خرید تابلو فرش

buy-cheap-carpets.jpg

یکی از مهم ترین هنر های ایرانیان بافت فرش می باشد . که می توان تابلو فرش را نیز زیر مجموعه ای از این هنر پیچیده و عجیب قرار داد . تابلو فرش ها با گره خوردن نخ های پود به دور تارها بوجود می آیند به گونه ای که در پایان کار نمی توانید تشخیص دهید که منظره ای که به آن نگاه می کنی یک پوستر است یا تابلو فرش . این کار نیازمند دقت و مهارت فوق العادی می باشد و یکی از مهم ترین ویژگی های این کار صبوری می باشد . که هنرمندی که تابلو فرش را می بافد دارای این ویژگی است .
برای خرید تابلو فرش ابتدا باید مشخص کنید که دنبال چه نوع تابلو فرشی می باشید ، تابلو فرش ماشینی یا دستبافت . زیرا این موضوع دارای اهمیت زیادی می باشد چون قیمت این دو نوع تابلو فرش دارای اختلاف زیادی است و کاملا متفاوت می باشد .
تابلو فرش های دست بافت دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند پس در صورتی که دارای بودجه کافی نمی باشید حتما تابلو فرش های ماشینی را خریداری نمایید اما اگر دارای بوجه ی کافی می باشید می توانید تابلو فرش های دست بافت را نیز خریداری نمایید .
تابلو فرش های دست بافت علاوه بر گران قیمت بودن به مرور زمان نیز به ارزش آن ها افزوده می شود اما تابلو فرش های ماشینی به مرور زمان از ارزش شان کاسته می شود . زیرا اکثر فرش های ماشینی با گذشت زمان خراب و یا پوسیده می شوند . اما وجود دارند تابلو فرش های دست بافت بسیار قدیمی که در کلکسیون ثروتمدان و موزه ها نگهدارای می شوند .


جنس تابلو فرش:
یکی دیگر از عوامل مهم در خرید تابلو فرش ها جنس آن ها می باشد . در زمان خرید تابلو فرش به جنس آن دقت کنید . اگر دارای بوجه کافی هستید سعی کنید تابلو فرش های که از جنس ابریشم و طبیعی هستند خریداری کنید . در هنگام خرید بهتر است درباره جنس تابلو فرش از فروشنده کمک بگیرید .


بافت تابلو فرش:
تراکم و شانه در تابلو فرش ها دارای اهمیت فروانی می باشد زیرا هر چه تعداد شانه و تراکم در یک تابلو فرش بالا تر باشد آن تابلو فرش دارای ظرافت بیشتری خواهد بود . اکثر تابلو فرش ها  ، 1200 شانه می باشند به خصوص تابلو فرش های چهره .
همانطور که از نام تابلو فرش ها مشخص می باشد به تابلو های که از جنس فرش می باشند گفته می شود و همچنین ابعادش نسبت به فرش ها بسیار کوچک تر می باشد . این نوع از فرش ها بیشتر جنبه تزیینی دارند و می توان از آن ها به عنوان کالا های تزیینی استفاده کرد . به صورتی که تابلو فرش های دست بافت به عنوان هنر فاخر ایرانی شناخته می شود . و از زمان های گذشته یکی از اشیاهای لوکس بوده است . تابلو فرش ها ، قیمتی پایین تر از فرش دارند . به همین دلیل می توان از آن ها به عنوان هدیه نیز استفاده کرد . پس اگر برای عزیزانتان بدنبال هدیه ماندگار و منحصر بفرد و دارای قیمت مناسب  هستید می توانید تابلو فرش ماشینی را انتخاب نمایید .

چند نکته برای خرید تابلو فرش
1 -  تعداد شانه و تراکم تابلو فرش مهم می باشد در تابلو فرش ها باید تعداد تراکم و شانه بالا باشد تا طرح دارای ظرافت و زیبایی باشد .
2 -  برای این که متوجه کجی تابلو فرش شوید بهتر است که به پشت فرش دقت کنید . زمانی که تابلو فرش داخل قاب اش قرار گرفته شود پی بردن به این نکته دشوار خواهد بود . زیرا قاب باعث می شود که کجی دیده نشود . اما اگر تابلو فرش بدون قاب باشد می توانید دو طرف آن را روی هم قرار دهید تا ببینید کج است یا خیر .
3 -  برای تشخیص نوع چله می توانید به چله دقت کنید تا متوجه شوید نخ است یا ابریشم .
4 - برای این که متوجه نوع الیاف بکار رفته در تابلو فرش بشوید باید به آن دقت نمایید . گفته می شود الیافی که دارای درخشندگی هستند ابریشم می باشند . اما وجود دارند ابریشم هایی که دارای درخشندگی نیستند اما باعث ظرافت در کار می شوند .
5 - در بعضی از مواقع به خصوص در فرش های دست بافت گفته می شود که امضای بافنده آن در زیر آن قرار دارد که این خود موجب مرغوبیت و افزایش قیمت آن می شود . اما ممکن است در هنگام رفوع و یا سایر فنون ، روی فرش  و تابلو فرش امضا و یا نوشته ای را قرار بدهند و خریدار باید فرد حرفه ای باشد تا متوجه چنین موضوعی شود . پس برای خرید چنین تابلو فرش های حتما از مکان های معتبر خرید خود را انجام دهید .
6 - در پشت تمامی فرش ها و تابلو فرش ها برجسب های قرار دارد که به عنوان شناسنامه آن ها می باشد و تمامی مشخصاتی که در بالا گفته شده بر روی آن نوشته شده ، پس در هنگام خرید حتما به آن ها توجه کنید .

قیمت تابلو فرش به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله ابعاد ،شانه ، تراکم ، جنس نخ ، نوع نقشه . همچنین تعداد واسز ها نیز در تعیین قینت تاثیر گذار است . و هر چه تعدا واسطه ها بیشتر باشد قیمت تابلو فرش نیز افزایش می یابد .

 


خرید تابلو فرش ارزان
تابلو فرش ها دارای طرح های بسیار زیادی می باشند . که می توان از مهم ترین قالب های آن به طرح های حیوانات حیات وحش ، آثار باستانی ، طبیعت ، میوه ، مذهبی و میتیاتور اشاره کرد . می توان تابلو فرش ها را در اندازه های دلخواه بافت یعنی به سفارش مشتری در هر اندازه ای بافته می شوند . اما اندازه های  80×100 سانتی‌متر  ، 70×100 سانتی‌متر ،  60×90 سانتی‌متر ،  50×70 سانتی‌متر و اندازه‌های 60×40 سانتی‌متر انداره های معمولی می باشند  که برای تابلو فرش ها استفاده می شوند .

شرکت کیان ، برای کم کردن قیمت تابلو فرش ، فروش اینترنتی تابلو فرش را سر لوحه کار خود قرار داده است و با به کارگیری این سیاست ، واسطه ها را از بین برده است و خرید اینترنتی تابلو فرش را برای مشتریان فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند تابلو فرش باکیفیت و درجه یک و ارزان را تهیه کنند .

ارسال سریع تابلو فرش ، از خدمات پس از فروش این شرکت می باشد .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید تابلو فرش' , 'خرید تابلو فرش ماشینی ارزان' , 'تابلو فرش ماشینی' , 'قیمت تابلو فرش' , 'فروش اینترنتی تابلو فرش' , 'خرید اینترنتی تابلو فرش'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش تابلو فرش حیوانات
خرید تابلو فرش
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
تابلو فرش ماشینی اصفهان
تابلو فرش خوب از کجا بخرم ؟
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما