فروش بهترین تابلو فرش اصفهان

buy-best-isfahan-carpets.jpg

امروز تابلو فرش های متنوعی در بازار موجود می باشد که طرح های آن شامل گل ، حیوانات ، مناظر طبیعی ، آیات قرآنی ، چهره ، مناظر تاریخی و غیره می باشند . در زمان های گذشته به دلیل نبود امکانات پیشرفته برای بافت تابلو فرش های چهره به صورت دستی اقدام می کردند و بیشتر چهره افراد مشهور را برای بافت انتخاب می کردند . اما اکنون با پیشرفت علم و تکنولوژی و وارد شدن دستگاه های پیشرفته در صنعت نساجی برای بافت انوع تابلو فرش ها زمان زیادی صرف نمی شود ، و هر شخصی می تواند متناسب با سلیقه ی خود تابلو فرش مورد نیازش را سفارش بدهند .
تابلو فرش ها از زمان پیدایش شان تاکنون مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته اند . این نوع از فرش بیشتر جنبه ی تزیینی دارند . 
در ادامه قصد داریم درباره بهترین تابلو فرش ها مطالبی را بیان نماییم و به این موضوع بپردازیم .
فرش های دارای انواع مختلفی می باشند که تابلو فرش ها ، یکی از شاخه های آن می باشد . تابلو فرش ها نیز مانند فرش ها دارای دو نوع ماشینی و دست بافت هستند . مردم در ابتدا از فرش ها به عنوان کف پوش استفاده می کردند . اما زمانی که تابلو فرش های تولید و بافته شده جایگاه شان از روی زمین به دیوار منازل انتقال پیدا کرد و دارای ماهیت تزیینی شدند . اوایل از فرش های که دارای طرح و بافت زیبایی بودند به عنوان فرش های تزیینی استفاده می کردند . و آن ها را به دیوار ها آویزان می کردند . که اکثر آن ها از الیاف ابریشمی بافته شده بودند . اما حدود 80 سال پیش تولید و بافت تابلو فرش ها در شهر سردرود به طور رسمی آغاز شد . تابلو فرشها از نظر ابعاد بسیار از فرش های معمولی کوچک تر هستند و در درون یک قاب قرار می گیرند همچنین از طراحی متنوع زیادی نیز برخور دارند . وجود دارند کارخانه ها و یا تولید کنندگان تابلو فرش هایی که تابلو فرش سفارشی می بافند . یعنی افراد می توانند عکس خود را به آن ها بدهند تا تابلو فرش های چهره یشان را برایشان ببافند . 
انواع تابلو فرش ها
همانطور که اشاره شد تابلو فرش ها دارای دو نوع می باشند تابلو فرش های ماشینی و دست بافت . تابلو فرش های دست بافت توسط بافندگان بافته می شوند . و دارای طرح های مخصوص به خود می باشند و نسبت به تابلو فرش های ماشینی از ظرافت بیشتری برخور دارند . اما تابلو فرش های ماشینی خود به دو دسته تقسیم می شوند . تابلو فرش های بافت ماشینی و تابلو فرش های چاپ دیجیتالی که هر کدام دارای مزیت های می باشند  .
تفاوت تابلو فرش های بافت ماشینی با تابلو فرش های چاپ دیجیتالی : تابلو فرش های بافت ماشینی این گونه اند که از همان ابتدا طرح مورد نظر را به ماشین بافت تابلو فرش می دهند . تا آن طرح را با الیاف مخصوص ببافد . این نوع از تابلو فرش ها مانند فرش های معمولی دارای شانه و تراکم های مختلفی هستند . مانند 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه . که از میانه شانه های بیان شده تابلو فرش های 1200 شانه از کیفیت و ظرافت بالا تری برخوردارند . تراکم بالا در تابلو فرش ها باعث می شود که به تابلو فرش های دست بافت نزدیک تر شوند . ولی تابلو فرش های چاپ دیجیتالی ابتدا یک فرش ذر ابعاد تابلو فرش با رنگ تمام سفید بافته می شود بدون هیچ گونه طرحی . سپس طرح مورد نظر را به وسیله ی دستگاه چاپ مخصوص بر روی آن ها چاپ می کنند . این نوع از تابلو فرش ها دارای کیفیت پایین تر از بافت  می باشند . زیرا طرح مورد نظر بر روی آن چاپ شده و اگر زاویه نخ های خاب آن تغییر کنید می توانید سفیدی زیر آن را ببینید . اما از نظر بافت و تولید از زمان کمتری نسبت به تابلو فرش های که بافته می شوند بر خوردارند و همچنین قیمت کمتری دارند .
شرکت کیان ، عرضه کننده بهترین تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت می باشد .
طرح های تابلو فرش ها
به دلیل تزیینی بودن تابلو فرش ها از طرح هایی که در فرش ها استفاده می شود در تابلو فرش ها استفاده نمی کنند . طرح های تابلو فرش ها شامل موارد زیادی می باشند . تابلو فرش ها برای بافت چهره اشخاص معروف و مشهور  و همچنین نقاشی های معروف کاربرد دارند . از دیگر طرح های که در این قالی های تزیینی به کار می رود ، می توان به منظره های طبیعی مانند آبشار ها و جنگل ها ، حیوانات ، گل ها ، آیات قرآنی و غیره اشاره کرد  . در کشور های مسلمان از تابلو فرش های که دارای آیات قرآنی هستند بیشتر استفاده می شود . در سال های اخیر تابلو فرش های سفارشی نیز مرسوم شده است در این نوع تابلو فرش ها اشخاص می توانند هر طرحی که می خواهند به شرکت و یا کارخانه بافنده بدهند تا آن کارخانه و یا شرکت طرح مورد نظرشان را بر روی تابلو فرش ها ببافند اما این نوع تابلو فرش ها دارای قیمت بیشتری می باشند .
بهترین تابلو فرش ها
با توجه به تمامی مطالبی که در مورد این محصولات تزیینی بیان کردیم می خواهیم بهترین تابلو فرش ها را مشخص نماییم . برای داشتن بهترین تابلو فرش ابتدا باید قصد خود را برای خرید آن مشخص کنید که برای چه مکانی نیاز دارید تا بتوانید بهترین طرح را انتخاب نماید . یکی از مهمترین نکته برای تابلو فرش ها تراکم آن ها می باشد هر چه تراکم یک تابلو فرش بیشتر باشد آن تابلو فرش بهتر خواهد بود و تابلو فرش های ماشینی نسبت به تابلو فرش های چاپی بهتر می باشند . و دارای کیفیت بالا تری هستند . بهترین نخ برای بافت این محصولات زیبا ، پلی استر می باشد . الیاف آکریلیک بهترین گزینه برای بافت قالی های ماشینی هستند چون قالی ها بر اثر پاخور شدن ، بیشتر در معرض آلودگی و تغییر ماهیت هستند .
تابلو فرش ماشینی ، چون با دستگاه بافته می شود ، باید به اندازه استاندارد و یا اندازه درخواستی مشتری باشد و تجاوز از این اندازه ها تخلف محسوب می شود .
خرید بهترین تابلو فرش اصفهان
اصفهان مرکز هنر و زیبایی است . تنوع طرح های قالی در این شهر ، زبانزد همه جهانیان است . تولید کنندگان اصفهان ، با بهره گیری از تابلو فرش های دستباف دست به نوآوری زدند و به فروش بهترین تابلو فرش های اصفهان پرداختند . طرح های بسیار  زیبای آن ، استفاده از بهترین دستگاه های چاپ و استفاده از بهترین الیاف بافت ، سبب مرغوبیت تابلو فرش اصفهان شده است . شرکت کیان ، بهترین مرکز خرید تابلو فرش در اصفهان می باشد که توانسته است با عرضه بهترین تابلو فرش ماشینی ، رزومه بسیار خوبی نزد مشتریان داشته باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش سفارشی' , 'بهترین تابلو فرش چاپی' , 'بهترین تابلو فرش ها' , 'خرید بهترین تابلو فرش اصفهان' , 'طرح های تابلو فرش ها' , 'فروش بهترین تابلو فرش اصفهان'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
چند نکته مهم در خرید تابلو فرش ماشینی
خرید تابلو فرش با قیمت ارزان
خرید تابلو فرش آیه با قیمت مناسب
خرید آنلاین تابلو فرش های زیبا
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما