فروش بهترین تابلو فرش اصفهان

buy-best-isfahan-carpets.jpg

امروز تابلو فرش های متنوعی در بازار موجود می باشد که طرح های آن شامل گل ، حیوانات ، مناظر طبیعی ، آیات قرآنی ، چهره ، مناظر تاریخی و غیره می باشند . در زمان های گذشته به دلیل نبود امکانات پیشرفته برای بافت تابلو فرش های چهره به صورت دستی اقدام می کردند و بیشتر چهره افراد مشهور را برای بافت انتخاب می کردند . اما اکنون با پیشرفت علم و تکنولوژی و وارد شدن دستگاه های پیشرفته در صنعت نساجی برای بافت انوع تابلو فرش ها زمان زیادی صرف نمی شود ، و هر شخصی می تواند متناسب با سلیقه ی خود تابلو فرش مورد نیازش را سفارش بدهند .
تابلو فرش ها از زمان پیدایش شان تاکنون مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته اند . این نوع از فرش بیشتر جنبه ی تزیینی دارند . 
در ادامه قصد داریم درباره بهترین تابلو فرش ها مطالبی را بیان نماییم و به این موضوع بپردازیم .
فرش های دارای انواع مختلفی می باشند که تابلو فرش ها ، یکی از شاخه های آن می باشد . تابلو فرش ها نیز مانند فرش ها دارای دو نوع ماشینی و دست بافت هستند . مردم در ابتدا از فرش ها به عنوان کف پوش استفاده می کردند . اما زمانی که تابلو فرش های تولید و بافته شده جایگاه شان از روی زمین به دیوار منازل انتقال پیدا کرد و دارای ماهیت تزیینی شدند . اوایل از فرش های که دارای طرح و بافت زیبایی بودند به عنوان فرش های تزیینی استفاده می کردند . و آن ها را به دیوار ها آویزان می کردند . که اکثر آن ها از الیاف ابریشمی بافته شده بودند . اما حدود 80 سال پیش تولید و بافت تابلو فرش ها در شهر سردرود به طور رسمی آغاز شد . تابلو فرشها از نظر ابعاد بسیار از فرش های معمولی کوچک تر هستند و در درون یک قاب قرار می گیرند همچنین از طراحی متنوع زیادی نیز برخور دارند . وجود دارند کارخانه ها و یا تولید کنندگان تابلو فرش هایی که تابلو فرش سفارشی می بافند . یعنی افراد می توانند عکس خود را به آن ها بدهند تا تابلو فرش های چهره یشان را برایشان ببافند . 
انواع تابلو فرش ها
همانطور که اشاره شد تابلو فرش ها دارای دو نوع می باشند تابلو فرش های ماشینی و دست بافت . تابلو فرش های دست بافت توسط بافندگان بافته می شوند . و دارای طرح های مخصوص به خود می باشند و نسبت به تابلو فرش های ماشینی از ظرافت بیشتری برخور دارند . اما تابلو فرش های ماشینی خود به دو دسته تقسیم می شوند . تابلو فرش های بافت ماشینی و تابلو فرش های چاپ دیجیتالی که هر کدام دارای مزیت های می باشند  .
تفاوت تابلو فرش های بافت ماشینی با تابلو فرش های چاپ دیجیتالی : تابلو فرش های بافت ماشینی این گونه اند که از همان ابتدا طرح مورد نظر را به ماشین بافت تابلو فرش می دهند . تا آن طرح را با الیاف مخصوص ببافد . این نوع از تابلو فرش ها مانند فرش های معمولی دارای شانه و تراکم های مختلفی هستند . مانند 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه . که از میانه شانه های بیان شده تابلو فرش های 1200 شانه از کیفیت و ظرافت بالا تری برخوردارند . تراکم بالا در تابلو فرش ها باعث می شود که به تابلو فرش های دست بافت نزدیک تر شوند . ولی تابلو فرش های چاپ دیجیتالی ابتدا یک فرش ذر ابعاد تابلو فرش با رنگ تمام سفید بافته می شود بدون هیچ گونه طرحی . سپس طرح مورد نظر را به وسیله ی دستگاه چاپ مخصوص بر روی آن ها چاپ می کنند . این نوع از تابلو فرش ها دارای کیفیت پایین تر از بافت  می باشند . زیرا طرح مورد نظر بر روی آن چاپ شده و اگر زاویه نخ های خاب آن تغییر کنید می توانید سفیدی زیر آن را ببینید . اما از نظر بافت و تولید از زمان کمتری نسبت به تابلو فرش های که بافته می شوند بر خوردارند و همچنین قیمت کمتری دارند .
شرکت کیان ، عرضه کننده بهترین تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت می باشد .
طرح های تابلو فرش ها
به دلیل تزیینی بودن تابلو فرش ها از طرح هایی که در فرش ها استفاده می شود در تابلو فرش ها استفاده نمی کنند . طرح های تابلو فرش ها شامل موارد زیادی می باشند . تابلو فرش ها برای بافت چهره اشخاص معروف و مشهور  و همچنین نقاشی های معروف کاربرد دارند . از دیگر طرح های که در این قالی های تزیینی به کار می رود ، می توان به منظره های طبیعی مانند آبشار ها و جنگل ها ، حیوانات ، گل ها ، آیات قرآنی و غیره اشاره کرد  . در کشور های مسلمان از تابلو فرش های که دارای آیات قرآنی هستند بیشتر استفاده می شود . در سال های اخیر تابلو فرش های سفارشی نیز مرسوم شده است در این نوع تابلو فرش ها اشخاص می توانند هر طرحی که می خواهند به شرکت و یا کارخانه بافنده بدهند تا آن کارخانه و یا شرکت طرح مورد نظرشان را بر روی تابلو فرش ها ببافند اما این نوع تابلو فرش ها دارای قیمت بیشتری می باشند .
بهترین تابلو فرش ها
با توجه به تمامی مطالبی که در مورد این محصولات تزیینی بیان کردیم می خواهیم بهترین تابلو فرش ها را مشخص نماییم . برای داشتن بهترین تابلو فرش ابتدا باید قصد خود را برای خرید آن مشخص کنید که برای چه مکانی نیاز دارید تا بتوانید بهترین طرح را انتخاب نماید . یکی از مهمترین نکته برای تابلو فرش ها تراکم آن ها می باشد هر چه تراکم یک تابلو فرش بیشتر باشد آن تابلو فرش بهتر خواهد بود و تابلو فرش های ماشینی نسبت به تابلو فرش های چاپی بهتر می باشند . و دارای کیفیت بالا تری هستند . بهترین نخ برای بافت این محصولات زیبا ، پلی استر می باشد . الیاف آکریلیک بهترین گزینه برای بافت قالی های ماشینی هستند چون قالی ها بر اثر پاخور شدن ، بیشتر در معرض آلودگی و تغییر ماهیت هستند .
تابلو فرش ماشینی ، چون با دستگاه بافته می شود ، باید به اندازه استاندارد و یا اندازه درخواستی مشتری باشد و تجاوز از این اندازه ها تخلف محسوب می شود .
خرید بهترین تابلو فرش اصفهان
اصفهان مرکز هنر و زیبایی است . تنوع طرح های قالی در این شهر ، زبانزد همه جهانیان است . تولید کنندگان اصفهان ، با بهره گیری از تابلو فرش های دستباف دست به نوآوری زدند و به فروش بهترین تابلو فرش های اصفهان پرداختند . طرح های بسیار  زیبای آن ، استفاده از بهترین دستگاه های چاپ و استفاده از بهترین الیاف بافت ، سبب مرغوبیت تابلو فرش اصفهان شده است . شرکت کیان ، بهترین مرکز خرید تابلو فرش در اصفهان می باشد که توانسته است با عرضه بهترین تابلو فرش ماشینی ، رزومه بسیار خوبی نزد مشتریان داشته باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش سفارشی' , 'بهترین تابلو فرش چاپی' , 'بهترین تابلو فرش ها' , 'خرید بهترین تابلو فرش اصفهان' , 'طرح های تابلو فرش ها' , 'فروش بهترین تابلو فرش اصفهان'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
تابلو فرش ماشینی
طرح جدید تابلو فرش
تابلو فرش زیبا و شیک
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما