خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی

online-carpets-shop.jpg

تابلو فرش به فرش هایی گفته می شود که در اندازه های بسیار کوچک تر از فرش بافته و در درون یک قاب قرار می گیرند و می توانید آن ها را بر روی دیوار منازل نصب کرد این نوع از فرش ها بیشتر جنبه ی تزیینی دارند . امروز با حضور تکنولوژی و وجود دستگاه های پیشرفته صنعتی تحول بزرگی در تولید و بافت تابلو فرش ها ایجاد شده است . برای بافت تابلو فرش های ماشینی ابتدا باید نقشه های آن ها را با کامپیوتر طراحی کرد و بعد این نقشه ها را به دستگاه های بافنده داد تا آن ها را ببافند . تابلو فرش ها دارای طرح های زیادی می باشند چه ماشینی چه دست بافت ، اما می توان گفت که طرح های تابلو فرش های ماشینی از تنوع بالاتری برخوردار است . تابلو فرش ها دارای طرفداران زیادی نیز می باشند . قیمت تابلو فرش های ماشینی از تابلو فرش های دست بافت بسیار کمتر است . تابلو فرش های ماشینی نیز مانند فرش ها دارای شانه های مختلفی مانند 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشد . تولید کنندگان فرش ماشینی ، در کنار تولید انواع فرش ها ، به تولید تابلو فرش ماشینی نیز می پردازند . علاقه ایرانی ها به کالاهای تزیینی ، تولید کنندگان را به تولید این محصولات لوکس ترغیب کرد .
خرید  تابلو فرش ها
تابلو فرش ها را نیز می توان مانند فرش ها به دو صورت تهیه کرد . خرید تابلو فرش به صورت حضوری و خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی . در خرید تابلو فرش به صورت حضوری مانند خرید فرش به صورت حضوری مشکلاتی وجود دارد مانند : هزینه ی رفت و برگشت ، صرف زمان زیاد ، قیمت بالا محصول ، ترافیک ، ایجاد آلودگی در هوا و غیر . اما در خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی تمامی این مشکلات بر طرف شده است و شما می توانید با پسند کردن طرح مورد نظر ، در کمتر از چند روز ، محصول را دریافت کنید . با توجه به گستردگی طرح و رنگ تابلو فرش ها شما در خرید حضوری شاید بتوانید تعداد کمی از آن ها مشاهده کنید اما در خرید آنلاین ، شما به تمامی طرح و رنگ های این محصولات ، دسترسی دارید . می توانید در فروشگاه های آنلاین ، تابلو فرش ها را از نظر قیمت و طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه نمایید . در آنجا تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره آن ها قرار داده شده است . در هر ساعت از شبانه روز می توانید به فروشگاه های آنلاین تابلو فرش دسترسی داشته باشید . برای تهیه یک هدیه مناسب می توانید آن ها را از طریق فروشگاه آنلاین تابلو فرش تهیه کنید .
خرید تابلو فرش ها به عنوان هدیه دارای مزایای نیز می باشد .
1.  تابلو فرش ها دارای ماندگاری بالایی می باشند .
2.  باعث می شوند که به اتاق نمای خاصی بدهند .
3.  جزء هدیه های نمایشگاهی و چشم نواز می باشند .
4.  می توانید با هدیه دادن آن ها سلیقه ی خود را نیز به آن ها هدیه کنید .

شما می توانید برای خرید آنلاین تابلو فرش به فروشگاه فرش کیان مراجعه نمایید و در آن جا از تمامی طرح های تابلو فرش ها دیدن نمایید و تابلو فرش با بهترین کیفیت را خریداری نمایید
انواع تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش های ماشینی را می توان به دو دسته تقسیم کرد : تابلو فرش بافت و تابلو فرش ماشینی دیجیتالی و یا چاپی .
تابلو فرش بافت : این نوع از تابلو فرش ها را ابتدا ، نقشه هایشان را با کامپیوتر طراحی می کنند و سپس آن نقشه ها را به دستگاه ها می دهند تا با الیافی که در اختیارش قرار داده اند آن طرح را ببافند . این نوع از تابلو فرش ها دارای 700 شانه ،1000 شانه و 1200 شانه می باشند ، و از کیفیت بالای نیز برخور دارند . بیشتر تابلو فرش ها دارای تراکم 1200 شانه می باشند بخصوص تابلو فرش های چهره به دلیل این که باید تمام جزییات در آن ها رعایت شود .  و همچنین تابلو فرش های 1200شانه بسیار به تابلو فرش های دست بافت نزدیک می باشند .
تابلو فرش چاپی  : ابتدا یک صفحه سفیدی ، می بافند و سپس طرح مورد نظر را بر روی آن ها با دستگاه های چاپ مخصوص چاپ می کنند . این نوع از تابلو فرش ها نسبت به تابلو فرش های بافت از کیفیت پایین تری برخور دارند .
طرح های تابلو فرش های ماشینی
همان گونه که بیان شد تابلو فرش های ماشینی دارای طرح و نقشه های متنوعی می باشند که عبارتند از : طرح کوچه باغ ، طرح نقاشی های خارجی ، طرح حیوانات و پرندگان ، طرح نقاشی های ایرانی ، طرح گل ، طرح گلدان ، طرح میوه ها ، طرح تصاویر اشخاص ، طرح آیات و امکان مذهبی ، طرح آثار باستانی ، طرح فانتزی ، طرح زندگی عشایر ، طرح منظره و غیره .
تابلو فرش ها را می توان از نظر نخ های بکار رفته در آن ها نیز تقسیم بندی نمود :
تابلو فرش های ابریشمی : این محصول لوکس ، جزء گرانترین و زیبا ترین تابلو فرش ها می باشد . این تابلو فرش ها دارای بافت ریز نیز هستند و تعداد شانه های که در آن ها بکار می رود 700شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه .
تابلو فرش های اکریلیک : در تابلو فرش های بافت ، بهتر است از الیاف آکریلیک استفاده شود .
تابلو فرش های پلی استر : در تولید تابلو فرش چاپی یا سابلیمیشن ، بهتر است از الیاف پلی استر استفاده کرد . قیمت تابلو فرش چاپی از قیمت تابلو فرش های بافت ،  کمتر است .

کلمات کلیدی مرتبط :
قیمت تابلو فرش ماشینی, خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی, خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی, فروشگاه آنلاین تابلو فرش, تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش بافت,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
تابلو فرش چاپی
تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی
فروش زیباترین تابلو فرش
سایت تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما