خرید تابلو فرش با قیمت ارزان

online-buy-carpets-with-suitable-pric.jpg

فرش ها از ابتدا تا کنون با تغییر و تحولات فراوانی همراه شده اند . ابتدا فرش ها تنها در نوع دستبافت با استفاده از پشم گوسفندان توسط زنان عشایر بافته می شده است ، فرش هایی که بر اساس تصورات ذهنی زنان هنرمندان آن دوره بافته شده و هیچ نگاره از پیش تعیین شده ای موجود نبوده است . رفته رفته دستگاه های بافت تغییر کرد ، الیاف های مصنوعی به کمک الیاف طبیعی آمده و در بافت کمک رسان بودند . ایجاد طرحی اولیه و پایه ای ذهن بافندگان را از درگیری با نگاره ها و رنگ ها رها ساخت . تا جایی که حدود 40 سال قبل شاهد بافت اولین فرش ماشینی در کارخانه ها و توسط دستگاه های بودیم . اساسی ترین تغییر در این میان طرح ها و نقشه های بود . طرح و نگاره آنقدر تغییر یافته که امروزه یکی از کاربرد های فرش های ماشینی تزیین خانه و کمک به زیبا تر نشان دادن دکوراسیون است .

لازمه حضور تیم طراحی در هر کارخانه واضح و مبرهن است . تمامی کارخانه هایی که تخصصا به تولید بهترین ها مشغول هستند دارای تیم طراحی قوی و زبده جهت ایجاد طرح هایی جدید و مناسب با سلیقه خریداران هستند . یکی از مواردی که تغییر و تحول در طرح و نگاره را به خوبی به رخ می کشد ، تابلو فرش ها هستند . تابلو فرش ها ، تکه فرش هایی کوچک بوده که بیشترین تمرکز در تولید آن ها صرف طرح و نگاره شده است . موردی که در سال های اخیر باب شده است دادن تابلو فرش به عنوان هدیه به عزیزان به عنوان هدیه ای ماندگار و زیبا ست . داوم و ماندگاری تابلو فرش های بسیار بالا بوده و داشتن طرح و نگاره هایی زیبا  وستودنی آن را به زیباترین هدیه مبدل داشته است .

زیبایی فاخر ، استفاده از الیاف درخشان و نازک ، تولید در شانه و تراکم بالا همه و همه موجب تولید فرشی شده است که جایگاه آن درون قابی زیبا بر روی دیوار است . مقاله حاضر تحت عنوان خرید تابلو فرش با قیمت مناسب نگاشته شده است . امید است پس از خواندن این مقاله توان تشخیص تابلو فرش درجه یک و با کیفیت را از سایر تابلو فرش ها داشته و با آشنایی کامل با این محصول نسبت به خرید تابلو فرش با قیمت مناسب اقدام نمایید .

تابلو فرش
تابلو فرش ها اخیرا وارد بازار فرش و قالی شده اند اما از قدیم آویزان کردن فرش از در و دیوار خصوصا در جشن ها و مهمانی ها جهت زیباتر شدن فضا مرسوم بوده است . تابلو فرش ها به فرش ها و بافته هایی اطلاق می شود که صرفا جنبه تزیین دارند . ابعاد مختلف محصول را باب تمامی فضاهای کوچک و بزرگ نموده است . جهت زینت بخشی به دکور منازل ، دادن هدیه ، قدردانی و تشکر در مراسمات رسمی و ... شاهد رد و بدل شدن تابلو فرش نفیس و زیبا بوده ایم . انواع تابلو فرش های دستبافت و ماشینی در ابعاد ، جنس ، شانه و تراکم ، رنگ و لعاب ، نقش و نگاره و ... موجود هستند .

تابلو فرش ها به سان سایر تابلو ها با نشستن در قابی چوبی یا فلزی بر دیوار نصب شده و در فضای خانه دلربایی می کنند . نام تابلو فرش بدین علت بر محصول نهاده شده که مانند تابلو با قرار گرفتن در قاب نقش زیبا ساختن دکور را بر عهده دارد و در واقع تنها کاربرد تابلو فرش زینت است . از همین رو ویژگی های مربوط به انتخاب بهترین تابلو فرش همگی مربوط به زیبایی و ظرافت بافت است .

بد نیست بدانیم خاستگاه اولین تابلو فرش ها که طبیعتا تابلو هایی دستبافت با هنر اصیل ایرانی بوده اند ، شهر زیبا و هنرپرور سردرود واقع در استان آذربایجان شرقی است . در حال حاضر شهر سردرود را پایتخت تابلو فرش های دستبافت می دانند . اما رقابت به همین جا ختم نمی شود از آنجایی که اصفهان سردمدار تولید فرش و قالی در سراسر دنیا ست در رقابت با سایر تولیدکنندگان و بافندگان تابلو فرش پیروز میدان شده و در کنار تولیدات بی نظیر فرش و قالی ، با تولید بهترین تابلو فرش ها از نظر جنس ، زیبایی ، شانه و تراکم و ... با فائق آمدن بر سایر رقبا در حال حاضر بهترین تولید کننده تابلو فرش ماشینی است .

اولین تابلو فرش حدود 80 سال قبل در شهر سردرود بافته شده و از آن زمان تا کنون تولید تابلو فرش به اصطلاح 180 درجه تغییر یافته است . تحولات زیاد در این زمینه منجر به شکل گرفته بافته هایی فاخر تر و با ارزش تر شده است . نوع الیاف مصرفی ، طرح‌های زیباتر ، شانه و تراکم بیشتر ، استفاده از دستگاه های پربازده تر و قیمتی مناسب تر تنها نمونه های اندکی از این تغییرات فاحش است .

شاید بتوان ریشه عظیم ترین تحولات را در استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری جهت کشیدن نقشه ها به جای روش سنتی کاغذ و قلم دانست . نقشه های دیجیتال خطای کم تری داشته و به علت عدم دخالت دست و عوامل انسانی به سبب صرف زمان کم تر و بازدهی بیشتر از قیمت مناسب ترین برخوردار هستند . نقشه هایی که با استفاده از کاغذ و قلم کشیده می شوند قدیمی‌ ترین ، پرهزینه ‌ترین ، زمان‌ برترین نقشه ها هستند اما ناگفته نماند که نقشه های دستی از نظر ارزش و قدمت بسیار غنی و ارزش‌ مند هستند .

تابلو فرش با کیفیت
نوشتار مقاله به دنبال عاملی ست که در جهت خرید تابلو فرش با کیفیت و قیمت مناسب به خریدار کمک کند . کم نیستند تعداد فروشندگان بی تخصص در زمینه فرش و قالی که توان راهنمایی در ساده ترین موارد را نداشته و جهت فروش و سود بیشتر تابلو فرش های بی کیفیت و بی دوام را در غالب تابلو فرش درجه یک عرضه می کنند . اگر خریدار با علم و آگاهی وارد بازار فرش نشود احتمال داشتن خرید مطلوب اندک است . حال اگر قبل از اقدام به خرید از تمام جنبه ها بازار را بررسی کرده و یا جهت خرید به فروشگاه های معتبر مراجعه نماییم خواهیم توانست به داشتن تابلو فرش با کیفیت در عین داشتن قیمت مناسب امیدوار باشیم .
تعداد زیادی از مبادلات بازاری خصوصا از نوع روش سنتی ( مراجعه به فروشگاه ها و خرید از واسطه گران ) مبادلاتی هستند که در آن ها تابلو فرش های بی کیفیت با جنس الیاف ضعیف و نامرغوب با برند های تقلبی اصفهان و با چسباندن اتیکت یا برچسب ها تقلبی با قیمت پایین به فروش می رسند .

این تنها یک طرف قضیه هستند کم نیستند تولید کنندگان و فروشندگانی که با ارائه بهترین خدمات جهت رفاه حال مشتریان تابلو فرش هایی درجه یک ، اصل و صادراتی را مستقیما به دست خریدار رسانده و با حذف تمامی واسطه ها اصالت محصول و قیمت مناسب را تضمین می کنند . اگر جهت خرید تولید کننده را به عنوان فروشنده انتخاب نمایید و به روش های خرید مستقیم روی آورید بی شک خریدی اصل در قیمت مناسب خواهید داشت . تولید کنندگان اصفهانی با رعابت اصولی این چنین تا این حد در سراسر دنیا معروف و محبوب شده اند .  آوازه خوب بودن تابلو فرش های اصفهان در کنار داشتن قیمت مناسب خریداران را یه سمت  برند های اصفهانی جذب نموده است .

هنگام خرید تابلو فرش لازم است به شناسنامه فرش ( برچسبی که در پشت فرش قرار گرفته است و شامل مشخصات تابلو فرش می باشد . ) مراجعه نموده و اطمینان حاصل نمایید که ویژگی های تابلو فرش در دست دقیقا منطبق با شرایط و ویژگی های ذکر شده در شناسنامه تابلو است . این روش ساده ترین روش چک کردن اصالت فرش است . ویژگی هایی مانند استفاده از بهترین الیاف ، عدم رویت خطای در بافت ، گذشتن از مرحله آهار با بررسی ریز ترین جزئیات توسط کارشناسان خبره ، داشتن طرحی مد روز و زیبا ، قیمتی مناسب و ... از مهم ترین مواردی ست که خرید یک تخته تابلو فرش اصیل به همراه دارد .

مهم ترین مشخصات یک فرش اصل با قیمت مناسب
خریداران می توانند با خرید تابلو فرش از برند های اصفهان تابلو فرشی با کیفیت و با قیمت مناسب داشته باشند اما ویژگی تابلو فرش های اصفهان چیست که در عین قیمت مناسب با مرغوب و درجه یک نامیده می شود ؟ مورد مهم در تعیین کیفیت الیاف مصرفی در تابلو فرش است ، بافته های اصفهان از الیاف آکرولیک هیت ست شده هستند . الیافی مرغوب تر از پلی استر و پلی پروپلین ، با دوام بالا و ظاهری درخشان و براق . خرید این الیاف وارداتی به صورت مستقیم از صادر کننده بسیاری از هزینه های سربار را کم کرده و تولید بالا نیازمند خرید مواد اولیه زیاد به قیمت عمده است . پس در این مورد خرید مواد اولیه مستقیما از فروشنده و به قیمت عمده بر کاهش هزینه تولید موثر است .

داشتن شانه و تراکم ، ابعاد و اندازه ، تعداد رنگ بکار گرفته شده و ... مواردی ست که در تابلو فرش خوب نیاز است . افزایش شانه و تراکم ، تنوع و ترکیب رنگی بالا و ... از در افزایش قیمت موثر است اما تولید کنندگان اصفهان با استفاده از دستگاه های پر بازده و تخصصی شدن کار می توانند در هزینه ای کم تر از سایر تولید کنندگان محصولاتی در شانه و تراکم بالا و تنوع رنگی نا محدود تولید کنند .

داشتن نیروی کار ماهر در شهر اصفهان تولید کنندگان را از هزینه کردن جهت آموزش کادر حرفه ای بی نیاز ساخته و این مورد هم از مواردی ست که کاهش هزینه تولید را به همراه دارد . در نهایت خرید مستقیم از کارخانه توصیه ما جهت خرید تابلو فرش با قیمت مناسب است . خرید مستقیم هزینه های نمایشگاهی را حذف و محصول را به قیمت تمام شده کارخانه عرضه می نماید .

تولید تابلو فرش مانند هر کار دیگری نیازمند تخصص و تبحر است از همین رو نباید به هر برندی و تولید کننده ای اعتماد نمود . گروه تولید تابلو فرش کیان که با داشتن سابقه ای درخشان تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت می کند ، بهترین گزینه جهت خرید تابلو فرش با کیفیت و با قیمت مناسب است . می توانید به سایت گروه تولید کیان مراجعه نموده و با خرید از محصولات کیان تحولی عظیم در دکور ایجاد نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید تابلو فرش با قیمت مناسب, تابلو فرش درجه یک, انواع تابلو فرش, بهترین تابلو فرش, تابلو فرش با کیفیت, تابلو فرش اصفهان, تابلو فرش خوب
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش کلاریس چیست ؟
تابلو فرش سفارشی ارزان
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
سایت تابلو فرش ماشینی
عکس زیباترین تابلو فرش ها
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما