خرید تابلو فرش با قیمت ارزان

online-buy-carpets-with-suitable-pric.jpg

فرش ها از ابتدا تا کنون با تغییر و تحولات فراوانی همراه شده اند . ابتدا فرش ها تنها در نوع دستبافت با استفاده از پشم گوسفندان توسط زنان عشایر بافته می شده است ، فرش هایی که بر اساس تصورات ذهنی زنان هنرمندان آن دوره بافته شده و هیچ نگاره از پیش تعیین شده ای موجود نبوده است . رفته رفته دستگاه های بافت تغییر کرد ، الیاف های مصنوعی به کمک الیاف طبیعی آمده و در بافت کمک رسان بودند . ایجاد طرحی اولیه و پایه ای ذهن بافندگان را از درگیری با نگاره ها و رنگ ها رها ساخت . تا جایی که حدود 40 سال قبل شاهد بافت اولین فرش ماشینی در کارخانه ها و توسط دستگاه های بودیم . اساسی ترین تغییر در این میان طرح ها و نقشه های بود . طرح و نگاره آنقدر تغییر یافته که امروزه یکی از کاربرد های فرش های ماشینی تزیین خانه و کمک به زیبا تر نشان دادن دکوراسیون است .

لازمه حضور تیم طراحی در هر کارخانه واضح و مبرهن است . تمامی کارخانه هایی که تخصصا به تولید بهترین ها مشغول هستند دارای تیم طراحی قوی و زبده جهت ایجاد طرح هایی جدید و مناسب با سلیقه خریداران هستند . یکی از مواردی که تغییر و تحول در طرح و نگاره را به خوبی به رخ می کشد ، تابلو فرش ها هستند . تابلو فرش ها ، تکه فرش هایی کوچک بوده که بیشترین تمرکز در تولید آن ها صرف طرح و نگاره شده است . موردی که در سال های اخیر باب شده است دادن تابلو فرش به عنوان هدیه به عزیزان به عنوان هدیه ای ماندگار و زیبا ست . داوم و ماندگاری تابلو فرش های بسیار بالا بوده و داشتن طرح و نگاره هایی زیبا  وستودنی آن را به زیباترین هدیه مبدل داشته است .

زیبایی فاخر ، استفاده از الیاف درخشان و نازک ، تولید در شانه و تراکم بالا همه و همه موجب تولید فرشی شده است که جایگاه آن درون قابی زیبا بر روی دیوار است . مقاله حاضر تحت عنوان خرید تابلو فرش با قیمت مناسب نگاشته شده است . امید است پس از خواندن این مقاله توان تشخیص تابلو فرش درجه یک و با کیفیت را از سایر تابلو فرش ها داشته و با آشنایی کامل با این محصول نسبت به خرید تابلو فرش با قیمت مناسب اقدام نمایید .

تابلو فرش
تابلو فرش ها اخیرا وارد بازار فرش و قالی شده اند اما از قدیم آویزان کردن فرش از در و دیوار خصوصا در جشن ها و مهمانی ها جهت زیباتر شدن فضا مرسوم بوده است . تابلو فرش ها به فرش ها و بافته هایی اطلاق می شود که صرفا جنبه تزیین دارند . ابعاد مختلف محصول را باب تمامی فضاهای کوچک و بزرگ نموده است . جهت زینت بخشی به دکور منازل ، دادن هدیه ، قدردانی و تشکر در مراسمات رسمی و ... شاهد رد و بدل شدن تابلو فرش نفیس و زیبا بوده ایم . انواع تابلو فرش های دستبافت و ماشینی در ابعاد ، جنس ، شانه و تراکم ، رنگ و لعاب ، نقش و نگاره و ... موجود هستند .

تابلو فرش ها به سان سایر تابلو ها با نشستن در قابی چوبی یا فلزی بر دیوار نصب شده و در فضای خانه دلربایی می کنند . نام تابلو فرش بدین علت بر محصول نهاده شده که مانند تابلو با قرار گرفتن در قاب نقش زیبا ساختن دکور را بر عهده دارد و در واقع تنها کاربرد تابلو فرش زینت است . از همین رو ویژگی های مربوط به انتخاب بهترین تابلو فرش همگی مربوط به زیبایی و ظرافت بافت است .

بد نیست بدانیم خاستگاه اولین تابلو فرش ها که طبیعتا تابلو هایی دستبافت با هنر اصیل ایرانی بوده اند ، شهر زیبا و هنرپرور سردرود واقع در استان آذربایجان شرقی است . در حال حاضر شهر سردرود را پایتخت تابلو فرش های دستبافت می دانند . اما رقابت به همین جا ختم نمی شود از آنجایی که اصفهان سردمدار تولید فرش و قالی در سراسر دنیا ست در رقابت با سایر تولیدکنندگان و بافندگان تابلو فرش پیروز میدان شده و در کنار تولیدات بی نظیر فرش و قالی ، با تولید بهترین تابلو فرش ها از نظر جنس ، زیبایی ، شانه و تراکم و ... با فائق آمدن بر سایر رقبا در حال حاضر بهترین تولید کننده تابلو فرش ماشینی است .

اولین تابلو فرش حدود 80 سال قبل در شهر سردرود بافته شده و از آن زمان تا کنون تولید تابلو فرش به اصطلاح 180 درجه تغییر یافته است . تحولات زیاد در این زمینه منجر به شکل گرفته بافته هایی فاخر تر و با ارزش تر شده است . نوع الیاف مصرفی ، طرح‌های زیباتر ، شانه و تراکم بیشتر ، استفاده از دستگاه های پربازده تر و قیمتی مناسب تر تنها نمونه های اندکی از این تغییرات فاحش است .

شاید بتوان ریشه عظیم ترین تحولات را در استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری جهت کشیدن نقشه ها به جای روش سنتی کاغذ و قلم دانست . نقشه های دیجیتال خطای کم تری داشته و به علت عدم دخالت دست و عوامل انسانی به سبب صرف زمان کم تر و بازدهی بیشتر از قیمت مناسب ترین برخوردار هستند . نقشه هایی که با استفاده از کاغذ و قلم کشیده می شوند قدیمی‌ ترین ، پرهزینه ‌ترین ، زمان‌ برترین نقشه ها هستند اما ناگفته نماند که نقشه های دستی از نظر ارزش و قدمت بسیار غنی و ارزش‌ مند هستند .

تابلو فرش با کیفیت
نوشتار مقاله به دنبال عاملی ست که در جهت خرید تابلو فرش با کیفیت و قیمت مناسب به خریدار کمک کند . کم نیستند تعداد فروشندگان بی تخصص در زمینه فرش و قالی که توان راهنمایی در ساده ترین موارد را نداشته و جهت فروش و سود بیشتر تابلو فرش های بی کیفیت و بی دوام را در غالب تابلو فرش درجه یک عرضه می کنند . اگر خریدار با علم و آگاهی وارد بازار فرش نشود احتمال داشتن خرید مطلوب اندک است . حال اگر قبل از اقدام به خرید از تمام جنبه ها بازار را بررسی کرده و یا جهت خرید به فروشگاه های معتبر مراجعه نماییم خواهیم توانست به داشتن تابلو فرش با کیفیت در عین داشتن قیمت مناسب امیدوار باشیم .
تعداد زیادی از مبادلات بازاری خصوصا از نوع روش سنتی ( مراجعه به فروشگاه ها و خرید از واسطه گران ) مبادلاتی هستند که در آن ها تابلو فرش های بی کیفیت با جنس الیاف ضعیف و نامرغوب با برند های تقلبی اصفهان و با چسباندن اتیکت یا برچسب ها تقلبی با قیمت پایین به فروش می رسند .

این تنها یک طرف قضیه هستند کم نیستند تولید کنندگان و فروشندگانی که با ارائه بهترین خدمات جهت رفاه حال مشتریان تابلو فرش هایی درجه یک ، اصل و صادراتی را مستقیما به دست خریدار رسانده و با حذف تمامی واسطه ها اصالت محصول و قیمت مناسب را تضمین می کنند . اگر جهت خرید تولید کننده را به عنوان فروشنده انتخاب نمایید و به روش های خرید مستقیم روی آورید بی شک خریدی اصل در قیمت مناسب خواهید داشت . تولید کنندگان اصفهانی با رعابت اصولی این چنین تا این حد در سراسر دنیا معروف و محبوب شده اند .  آوازه خوب بودن تابلو فرش های اصفهان در کنار داشتن قیمت مناسب خریداران را یه سمت  برند های اصفهانی جذب نموده است .

هنگام خرید تابلو فرش لازم است به شناسنامه فرش ( برچسبی که در پشت فرش قرار گرفته است و شامل مشخصات تابلو فرش می باشد . ) مراجعه نموده و اطمینان حاصل نمایید که ویژگی های تابلو فرش در دست دقیقا منطبق با شرایط و ویژگی های ذکر شده در شناسنامه تابلو است . این روش ساده ترین روش چک کردن اصالت فرش است . ویژگی هایی مانند استفاده از بهترین الیاف ، عدم رویت خطای در بافت ، گذشتن از مرحله آهار با بررسی ریز ترین جزئیات توسط کارشناسان خبره ، داشتن طرحی مد روز و زیبا ، قیمتی مناسب و ... از مهم ترین مواردی ست که خرید یک تخته تابلو فرش اصیل به همراه دارد .

مهم ترین مشخصات یک فرش اصل با قیمت مناسب
خریداران می توانند با خرید تابلو فرش از برند های اصفهان تابلو فرشی با کیفیت و با قیمت مناسب داشته باشند اما ویژگی تابلو فرش های اصفهان چیست که در عین قیمت مناسب با مرغوب و درجه یک نامیده می شود ؟ مورد مهم در تعیین کیفیت الیاف مصرفی در تابلو فرش است ، بافته های اصفهان از الیاف آکرولیک هیت ست شده هستند . الیافی مرغوب تر از پلی استر و پلی پروپلین ، با دوام بالا و ظاهری درخشان و براق . خرید این الیاف وارداتی به صورت مستقیم از صادر کننده بسیاری از هزینه های سربار را کم کرده و تولید بالا نیازمند خرید مواد اولیه زیاد به قیمت عمده است . پس در این مورد خرید مواد اولیه مستقیما از فروشنده و به قیمت عمده بر کاهش هزینه تولید موثر است .

داشتن شانه و تراکم ، ابعاد و اندازه ، تعداد رنگ بکار گرفته شده و ... مواردی ست که در تابلو فرش خوب نیاز است . افزایش شانه و تراکم ، تنوع و ترکیب رنگی بالا و ... از در افزایش قیمت موثر است اما تولید کنندگان اصفهان با استفاده از دستگاه های پر بازده و تخصصی شدن کار می توانند در هزینه ای کم تر از سایر تولید کنندگان محصولاتی در شانه و تراکم بالا و تنوع رنگی نا محدود تولید کنند .

داشتن نیروی کار ماهر در شهر اصفهان تولید کنندگان را از هزینه کردن جهت آموزش کادر حرفه ای بی نیاز ساخته و این مورد هم از مواردی ست که کاهش هزینه تولید را به همراه دارد . در نهایت خرید مستقیم از کارخانه توصیه ما جهت خرید تابلو فرش با قیمت مناسب است . خرید مستقیم هزینه های نمایشگاهی را حذف و محصول را به قیمت تمام شده کارخانه عرضه می نماید .

تولید تابلو فرش مانند هر کار دیگری نیازمند تخصص و تبحر است از همین رو نباید به هر برندی و تولید کننده ای اعتماد نمود . گروه تولید تابلو فرش کیان که با داشتن سابقه ای درخشان تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت می کند ، بهترین گزینه جهت خرید تابلو فرش با کیفیت و با قیمت مناسب است . می توانید به سایت گروه تولید کیان مراجعه نموده و با خرید از محصولات کیان تحولی عظیم در دکور ایجاد نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید تابلو فرش با قیمت مناسب, تابلو فرش درجه یک, انواع تابلو فرش, بهترین تابلو فرش, تابلو فرش با کیفیت, تابلو فرش اصفهان, تابلو فرش خوب
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
نقش تابلو فرش در دکوراسیون منزل
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
چند نکته مهم در خرید تابلو فرش ماشینی
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش چاپی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما