قیمت تابلو فرش ماشینی

buy-carpets-suitable-price.jpg

ایرانیان ، به دکوراسیون منزل خیلی اهمیت می دهند و از اینکه محل زندگی شان ، آرامش به آن ها بدهد ، لذت می برند . یکی از لوازم خانه که نقش بسزایی در دکوراسیون منزل دارد ، تابلو فرش می باشد . استفاده از یک فرش کوچک که با قابی بسیار زیبا محصور شده باشد ، فضای منزل ، را بسیار زیباتر و دلنشین تر می کند . در گذشته ، تهیه تابلو فرش ، به اقتصاد خانواده ها فشار می آورد ، چون تابلو فرش ها ، به صورت دستباف بود . ولی امروزه با توسعه در صنعت فرش ، تولید کنندگان در کنار تولید فرش ماشینی ، تابلو فرش ماشینی با قیمت بسیار پایین تر از تابلو فرش دستبافت تولید می کنند و بدین ترتیب ، با هزینه بسیار کمتر ، زیبایی را به منزلشان ارمغان می آورند .
اما ، در بین تابلو فرش های ماشینی نیز ، تابلو فرش گران وجود دارد . شرکت کیان در این دوران نوسانات اقتصادی ، با ارائه نکاتی به مشتریان ، سعی می کند به افراد بیاموزد تا با خرید تابلو فرش ارزان و باکیفیت ، زیبایی را به منزلشان هدیه ببرند .


قیمت تابلو فرش ماشینی
•  تابلو فرش پلی استر از تابلو فرش آکریلیک دارای قیمت پایین تری می باشد ولی کیفیت ندارد و در برابر شست و شو و گردوغبار ، ابهت و ماهیت خود را از دست می دهد .
•  در تابلو فرش هایی که الیاف ابریشم به کار رفته ، گرانتر عرضه می شود . استفاده از الیاف ابریشم فقط جنبه زیبایی را بالا می برد و در کیفیت محصول هیچ نقشی ندارد .
•  تابلو فرش ماشینی چون با ماشین ، بافته می شود بسیار ارزانتر از تابلو فرش دستباف که یک اثر هنری تلقی می شود ، هست .
•  تابلو فرش های سفارشی ، از تابلو فرش های موجود در بازار ، دارای قیمت بالاتری می باشد .

قیمت بافت تابلو فرش و تابلو فرش چاپی
در بافت تابلو فرش ، ابتدا باید نقشه یا طرح آماده باشد ، پس از آن طرح مورد نظر توسط دستگاه بافت  HCI داده می شود . ولی در تابلو فرش چاپی ، ابتدا فرش به صورت سفید و ساده بافته می شود و سپس طرح یا نقشه را روی کاغذ به کمک نرم افزارهای کامپیوتری چاپ می کنند و تصویر به کمک رنگ و حرارت روی تابلو فرش ، حک می شود .
قیمت تابلو فرش بافت از قیمت تابلو فرش چاپی کمی بالاتر می باشد ، چون در تابلو فرش ماشینی بافت ، اگر مشتری یک طرحی را سفارش می دهد ، خاب زیر و روی تابلو فرش بافته شده ، برای مشتری می باشد چون دستگاه های بافت تابلو فرش ماشینی ، به صورت همزمان دو عدد تابلو فرش را بافته و بعدا از یکدیگر جدا می شوند . علاوه بر آن ، هزینه طراحی نقشه ، بر عهده سفارش دهنده خواهد بود .


خرید تابلو فرش با قیمت مناسب
شرکت کیان ، عرضه کننده تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافت می باشد . این شرکت ، انواع تابلو فرش ارزان را با کیفیت بسیار عالی و درجه یک ارائه می دهد . حال برای افراد ، این سوال پیش می آید که چطور ممکن است ، تابلو فرشی ، باکیفیت باشد ولی ارزان عرضه شود ؟ در پاسخ به این افراد باید گفت که شرکت کیان ، فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی را برای پایین آوردن قیمت تابلو فرش ها ، جزء خدمات شرکت خود قرار داده است تا مشتریان مستقیما از کارخانه خرید کنند و یک خرید بی واسطه و مستقیم داشته باشند . ارسال سریع تابلو فرش ، بیمه نامه و ضمانت نامه همراه محصول ، عودت تابلو فرش در صورت داشتن هرگونه عیب یا نقصی از خدمات پس از فروش شرکت کیان می باشد .

فروشگاه آنلاین کیان ، با خرید اینترنتی تابلو فرش بافت و چاپی ، محصولات شرکت خود را به قیمت درب کاخانه عرضه می کند . تنوع بالای محصولات و طرح ها و نقشه ها ، مدیران این شرکت را به زدن وب سایتی برای نمایش محصولاتشان ، ترغیب کرد تا مشتریان بتوانند ، با قدرت بیشتری ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند .
برای خرید انواع طرح های تابلو فرش کلیک کنید .
تابلو فرش گل
تابلو فرش مینیاتور
تابلو فرش منظره
تابلو فرش کلاسیک
برای سفارش انواع تابلو فرش چهره بافت یا چاپی ، با مشاورین سایت تماس بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'قیمت تابلو فرش ماشینی' , 'خرید تابلو فرش با قیمت مناسب' , 'تابلو فرش ارزان' , 'قیمت بافت تابلو فرش' , 'قیمت تابلو فرش چاپی' ,
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش نفیس
تابلو فرش لوکس
قیمت تابلو فرش ماشینی
نقش تابلو فرش در دکوراسیون منزل
تابلو فرش چهره سفارشی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما