طرح جدید تابلو فرش

new-design-carpets.jpg

فرش ها جلا و زیبایی خاصی به خانه و فضا می بخشند . یکی از تفاوت های فرش ماشینی به عنوان کف پوش با کاشی و سرامیک و ... داشتن طرح و نگاره های زیبا ست . طرح هایی که گاهی از زیبایی به سان طبیعت بوده و گاهی چنان در تاریخ ریشه دارند که فرهنگ غنی ایران را به رخ می کشند . تنوع کیفیت ، بافت ، دستگاه بافت ، جنس نخ ، شانه و تراکم و طرح و نگاره مواردی هستند که موجبات دسته بندی های مختلف را فراهم می کنند . در کنار موارد ذکر شده داشتن ابعاد مختلف هم بر تنوع افزده است و علاوه بر سایز های استاندارد 6 متر ، 9 متر و 12 متر به عنوان سایز های رایج شاهد حضور و فروش بالای فرش هایی در ابعاد کوچک تحت عنوان تابلو فرش هستیم .

تابلو فرش ها از بدو ورود مورد تقاضای زیادی بوده و یکی از کاربرد های آن هدیه دادن به عزیزان است و طرح های و نگاره ها در تابلو فرش ها تعیین کننده هستند . خرید تابلو فرش صرفا جهت زیباسازی دکور و فضا ست . فضایی را تجسم نمایید با داشتن یک تابلو فرش زیبا مانند طرحی از طبیعت بر روی دیوار که در نگاه اول بیننده را به خود جذب می کند . دیدن چنین تصویری در یک مکان روح و روان را جلا داده و موجب آرامش بصری می شود . از آنجایی که فلسفه تولید و خرید تابلو فرش ها زیبایی ست داشتن کیفیت در آن چندان مهم نبوده و در نگاه اول خریدار به طرح و نقشه دقت می کند .

به علت رایج بودن خرید تابلو فرش و تقاضای بالای محصول متن مقاله حاضر به طرح جدید تابلو فرش اختصاص یافته است . در نوشتار پیش رو می توان با تابلو فرش ها بیشتر آشنا شده و از جدیدترین طرح های تابلو فرش موجود در بازار مطلع شد .

تابلو فرش
بافته هایی مانند فرش و قالی که در ابعاد کوچک تولید شده و با رفتن در قابی چوبی یا فلزی بر دیوار نقش می بندند . از گذشته های دور تا کنون استفاده از فرش و قالی به عنوان زیبا ساز دیوار رواج داشته است اما نه در قالب تابلو فرش ؛ در جشن ها و مراسم قدیمی دیده ایم که فرش هایی از دیوار آویزان کرده و طرح و نگاره ها فضا را کاملا تغییر داده است . تابلو فرش ها در حال حاضر چنین وظیفه و عملکردی به خود گرفته اند .

ابعاد مختلف تابلو فرش موجود است که متناسب با فضا مورد خرید قرار می گیرد . اگر خانه ای کوچک داریم تابلو فرش انتخابی باید کوچک و دارای رنگ روشن باشد تا فضا بزرگ تر از آنچه هست نمایان شود . نصب تابلو فرش های عمودی مناسب برای خانه هایی ست که فاصله سقف تا زمین زیاد است و نصب تابلو فرش افقی مناسب خانه هایی ست که فاصله سقف تا زمین کم است . برای خانه های و فضاهای بزرگ تابلو فرش های بزرگ انتخاب خوبی محسوب می شود .

طرح جدید تابلو فرش
طرح و نقشه تابلو ها بیش از تصور متنوع است . انواع تابلو فرش های در طرح های منظره و طبیعت ، گل و میوه ، حیوانات ، مذهب و آیه ، کلاسیک ، مینیاتور و فرانسوی موجود هستند . در کنار این همه تنوع اگر طرح دلخواه خود را پیدا نکردید جای نگرانی نیست چرا که داشتن آیتم سفارش محصول در فروشگاه های آنلاین فرش و قالی این امکان را فراهم ساخته است که محصول مورد نظر خریدار سفراش داده شده و در کم ترین زمان ممکن به دست وی برسد .

تولید کنندگان تابلو فرش ها جهت حفظ مشتریان خود و همگام شدن با روند تغییر سلیقه مشتریان همواره در حال آپدیت کردن طرح تابلو فرش ها بوده و شاهد طرح جدید تابلو فرش در بازار هستیم . این امر خصوصا در تولیدات برند های معروف و متخصص که سابقه ای درخشان دارند بسیار حائز اهمیت و مورد توجه می باشد .

آنچه می تواند در یک طرح جدید تابلو فرش زیبایی را به اوج رساند داشتن شانه و تراکم مناسب و استفاده از الیاف خوب است . الیاف باید نازک و شفاف باشند تا بتوانند ظرافت نگاره ها را به خوبی نشان دهند ، همچنین هیت ست شدن با مقاوم و درخشان کردن الیاف تابلو فرش را زیبا تر و شفاف تر می کند . داشتن شانه و تراکم بالا ویژگی ای ست که باید در تابلو فرش ها لحاظ شود . هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ، محصول ریز بافت تر و زیبا تر خواهد بود . البته بالا رفتن شانه و تراکم با ضخامت کم تر فرش و افزایش قیمت همراه خواهد بود .

گروه تولید تابلو فرش کیان با ارائه طرح جدید تابلو فرش به عنوان بهترین تولید کننده در زمینه کیفیت و خلاقیت تابلو فرش عمل کرده است . از جمله طرح های معروف ، جدید و پر فروش برند کیان می توان اشاره کرد به طرح :
گل لاله ، گل بابونه ، سبد گل ریخته، گل و میوه ، گل و بابونه ، گل های خوشبو ، گربه های بازیگوش ، طوطی ، عقاب ، دختر ، دو کودک ، نامه عاشقانه ، عروسی ناپلئون ، شام آخر عیسی ، سه پری ، کوروش و ماندانا و ... .

تابلو فرش های تولید شده توسط گروه تولیدی کیان دارای تنوع رنگی بی نهایت بوده و این موضوع در کنار طرح جدید منجر به شهرت و فروش بالای تابلو فرش های کیان شده است . نخ استفاده شده در این بافته ها از پلی استر هیت ست شده بوده که در کنار کیفیت مطلوب قیمت مناسبی هم خواهد داشت . موضوع مهم در طرح تابلو فرش ، شانه و تراکم است چراکه شانه و تراکم با اثر گذاشتن بر ظرافت بافت ، ریز بافی و دستبافت گونه نشان دادن تابلو فرش نگاره های را واضح تر نشان می دهند . هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد تابلو فرش زیبایی بیشتر داشته و نگاره های را بهتر در معرض نمایش قرار می دهد . تابلو فرش های کیان در شانه 1000 و تراکم 3000 تولید می شوند . برای نمونه به دو مورد زیر توجه نمایید :
 تابلو فرش طرح همسر کوروش : تابلو فرشی ریز بافت و زیبا با شانه 1000 و تراکم 3000 که از نخ پلی استر هیت ست شده در بی نهایت رنگ تولید شده است .
تابلو فرش طرح بچه : این محصول هم همانند طرح همسر کوروش در شانه 1000 و تراکم 3000 با نخ پلی استر هیت ست بافته شده است . داشتن دنیایی از رنگ ویژگی ای است که محصول را متمایز می کند .
گروه تولید کیان متخصصا در زمینه تولید تابلو فرش عمل کرده و سابقه درخشان وی حاکی از عملکرد عالی این گروه است .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش, خرید تابلو فرش, طرح جدید تابلو فرش, نصب تابلو فرش, جدیدترین طرح های تابلو فرش, تابلو فرش زیبا
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
قیمت تابلو فرش ماشینی
چاپ عکس روی تابلو فرش
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما