انواع تابلو فرش سفارشی

order-carpets-with-photos.jpg

رشد تکنولوژی و روی کار آمدن سخت افزار های و نرم افزار های عصر ارتباطات از جمله کامپیوتر ، دوربین با پیکسل های مختلف و انواع گوشی های هوشمند ثبت خاطرات و تصاویر را آسان و تنها در بازه زمانی فشردن یک کلید امکان پذیر ساخته است . در زمان های قبل ثبت خاطرات و تصاویر به راحتی امروز نبوده است . چاپ و نگهداشتن عکس های خانوادگی و تصاویری اعضا خانواده در زمانه ای که به علت داشتن دغدغه های مختلف متوجه گذر زمان نیستیم کاری بسیار لذت بخش و خاطره انگیز است . هرچه زمان بیشتری از گرفتن یک عکس یا ثبت یک خاطره به هر روشی می گذرد ارزش آن بیشتر شده و جلوه و زیبایی بیشتری پیدا خواهد کرد .
یکی از روش های ثبت تصاویر تابلو فرش ها هستند . جذابیت و تعجب به وجود آمدن تابلو فرش هایی با تصاویر خانوادگی ، شخصیت های محبوب و افراد عزیزمان به حدی ست که تابلو فرش ها را به با ارزش ترین هدیه و نورچشمی تبدیل کرده است . در گذشته بافت تابلو فرش فقط از نوع دستبافت امکان پذیر بوده است . اما در سال های اخیر توان تولید و بافت فرش های ماشینی توسط تولید کنندگان خبره حاصل شده است . تابلو فرش های دستبافت مانند فرش های دستبافت قیمت گزافی داشته که در توان خرید عموم جامعه نیست اما تابلو فرش های ماشینی قیمت ، کیفیت و تنوع مناسبی دارد . انواع تابلو فرش ها با تصاویر حیوانات ، گل و گیاه ، میوه و طبیعت ، شخصیت بزرگان و تصاویر کارتونی ، احادیث و سخن بزرگان و ... در بازار قابل خریداری است . با وجود تنوع بالایی که تابلو فرش ها در طرح و رنگ دارند ممکن است برخی تصاویر و طرح های مد نظر خریداران در بازار قابل یافتن نباشد ، در این صورت مشتریان باید سفارش تابلو فرش را با عکس و یا طرح مورد نظر انجام دهند . قسمت عمده تابلو فرش های سفارشی را تصاویر خانوادگی و چهره ها شکل می دهند چراکه در بین تابلوهای چهره فقط مواردی مانند چهره بزرگان و شخصیت های مهم تاریخی و مذهبی قابلیت از پیش تولید شدن را دارند . سفارش تابلو فرش ، مخصوص طرح هایی است که در بازار موجود نبود اما مورد نیاز خریدار است .
از آنجایی که امروزه تابلو فرش ها به رایح ترین هدیه از جمله چشم روشنی و ... تبدیل شده اند مقاله حاضر با عنوان سفارش تابلو فرش به این دسته از محصولات اختصاص داده شده است . امروزه بسیاری از افراد ، از پیشرفت تکنولوژی استفاده کرده اند و با سفارش تابلو فرش با عکس درخواستی و یا طرح مورد نظرشان ، عزیزانشان را سوپرایز می کنند .
تاریخچه تابلو فرش
ابتدا لازم است به این سوال پاسخ دهیم که تابلو فرش های ماشینی چگونه پا به عرضه وجود گذاشتند ؟
شاید نتوان تاریخ دقیقی برای اولین فرش در نظر گرفت چراکه در گذشته از وسایل مختلفی تحت عنوان فرش و صرفا جهت حفاظت خانه در برابر سرما ، گرما و حشرات استفاده می شده است و تغییرات و تحولات گوناگون شکل امروزی فرش و بازاری چنین غنی را به همراه آورده است .
شکل ابتدایی فرش ها مجموعه ای در هم تنیده از نخ هایی بوده است که از پشم گوسفندان توسط عشایر ریسیده می شده است . تصاویر موجود در این بافته ها نگاره هایی بودند که از ذهن بافنده و کاملا فی البداهه شکل گرفته اند .
در گذر زمان و طی تحولات اساسی فرش هایی در ابعاد کوچک بافته شده اند ، قالی هایی جهت آویز شدن به دیوار و زیبا ساختن فضا . این قالی های کوچک ، که از همان ابتدا نام تابلو فرش به خود گرفتند از شهر سردرود واقع در استان آذربایجان غربی بخواسته و رونق گرفتند . شهر سردرود به لحاظ تولید اولین تابلو فرش های دستبافت نام خواستگاه تابلو فرش رابه خود گرفته است . اما رقابت تنگاتنگ تولید کنندگان و سابقه طولانی شهر کاشان در صنعت نساجی اجازه آن را نداده است که شهر سردرود و تبریز در تولید نوع ماشینی تابلو فرش ها هم پیشتازی کند . تابلو فرش های اصفهان با حفظ ویژگی های کیفی و ظاهری ناب در کنار قیمت مناسب توجه خریداران را جلب کرده و بازار تابلو فرش ها را در دست گرفته است .
اولین تابلو فرش دستبافت در حدود 80 سال پیش به صورت کاملا ابداعی بافته شد . تنها کاربرد تابلو فرش ها ، زیبایی و داشتن ظاهری متفاوت از تابلو های دیگر می باشد . در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان در سراسر کشور نسبت به تولید تابلو فرش ها اقدام نموده اند اما همچنان بهترین تابلو فرش ها و زیباترین سفارشات از برند های اصفهانی نشئت می گیرد .
تعریف تابلو فرش
هرچه تنوع و زیبایی تابلو فرش بیشتر باشد ، گزینه مناسب تری جهت خرید است . تابلو فرش ها همان قالی هایی هستند که با داشتن ابعاد کوچک در قابی قرار گرفته و با نصب بر دیوار به یکی از ملزومات تزیینی خانه تبدیل می شوند .
استفاده از تابلو فرش های ماشینی به عنوان زینت بخش فضا نه تنها در کشور ایران بلکه در سراسر دنیا رواج دارد . نگاهی به صادرات تابلو فرش ها گواهی بر این ادعا ست. در حال حاضر صادرات تابلو فرش ها یکی از مهم ترین صادرات غیرنفتی کشور محسوب می شود که موجب کاهش کسری تراز تجاری شده است .
ویژگی تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی هم به سان فرش های ماشینی از انواع مختلفی برخوردار هستند . دسته بندی بر اساس طرح و نگاره به عنوان مهم ترین ویژگی رایج ترین نوع دسته بندی تابلو فرش است .
این محصولات نفیس ، در تعداد گره عرضی : 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه قابل تولید هستند اما از آنجایی که زیبایی در این محصول حرف اول را می زند محصول درجه یک دارای شانه و تراکم بالا است . تمام تابلو فرش های سفارشی به جهت نیازمندی با ریز بافی در تراکم و شانه بالا سفارش داده می شوند .
استفاده از نخ مرغوب امری انکار ناپذیر در بافت تابلو فرش است . محصول مورد نظر باید در شانه و تراکم بالا بافته شود و دستگاه بافت شانه  و تراکم بالا تنها توان تولید با الیاف نازک و محکم را دارد . استفاده از نخ غیر مقاوم در دستگاه های بافت فرش های 1000 شانه و 1200 شانه غیر ممکن خواهد بود . از این رو کیفیت تابلو فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالا هستند تضمین می شود .
الیاف آکرولیک هیت ست که پایه بافت محصولات است از بهترین نخ های موجود در بازار می باشد . ترکیب اکرولیک هیت ست با الیافی مانند ابریشم و پلی استر نشان دهنده کیفیت مرغوب تابلو فرش هاست .
از طرف دیگر باید توجه نمود کاربرد تابلو فرش ها تنها رفتن در قاب و قرار گرفتن بر روی دیوار است . این محصولات نه مورد پاخوری قرار می گیرند و نه قرار است مورد شست و شوی فراوان قرار گیرند ، پس داشتن زیبایی بر کیفیت اولویت دارد و ویژگی بارز تابلو فرش های ماشینی داشتن طرح و نگاره زیبا و چشم نواز است .
سفارش تابلو فرش ماشینی
اگر در بازار تابلو فرش ها نتوانسته اید طرح محبوب خود را پیدا کنید و یا درخواست بافت تابلو فرشی با طرح چهره یکی از اعضا خانواده یا مواردی مشابه را دارید لازم است نسبت به سفارش تابلو فرش اقدام نمایید .
سفارش تابلو فرش کاری بسیار راحت است . ابتدا باید مطمئن شوید طرح مورد نظرتان در بین محصولات موجود برند نیست . جهت اطمینان از این امر کافی است به  فروشگاه آنلاین تابلو فرش مورد نظر مراجعه کرده و در دسته محصولات ، آیتم تابلو فرش را انتخاب نمایید ؛ می توانید با سرچ واژه تابلو فرش در موتور جست و جو ظرف چند ثانیه تابلو فرش های موجود را پیدا کنید . دیدن تابلو فرش ها در بازار فیزیکی نیازمند صرف زمان و رفت و آمد های متعددی است اما جست و جو در فروشگاه اینترنتی زمان بر نخواهد بود چراکه می توانید تمامی طرح های موجود را در چند صفحه وب مشاهده نمایید . پس از دیدن طرح های موجود و اطمینان از نبود طرح مورد نظر نوبت ان است که نسبت به سفارش تابلو فرش اقدام نمایید .
به قسمت سفارشات رفته و مشخصات و ویژگی های تابلو فرش مد نظر را وارد نمایید . در این قسمت طرح مورد نظر را در فایلی ذخیره کرده و در قسمت مربوطه آپلود نمایید . فایل طرح مورد نظر در هر نرم افزاری می تواند اپلود شود . همچنین مس تواند به صورت حضوری یا تلفنی با کارشناسان بخش مربوط به سفارش تابلو فرش ارتباط برقرار کرده و علاوه بر گرفتن اطلاعات تخصصی و مشورت ثبت سفارش نمایید .
زیبایی تابلو فرش ها امری است تخصصی که از عهده هر تولید کننده ای خارج است . برند کیان که تخصصا در زمینه عرضه تابلو فرش ماشینی و سفارشی فعالیت می کند محصولاتی به غایت زیبا و ارزان قیمت تولید می نماید . محصولات با کیفیت و زیبای کیان بینندگان را به خرید تابلویی زیبا ، با دوام و ارزان قیمت وسوسه می کند . ویژگی تابلو فرش های سفارشی برند کیان تولید به روش سابلیمیشن و بافت می باشد . جالب است بدانید جهت سفارش تابلو فرش از برند کیان کافی است عکس طرح مد نظر را فرستاده و در کم ترین زمان ممکن محصولی زیبا ، با کیفیت و ارزان قیمت تحویل بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
سفارش تابلو فرش, تابلو فرش سفارشی, سفارش تابلو فرش با عکس, تابلو فرش اصفهان, بافت تابلو فرش, فروشگاه آنلاین تابلو فرش,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش بهترین تابلو فرش اصفهان
مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان
تولید انواع تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما