طرح جدید تابلو فرش

new-design-carpets.jpg

فرش ها جلا و زیبایی خاصی به خانه و فضا می بخشند . یکی از تفاوت های فرش ماشینی به عنوان کف پوش با کاشی و سرامیک و ... داشتن طرح و نگاره های زیبا ست . طرح هایی که گاهی از زیبایی به سان طبیعت بوده و گاهی چنان در تاریخ ریشه دارند که فرهنگ غنی ایران را به رخ می کشند . تنوع کیفیت ، بافت ، دستگاه بافت ، جنس نخ ، شانه و تراکم و طرح و نگاره مواردی هستند که موجبات دسته بندی های مختلف را فراهم می کنند . در کنار موارد ذکر شده داشتن ابعاد مختلف هم بر تنوع افزده است و علاوه بر سایز های استاندارد 6 متر ، 9 متر و 12 متر به عنوان سایز های رایج شاهد حضور و فروش بالای فرش هایی در ابعاد کوچک تحت عنوان تابلو فرش هستیم .

تابلو فرش ها از بدو ورود مورد تقاضای زیادی بوده و یکی از کاربرد های آن هدیه دادن به عزیزان است و طرح های و نگاره ها در تابلو فرش ها تعیین کننده هستند . خرید تابلو فرش صرفا جهت زیباسازی دکور و فضا ست . فضایی را تجسم نمایید با داشتن یک تابلو فرش زیبا مانند طرحی از طبیعت بر روی دیوار که در نگاه اول بیننده را به خود جذب می کند . دیدن چنین تصویری در یک مکان روح و روان را جلا داده و موجب آرامش بصری می شود . از آنجایی که فلسفه تولید و خرید تابلو فرش ها زیبایی ست داشتن کیفیت در آن چندان مهم نبوده و در نگاه اول خریدار به طرح و نقشه دقت می کند .

به علت رایج بودن خرید تابلو فرش و تقاضای بالای محصول متن مقاله حاضر به طرح جدید تابلو فرش اختصاص یافته است . در نوشتار پیش رو می توان با تابلو فرش ها بیشتر آشنا شده و از جدیدترین طرح های تابلو فرش موجود در بازار مطلع شد .

تابلو فرش
بافته هایی مانند فرش و قالی که در ابعاد کوچک تولید شده و با رفتن در قابی چوبی یا فلزی بر دیوار نقش می بندند . از گذشته های دور تا کنون استفاده از فرش و قالی به عنوان زیبا ساز دیوار رواج داشته است اما نه در قالب تابلو فرش ؛ در جشن ها و مراسم قدیمی دیده ایم که فرش هایی از دیوار آویزان کرده و طرح و نگاره ها فضا را کاملا تغییر داده است . تابلو فرش ها در حال حاضر چنین وظیفه و عملکردی به خود گرفته اند .

ابعاد مختلف تابلو فرش موجود است که متناسب با فضا مورد خرید قرار می گیرد . اگر خانه ای کوچک داریم تابلو فرش انتخابی باید کوچک و دارای رنگ روشن باشد تا فضا بزرگ تر از آنچه هست نمایان شود . نصب تابلو فرش های عمودی مناسب برای خانه هایی ست که فاصله سقف تا زمین زیاد است و نصب تابلو فرش افقی مناسب خانه هایی ست که فاصله سقف تا زمین کم است . برای خانه های و فضاهای بزرگ تابلو فرش های بزرگ انتخاب خوبی محسوب می شود .

طرح جدید تابلو فرش
طرح و نقشه تابلو ها بیش از تصور متنوع است . انواع تابلو فرش های در طرح های منظره و طبیعت ، گل و میوه ، حیوانات ، مذهب و آیه ، کلاسیک ، مینیاتور و فرانسوی موجود هستند . در کنار این همه تنوع اگر طرح دلخواه خود را پیدا نکردید جای نگرانی نیست چرا که داشتن آیتم سفارش محصول در فروشگاه های آنلاین فرش و قالی این امکان را فراهم ساخته است که محصول مورد نظر خریدار سفراش داده شده و در کم ترین زمان ممکن به دست وی برسد .

تولید کنندگان تابلو فرش ها جهت حفظ مشتریان خود و همگام شدن با روند تغییر سلیقه مشتریان همواره در حال آپدیت کردن طرح تابلو فرش ها بوده و شاهد طرح جدید تابلو فرش در بازار هستیم . این امر خصوصا در تولیدات برند های معروف و متخصص که سابقه ای درخشان دارند بسیار حائز اهمیت و مورد توجه می باشد .

آنچه می تواند در یک طرح جدید تابلو فرش زیبایی را به اوج رساند داشتن شانه و تراکم مناسب و استفاده از الیاف خوب است . الیاف باید نازک و شفاف باشند تا بتوانند ظرافت نگاره ها را به خوبی نشان دهند ، همچنین هیت ست شدن با مقاوم و درخشان کردن الیاف تابلو فرش را زیبا تر و شفاف تر می کند . داشتن شانه و تراکم بالا ویژگی ای ست که باید در تابلو فرش ها لحاظ شود . هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ، محصول ریز بافت تر و زیبا تر خواهد بود . البته بالا رفتن شانه و تراکم با ضخامت کم تر فرش و افزایش قیمت همراه خواهد بود .

گروه تولید تابلو فرش کیان با ارائه طرح جدید تابلو فرش به عنوان بهترین تولید کننده در زمینه کیفیت و خلاقیت تابلو فرش عمل کرده است . از جمله طرح های معروف ، جدید و پر فروش برند کیان می توان اشاره کرد به طرح :
گل لاله ، گل بابونه ، سبد گل ریخته، گل و میوه ، گل و بابونه ، گل های خوشبو ، گربه های بازیگوش ، طوطی ، عقاب ، دختر ، دو کودک ، نامه عاشقانه ، عروسی ناپلئون ، شام آخر عیسی ، سه پری ، کوروش و ماندانا و ... .

تابلو فرش های تولید شده توسط گروه تولیدی کیان دارای تنوع رنگی بی نهایت بوده و این موضوع در کنار طرح جدید منجر به شهرت و فروش بالای تابلو فرش های کیان شده است . نخ استفاده شده در این بافته ها از پلی استر هیت ست شده بوده که در کنار کیفیت مطلوب قیمت مناسبی هم خواهد داشت . موضوع مهم در طرح تابلو فرش ، شانه و تراکم است چراکه شانه و تراکم با اثر گذاشتن بر ظرافت بافت ، ریز بافی و دستبافت گونه نشان دادن تابلو فرش نگاره های را واضح تر نشان می دهند . هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد تابلو فرش زیبایی بیشتر داشته و نگاره های را بهتر در معرض نمایش قرار می دهد . تابلو فرش های کیان در شانه 1000 و تراکم 3000 تولید می شوند . برای نمونه به دو مورد زیر توجه نمایید :
 تابلو فرش طرح همسر کوروش : تابلو فرشی ریز بافت و زیبا با شانه 1000 و تراکم 3000 که از نخ پلی استر هیت ست شده در بی نهایت رنگ تولید شده است .
تابلو فرش طرح بچه : این محصول هم همانند طرح همسر کوروش در شانه 1000 و تراکم 3000 با نخ پلی استر هیت ست بافته شده است . داشتن دنیایی از رنگ ویژگی ای است که محصول را متمایز می کند .
گروه تولید کیان متخصصا در زمینه تولید تابلو فرش عمل کرده و سابقه درخشان وی حاکی از عملکرد عالی این گروه است .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش, خرید تابلو فرش, طرح جدید تابلو فرش, نصب تابلو فرش, جدیدترین طرح های تابلو فرش, تابلو فرش زیبا
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
انواع تابلو فرش برای پذیرایی
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
بهترین تابلو فرش کدام است ؟
چاپ عکس روی تابلو فرش
نقش تابلو فرش در دکوراسیون منزل
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما