سایت تابلو فرش ماشینی

buy-carpets-esfahan.jpg

تابلو فرش ها را نیز می توان مانند فرش ها به دو دسته تقسیم کرد تابلو فرش های دست بافت و تابلو فرش های ماشینی . امروزه به دلایلی از جمله قیمت بالای محصولات دستباف ، تقاضا برای خرید تابلو فرش های ماشینی بیشتر شده است . طرح های بسیاری را می توان به صورت ماشینی به نمایش کشید از جمله طرح هایی از مناظر ، حیوانات ، چهره ها ، اشخاص . بسیاری از تولید کنندگان برای نشان دادن انواع طرح های تابلو فرش ها ، اقدام به راه اندازی سایت تابلو فرش ماشینی کردند تا بتوانند فروش تابلو فرش را گسترده تر انجام دهند . بدین صورت افراد می توانند با مراجعه به سایت تابلو فرش ، انواع طرح ها و نقشه ها را ببینند و اقدام به خرید آن کنند . شرکت کیان ، یکی از بزرگترین مرکز فروش تابلو فرش در اصفهان است که توانسته است با ارائه محصولات باکیفیت با طرح های بسیار زیبا و جدید به صورت بافت و سابلیمیشن ، رزومه خوبی در میان خریداران ، به دست آورد . تقاضا برای محصولات ماشینی ، شرکت کیان را بر آن داشت تا پررنگ تر از گذشته ، به فروش محصولات خود بپردازد . در این مقاله مختصری در مورد تفاوت تابلو فرش های دستباف با ماشینی می پردازیم .
تابلو فرش های دست بافت و تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های دست بافت نسبت به تابلو فرش های ماشینی دارای قیمت بیشتری می باشند.
• هر چه از عمر تابلو فرش های دست بافت بگذرد آن تابلو فرش گران بها تر می شود یعنی ارزش آن ها بیشتر می شود اما در تابلو فرش های ماشینی برعکس است هر چه از عمر ها بگذرد از ارزش آن ها کاسته می شود .
• برای بافت تابلو فرش های دست بافت از الیاف طبیعی استفاده می شود اما برای بافت تابلو فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی آکریلیک یا پلی استر استفاده می شود .
تابلو فرش های ماشینی از نظر رنگ و طرح دارای تنوع بیشتری می باشند .
بافت تابلو فرش ها در شهر های قم ، یزد ، تبریز و کاشان رواج دارد . برای بافت تابلو فرش ها از الیاف کرک ، ابریشم ، آکریلیک و غیره استفاده می کنند .
تابلو فرش های دست بافت دارای دو مدل نقشه می باشند . 1. نقشه های سنتی که طرح اصلی بر روی آن ها کشیده می شد ، و گره ها در آن ها به صورت یک خانه مشخص شده است  2. نقشه های کد بندی شده در این نوع نقشه رنگ ها را بر اساس یک کد در نقشه تعیین می کنند یعنی هر رنگ دارای یک عدد مربوط به خود است . تابلو فرش هایی را که با نقشه های سنتی می بافند دارای مرغوبیت ، زیبایی و قیمت بیشتری هستند ، زیرا برای بافت آن ها زمان و زحمت زیادی کشیده می شود . فرش های دست بافت با تمام زیبایی که دارند دارای دو مشکل اساسی می باشد یکی قیمت بالای آن ها و دیگر مدت زمانی زیادی که برای بافت آن صرف می شود . برای رفع این مشکلات کارخانه ها و شرکت های تولید فرش ماشینی اقدام به تولید تابلو فرش های ماشینی کرده اند .
انواع تابلو فرش های ماشینی
محصولات ماشینی دارای دو نوع می باشند تابلو فرش های ماشینی بافت و تابلو فرش چاپی . ابتدا تابلو فرش های ماشینی بافت وارد بازار شدند ، این نوع از تابلو فرش های ماشینی دارای طرح های متنوعی از قبیل : طرح آیات قرآن ، مناظر طبیعی ، حیوانات ، گل ، نقاشی های مینیاتوری ، چهره ، گلدان و غیره می باشند . مانند فرش ها دارای شانه های متفاوتی مانند 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشند . و طبیعتا محصولات با تراکم و شانه بالا دارای زیبایی و کیفیت بهتری می باشند . برای بافت این نوع از تابلو فرش ها ابتداد باید نقشه و یا طرح مورد نظر را با کامپیوتر طراحی کرد و سپس آن طرح را در اختیار دستگاه بافت قرار و دستگاه با استفاده از طرح و مواد اولیه ای که در اختیارش قرار داده شده طرح مورد نظر را می بافد .
تابلو فرش های چاپی
یکی از تکنیکی های که در چند سال اخیر برای تابلو فرش های ماشینی ابداع کرده اند چاپ طرح بر روی تابلو فرش می باشد . که به آن سابلیمیشن نیز می گویند . این کار برای تابلو فرش های چهره بسیار مناسب می باشد . زیرا می توان تصویر را با همان کیفیت بر روی تابلو فرش چاپ نمود . روش کار آن این گونه است که ابتداد تابلو فرش ها را بدون هیچ گونه طرحی و به صورت سفید می بافند و سپس طرح مورد نظر را با استفاده دستگا های مخصوص بر روی آن ها چاپ می کنند . این نوع از محصولات نسبت به تابلو فرش های ماشینی بافت دارای کیفیت پایین تری می باشند اما قیمت این تابلو فرش ها کمتر است و در مدت زمان کمتری آماده می شوند ، و همچنین دارای رنگبندی نامحدوی می باشند . این در صورتی است که تابلو فرش های بافت تنها دارای 8 رنگ هستند .
خرید تابلو فرش ماشینی
برای خرید تابلو فرش های ماشینی مانند فرش های ماشینی دو روش جود دارد . خرید به صورت حضوری و یا خرید به صورت غیر حضوری . همان طور که می دانید خرید به صورت حضوری دارای مشکلات زیادی می باشد و امروزه اکثر افراد برای خرید های خود خرید غیر حضوری را ترجیح می دهند . یکی از روش های خرید غیر حضوری خرید از سایت تابلو فرش های ماشینی می باشد .
در خرید از سایت تابلو فرش های ماشینی شما می توانید بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی به سایت مراجعه نمایید و از تمامی تابلو فرش ها دیدن نمایید . در سایت ها تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره تابلو فرش قرار داده شده تا مشتری بتوانند با آگاهی کامل محصول خود را انتخاب نماید . پس از انتخاب تابلوی مورد نظر می توانید آن را ثبت نمایید و در مدت زمان کوتاهی آن را درب منزل خود تحویل بگیرید . در هنگام خرید از سایت باید نکاتی را نیز در نظر بگیرید که یکی از مهم ترین آن ها معتبر بودن آن سایت می باشد . تمامی سایت های معتبر دارای نماد اعتماد می باشند ، بنابراین اگر سایتی دارای نماد اعتماد نبود بهتر است که از آن خرید نکنید . حتما از راه های ارتباطی سایت ها اطمینان حاصل نمایید . یعنی مطمئن شوید که شماره تماس های که در سایت قرار داده اند واقعی می باشد . شما می توانید برای خرید تابلو فرش مورد نیاز خود به سایت فرش کیان مراجعه نمایید این سایت جزء سایت های معتبر می باشد شما می توانید با مراجعه به سایت کیان از تمامی طرح های موجود تابلو فرش ها دیدن کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
سایت تابلو فرش ماشینی, فروش تابلو فرش, سایت فروش تابلو فرش, تابلو فرش های ماشینی بافت, مرکز فروش تابلو فرش در اصفهان, خرید تابلو فرش ماشینی,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
ارسال سریع تابلو فرش
سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
تولید انواع تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش زیبا و شیک
راهنمای چاپ عکس روی تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما