خرید بهترین تابلو فرش ماشینی

best-carpets.jpg

تابلو فرش جزء فرش هایی می باشد که از زمان پیدایش شان تا کنون مورد توجه بسیار قرار گرفته اند . این نوع از فرش ها بیشتر جنبه ی تزئینی دارند . و برای بافت آن ها از طرح های خاصی استفاده می کنند . این طرح ها غالبا چهره و منظره می باشند ، و در ابعادی کوچک تر و درون یک قاب چوبی قرار می گیرند . دارای دو نوع دست بافت و ماشینی می باشند .
در ادامه قصد داریم که به موضوع تابلو فرش ها بپردازیم و شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید آن را مطالعه کنید . همان طور که گفته شده فرش ها دارای دسته های متفاوتی می باشند که تابلو فرش ها را نیز می توان جزء یکی از دسته های مهم آن دانست ، که دارای دو نوع ماشینی و دست بافت است . از زمان های گذشته مردم از فرش  به عنوان کفپوش برای خانه های  خود استفاده می کردند . که با پیدایش تابلو فرش جایگاه فرش را از زمین به دیوار تغییر داد ، و باعث شد که فرش ها ماهیت تزیینی پیدا کنند و باعث زیبایی بیشنر منازل شوند . اوایل فقط از فرش های دست بافتی که دارای ظرافت و نقش های زیبایی بودند به عنوان تابلو فرش استفاده می کردند ، و در اکثر اوقات قالی های ابریشمی بودند . اما حدود 80 سال پیش تابلو فرش در شهر سردرود پا به عرصه فرش های تزیینی گذاشت . تابلو فرش ها از نظر ابعاد بسیار کوچک تر از فرش های هستند و در قابی بسیار زیبا قرار می گیرند . و دارای طرح های مختلفی هستند .  مانند چهره که دارای علاقه مندان زیادی است . و با پیشرفت تکنولوژی می توان به صورت سفارشی چهره خود و یا دیگران را بر روی تابلو فرش ها بافت . 
تابلو فرش ها دارای دو دسته ماشینی و دست بافت هستند . تابلو فرش های دستبافت به وسیله ی قالی باف بافته می شوند . آن ها با استفاده از نقشه های مخصوصی که وجود دارد تابلو فرش های دست بافت را می بافند و نسبت به تابلو فرش های ماشینی از ظرافت بیشتری برخوردارند و از طرح های  مانند آیات قران ، تصاویر مدهبی و مناظر در آن ها استفاده می شود . تابلو فرش های ماشینی دارای دو نوع هستند تابلو فرش های بافت ماشینی و تابلو فرش های بافت دیجیتالی . که هر کدام دارای مزیت های مخصوص به خود هستند .

تابلو فرش های بافت ماشینی

برای بافت این نوع از تابلو فرش ها ابتدا طرح و نقشه مورد نطر را انتخاب می کنند و آن را به ماشین بافت می دهند . و آن ماشین مخصوص نیز با استفاده از الیاف مخصوصی که در اختیارش قرار داده اند تابلو را می بافد . که این نوع از تابلو فرش ها مانند فرش های ماشینی دارای تراکم و شانه های مختلفی است مانند 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه . که در بین آن ها 1200 شانه از کیفیت بالا تری برخوردار می باشد و به دلیل داشتن تراکم بالاتر باعث می شود که به تابلو فرش های دست بافت بسیار نزدیک شود .

تابلو فرش های چاپی 

این تابلو فرش ابتدا به صورت سفید و بدن هیچ طرحی بافته می شوند . و سپس طرح مورد نظر را با استفاده از دستگاه های چاپ مخصوص بر روی آن ها چاپ می کنند . این تابلو فرش ها نسبت به سایر تابلو فرش ها از کیفت پایین تری برخوردارند . به دلیل این که طرح مورد نظر را بر روی آن چاپ می کنند و اگر خاب فرش را تغیر دهید سفیدی زیر آن را می توانید ببینید . اما نسبت به دیگر تابلو فرش ها از سرعت بالا تری برخوردار می باشند و همچنین قیمت پایین تری دارند .


طرح های تابلو فرش
تابلو فرش ماشینی به دلیل این که بیشتر دارای جنبه تزیینی هستند . برای بافت آن ها از طرح های مختلفی استفاده می کنند . برای مثال در زمینه چهره که بیشتر چهره افراد مشهور  می باشد و همچنین در زمینه های دیگر مانند جنگل ها ، آبشار ها ، گل های تزئینی ، حیوانات و مناظر طبیعی که از نمونه های بارز برای بافت تابلو فرش ها می باشند و در کشور های اسلامی برای ارزش گذاشتن به آیات قرآن آن ها را بر روی تابلو فرش ها می بافند . اخیرا طرح های سفارشی به سایر طرح ها افزوده شده که مشتری می تواند طرح مورد نظر خود را به بافندگان تابلو فرش بدهد و تابلو فرش مورد نظر خود را تحویل بگیرد . بیشتر افراد برای عکس و چهره های شخصی خود از این نوع استفاده می کنند .


بهترین نوع تابلو فرش های ماشینی
حال با توجه به مطالب گفته شده می خواهیم نتیجه کلی در مورد تابلو فرش خوب بگیریم . ابتدا باید به این نکته توجه کنید که تابلو فرش را برای کجا نیاز دارید که با در نظر گرفتن این موضوع می توانید از بین طرح های موجود مناسب ترین طرح را انتخاب کنید . مهم ترین نکته که در بالا بردن کیفیت یک تابلو فرش موثر است تعداد تراکم و شانه آن می باشد . که هر چه این تعداد بیشتر باشد ظرافت و زیبایی آن نیز بیشتر خواهد بود . به صورت کلی می توان گفت که تابلو فرش های ماشینی نسبت به دیجیتال  دارای کیفیت بالا تری است ولی اگر کیفیت برایتان مهم نیست و به زمان آماده سازی یک تابلو فرش اهمیت می دهید تابلو فرش های دیجیتالی را تهیه کنید .
برای مقایسه تابلو فرش های ماشینی و دست بافت می توان گفت که تابلو فرش های دست بافت دارای قیمت بسیار بالایی هستند و اکثر افراد قدرت خرید آن را ندارند . و می توان یکی از مهم تزین ویژگی های مهم تابلو فرش های ماشینی را قیمت مناسب آن ها دانست . همچنین طرح های که در تابلو فرش های ماشینی بکار می رود دارای تنوع بیشتری نسبت به دست بافت می باشد .

شرکت تابلوفرش کیان ، عرضه کننده بهترین تابلو فرش ماشینی می باشد . این شرکت عرضه کننده انواع تابلو فرش ماشینی چاپی کلاریس و تابلو فرش ماشینی چاپی سابلیمیشن و تابلو فرش بافت یا همان بافت تابلو فرش می باشد . شما می توانید برای خرید تابلو فرش ماشینی به این سایت مراجعه کنید و قبل از خرید با مشاورین ما تماس بگیرید و در مورد طرح انتخابی خود گفت و گو کنید .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش' , 'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش خوب' , 'طرح های تابلو فرش'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تبدیل عکس به فرش با قیمت ارزان
تابلو فرش ماشینی اصفهان
تابلو فرش زیبا با قیمت مناسب
بافت تابلو فرش ماشینی
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما