خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی

online-carpets-shop.jpg

تابلو فرش به فرش هایی گفته می شود که در اندازه های بسیار کوچک تر از فرش بافته و در درون یک قاب قرار می گیرند و می توانید آن ها را بر روی دیوار منازل نصب کرد این نوع از فرش ها بیشتر جنبه ی تزیینی دارند . امروز با حضور تکنولوژی و وجود دستگاه های پیشرفته صنعتی تحول بزرگی در تولید و بافت تابلو فرش ها ایجاد شده است . برای بافت تابلو فرش های ماشینی ابتدا باید نقشه های آن ها را با کامپیوتر طراحی کرد و بعد این نقشه ها را به دستگاه های بافنده داد تا آن ها را ببافند . تابلو فرش ها دارای طرح های زیادی می باشند چه ماشینی چه دست بافت ، اما می توان گفت که طرح های تابلو فرش های ماشینی از تنوع بالاتری برخوردار است . تابلو فرش ها دارای طرفداران زیادی نیز می باشند . قیمت تابلو فرش های ماشینی از تابلو فرش های دست بافت بسیار کمتر است . تابلو فرش های ماشینی نیز مانند فرش ها دارای شانه های مختلفی مانند 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشد . تولید کنندگان فرش ماشینی ، در کنار تولید انواع فرش ها ، به تولید تابلو فرش ماشینی نیز می پردازند . علاقه ایرانی ها به کالاهای تزیینی ، تولید کنندگان را به تولید این محصولات لوکس ترغیب کرد .
خرید  تابلو فرش ها
تابلو فرش ها را نیز می توان مانند فرش ها به دو صورت تهیه کرد . خرید تابلو فرش به صورت حضوری و خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی . در خرید تابلو فرش به صورت حضوری مانند خرید فرش به صورت حضوری مشکلاتی وجود دارد مانند : هزینه ی رفت و برگشت ، صرف زمان زیاد ، قیمت بالا محصول ، ترافیک ، ایجاد آلودگی در هوا و غیر . اما در خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی تمامی این مشکلات بر طرف شده است و شما می توانید با پسند کردن طرح مورد نظر ، در کمتر از چند روز ، محصول را دریافت کنید . با توجه به گستردگی طرح و رنگ تابلو فرش ها شما در خرید حضوری شاید بتوانید تعداد کمی از آن ها مشاهده کنید اما در خرید آنلاین ، شما به تمامی طرح و رنگ های این محصولات ، دسترسی دارید . می توانید در فروشگاه های آنلاین ، تابلو فرش ها را از نظر قیمت و طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه نمایید . در آنجا تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره آن ها قرار داده شده است . در هر ساعت از شبانه روز می توانید به فروشگاه های آنلاین تابلو فرش دسترسی داشته باشید . برای تهیه یک هدیه مناسب می توانید آن ها را از طریق فروشگاه آنلاین تابلو فرش تهیه کنید .
خرید تابلو فرش ها به عنوان هدیه دارای مزایای نیز می باشد .
1.  تابلو فرش ها دارای ماندگاری بالایی می باشند .
2.  باعث می شوند که به اتاق نمای خاصی بدهند .
3.  جزء هدیه های نمایشگاهی و چشم نواز می باشند .
4.  می توانید با هدیه دادن آن ها سلیقه ی خود را نیز به آن ها هدیه کنید .

شما می توانید برای خرید آنلاین تابلو فرش به فروشگاه فرش کیان مراجعه نمایید و در آن جا از تمامی طرح های تابلو فرش ها دیدن نمایید و تابلو فرش با بهترین کیفیت را خریداری نمایید
انواع تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی را می توان به دو دسته تقسیم کرد : تابلو فرش بافت و تابلو فرش ماشینی دیجیتالی و یا چاپی .
تابلو فرش بافت : این نوع از تابلو فرش ها را ابتدا ، نقشه هایشان را با کامپیوتر طراحی می کنند و سپس آن نقشه ها را به دستگاه ها می دهند تا با الیافی که در اختیارش قرار داده اند آن طرح را ببافند . این نوع از تابلو فرش ها دارای 700 شانه ،1000 شانه و 1200 شانه می باشند ، و از کیفیت بالای نیز برخور دارند . بیشتر تابلو فرش ها دارای تراکم 1200 شانه می باشند بخصوص تابلو فرش های چهره به دلیل این که باید تمام جزییات در آن ها رعایت شود .  و همچنین تابلو فرش های 1200شانه بسیار به تابلو فرش های دست بافت نزدیک می باشند .
تابلو فرش چاپی  : ابتدا یک صفحه سفیدی ، می بافند و سپس طرح مورد نظر را بر روی آن ها با دستگاه های چاپ مخصوص چاپ می کنند . این نوع از تابلو فرش ها نسبت به تابلو فرش های بافت از کیفیت پایین تری برخور دارند .
طرح های تابلو فرش های ماشینی
همان گونه که بیان شد تابلو فرش های ماشینی دارای طرح و نقشه های متنوعی می باشند که عبارتند از : طرح کوچه باغ ، طرح نقاشی های خارجی ، طرح حیوانات و پرندگان ، طرح نقاشی های ایرانی ، طرح گل ، طرح گلدان ، طرح میوه ها ، طرح تصاویر اشخاص ، طرح آیات و امکان مذهبی ، طرح آثار باستانی ، طرح فانتزی ، طرح زندگی عشایر ، طرح منظره و غیره .
تابلو فرش ها را می توان از نظر نخ های بکار رفته در آن ها نیز تقسیم بندی نمود :
تابلو فرش های ابریشمی : این محصول لوکس ، جزء گرانترین و زیبا ترین تابلو فرش ها می باشد . این تابلو فرش ها دارای بافت ریز نیز هستند و تعداد شانه های که در آن ها بکار می رود 700شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه .
تابلو فرش های اکریلیک : در تابلو فرش های بافت ، بهتر است از الیاف آکریلیک استفاده شود .
تابلو فرش های پلی استر : در تولید تابلو فرش چاپی یا سابلیمیشن ، بهتر است از الیاف پلی استر استفاده کرد . قیمت تابلو فرش چاپی از قیمت تابلو فرش های بافت ،  کمتر است .

کلمات کلیدی مرتبط :
قیمت تابلو فرش ماشینی, خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی, خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی, فروشگاه آنلاین تابلو فرش, تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش بافت,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش کلاریس چیست ؟
تابلو فرش ماشینی را اینترنتی ارزان بخریم
تابلو فرش نفیس
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
خرید تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما