تابلو فرش سفارشی ارزان

cheap-carpets.jpg

ایرانیان از گذشته تا کنون بر زیبایی دکوراسیون منزل خود توجه نموده و همیشه سعی نموده اند تا محیط خانه و فضای منزل خود را با به روز ترین و جالب ترین تجهیزات بیارایند . یکی از وسایلی که امروزه هر شخص برای جلوه و فرح بخشی محیط ، مد نظر قرار داده و استفاده می نماید تابلو فرش ماشینی است . تابلو فرش های ماشینی در تراکم های بالایی بافته می شوند که همین فرایند سبب ریز نقشی تابلو و شباهت بسیار زیاد آن به تابلو فرش دست بافت می شود . تابلو فرش دست بافت به دلیل زحمت بافندگان ، و هم چنین استفاده از الیاف طبیعی ، از قیمت بالایی برخوردار است . اما شرکت تابلو فرش ماشینی کیان ضمن در نظر گیری کیفیت و زیبایی تابلو فرش ، با ارائه تابلو فرش ماشینی ارزان ، این مسئله را برطرف نموده تا با قیمت مناسب ، توانایی افراد در خرید را افزایش دهد . تابلو فرش های ماشینی به دو دسته تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت تقسیم می شوند .

تابلو فرش چاپی

در تولید این نوع از محصولات ، ابتدا توسط دستگاه پیشرفته و به روز  ، تابلو بافت سفیدی تهیه می شود . سپس آن را در اندازه درخواستی مشتری ، برش زده و در مرحله بعدی ، سفارش مشتری را بر روی کاغذ مخصوص چاپ می نمایند و پس از آن طرح چاپی روی کاغذ را توسط دستگاه UV  ( یو وی ) و یا Sublimation ( سابلیمیشن ) به روی فرش بر می گردانند و بدین نحو سفارش تابلو فرش برای مشتری چاپ می  شود . تعداد رنگ تابلو فرش که به صورت چاپی عرضه می شود بالا بوده و به صورت نامحدود می باشد . در تابلو فرش چاپی الیاف به کار برده شده ، از جنس پلی استر هیت ست شده است که این نوع الیاف از ویژگی هایی چون ضد حساسیت ، قابلیت شست و شوی آسان با دست و ماشین ، پیچیده نشدن الیاف در هم و عدم تغییر رنگ می باشد که این مشخصات دوام و کیفیت تابلو فرش چاپی را افزایش داده و سبب تولید تابلو فرش با درجه کیفی ممتاز شده است.

تابلو فرش بافت

بافت این نوع تابلو فرش نیز توسط دستگاه مدرن HCI انجام می شود . در این نوع بافت طرح مورد نظر ابتدا باید توسط یک طراح متخصص و حرفه ای طراحی شود به گونه ای که این طراحی پیکسلی بوده و با پالت رنگی دستگاه HCI همخوانی داشته باشد . سپس این طرح در نوبت بافت قرار گرفته و توسط دستگاه تولید می شود . جنس الیاف کاربردی در تابلو فرش بافت آکرولیک هیت ست شده است که مقاومت آن را در برابر حرارت ، نور خورشید و ... افزایش می دهد . همچنین این الیاف پرزدهی ندارد و در برابر عوامل محیطی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد که به دلیل کیفیت بالای این نوع نخ ، رنگ های کاربردی در تابلو فرش شاداب و درخشان اند . تعداد رنگ هایی که در تابلو فرش بافته شده به کار می رود معمولا 8 الی 10رنگ است . این نوع تابلو فرش نیز از کیفیت و مرغوبیت قابل توجهی برخوردار می باشد .

عوامل موثر برقیمت تابلو فرش ماشینی

علاوه بر نوع بافت تابلو فرش ها که در بالا به آن اشاره نمودیم عوامل دیگری نیز در قیمت آن موثر هستند که در زیر به طور مختصر و مفید به آن می پردازیم :

شانه و تراکم

از مهم ترین عوامل موثر در قیمت و کیفیت تابلو فرش ماشینی ، شانه و تراکم آن می باشد . هر چه شانه تابلو فرش بیشتر باشد ، ظرافت و ریز نقشی در آن بیشتر بوده و شباهت آن نیز به تابلو دستبافت افزایش می یابد .

الیاف مصرفی در تابلو فرش

جنس این نوع الیاف از دیگر موارد تاثیر گذار بر قیمت آن می باشد . طبیعتا هر چه جنس الیاف مصرفی در آن بهتر باشد به ارزش تابلو افزوده می شود و به تبع آن ، قیمت تابلو فرش هم افزایش می یابد . هم چنین اگر در بافت آن ابریشم  به کار برده شود ، هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت .

دستگاه بافت

دستگاه بافت از دیگر عوامل نقش دار در قیمت و هم در کیفیت تابلو فرش ماشینی است . استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی های پیشرفته ، تابلوهای با کیفیت و ماندگاری را منجر می شود که خواست هر خریداری می باشد . تا بلو هایی که با دستگاه های مدرن و امروزی عرضه می گردند پارگی ، تیغ خوردگی و هر گونه نقصی در آن ها مشاهده نمی گردد . تمامی مواردی که در قیمت و کیفیت تابلو فرش ماشینی کاشان نقش پر رنگ و اساسی داشتند ، را مورد بررسی قرار دادیم . با مطالعه موارد بالا به این نتیجه می رسیم که تابلو فرش ماشینی ارزان ، تابلو فرشی بی کیفیت نیست و یا تابلو فرشی با قیمت بالا ، حتما تابلویی با کیفیت مطلوب نمی باشد .

فروش تابلو فرش ارزان

شرکت کیان با استفاده از دستگاه های تجهیز شده به آخرین متد روز دنیا و با استفاده از الیاف خالص و درجه یک ، تابلو فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 و تابلو فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 را در تعداد رنگ های متنوع به صورت سفارشی برای مشتریان محترم عرضه  می نماید . تمامی سفارشات به دلیل حذف واسطه و هزینه های اضافی نمایشگاهی و تبلیغاتی به قیمت درب کارخانه ارائه می شوند . به منظور سهولت در خرید ، امکان سفارش تابلو فرش برای مشتریان به صورت تلفنی و اینترنتی فراهم شده است که مشتریان گرامی سفارشات خود را ظرف مدت 7 الی 14 روز کاری دریافت خواهند کرد . این شرکت قدرت ارائه تابلو فرش بافت و تابلو فرش سابلیمیشن را در طرح های مختلف دارد .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش ماشینی ارزان, تابلو فرش چاپی, تابلو فرش بافت, قیمت تابلو فرش, تابلو فرش ماشینی کاشان, تابلو فرش سابلیمیشن, فروش تابلو فرش ارزان
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش انواع تابلو فرش آیه
خرید تابلو فرش به قیمت درب کارخانه
خرید بی واسطه تابلو فرش ماشینی
عکس زیباترین تابلو فرش ها
انواع تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما