خرید انواع طرح های تابلو فرش

online-shopping-carpets.jpg

صنعت فرش ، تنها در زمینه فرش ماشینی و مفروش کردن کف اتاق کاربرد ندارد بلکه با تولید انواع تابلو فرش های بافت و چاپی دیوار منزل شما نیز مزین می کند . کلمه تابلو یک واژه فرانسوی است که چشم انداز یا منظره و عکس را نمایش می دهد و جنبه تزیینی دارد . در گذشته ، تمامی تابلو فرش ها ، دستباف بود . تابلوفرش های دستباف علاوه بر اینکه جنبه تزیینی دارند ، یک سرمایه نیز تلقی می شوند . ولی امروزه بنابر به دلایلی خرید تابلو فرش ماشینی بیشتر شده است :
قیمت تابلو فرش ماشینی بسیار کمتر از تابلو فرش دستباف می باشد .
• تنوع طرح ها و رنگ های تابلو فرش ماشینی بیشتر است .
• در کمترین زمان با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های بافت ، تولید می شوند .
انواع طرح های تابلو فرش
طرح های تابلو فرش ماشینی بسیار زیاد و متنوع است . برای درست کردن طرح ها و نقشه ها ، ابتدا نقشه یا طرح را از طریق نرم افزارهای کامپیوتری  ایجاد می کنند و بعد آن طرح را روی فرش های کوچک اعمال می کنند .
مینیاتور : تابلو فرش مینیاتور ماشینی ، بسیار زیبا و نفیس هستند و مناسب برای مکان های لوکس و فاخر می باشند و جلوه های خاص به فضا می دهند . به خاطر ریز نقش بودن و شلوغی طرح های مینیاتور ، در بافت طرح مینیاتور ، باید به صورت شانه و تراکم بالا بافته شود . اصولا ، طرح های بسیار ریز و مییناتوری را به صورت 1000 شانه یا 1200 شانه می بافند . شرکت کیان ، طرح های مینیاتوری ، با بالاترین کیفیت ، ارائه می دهد .
تابلو فرش آیه : استفاده از تابلو فرش آیه ، برای ما ایرانیان ، انرژی بخش هست . بر طبق عقیده دینی مسلمانان ، حضور آیات قرآنی را در خانه ، متبرک است . تابلو فرش وان یکاد برای رفع چشم زخم و تابلو فرش آیه الکرسی برای جلوگیری از حوادث ، بسیار موثر می باشد .
تابلو فرش منظره :  ایجاد یک منظره بسیار زیبا ، در قالب یک قالی کوچک ، حس خوبی به فضای خانه می بخشد . طرح باغ بهاری ، طرح پاییز ، طرح کلبه کنار مرداب ، طرح منظره کوچه باغ ، طرح کلبه جنگلی ، از طرح های منظره شرکت کیان می باشد .
تابلو فرش چهرهتابلو فرش چهره در دو نوع ارائه می شود : تابلو فرش چهره های معروف که شامل چهره بزرگان و شخصیت های سفارشی می باشد و تابلو فرش سفارشی .
 تابلو فرش سفارشی چهره ، به این صورت است که در طی فرآیندی عکس ارسال شده توسط مشتری تبدیل به تابلو فرش ماشینی می شود . این می تواند بهترین هدیه برای سوپرایز عزیزانتان باشد . تابلو فرش سفارشی می تواند منظره های طبیعی یا عکس از مکان های تاریخی باشد که شرکت کیان به دو صورت بافت و چاپ سابلیمیشن ارائه می دهد .
تابلو فرش کلاسیک : جزء زیباترین محصولات می باشد . شرکت کیان ، این دسته را با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده و با استفاده از بهترین دستگاه بافت ، تولید می کند . به علت ریز نقش بودن طرح های کلاسیک ، این محصول ، به صورت 1000 شانه بافته می شود .
خرید اینترنتی تابلو فرش
در عصر ارتباطات و تکنولوژی و آشنایی بیشتر افراد با دنیای اینترنت و فضاهای مجازی ، شرکت کیان ، از این فرصت استفاده کرده است و به ایجاد فروشگاه اینترنتی تابلو فرش اقدام کرده است . مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش به شرح زیر می باشد :
• از آنجا که تابلو فرش ، یک وسیله زینتی و نسبت به کالاهای دیگر منزل ارزان قیمت تر است ، صرف وقت بسیار برای خرید آن ، دور از منطق است . پس با خرید اینترنتی می توانید در کمترین زمان ممکن به محصول مورد نظر دسترسی پیدا کنید .
• در خرید اینترنتی ، یک معامله مستقیم بین خریدار و فروشنده است و نقش واسطه گران در این جریان ، حذف می شود و افراد می توانند تابلو فرش ارزان قیمت را با کیفیت بسیار عالی خریداری کنند .
• از آن جا که تنوع طرح ههای تابلو فرش بسیار زیاد است فروشندگان این محصول ، نمی توانند تمامی طرح ها را در یک نمایشگاه به نمایش بگذارند و از طرفی سلایق خریدران مختلف است و هرکدام طرحی را انتخاب می کنند پس عاقلانه ترین اقدام این است که تولید کنندگان ، فروشگاه اینترنتی دایر کنند تا بتوانند تمامی محصولات را به نمایش بگذارند و افراد در کمترین زمان ، طرح ها را ببینند و با هم مقایسه کنند . هر تولید کننده ای که دارای فروشگاه اینترنتی می باشد ، نشان از تنوع بالای محصولات آن شرکت می باشد . شرکت کیان ، ارسال سریع محصول را همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه برای خریداران اینترنتی قرار داده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی انواع طرح های تابلو فرش' , 'تابلو فرش ارزان قیمت' , 'تابلو فرش مینیاتور' , 'تابلو فرش آیه' , 'تابلو فرش منظره' , 'تابلو فرش سفارشی چهره' , خرید اینترنتی تابلو فرش ,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تولید بهترین تابلو فرش ها
چاپ عکس روی تابلو فرش
فروش بهترین تابلو فرش اصفهان
چند نکته مهم در خرید تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش نفیس
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما