تابلو فرش چهره سفارشی

picture-carpet-clarissa-kashan.jpg

یک نوع از تابلو فرش های ماشینی که مورد استقبال افراد زیادی نیز قرار گرفته و طرفداران زیادی به سمت خود جذب نموده است تابلو فرش چهره سفارشی است . افراد زیادی هستند که علاقه دارند عکس های خانوادگی ، دو نفره و حتی تکی خود را به صورت وسیله ای تزیینی در خانه خود داشته باشند و یا حتی از آن برای غافلگیر کردن عزیزانتان استفاده نمایید . شما می توانید عکسی یادگاری را چه به عنوان وسیله ای تزئینی و چه به عنوان هدیه به صورت یک تابلو فرش بافته و در آخر آن را همچون وسیله ای نفیس و ارزشمند نگهداری نمایید . حال در این مقاله می خواهیم در این رابطه مطالبی را به طور کامل و دقیق در مورد بافت تابلو فرش سفارشی بیان نماییم تا شما عزیزان نیز با آن آشنا شوید .

 

روش بافت تابلو فرش چهره

تا کنون دو روش برای بافت این تابلو فرش ماشینی وجود دارد که می توان تابلو فرش بافت و تابلو فرش کلاریس را برای این منظور نام برد که در ادامه هر یک را به طور جدا معرفی می نماییم .

 

1-تابلو فرش ماشینی بافت

در این روش ابتدا عکس انتخابی را پس از طی مراحل طراحی با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری ، به نقشه هایی تبدیل می کنند که دستگاه بافت بتواند آن را بخواند . در طراحی عکس برای این روش باید دقت کامل به کار گرفته شود تا ظرافت های موجود در عکس از بین نرود و به طور کامل بافته شود . دیگر موضوع قابل اهمیت در این روش باید به رنگ های مورد استفاده توجه کرد به این دلیل که استفاده از رنگ در دستگاه محدودیت دارد باید رنگها متناسب با طرح انتخاب شود .

 

2- تابلو فرش چاپی

در دومین روش یا همان روش چاپی که آن را با نامهای تابلو فرش کلاریس و یا دیجیتال نیز می شناسند از دستگاه های چاپ تصویر روی محصول استفاده می کنند . تولید تابلو فرش چاپی به این صورت می باشد که ابتدا فرش تابلویی را به صورت کاملا سفید در ابعاد استاندارد و از پیش تعیین شده می بافند و پس از آن با به کار گیری دستگاه های مربوطه تصویر مورد نظر را روی تابلو فرش چاپ می کنند . در این روش طیف رنگی به کار گرفته شده به دلیل چاپ از محدودیت خاصی برخوردار نمی باشد و می توان از بی نهایت رنگ های زیبا برای طرح زدن در این محصولات استفاده نمود .

دو روش نامبرده دارای مزیت و معایب مخصوص به خود می باشند ، برای مثال در تابلو فرش چاپی ، سرعت تولید بالا بوده اما دوام محصول پایین می باشد که در نوع دیگر دقیقا عکس این موضوع صدق می کند . در روش بافت ، تابلو فرش دارای دوام و ماندگاری بالا می باشد اما سرعت بافت آن طولانی تر است .

 

خرید اینترنتی تابلو فرش

فروشگاه اینترنتی فرش کیان ، محصولات خود را با درجه کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد و برای راحتی مشتریان خود امکان خرید مستقیم از کارخانه را فراهم آورده است که این موضوع خود با حذف واسطه ها و هزینه های اضافی امکان پذیر شده است . شرکت فرش کیان برای افرادی که محصولات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری می نمایند شرایطی چون تضمین بهترین کیفیت و قیمت در سراسر کشور ، ضمانت نامه معتبر ، بیمه نامه ، ضمانت عودت وجه در صورت وجود مشکل در محصول ، ضمانت بازگشت 7 روزه محصول به شرکت در صورت وجود مشکل فنی ، ارسال رایگان و غیره در نظر گرفته است .


شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کیان و با ارائه عکس مورد نظر خود پس از مدت زمان تعیین شده تابلو فرش چهره سفارشی خود را تحویل بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش چهره سفارشی' , 'تابلو فرش بافت' , 'تابلو فرش کلاریس' , 'تابلو فرش' , 'بافت تابلو فرش سفارشی'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید تابلو فرش خوب
چاپ عکس روی تابلو فرش تنها با یک تماس
نکات مهم در هنگام خرید تابلو فرش
تابلو فرش اصل
تابلو فرش منظره و نقش آن در دکوراسیون منزل
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما