تابلو فرش چاپی

print-carpets.jpg

اگر به دنبال یک هدیه یا کادو ویژه و خاص برای دوستان و عزیزانتان هستید تابلو فرش چاپی یک سورپرایز فوق العاده برای آنان  خواهد بود. همچنین یک هدیه مناسب و ارزشمند برای قدردانی از برترین ها در همایش ها  و سمینار ها است . و بهترین انتخاب برای تزیین دیوار منزل یا اتاق کار است . در این مقاله به شرح مشخصات تابلو فرش سابلیمیشن (چاپی) می پردازیم

تابلو فرش چاپی چیست ؟

امروزه بسیاری از افراد دوست دارند عکس یا تصویر مورد نظر خود را به تابلو فرش تبدیل کنند اما این سوال مطرح می شود که تابلو فرش چاپی چیست ؟
 رشد و پیشرفت تکنولوژی در تمام زمینه های صنعت روبه افزایش است و صنعت فرش و تابلو فرش ماشینی از این غافله عقب نمانده است و ما شاهد پیشرفت بیش از پیش با واردات انواع دستگاه های بافندگی جدید و مجهز به تولید و چاپ انواع تابلو فرش هستیم .در واقع در هر صنعت کارشناسان سعی در رفع نواقص و مشکلات موجود دارند تا تولیدات با کیفیت و بدون عیب را به دست مشتری برسانند . در واقع هدف نهایی هر کسب و کارجلب رضایت مشتری است .
تولید تابلو فرش چاپی ماشینی به دلیل برطرف کردن مشکلات و عیوب موجود در تابلو فرش های ماشینی بافت است . لازم به ذکر است که تابلو فرش های بافتنی بوسیله دستگاه های تولید فرش ماشینی به صورت دوتایی (جفت جفت) بافته می شود و اگر کسی بخواهد چهره خود را به تابلو فرش تبدیل کند مجبور است قیمت بافت دو تابلو فرش را متحمل شود در حالیکه به تابلوفرش دومی نیازی ندارد . غیر از این مشکل تولید تابلو فرش بافت نیازمند نقشه است  یعنی در ایتدا باید نقشه تابلو فرش توسط طراح متخصص به صورت پیکسلی و هماهنگ با پالت رنگی ماشین بافندگی طراحی شود و سپس به مرحله بافت برود که این کار بسیاروقت گیر است و مشتریان صبوری لازم تا آماده شدن تابلو فرش را ندارند مخصوصا اگرکارشان فوری باشد .

تابلو فرش چاپی ماشینی

روند تولید تابلو فرش چاپی به این صورت است که ابتدا تابلو فرش سفید توسط دستگاه های بافندگی مجهز به تکنولوژی روز دنیا به صورت رولی با تعداد شانه و تراکم مناسب (تابلو فرش 1000 شانه با تراکم 2550 رایج تر است ) و بهترین الیاف تولید می شود . سپس در سایز های مشخص برش داده شده و ریشه می شود .
سپس سفارشات مشتری اعم از تصاویر منظره یا تصاویر مذهبی مینیاتور و یا چهره و .... در سایز های سفارشی بر روی کاغذ ویژه این کار ، چاپ می شود و در مرحله بعد بوسیله ماشین چاپ سابلیمیشن حرارتی و یا دستگاه یو وی  تصویر از روی کاغذ به روی فرش منتقل می شود و تابلو فرش چاپی در زمان بسیار کم ( حدآکثر 3 دقیقه ) آماده می شود . و در واقع قیمت تابلو فرش چاپی کمتر از تابلو فرش بافت است زیرا مشتری مجبور به پرداخت هزینه دو تابلو فرش نیست و نکته دیگر اینکه تابلو فرش در زمان بسیار کم آماده شده و به دست مشتری میرسد .

 آیا تابلو فرش چاپی را می توان شست؟

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله ارائه دادیم بسیاری از مشتریان تصور می کنند که تابلو فرش چاپی ممکن است در اثر مرور زمان رنگش تغییر کند یا بر اثر شستشوی تابلو فرش رنگها بهم بریزد و به همین دلیل برای خرید تابلو فرش چاپی مردد هستند .
اما لازم به ذکر است که چاپ تصویر بر روی تابلو فرش  در دمای بالایی صورت می گیرد (بالای 150 درجه سانتی گراد) و بخاطر همین در صورتی رنگ فرش تغییر می کند که دمای محیط به 150 درجه برسد که چنین دمایی بر روی کره زمین امکان پذیر نمی باشد.
بنابراین شما مشتری عزیز می توانید با اطمینان خاطر به خرید تابلو فرش ماشینی چاپی اقدام کنید و فضای منزل خود را با این محصولات زیبا بیارایید . و هر زمان که خواستید میتوانید تابلو فرش را با آب ولرم و کمی شامپو فرش شستشو دهید .

خرید آنلاین تابلو فرش چاپی از فروشگاه کیان

فروشگاه فرش و تابلو فرش کیان دارای انواع تابلو فرش های در طرح های منظره ، مینیاتور ، مذهبی و ایه ، حیوانات و ... می باشد و تابلو های تولیدی با بهترین الیاف اکریلیک و به صورت 1000 شانه و با تراکم 2550 تولید می شود و مشتریان می توانند طرح های سفارشی خود را به فروشگاه داده تا در اسرع وقت تابلو فرش چاپی مورد نظرشان با بهترین کیفیت و قیمت درب کارخانه بوسیله ارسال سریع و رایگان به دستشان برسد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش چاپی' , 'تابلو فرش چاپی ماشینی' , 'قیمت تابلو فرش چاپی' , 'چاپ سابلیمیشن تابلو فرش' , 'تابلو فرش های ماشینی بافت' خرید تابلو فرش چاپی
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
خرید آنلاین تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های اصفهان
تابلو فرش زیبا با قیمت مناسب
خرید بی واسطه تابلو فرش ماشینی
تولید انواع تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما