مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان

buy-carpets-machine.jpg

از مهم ترین هنر های ایرانیان می توان به فرش اشاره کرد . فرش ها از نظر کاربرد دارای دسته های متفاوتی می باشند که یکی از آن ها تابلو فرش است . برای بافت تابلو فرش و فرش ، نخ های پود به دور نخ های تار گره می خورند و در پایان بافت تابلو فرش ها هنگامی که به آن ها نگاه می کنید نمی توانید تشخیص بدهید که آن منظره بافته شده یک پستر است یا تابلو فرش . برای بافت چنین تابلو فرش هایی به دقت بالای نیاز می باشد . تابلو فرش ها نیز مانند فرش ها دارای دو دسته تابلو فرش های دست بافت و تابلو فرش های ماشینی تقسیم می شوند .
قبل از خرید تابلو فرش باید ابتدا مشخص نمایید که به دنبال چه تابلو فرشی می باشید . تابلو فرش دست بافت یا تابلو فرش ماشینی . این موضوع دارای اهمیت بالایی می باشد زیرا این دو تابلو فرش از نظر قیمت با هم تفاوت زیادی دارند و کاملا متفاوت می باشند .
تابلو فرش های دست بافت دارای قیمت بسیار بالایی هستند و افراد کمتری قدرت خرید آن ها را دارند . اما تابلو فرش های ماشینی دارای قیمت های مناسب تری می باشند به صورت که اکثر افراد می توانند آن ها را خریداری نمایند . برای خرید تابلو فرش می توانید به بزرگترین پخش عمده تابلو فرش ماشینی شرکت کیان در اصفهان مراجعه نمایید .
انواع طرح های تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی از نظر طرح و رنگ بکار رفته در آن ها متنوع تر از تابلو فرش های دست بافت می باشند . طرح های که در تابلو فرش های اصفهان بکار می روند عبارتند از : آیات قرآنی ، آثار بستانی و تاریخی ، مکان های مختلف مذهبی ، تابلو فرش چهره ، نقاشی های ایرانی ، میوه ، نقاشی ها و طراحی های خارجی و اروپایی ، نقاشی های شرقی و چینی ، طرح های فانتزی ، طرح زندگی روستایی ، نقاشی های مینیاتوری ، طرح حیوانات مختلف ، طرح گل و گلدان و پرندگان ، طرح زندگی عشایر ، تصاویر شخصی ، مناظر طبیعی و غیره . شما می توانید متناسب با سیلقه ی خود از تمامی طرح ها که در برزگترین مرکز فروش تابلو فرش ماشینی کیان موجود است دیدن کنید و بعد از انتخاب در سبد خرید خود قرار دهید . برای بافت تابلو فرش ها از دو نوع الیاف با بهترین جنس استفاده می شود یکی الیاف های ابریشمی که بسیار ریز بافت می باشند و دیگری الیاف اکریلیک می باشد .  تابلو فرش های ماشینی دارای دو دسته می باشند تابلو فرش های ماشینی بافت و تابلو فرش ها چاپ دیجیتال که در بافت تابلو فرش سابلیمیشن یا چاپی از الیاف پلی استر ، استفاده می شود .
تابلو فرش های بافت
برای تولید این نوع از تابلو فرش ها ابتدا ، طرح های تابلو فرش ها را با کامپیوتر طراحی می کنند و سپس آن طرح ها را به ماشین بافت تابلو فرش می دهند و آن ماشین با الیافی که در اختیار دارد آن طرح ها را می بافد .
تابلو فرش های چاپ دیجیتالی
با پیشرفت بشر در علم و تکنلوژی در صنعت نساجی نیز پیشرفت های حاصل شده است که یکی از آن ها چاپ دیجیتالی بر روی تابلو فرش ها مانند کاغذ می باشد . چاپ دیجیتالی تابلو فرش ها از سریع ترین و جدیدترین و ارزان ترین تابلو فرش ها می باشد به خصوص برای تابلو فرش های سفارشی و چهره که شما می خواهید به سرعت آماده شوند . برای تولید این نوع از تابلو فرش ها ابتدا صفحه سفیدی بدون هیچ طرح و رنگی بافته می شوند و سپس طرح مورد نظر را با دستگاه های چاپ مخصوص بر روی آن ها چاپ می کنند .

در بین تابلو فرش های ماشینی بافت و تابلو فرش های چاپ دیجیتالی ، تابلو فرش های بافت از کیفیت و قیمت بالا تری برخور دارند .
بهترین تابلو فرش از نظر فنی
از مهم ترین ویژگی های تابلو فرش ها از نظر فنی می توان به الیاف بکار رفته در آن ها اشاره کرد . هر چه الیافی که در تار ، پود و خاب تابلو فرش ها استفاده می شود مرغوب تر و با کیفیت تر باشد آن تابلو فرش با دوام تر و از نظر کیفی بهتر خواهد بود . برای بافت تابلو فرش ها عموما از چندین الیاف استفاده می کنند که از رایج ترین آن ها بافت تابلو فرش با ترکیب الیاف اکریلیک هیت ست و ابریشم می باشد . الیاف ابریشم  یکی از با کیفیت ترین الیاف های می باشد که در بافت تابلو فرش ها و فرش استفاده می شود و همچنین گران قیمت می باشد بیشترین کاربرد آن ها در تابلو فرش ها می باشد زیرا بسیار زیبا هستند و در بافت ظریف تر و درخشان تر جلو می کنند . از دیگر  ویژگی های مهم فنی تابلو فرش ها تعداد شانه و تراکم بکار رفته در آن ها می باشد هر چه تعداد تراکم و شانه در یک تابلو فرش و یا فرش افزایش یابد آن تابلو فرش و فرش ظریف تر و ریز بافت تر می شوند برای تابلو فرش های شانه و تراکم بالا بسیار مناسب تر می باشند زیرا باعث می شود طرح بافته شده در آن ها واقعی تر به نظر برسد بنابراین برای بافت تابلو فرش های 1200 شانه مناسب است . رنگ بکار رفته در تابلو فرش ها نیز جزء ویژگی های فنی تابلو فرش ها می باشد در تابلو فرش های بافت از 8 تا 10 رنگ استفاده می شود .

بزرگترین مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان
برای خرید تابلوفرش ماشینی می توانید به فروشگاه های آنلاین نیز مراجعه نمایید . همچنین  می توانید برای خرید تابلو فرش با بهترین کیفت و زیباترین طرح ها به برزگترین مرکز فروش تابلو فرش ماشینی کیان مراجعه نمایید و در آن جا از تمامی طرح ها آن ها دیدن کنید و سپس تابلو فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید .
شرکت کیان عرضه کننده انواع تابلو فرش های بافت ، از جنس آکریلیک و تابلو فرش های چاپی یا سابلیمیشن از جنس پلی استر می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
بافت تابلو فرش, تابلو فرش های ماشینی, مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان, پخش عمده تابلو فرش ماشینی, طرح های تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش های سفارشی, خرید تابلوفرش ماشینی
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری
چاپ عکس روی تابلو فرش تنها با یک تماس
بافت تابلو فرش ماشینی
انواع تابلو فرش
تابلو فرش اصل
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما