تابلو فرش در اصفهان
گالری تابلو فرش کیان ، تولید کننده و عرضه کننده انواع تابلو فرش های ماشینی در اصفهان است .
از ویژگی های این گالری تابلو فرش این است که اگر مشتری طرح و یا نقشه موجود در فروشگاه را نپسندید ، طرح و یا چهره مودر نظر را به واحد پشتیبانی ارائه می دهد و شرکت کیان ، این طرح را روی تابلو فرش ایجاد می کنند و در کمتری زمان ممکن تحویل مشتری می دهد . بدین ترتیب ، مشتری می تواند متناسب با دکوراسیون خود ، بهترین تابلو فرش را به دست آورد .
انواع تابلو فرش های ماشینی در گالری تابلو فرش
شرکت کیان ، تابلو فرش های ماشینی را به دو صورت بافت و سابلیمیشن تولید می کند .
تابلو فرش بافت :
این نوع تابلو فرش ، همانند فرش های ماشینی تولید می شود . بدین صورت که تولید کننده ، طرح و یا نشه را به دستگاه بافت می دهد و طی فرآیندی ، محصول مطابق با همان نقشه تولید می شود . تابلو فرش 1000 شانه و 1200 شانه ، جزء تابلو فرش های ریز بافت و ظربف هستند و طرح ها و نقشه های خیلی شلوغ ، چهر های افراد و شخصیت ها را به صورت 1000 شانه و 1200 شانه می بافند .  تابلو فرش بافت ، دارای کیفیت بسیار بالایی است و به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک در بافت آن ، عمر طولانی دارد و قابلیت شست و شو با انواع شوینده ها را دارد .
تابلو فرش سابلیمیشن :
در تولید تابلو فرش چاپی و یا سابلیمیشن ، تولید کننده یک صفحه سفیدی را می بافد و طرح مورد نظر را روی کاغذ ایجاد می کند و به وسیله دستگاه و با استفاده از رنگ های باکیفیت و مرغوب ، آن طرح را روی صفحه سفید ، چاپ می کنند . در تابلو فرش های بافت ، استفاده از رنگ ها ، محدود است ولی در چاپی ، رنگ های بسیاری را در تولید تابلو فرش می توان به کار برد .
انواع طرح های تابلو فرش
تنوع در طرح های تابلو فرش ، مشتری را در انتخاب آن ها ، به چالش می اندازد . انتخاب طرح ، بستگی به سلیقه مشتری دارد .
تابلو فرش منظره و طبیعت
استفاده از یک طرح نظره و یا جنگل در زندگی های مدرن امروزی خالی از لطف نیست . امروزه بیشتر زندگی ها مدرنیته شده است و افراد در شهر ، به دور از طبیعت و سرسبزی هستند . با نگاه کردن به یک تابلو فرش جنگلی و یا دریا ، می تواند آرامش درونی شما را زیاد کند و انرزی شما را مضاعف کند .
تابلو فرش گل و گلدان
تابلو فرش گلدان ریخته شده ، گل لاله و یا گل و بلبل در پذیرایی ، غوغا ایجاد می کند . تمامی افراد گل را دوست دارند . استفاده از یک تابلو فرش گل ، در فضای خانه ، زیبایی و لطافت را به وجود می آورد .
تابلو فرش آیه
ایرانیان ، وجود آیات قرآنی را در خانه هایشان ، متبرک می دانند و بیشتر ایرانیان سعی می کنند تا تابلو فرش آیات را خریداری کنند تا علاوه بر زینت بخش فضای خانه ، حس معنوی اعضای خانه را تقویت کنند .
تابلو فرش مینیاتور
بسیاری از افراد هستند که به دنبال تابلو فرش های کلاسیک برای دکوراسیون های مجلل و فاخر هستند . تابلو فرش مینیاتور و تابلو فرش طرح های فرانسوی ، در دکوراسیون های کلاسیک ، خود نمایی می  کند .
ویژگی تابلو فرش های گالری فرش کیان
این شرکت ، تابلو فرش های بافت را با الیاف آکریلیک هیت ست شده و تابلو فرش های چاپی را با الیاف پلی استر هیت ست شده تولید می کند . استفاده از رنگ های  مرغوب و باکیفیت ، بافت به وسیله دستگاه های پیشرفته ، بافت تابلو فرش به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 ، از ویژگی های محصولات این گالری تابلو فرش می باشد . این شرکت ، به دلیل داشتن طرح های بسیار زیبا و متنوع ، اقدام به فروش اینترنتی تابلو فرش کرده است تا افرادی که دور از اصفهان زندگی می کنند ، بتوانند در کمترین زمان و با حداقل هزینه ، از طرح مورد نظر خود بهره مند شوند .

کلمات کلیدی مرتبط :
گالری تابلو فرش ماشینی, انواع تابلو فرش های ماشینی در اصفهان, تابلو فرش های بافت, فروش اینترنتی تابلو فرش, تابلو فرش چاپی
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
پرفروش ترین تابلو فرش های ماشینی
تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
بافت تابلو فرش چهره
تولید بهترین تابلو فرش با بهترین قیمت
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما