انواع روش های چاپ تابلو فرش ماشینی

buy-pictorial-carpet-kashan.jpg

حضور و استفاده از تابلو فرش تنها به منظور زیبایی بخشیدن به منزل می باشد . تابلو فرش ها اصولا فرش های بافته شده کوچکی هستند که در سایزهایی متفاوت و طرح هایی زیبا بافته می شود . با توجه به سلیقه های متفاوتی که وجود دارد تنوع طرح در تولید بالا می باشد و در صورت درخواست از سمت مشتری امکان تولید تابلو فرش سفارشی موجود می باشد .


اولین تابلو فرش ماشینی در شهر کاشان بافته شد و به دلیل تنوع بالا و قیمت مناسب و ویژگی های مناسبی که داشته مورد پسند افراد زیادی قرار دارد و توانسته جایگاهی خاص را به خود اختصاص دهد . به طور کلی چاپ تابلو فرش به دو روش صورت می پذیرد که در ادامه در مورد هر کدام اطلاعاتی را بیان می نماییم .

 

چاپ سابلیمیشن روی تابلو فرش

همان گونه که می دانیم در تابلو فرش های دیجیتال ابتدا باید فرشی را با ابعاد کوچک و تعیین شده با الیاف سفید اکریلیک بافته و آماده نمایند . پس از آن طرح مورد نظر را به صورت نقشه روی کاغذی مخصوص چاپ کرده و سپس با قرار دادن فرش و نقشه در دستگاه مخصوص با کمک حرارت و رنگ هایی با تعداد نامحدود طرح مورد نظر را بر روی فرش چاپ می کنند . در چاپ سابلیمیشن طرح را بر سطح فرش می زنند و اگر دست را بین خاب تابلو فرش ببرید سفیدی های الیاف آن مشخص می شود . در این روش برای زیبایی بیشتر تابلو فرش طرح مورد نظر را از پشت نیز بر روی محصول چاپ می نمایند تا نمایی زیبا برای کالای مورد نظر ایجاد کنند .

 

چاپ کلاریس روی تابلو فرش

در این روش نیز ابتدا باید تابلو فرش تماما سفید را ابتدا آماده کنیم و پس از آماده سازی طرح و چاپ ان روی کاغذ مخصوص به سراغ مرحله بعدی برویم . در این مرحله شما باید نقشه حک شده روی کاغذ را به همراه فرش تابلویی سفید در دستگاه مخصوص قرار دهید . تا این قسمت تفاوتی با چاپ سابلیمیشن نداشته ولی تفاوتی که دارند از این مرحله مشهود می شود . در چاپ کلاریس دستگاه رنگ را به عمق تابلو فرش تزریق می کند و همین عامل باعث زیبایی هر چه بیشتر محصول تولیدی شما می شود .

 

خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی

شما در صورتی که تمایل دارید برای خرید تابلو فرش ماشینی اقدام نمایید بهتر است به فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کیان مراجعه کرده و پس از مشاهده محصولات موجود در سایت محصول مورد پسند خود را خریداری کنید . در صورتی که طرحی را مد نظر دارید می توانید با سفارش در سایت اقدام کرده و پس از مدت زمان تعیین شده آن را درب منزل تحویل بگیرید . لازم به ذکر است کلیه تابلو فرش های موجود در فروشگاه فرش کیان از ضمانت نامه معتبر کتبی برخوردار بوده و دارای درجه کیفیت یک ممتاز می باشد که با مناسب ترین قیمت تابلو فرش خدمت شما عرضه می گردد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی' , 'قیمت تابلو فرش' , 'تابلو فرش سفارشی' , 'تولید تابلو فرش سفارشی' , 'خرید تابلو فرش ماشینی' , 'چاپ سابلیمیشن'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی
سایت تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش ماشینی را اینترنتی ارزان بخریم
گالری تابلو فرش در اصفهان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما