قیمت تابلو فرش ماشینی

buy-carpets-suitable-price.jpg

ایرانیان ، به دکوراسیون منزل خیلی اهمیت می دهند و از اینکه محل زندگی شان ، آرامش به آن ها بدهد ، لذت می برند . یکی از لوازم خانه که نقش بسزایی در دکوراسیون منزل دارد ، تابلو فرش می باشد . استفاده از یک فرش کوچک که با قابی بسیار زیبا محصور شده باشد ، فضای منزل ، را بسیار زیباتر و دلنشین تر می کند . در گذشته ، تهیه تابلو فرش ، به اقتصاد خانواده ها فشار می آورد ، چون تابلو فرش ها ، به صورت دستباف بود . ولی امروزه با توسعه در صنعت فرش ، تولید کنندگان در کنار تولید فرش ماشینی ، تابلو فرش ماشینی با قیمت بسیار پایین تر از تابلو فرش دستبافت تولید می کنند و بدین ترتیب ، با هزینه بسیار کمتر ، زیبایی را به منزلشان ارمغان می آورند .
اما ، در بین تابلو فرش های ماشینی نیز ، تابلو فرش گران وجود دارد . شرکت کیان در این دوران نوسانات اقتصادی ، با ارائه نکاتی به مشتریان ، سعی می کند به افراد بیاموزد تا با خرید تابلو فرش ارزان و باکیفیت ، زیبایی را به منزلشان هدیه ببرند .


قیمت تابلو فرش ماشینی
•  تابلو فرش پلی استر از تابلو فرش آکریلیک دارای قیمت پایین تری می باشد ولی کیفیت ندارد و در برابر شست و شو و گردوغبار ، ابهت و ماهیت خود را از دست می دهد .
•  در تابلو فرش هایی که الیاف ابریشم به کار رفته ، گرانتر عرضه می شود . استفاده از الیاف ابریشم فقط جنبه زیبایی را بالا می برد و در کیفیت محصول هیچ نقشی ندارد .
•  تابلو فرش ماشینی چون با ماشین ، بافته می شود بسیار ارزانتر از تابلو فرش دستباف که یک اثر هنری تلقی می شود ، هست .
•  تابلو فرش های سفارشی ، از تابلو فرش های موجود در بازار ، دارای قیمت بالاتری می باشد .

قیمت بافت تابلو فرش و تابلو فرش چاپی
در بافت تابلو فرش ، ابتدا باید نقشه یا طرح آماده باشد ، پس از آن طرح مورد نظر توسط دستگاه بافت  HCI داده می شود . ولی در تابلو فرش چاپی ، ابتدا فرش به صورت سفید و ساده بافته می شود و سپس طرح یا نقشه را روی کاغذ به کمک نرم افزارهای کامپیوتری چاپ می کنند و تصویر به کمک رنگ و حرارت روی تابلو فرش ، حک می شود .
قیمت تابلو فرش بافت از قیمت تابلو فرش چاپی کمی بالاتر می باشد ، چون در تابلو فرش ماشینی بافت ، اگر مشتری یک طرحی را سفارش می دهد ، خاب زیر و روی تابلو فرش بافته شده ، برای مشتری می باشد چون دستگاه های بافت تابلو فرش ماشینی ، به صورت همزمان دو عدد تابلو فرش را بافته و بعدا از یکدیگر جدا می شوند . علاوه بر آن ، هزینه طراحی نقشه ، بر عهده سفارش دهنده خواهد بود .


خرید تابلو فرش با قیمت مناسب
شرکت کیان ، عرضه کننده تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت می باشد . این شرکت ، انواع تابلو فرش ارزان را با کیفیت بسیار عالی و درجه یک ارائه می دهد . حال برای افراد ، این سوال پیش می آید که چطور ممکن است ، تابلو فرشی ، باکیفیت باشد ولی ارزان عرضه شود ؟ در پاسخ به این افراد باید گفت که شرکت کیان ، فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی را برای پایین آوردن قیمت تابلو فرش ها ، جزء خدمات شرکت خود قرار داده است تا مشتریان مستقیما از کارخانه خرید کنند و یک خرید بی واسطه و مستقیم داشته باشند . ارسال سریع تابلو فرش ، بیمه نامه و ضمانت نامه همراه محصول ، عودت تابلو فرش در صورت داشتن هرگونه عیب یا نقصی از خدمات پس از فروش شرکت کیان می باشد .

فروشگاه آنلاین کیان ، با خرید اینترنتی تابلو فرش بافت و چاپی ، محصولات شرکت خود را به قیمت درب کاخانه عرضه می کند . تنوع بالای محصولات و طرح ها و نقشه ها ، مدیران این شرکت را به زدن وب سایتی برای نمایش محصولاتشان ، ترغیب کرد تا مشتریان بتوانند ، با قدرت بیشتری ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند .
برای خرید انواع طرح های تابلو فرش کلیک کنید .
تابلو فرش گل
تابلو فرش مینیاتور
تابلو فرش منظره
تابلو فرش کلاسیک
برای سفارش انواع تابلو فرش چهره بافت یا چاپی ، با مشاورین سایت تماس بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'قیمت تابلو فرش ماشینی' , 'خرید تابلو فرش با قیمت مناسب' , 'تابلو فرش ارزان' , 'قیمت بافت تابلو فرش' , 'قیمت تابلو فرش چاپی' ,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
انواع تابلو فرش طرح جدید
تابلو فرش برای جهیزیه
بافت تابلو فرش ماشینی
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی زیبا
بافت تابلو فرش چهره
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما