تابلو فرش اصل

iranian-original-carpet.jpg

انتظار یک تخته فرش اصل از یک برند اصل خواهد بود . وجود رقابت بالا و حضور تعداد زیاد تولید کننده کار را برای خریدارانی که به دنبال محصول اصل و درجه یک هستند دشوار ساخته است . تعداد زیاد تولید کننده هم در بازار فرش های ماشینی و هم در بازار فرش های دستبافت علاوه بر مزایای بی شمار مانند تنوع بسیار بالا ، وجود رقابت و پیشرفت کیفیت محصولات ، قیمت گذاری محصولات به پایین ترین حد ممکن و ... موجب به وجود آمدن نگرانی ها و تقلب هایی هم در سطح بازار و در بین کسبه و تولید کننده شده است .
خرید یک فرش اصل و یک تابلو فرش اصل مواردی است که برای همگان از اهمیت ویژه برخوردار است و نمی توان اهمیت این موضوع را انکار نمود . 

در مرحله اول توجه به تولید کننده می تواند ما را در انتخاب فرش یا تابلو فرش اصل یاری رساند . با توجه به رقابت بالای تولید کنندگان فرش و تابلو فرش ، ارائه دهندگان محصولات ناکارآمد و غیر اصل ، توان ماندن در بازار را نداشته و طی گذر زمان از دور رقابت ها حذف خواهند شد . با این توضیح می توان گفت تمام برندهایی که سال هاست مشغول فعالیت بوده و سهم بزرگی از بازار را در دست دارند ارائه دهنده محصولات اصل هستند و خرید از آن ها ما را در جهت خریدی مطمئن و اصل  هدایت خواهد نمود . فرش و تابلو فرش در صورتی اصل خواهد بود که برخی ویژگی ها را داشته باشد . در ادامه به ویژگی های تابلو فرش اصیل ایرانی اشاره خواهیم کرد .
هدف این مقاله ارائه پاره ای توضیحات در رابطه با تابلو فرش اصل است . امروزه شاهد رواج خرید تابلو فرش به عنوان هدیه ، زینت بخش منازل  ، قابی بر روی دیوار ادارات و ... هستیم . از آنجایی که این محصول زینتی ، چه به عنوان تحفه و پیش کش و چه به عنوان کالایی تجملی و نصب شده بر دیوار ارزش و اهمیت زیادی برای ما دارد ؛ اصل بودن آن موردی است که توجه خریدار را به خود جلب می نماید .

تابلو فرش اصل
کم نیست تعداد فروشنده نماها و افراد سودجویی که با سواستفاده از عدم آگاهی مردم جنس های بدل و تقلبی را به جای تابلو فرش اصل با قیمت گزاف به فروش می رسانند . متأسفانه با کمی تخصص در زمینه فرش و تابلو فرش می بینیم مبادلاتی را که در آن ها فرش ها با جنس الیافی بسیار ضعیف و نامرغوب صرفا با چسباندن اتیکت یا برچسب ها تقلبی با نام تابلو فرش مرغوب با قیمتی پایین به فروش می رسند و قمیت پایین آن ها با بهانه هایی از جمله تخفیف ویژه ، جشنواره ، فروش به قمیت کارخانه و ... توجیح می شود .
اما طرف دیگر این طیف تولید کنندگان و فروشندگان با انصافی قرار گرفته اند که با صداقت ، تابلو فرش های درجه یک ، اصل و صادراتی ، تولید و روانه بازار می نمایند . این ها همان تولید کنندگانی هستند که با ارائه محصول خوب به شهرت و معروفیت رسیده و آوازه خوب بودن محصولاتشان در سراسر دنیا پیچیده است . تابلو فرش اصل ماشینی ، محصولی است بافته شده در ابعاد کوچک که دقیقا منطبق با شرایط و ویژگی هایی ست که در شناسنامه تابلو ذکر شده است . استفاده از بهترین الیاف ، عدم وجود هیچ گونه خطایی در بافت ، گذشتن از مرحله آهار با دقت تمام و کمال ، داشتن طرحی به روز و زیبا ، قیمتی مناسب و عقلایی و ... از بارزترین ویژگی هایی ست که از یک تابلو فرش اصل انتظار می رود . در ادامه با ارائه نکات و مشخصات بیشتر به معرفی دقیق ترین از تابلو فرش اصل می پردازیم .

مهم ترین مشخصات یک فرش اصل چیست ؟
خریدارن می توانند با دقت به نکاتی که در زیر اشاره شده است نسبت به شناخت اصل بودن یا نبودن تابلو فرش های ماشینی اقدام نمایند .
مورد مهم در تشخیص تابلو فرش اصل ، شناخت الیاف آن است ، الیاف آکرولیک مرغوب تر از پلی استر و سایر نخ هاست . جهت تشخیص دو نوع نخ آکرولیک و پلی استر باید بدانیم که نخ آکرولیک نرم تر ، لطیف تر و روشن تر از الیاف پلی استر است . از جمله ویژگی های کیفی آن می توان به مقاومت بالا ، انعطاف پذیری بیشتر و ... اشاره نمود اما چیزی که در ظاهر نمود می یابد وجود لطافت و نرمی بیشتر است به گونه ایی که تابلو فرش هایی که با نخ اکرولیک تولی می شوند زیر دست به آسانی سر خورده و زبری ایجاد نمی کنند .
همچنین نخ های آکرولیک بوی موار مصنوعی و منسوجات نمی دهند ، و رنگ هایی شاد و زنده تر دارند نسبت به سایر الیاف ها .
مورد مهم دیگر هماهنگی مشخصات ضمانت نامه و گارانتی تابلو فرش با شماره سریال درج شده روی فرش است . لازم است هنگام خرید علاوه بر دریافت تمام ضمانت نامه ها و گارانتی های معتبر شماره و مشخصات تابلو فرش را در تمام ضمانت نامه ها ، بیمه نامه و ... چک نماییم .
داشتن شانه و تراکم ، ابعاد و اندازه ، تعداد رنگ بکار گرفته شده و ... از ویژگی های دیگری است که باید در اصالت الیاف مورد توجه قرار گیرد . تابلو فرش با شانه و تراکم زیاد که با تعداد رنگ بالا ، بافته شده است ، بسیار باکیفیت و خوب است . بهترین راه فهم چنین مواردی رجوع به شناسنامه محصول است .
اگر محصول برای شما ارسال شده است به آکبند بودن آن توجه نماییند . آکبند نبودن تابلو فرش می تواند شک به اصل بودن را در ما بر انگیزد چراکه کارخانه یا هر واحد تولیدی دیگری هنگامی اقدام به ارسال محصول آن را بسته بندی نموده و به همراه تمام ضمانت نامه ها ، بیمه ها ، گارانتی ، دفترچه و .... ارسال می نماید . همچنین هنگام دریافت محصول اتیکت ، برچسب یا شناسنامه چشت فرش و معرفی نامه از کارخانه را از فرد تحویل دهنده دریافت نمایید .
در نهایت باز هم بر این نکته تاکید می نماییم که خرید تابلو فرش از برند های معروف و اصل می تواند خرید ما را تضمین نماید .

طرح تابلو فرش اصیل ایرانی

گروه تولیدی کیان از گروه های تولیدی است که با در دست داشتن سهم بزرگی از بازار تابلو فرش ، اصالت خود و محصولات را به نمایش گذاشته و خریداران می توانند با خیالی آسوده در بین محصولات گروه تولید کیان به انتخاب تابلو فرش اصل بپردازند . انتخاب تابلو فرش های کیان با ارائه طرح هایی زیبا و جذاب ، کیفیت بالا و مرغوب و همچنین قیمت مناسب بی شک تغییری اساسی در دکور منزل ما ایجاد کرده و می تواند به عنوان بهترین هدیه برای عزیزان ما جذاب باشد .

تابلو فرش مینیاتور ، منظره ها ، کلاسیک ، از نمونه طرح تابلو فرش اصیل ایرانی می باشد .
اگر قصد خرید تابلو فرش اصل و مرغوب را دارید کافی است به وب سایت گروه تولیدی کیان مراجعه نموده و از بین طرح های زیبا انتخاب نمایید ، محصول را به سبد خرید اضافه کرده و منتظر بمانید تا در کم ترین فرصت ، شرکت کیان ، محصول مور نظر شما را ارسال کند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش اصل' , 'تابلو فرش های اصیل ایرانی' , 'طرح تابلو فرش اصیل ایرانی' , 'خرید تابلو فرش'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش نفیس
تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان
انواع تابلو فرش
فروش تابلو فرش حیوانات
بافت تابلو فرش چهره
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما