گالری تابلو فرش در اصفهان

gallery-carpets-esfahan.jpg

با متفاوت شدن سبک دکوراسیون ها و تجملی شدن زندگی ، خرید تابلو فرش ها نیز از گذشته بیشتر شده است . در گذشته ، زنان خانه دار ، اقدام به بافت تابلو فرش های دستباف می کردند . طرح های تابلو فرش های دستباف ، محدود بود . با تولید تابلو فرش های ماشینی ، خرید تابلو فرش های دستباف ، کمتر از گذشته شد و افراد تواسنتند متناسب با دکوراسیون منازلشان ، تابلو فرش های زیبا ، انتخاب کنند . بسیازی از افراد به سراغ گالری های تابلو فرش های ماشینی می روند و از بین هزاران طرح و نقشه ، طرح مورد نپظر خود را انتخاب می کنند و آن را در دکوراسیون خود ، جای می دهند .
گالری تابلو فرش در اصفهان
گالری تابلو فرش کیان ، تولید کننده و عرضه کننده انواع تابلو فرش های ماشینی در اصفهان است .
از ویژگی های این گالری تابلو فرش این است که اگر مشتری طرح و یا نقشه موجود در فروشگاه را نپسندید ، طرح و یا چهره مودر نظر را به واحد پشتیبانی ارائه می دهد و شرکت کیان ، این طرح را روی تابلو فرش ایجاد می کنند و در کمتری زمان ممکن تحویل مشتری می دهد . بدین ترتیب ، مشتری می تواند متناسب با دکوراسیون خود ، بهترین تابلو فرش را به دست آورد .
انواع تابلو فرش های ماشینی در گالری تابلو فرش
شرکت کیان ، تابلو فرش های ماشینی را به دو صورت بافت و سابلیمیشن تولید می کند .
تابلو فرش بافت :
این نوع تابلو فرش ، همانند فرش های ماشینی تولید می شود . بدین صورت که تولید کننده ، طرح و یا نشه را به دستگاه بافت می دهد و طی فرآیندی ، محصول مطابق با همان نقشه تولید می شود . تابلو فرش 1000 شانه و 1200 شانه ، جزء تابلو فرش های ریز بافت و ظربف هستند و طرح ها و نقشه های خیلی شلوغ ، چهر های افراد و شخصیت ها را به صورت 1000 شانه و 1200 شانه می بافند .  تابلو فرش بافت ، دارای کیفیت بسیار بالایی است و به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک در بافت آن ، عمر طولانی دارد و قابلیت شست و شو با انواع شوینده ها را دارد .
تابلو فرش سابلیمیشن :
در تولید تابلو فرش چاپی و یا سابلیمیشن ، تولید کننده یک صفحه سفیدی را می بافد و طرح مورد نظر را روی کاغذ ایجاد می کند و به وسیله دستگاه و با استفاده از رنگ های باکیفیت و مرغوب ، آن طرح را روی صفحه سفید ، چاپ می کنند . در تابلو فرش های بافت ، استفاده از رنگ ها ، محدود است ولی در چاپی ، رنگ های بسیاری را در تولید تابلو فرش می توان به کار برد .
انواع طرح های تابلو فرش
تنوع در طرح های تابلو فرش ، مشتری را در انتخاب آن ها ، به چالش می اندازد . انتخاب طرح ، بستگی به سلیقه مشتری دارد .
تابلو فرش منظره و طبیعت
استفاده از یک طرح نظره و یا جنگل در زندگی های مدرن امروزی خالی از لطف نیست . امروزه بیشتر زندگی ها مدرنیته شده است و افراد در شهر ، به دور از طبیعت و سرسبزی هستند . با نگاه کردن به یک تابلو فرش جنگلی و یا دریا ، می تواند آرامش درونی شما را زیاد کند و انرزی شما را مضاعف کند .
تابلو فرش گل و گلدان
تابلو فرش گلدان ریخته شده ، گل لاله و یا گل و بلبل در پذیرایی ، غوغا ایجاد می کند . تمامی افراد گل را دوست دارند . استفاده از یک تابلو فرش گل ، در فضای خانه ، زیبایی و لطافت را به وجود می آورد .
تابلو فرش آیه
ایرانیان ، وجود آیات قرآنی را در خانه هایشان ، متبرک می دانند و بیشتر ایرانیان سعی می کنند تا تابلو فرش آیات را خریداری کنند تا علاوه بر زینت بخش فضای خانه ، حس معنوی اعضای خانه را تقویت کنند .
تابلو فرش مینیاتور
بسیاری از افراد هستند که به دنبال تابلو فرش های کلاسیک برای دکوراسیون های مجلل و فاخر هستند . تابلو فرش مینیاتور و تابلو فرش طرح های فرانسوی ، در دکوراسیون های کلاسیک ، خود نمایی می  کند .
ویژگی تابلو فرش های گالری فرش کیان
این شرکت ، تابلو فرش های بافت را با الیاف آکریلیک هیت ست شده و تابلو فرش های چاپی را با الیاف پلی استر هیت ست شده تولید می کند . استفاده از رنگ های  مرغوب و باکیفیت ، بافت به وسیله دستگاه های پیشرفته ، بافت تابلو فرش به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 ، از ویژگی های محصولات این گالری تابلو فرش می باشد . این شرکت ، به دلیل داشتن طرح های بسیار زیبا و متنوع ، اقدام به فروش اینترنتی تابلو فرش کرده است تا افرادی که دور از اصفهان زندگی می کنند ، بتوانند در کمترین زمان و با حداقل هزینه ، از طرح مورد نظر خود بهره مند شوند .

کلمات کلیدی مرتبط :
گالری تابلو فرش ماشینی, انواع تابلو فرش های ماشینی در اصفهان, تابلو فرش های بافت, فروش اینترنتی تابلو فرش, تابلو فرش چاپی
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
بافت تابلو فرش چهره
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
تابلو فرش لوکس
خرید تابلو فرش با قیمت ارزان
انواع تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما